ثبت شرکت در یزد با هزینه مناسب

ثبت شرکت در یزد سریع

در این مقاله کاملاً تخصصی در رابطه با ثبت شرکت در یزد با هزینه مناسب و همچنین هزینه ثبت و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سریع توضیحات مختصری ارائه می دهیم برای کسب اطلاعات تکمیلی برای ثبت شرکت تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در یزد سریع

  امروزه و با توجه به    پیشرفت   گسترده ای که در علم  و فناوری شده است فعالان اقتصادی به سمت این موضوع سوق داده شده اند که بهتر است جبهه  قانونی به خود پیدا کنند و این کار را با به ثبت رساندن یک شرکت برای کسب و کار خود انجام داده اند.  

 ثبت شرکت باعث شد این فعالان اقتصادی از مزایای زیادی برخوردار باشند و بی شک باعث شد تا بتوانند دایره ی فعالیت خود را نیز روز به  روز گسترده تر کنند.  

حال باید گفت ثبت شرکت چیست و چند نوع شرکت براساس قانون ثبت شرکت ها وجود دارد و نحوه به ثبت رساندن شرکت ها به چه صورت است.

ثبت شرکت در یزد سریع

انواع شرکت قابل ثبت در یزد

شرکت مسئولیت محدود ، شرکت سهامی خاص ، شرکت سهامی عام ، شرکت مختلط سهامی، شرکت مختلط غیر سهامی ، شرکت تعاونی ، شرکت تضامنی .

نحوه ثبت شرکت

ابتدا نوع شرکت خود را به کمک شرکا انتخاب می کنید سپس براساس نوع شرکت مدارک مورد نیاز را تکمیل نمایید. زیرا نوع شرکت ها به گونه ای است که برای هر کدام یک نوع مدارک مشخص جهت ثبت وجود دارد.

جهت ثبت شرکت در یزد از کجا شروع کنیم؟

درصورتی که میخواهید شرکت خود را در یزد به ثبت برسانید باید یک سری فرآیند را طی نمایید. ابتدا با کارشناسان ما تماس می گیرید کارشناسان ما به شما کمک خواهند کرد تا نوع شرکت خود را انتخاب سپس مدارک مشخص شده با توجه به نوع شرکت را تهیه و سپس آن را برای کارشناسان ما ارسال می نمایید.

ادامه مطلب
نمونه قرارداد حق الوکاله

کارشناسان ما در اسرع وقت شروع به ثبت شرکت می کنند اما یک سری مدارک روزمره برای ثبت انواع شرکت وجود دارد که این مدارک را در ادامه توضیح خواهیم داد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در یزد

مدارک هویتی تمام اعضای شرکت، تنظیم اظهار نامه و اساسنامه برای شرکت، انتخاب یک آدرس برای محل شرکت آدرس معتبر و تجاری باشد (در بعضی استان ها نیاز نیست می توان مسکونی انتخاب کرد)، انتخاب 5 اسم 3 الی 4 سیلابی برای ثبت شرکت به ترتیب اولویت.

هزینه و زمان ثبت شرکت در یزد

مدت زمان ثبت شرکت در یزد بین 10 الی 14 روزکاری است البته بستگی به تکمیل بودن مدارک شما دارد. باید ابتدا مدارک خود را تکمیل و سپس آن را ارائه دهید.

هزینه برای به ثبت رسیدن شرکت بستگی به این دارد که آیا برای ثبت شرکت خود وکیل می خواهید یا نه در صورتی که بخواهید هزینه حق الوکاله جز هزینه های ثبت شرکت و همچنین بستگی به تعداد کارکترهای است که در روزنامه رسمی به چاپ می رسد این پارامترها بستگی به سرمایه شرکت و یا تعداد نفراتی است که شرکت را به ثبت می رسانند.

شرایط ثبت شرکت در یزد

هر فردی که تمایل به آغاز هر نوع فعالیت بازرگانی تجاری تولیدی خدماتی و غیره داشته باشد. جهت قانونی کردن فعالیت خود باید ثبت شرکت انجام دهد در واقع از این طریق شرکت خود را معتبر می نماید. امروزه با اینترنتی شدن ثبت شرکت این امر بسیار ساده تر از گذشته شده است و هر فردی خود نیز می تواند شرکت خود را ثبت نماید. اما موسساتی نیز وجود دارند که این امور را به طور تخصصی انجام می دهند.

ادامه مطلب
ثبت شرکت تولید سوزن منگنه کوچک

امروزه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور بسیار آسان تر از گذشته انجام میشود و با برقراری یک تماس با موسسه ثبت شرکت ایلیا می توان به راحتی مشاوره کامل دریافت کرد، جهت ثبت شرکت در هر دو صورت اگر خود فرد امور را انجام دهد و یا اینکه به عهده موسسات ثبت بگذارد بهتر است که تمامی اطلاعات در این زمینه را ابتدا دریافت نماید و بعد در جهت ثبت اقدام نماید.

شرایط ثبت شرکت در یزد

مراحل ثبت شرکت در یزد

مراحل ثبت شرکت تا حدودی تخصصی است. بهتر است متقاضی بعد از تحویل مدارک مابقی مراحل را به عهده موسسه ثبت قرار دهد.

در مرحله اول از مشاوره کارشناسان متخصص استفاده کند. در مرحله بعد مدارک را تکمیل و به موسسه ثبتی ایلیا تحویل دهد بعد از تایید نام های پیشنهادی فرد وارد مرحله ثبت می شود.

زمان به ثبت رسیدن یک شرکت بستگی به یک سری عوامل دارد. به همین جهت نمیتوان زمان دقیقی جهت این امر اعلام کرد.

زمانی که متقاضی با مشاوران متخصص تماس حاصل نماید و جزییات فعالیتی را که قصد آغازش را دارد بیان کند. کارشناس مدت زمان حدودی که ثبت شرکت نیاز دارد را به طور تقریبی اعلام می نماید.

هزینه ثبت شرکت در یزد را نمیتوان به راحتی مشخص کرد زیرا پارامترهای زیادی در این هزینه تاثیر دارد. ولی در زمان دریافت مشاوره ثبت شرکت در یزد از کارشناسان و دادن اطلاعات کامل در ارتباط با فعالیت می توان به حد زیادی از میزان هزینه ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت اطلاع پیدا کرد.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در یزد

شرکت با مسئولیت محدود از حداقل 2 نفر شریک بالای 18 سال تشکیل می شود که مدارک لازم در مرحله اول کارت ملی و شناسنامه ی اشخاص می باشد.

ادامه مطلب
انتقال سهم الشرکه در شرکت با مسئولیت محدود

بسته به توافق اعضا یک نفر می تواند مدیرعامل و یک نفر رئیس هیئت مدیره یا نایب رئیس هیئت مدیره باشد و حق امضای مجاز شرکت نیز با توافق اعضا تعیین می شود.

سرمایه در این نوع شرکت به صورت سهم الشرکه می باشد. سرمایه کاملاً اعلامی بوده و احتیاجی به واریز سرمایه به حساب شرکت نمی باشد.

ثبت شرکت سهامی خاص در یزد

شرکت سهامی خاص شركتی است بازرگانی كه تمام سرمایه آن را فقط مؤسسین تامین می کنند و سرمایه آن باید به سهام تقسیم شود و تعهدات صاحبان سهام محدود به مبلغ مشخص شده سهام آنها است. تعداد سهامداران باید بیش از سه نفر باشد.

قبل از نام شركت یا بعداز آن باید عنوان شرکت سهامی خاص بدون فاصله با نام شركت بطور روشن و خوانا ذکر شود. تعداد سهامداران در شركت سهامی خاص حداقل ٣ نفر می باشد. حداقل سرمایه در شركت سهامی خاص یك میلیون ریال می باشد.

حوزه های ثبت شرکت در یزد و شهرستان های آن

  • یزد
  • اردکان
  • میبد
  • بافق
  • تفت
  • مهریز
  • طبس
  • ابرکوه
  • اشکذر
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امید سلیمانی
امید سلیمانی
4 سال قبل

سلام مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در اردکان چیست؟

1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x