درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

ثبت شرکت سهامی خاص در شهرکرد

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     شنبه، 27 شهریور 1400


در این مقاله سعی داریم سعی داریم برایتان در رابطه با ثبت شرکت سهامی خاص در شهرکرد توضیحات مختصری ارائه میدهیم با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

ثبت شرکت سهامی خاص در شهرکرد

شرکت سهامی خاص که در زبان بین الملل به آن Private joint stock company می گویند ، مانند شرکت مسئولیت محدود، یکی از انواع شرکتهای تجاری است که پس از شرکت مسئولیت محدود میزان ثبت آن بسیار بالا می باشد و شرکتی بازرگانی است ولو اینکه موضوعش بازرگانی نباشد. در شرکت سهامی خاص سرمایه شرکت به شکل اوراق سهام منتشر شده و شرکا صاحبان سهام یا سهامدار نامیده می شوند .

 در شرکت سهامی خاص سهامدارن به اندازه سهام خود در شرکت در مقابل طلبکاران شرکت متعهد هستند . شرکت سهامی خاص برای فعالیت بازرگانی در ابعاد بزرگتر به نسبت شرکت مسئولیت محدود ، مناسب می باشد زیرا به دلیل شرایط خاص آن در هنگام ثبت ، اعتبار بیشتری به آن داده می شود ، و به همین دلیل جهت اخذ رتبه، شرکت در نمایشگاههای تخصصی ، عقد قرارداد و شرکت در مناقصات ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان از اعتبار بیشتری برخوردار است.

در شرکتها باید برای به ثبت رسیدن یک نام برایشان در نظر گرفته شود این نام باید از 3 سیلابی آغاز شود و تا 5 سیلاب نیز میتواند باشد در نظر داشته باشید اسم انتخابی برای شرکت سهامی خاص نباید تکراری باشد زیرا توسط اداره ی ثبت شرکت ها رد خواهد شد

اسم انتخابی این نوع شرکت باید از اسامی خاص استفاده و برای انتخاب از لغت نامه دهخدا استخراج شود به این دلیل که حتما از لغت نامه دهخدا استخراج شود زیرا باید ریشه اسم ها 100 درصد فارسی باشد و از انتخاب اسم های بدون معنی و مفهوم اسم های دارای عدد حرف بی معنا خود داری شود

حداقل سرمایه در این شرکتها با توجه به تعرفه مشخص شده توسط قانون تجارت 100 هزار تومان می باشد اما همین قانون نیز مشخص کرده که شما می توانید سرمایه اولیه را بیشتر در نظر بگیرید زیرا این کار برای این است که شرکتهای سهامی باید سرمایه ی بالای داشته باشند زیرا به راحتی می توانید در مناقصه ها و مزایده های زیادی شرکت کنید و اعتبارتان به مراتب بالا خواهد رفت.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید