جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت سهامی خاص در تهران در 3 روز

ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

هر نوع تخصصی در تهران که نیاز به ثبت قانونی دارد و لازمه تجارت است. بهترین نوع شرکت ثبتی را می توانی ثبت شرکت سهامی خاص در تهران دانست که امروزه متقاضیان بسیاری برای ثبت آن در اداره ثبت انجام می شود. در ادامه باری سهولت امر ثبت شرکت از نوع هامی خاص در تهران راهنمای شما خواهیم بود.

ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

شرکت های سهامی خاص شاخه ای پرتقاضا از شرکت های تجاری سهامی است که روزانه توسط افراد بسیاری برای ثت آن به اداره ثبت شرکتها مراجعه می کنند و با ارائه مدارک مربوط به ثبت ان فعالیت خود را به صورت قانونی شروع می کنند و خیال خود را از بابت انجام صحیح امور آسوده می کنند.

البته باید این نکته را مدنظر قرار دهیم که ثبت شرکت های تجاری از نوع سهامی خاص در تهران امری پیچیده و تخصصی است که باید از طریق وکلای حقوقی و کارشناسان ثبتی پیگیری شود. در این بین ما متن زیر را به شما ارائه می دهیم تا در کم ترین زمان بتوانید به شخصه و یا با صلاحدید خود اقدام به ثبت شرکت سهامی کنید.

مزایای ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

  • در میان دو نوع شرکت سهامی قابل ثبت در اداره ثبت شرکت ها ، ثبت شرکت سهامی خاص متقاضی بسیاری به نسبت شرکت سهامی عام دارد. ای این رو بهتر است بدانید قسمتی از سرمایه برای ثبت و تاسیس یک شرکت از نوع سهامی عام از طریق واگذاری سهام به عموم تامین خواهد شد از این رو این ثبت دارای مراحل بسیار و پیچیده ای برای ثبت در اداره ثبت شرکت ها دارد و به نوبه خود زمان بسیاری را از متقاضیان ثبت شرکت خواهد گرفت.
  • در صورت کلی افرادی که اقدام به ثبت شرکت هایی که از نوع شرکت سهامی خاص می باشند، شامل: شرکتهای عمرانی، تولیدی، نفت یا پتروشیمی، شرکت های بورس و یا شرکت های دولتی دانست.
  • شرکت های سهامی خاص باید در یکی از بانکهای فعال در کشور برای اعطای وام و شرکت در مناقصات مناسبتر حساب باز کنند.

ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

  • ارائه شناسنامه و کارت ملی همه اعضای هیئت مدیره، موسسین، سهامداران در شرکت
  • بهتر است بدانید در سال جاری داشتن کد ثنا برای تمامی اعضا برای ثبت شرکت امری ضروری است
  • ارائه نشانی شرکت و سکونت و کد پستی، سرمایه شرکت، لیست اعضا و سهامداران، درصد سهام و سهم الشرکه و سمت ها، موضوع فعالیت است باید تکمیل گردد
  • ارائه فیش واریزی به مبلغ 35 درصد از سرمایه اولیه شرکت در حسابی به نام شرکت در شرف تاسیس و ارائه آن فیش به اداره ثبت
  • مدیران شرکت مبنی بر عدم ممنوعیت آنها جهت فعالیت تجاری

مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

گام ابتدایی برای ثبت شرکت سهامی خاص در تهران را بدون شک باید انتخاب شریک مناسب دانست زیرا اینده کاری شما بسته به اقدامات مشترکی است که در آینده انجام می دهید. از این رو پس از انتخاب شریک مناسب که در شرکت ای سهامی ان ها را سهامدار نام گزاری می کنند می توانید متن اساسنامه را به همراه عقد قرارداد با وکلای حقوقی منعقد سازید. لازم به ذکر است که این قرارداد ها از سوی موسسات حقوقی هم به صورت حقوقی انعقاد می شود و حضوری و غیرحضوری قابلیت ارائه دارد.

گام دوم به جهت ثبت شرکت های سهامی خاص در شهر تهران ارائه مدارک مربوط به ثبت در اداره مربوطه بوده که در صورت مجوزی بودن موضوع فعالیت شرکت باید تمامی ان ها اخذ و در سامانه درج شوند.
سپس با ارائه 5 نام کارشناسی شده و استعلام شده از قبل از ارائه در سامانه می توان اقدامات ثبت شرکت سهامی خاص را تکمیل دانست.

سپس با بررسی هایی که از سوی اداره ثبت شرکت ها به جهت تایید یا عدکم تایید مدارک ارسالی انجام می شود گواهی صدور کداقتصادی و شناسه ملی ارسال می گردد که حکم قانونی بودن امور تجارت شما را به همراه می آورد.

در صورت تایید تمامی مدارک ارائه شده از سوی اداره ثبت شرکت ها می توانید در روزنامه کثیرالانتشار تمامی مشخصات و حرفه خود را درج کرده تا به رسمیت شناخته شوید. از سویی در صورت ثبت تغییرات در هر زمان فعالیت شرکت در تهران ما راهنمای شما خواهیم بود.

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

هزینه ای که باید بپردازید تا یک شرکت تجاری از نوع سهامی خاص بر طبق قانون تاسیس شود شامل موارد زیر است:

هزینه های مربوط به ثبت شرکت سهامی خاص در تهران به مواردی مانند بهره مندی از مشاوره تخصصی کارشناسان که راهی موفق و سریع برای دستیابی به ثبت شرکت وابسته است . البته انجام امور به شخصه شاید در هزینه های شما بکاهد ولی به دلیلی نداشتن تخصص امکان خطا و دوباره کاری در زمان ثبت شرکت وجود دارد.

در صورت انتخاب گزینه اول با مراجعه به سامانه و دریافت و تکمیل فرم های مربوطه تنها هزینه های دولتی و ثبت در ادارات ثبتی و در ادامه آن درج شرکت به همراه اطلاعات کامل درقالب آگهی در روزنامه رسمی را می پردازید و پرداخت هزینه دیگری در این راه نیاز نیست.

در صورتی که در مسیر ثبت شرکت سهامی خاص در تهران مردد هستید استفاده از خدمات شرکت های حقوقی اداری بدین منظور مجتمع ثبتی و حقوقی ایلیا یاری رسان شماست.

با این کار می توانید در اسرع وقت اقدام به انجام امور ثبتی در پروسه ثبت شرکت سهامی خاص کرده و مسیر ثبتی و حقوقی را با دقت کامل و بدون هیچ استرسی انجام دهید.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها