لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت شرکت سهامی خاص در اهواز


ثبت شرکت سهامی خاص در اهواز

ثبت شرکت سهامی خاص “Privately joint stock company” نوعی از شرکت سهامی است که شباهت بسیار زیادی با شرکت با مسولیت محدود دارد .این نوع از شرکت جنبه ی بازرگانی داشته و می توان از ان در جنبه های مختلف مثل تسهیلات بانکی ،اخذ نمایندگی های معتبر و یا شرکت در مناقصات و مزایده های سطح بالا استفاده کرد و بسیار مناسب است .
سهام شرکت سهامی خاص خیلی اسان می تواند به وسیله مردم معامله شود اما نمی تواند در بورس اوراق بهادار دادو ستد شود. یکی از فاکتورهای متفاوت با مسولیت محدود این است که سرمایه در شرکت سهامی خاص در موقع تاسیس ان توسط موسسات تامین می شود و بخشی از این سرمایه در بانک سپرده گذاری می شود.
شرکت سهامی خاص بر خلاف شرکت های تضامنی است به این صورت که هر فردی به اندازه مقدار سرمایه ای که در شرکت سرمایه گذاری کرده اند متعهد به پرداخت بدهی ها و تعهدات شرکت است و در صورت مشکل و عدم کفایت سرمایه شرکت از اموال شخصی شرکا استفاده ای نمی شود.در کل می توان ساده تر گفت که در زمان ورشکستگی تنها سرمایه شرکت جوابگوی طلبکاران خواهد بود و بدهی ها ارتباطی به اموال شخصی سهام داران ندارد.

اسم شرکت‌های سهامی خاص باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟
اسم شرکت سهامی باید بلافاصله بعد از عبارات سهامی خاص بیاید و نام شرکت باید در تمام اگهی های شرکت و تبلیغات و برگه های مورد استفاده درج شود.همچنین اسم شرکت حداقل باید سه بخشی باشد.
حداقل سرمایه برای ثبت شرکت سهامی خاص چقدر است؟
کمترین مقداری که می توان به عنوان سرمایه در شرکت سهامی خاص قرار داد یک میلیون ریال معادل یکصد هزار تومان است که 35 % ان را که سرمایه داران شرکت تامین می کنند را باید در یکی از بانک ها سرمایه گذاری کند که به نام شرکت باز می شود.

شرکت‌های سهامی خاص چه زمانی نیازمند افزایش سرمایه هستند؟
شرکت سهامی خاص می تواند هر زمان سرمایه خود را افزایش دهد و برای گرفتن تسهیلات بهتر از بانک می تواند سرمایه خود را اقزایش دهد زیرا بانک تا 10 برایر سرمایه ثبت شده به ان ها وام می دهد.

سهامداران، هیئت مدیره و بازرسین در شرکت‌های سهامی خاص چه شرایطی باید داشته باشند؟
اعضای سهام داران در این نوع شرکت 3 نفر به علاوه ی 2 نفر مدیر است.پیشنهاد می شود این تعداد عددی فرد باشد در این صورت برای اتخاذ تصمیم می توانند راحت به نتیجه برسند.مدت سمت اعضای هیت مدیره 2 ساله است .

سهام شرکت‌های سهامی خاص به چند دسته تقسیم می‌شود؟
سهام شرکت سهامی خاص، به دو نوع “سهام با نام” و “سهام بی‌نام” تقسیم می‌شود. همچنین سهام با نام نیز به دو دسته‌ی “سهام با نام عادی” و “سهام با نام ممتاز” تقسیم می‌شود.

دیگر خدمات مجتمع ثبت شرکت ایلیا

ثبت شرکت: ( انجام کلیه مراحل تخصصی ثبت شرکت )

ثبت برند: ( طراحی لوگو و برند و انجام امور ثبت علامت تجاری و ثبت برند ، علائم و لوگوی تجاری ( برند ) در اداره مالکیت صنعتی )

ثبت طرح صنعتی:( انجام کلیه امور ثبت طرح صنعتی در ادره مالکیت صنعتی )

ثبت تغییرات شرکت: ( تدوین و تنظیم کلیه امور صورتجلسات و تغییرات شرکتها در اداره ثبت شرکت ها )

خدمات اداری و حقوقی: ( انجام تخصصی کلیه امور مربوط به اخذ جواز تاسیس صنایع ، تدوین طرح توجیهی ، اخذ رتبه بندی شرکتها ، کارت بازرگانی و کلیه امور حقوقی و وکالت اشخاص حقیقی و حقوقی )

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت سهامی خاص در شهرکرد

مجتمع ثبت و برند ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص در شهرکرد آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما متقاضیان محترم می باشد

ثبت شرکت سهامی خاص در قزوین

مجتمع ثبت و برند ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص در قزوین آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما متقاضیان محترم می باشد

ثبت شرکت سهامی خاص فوری و سریع

ثبت شرکت سهامی خاص فوری و سریع - شرکتهای سهامی خاص با سه نفر یا بیشتر قابلیت ثبت را می یابند.حداقل سرمایه در شرکتهای سهامی خاص یک میلیون ریال می باشد.

ثبت شرکت سهامی خاص در فارس

مجتمع ثبت و برند ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص در فارس آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما متقاضیان محترم می باشد

ثبت شرکت سهامی خاص در سیستان و بلوچستان

مجتمع ثبت و برند ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص در سیستان آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما متقاضیان محترم می باشد.

ثبت شرکت سهامی خاص در اهواز

مجتمع ثبت و برند ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثثبت شرکت سهامی خاص در اهوازآماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما متقاضیان محترم می باشد

ثبت شرکت سهامی خاص در قم

مجتمع ثبت و برند ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص در قم آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما متقاضیان محترم می باشد .

ثبت شرکت سهامی خاص در سمنان

مجتمع ثبت و برند ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص در سمنان آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما متقاضیان محترم می باشد

ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان

مجتمع ثبت و برند ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما متقاضیان محترم می باشد

نکات مهم در ثبت شرکت سهامی

شرکت های سهامی تابع قوانین خاصی هستند که ثبت شرکت ایلیا در این مقاله این قوانین را به اطلاع شما می رساند . به علاوه ثبت شرکت سهامی هخاص و سهامی عام توسط ثبت شرکت ایلیا انجام می شود.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید