جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در یزد با هزینه مناسب

ثبت شرکت در یزد با هزینه مناسب

در این مقاله کاملاً تخصصی در رابطه با ثبت شرکت در یزد با هزینه مناسب و همچنین هزینه ثبت و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت سریع توضیحات مختصری ارائه می دهیم برای کسب اطلاعات تکمیلی برای ثبت شرکت تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در یزد

  امروزه و با توجه به    پیشرفت   گسترده ای که در علم  و فناوری شده است فعالان اقتصادی به سمت این موضوع سوق داده شده اند که بهتر است جبهه  قانونی به خود پیدا کنند و این کار را با به ثبت رساندن یک شرکت برای کسب و کار خود انجام داده اند.  

 ثبت شرکت باعث شد این فعالان اقتصادی از مزایای زیادی برخوردار باشند و بی شک باعث شد تا بتوانند دایره ی فعالیت خود را نیز روز به  روز گسترده تر کنند.  

حال باید گفت ثبت شرکت چیست و چند نوع شرکت براساس قانون ثبت شرکت ها وجود دارد و نحوه به ثبت رساندن شرکت ها به چه صورت است.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در یزد

مدارک هویتی تمام اعضای شرکت، تنظیم اظهار نامه و اساسنامه برای شرکت، انتخاب یک آدرس برای محل شرکت آدرس معتبر و تجاری باشد (در بعضی استان ها نیاز نیست می توان مسکونی انتخاب کرد)، انتخاب 5 اسم 3 الی 4 سیلابی برای ثبت شرکت به ترتیب اولویت.

ثبت شرکت در یزد

شرایط ثبت شرکت در یزد

هر فردی که تمایل به آغاز هر نوع فعالیت بازرگانی تجاری تولیدی خدماتی و غیره داشته باشد. جهت قانونی کردن فعالیت خود باید ثبت شرکت انجام دهد در واقع از این طریق شرکت خود را معتبر می نماید.

امروزه با اینترنتی شدن ثبت شرکت این امر بسیار ساده تر از گذشته شده است و هر فردی خود نیز می تواند شرکت خود را ثبت نماید. اما موسساتی نیز وجود دارند که این امور را به طور تخصصی انجام می دهند.

امروزه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور بسیار آسان تر از گذشته انجام میشود و با برقراری یک تماس با موسسه ثبت شرکت ایلیا می توان به راحتی مشاوره کامل دریافت کرد، جهت ثبت شرکت در هر دو صورت اگر خود فرد امور را انجام دهد و یا اینکه به عهده موسسات ثبت بگذارد بهتر است که تمامی اطلاعات در این زمینه را ابتدا دریافت نماید و بعد در جهت ثبت اقدام نماید.

مراحل ثبت شرکت در یزد

مراحل ثبت شرکت تا حدودی تخصصی است. بهتر است متقاضی بعد از تحویل مدارک مابقی مراحل را به عهده موسسه ثبت قرار دهد.

در مرحله اول از مشاوره کارشناسان متخصص استفاده کند. در مرحله بعد مدارک را تکمیل و به موسسه ثبتی ایلیا تحویل دهد بعد از تایید نام های پیشنهادی فرد وارد مرحله ثبت می شود.

زمان به ثبت رسیدن یک شرکت بستگی به یک سری عوامل دارد. به همین جهت نمیتوان زمان دقیقی جهت این امر اعلام کرد.

زمانی که متقاضی با مشاوران متخصص تماس حاصل نماید و جزئیات فعالیتی را که قصد آغازش را دارد بیان کند. کارشناس مدت زمان حدودی که ثبت شرکت نیاز دارد را به طور تقریبی اعلام می نماید.

هزینه ثبت شرکت در یزد را نمیتوان به راحتی مشخص کرد زیرا پارامترهای زیادی در این هزینه تاثیر دارد. ولی در زمان دریافت مشاوره ثبت شرکت در یزد از کارشناسان و دادن اطلاعات کامل در ارتباط با فعالیت می توان به حد زیادی از میزان هزینه ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت اطلاع پیدا کرد.

شرایط ثبت شرکت در یزد

نحوه ثبت شرکت در شهر یزد

ابتدا نوع شرکت خود را به کمک شرکا انتخاب می کنید سپس براساس نوع شرکت مدارک مورد نیاز را تکمیل نمایید. زیرا نوع شرکت ها به گونه ای است که برای هر کدام یک نوع مدارک مشخص جهت ثبت وجود دارد.

جهت ثبت شرکت در یزد از کجا شروع کنیم؟

درصورتی که میخواهید شرکت خود را در یزد به ثبت برسانید باید یک سری فرآیند را طی نمایید. ابتدا با کارشناسان ما تماس می گیرید کارشناسان ما به شما کمک خواهند کرد تا نوع شرکت خود را انتخاب سپس مدارک مشخص شده با توجه به نوع شرکت را تهیه و سپس آن را برای کارشناسان ما ارسال می نمایید.

کارشناسان ثبتی ایلیا در اسرع وقت شروع به ثبت شرکت می کنند اما یک سری مدارک روزمره برای ثبت انواع شرکت وجود دارد که این مدارک را در ادامه توضیح خواهیم داد.

انواع شرکت قابل ثبت در یزد

شرکت مسئولیت محدود ، شرکت سهامی خاص ، شرکت سهامی عام ، شرکت مختلط سهامی، شرکت مختلط غیر سهامی ، شرکت تعاونی ، شرکت تضامنی .

ثبت شرکت مسئولیت محدود در یزد

شرکت با مسئولیت محدود از حداقل 2 نفر شریک بالای 18 سال تشکیل می شود که مدارک لازم در مرحله اول کارت ملی و شناسنامه ی اشخاص می باشد.

بسته به توافق اعضا یک نفر می تواند مدیرعامل و یک نفر رئیس هیئت مدیره یا نایب رئیس هیئت مدیره باشد و حق امضای مجاز شرکت نیز با توافق اعضا تعیین می شود.

سرمایه در این نوع شرکت به صورت سهم الشرکه می باشد. سرمایه کاملاً اعلامی بوده و احتیاجی به واریز سرمایه به حساب شرکت نمی باشد.

ثبت شرکت سهامی خاص در یزد

شرکت سهامی خاص شركتی است بازرگانی كه تمام سرمایه آن را فقط مؤسسین تامین می کنند و سرمایه آن باید به سهام تقسیم شود و تعهدات صاحبان سهام محدود به مبلغ مشخص شده سهام آنها است. تعداد سهامداران باید بیش از سه نفر باشد.

قبل از نام شركت یا بعداز آن باید عنوان شرکت سهامی خاص بدون فاصله با نام شركت بطور روشن و خوانا ذکر شود. تعداد سهامداران در شركت سهامی خاص حداقل 3 نفر می باشد. حداقل سرمایه در شركت سهامی خاص یك میلیون ریال می باشد.

هزینه و زمان ثبت شرکت در یزد

ثبت موسسه در یزد

موسسات به دونوع انتفاعی و غیرانتفاعی طبقه بندی می شوند. از این رو اگر می خواهید موسسه خود را در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسانید باید ابتدا نوع موسسه خود را بر طبق اموری که می خواهید انجام دهید برگزینید. از این رو با ارائه موضوع کسب و کارتان قبل از ثبت موسسه از طریق مشاوره حقوقی وکلای ایلیا پیش ببرید.

ثبت شرکت خدماتی در یزد

شرکت های خدماتی با ثبت در اداره ثبت شرکت ها بصورت قانونی کسب و کار خود را انجام داده و از طریق ارائه مدارک به این ارگان ها می توانند کسب وکار را آغاز کنند. از این رو شرکت های خدماتی با ارائه اموری مانند نظافت و پرستاری در سال های اخیر متقاضیانی برای ثبت در اداره دارند که برای انجام آن باید از تجارب کارشناسان حقوقی بهره ببرید.

ثبت شرکت بازرگانی در یزد

منظور از بازرگانی همان تجاری است که برای انجام کسب و کار حرفه ای باید آن را به ثبت رسانید . از این رو وکلای ایلیا راهنمای شما در مسیر ترقی و ثبت شرکت بازرگانی خواهد بود. تنها کافی است از طریق مشاوره آنلاین یا تلفنی یا حضوری با کارشناسان ثبتی ایلیا در ارتباط باشید.

ثبت شرکت پیمانکاری در یزد

شرکتهای پیمانکاری در یزد تنها در اداره ثبت شرکت ها قابلیت ثبت را دارند. متقاضیان ثبت شرکت با ارائه مدارک مربوطه در سامانه اداره در زمینه ثبت آن ها اقدام می کنند. این امور به دلیل پیچیده بودن گامهای ثبتی بهتر است از طریق مشاوره حقوقی کارشناسان مجرب انجام شود . ما راهنمای صفرتا صد شما خواهیم بود.

هزینه و زمان ثبت شرکت در یزد

مدت زمان ثبت شرکت در یزد بین 10 الی 14 روزکاری است البته بستگی به تکمیل بودن مدارک شما دارد. باید ابتدا مدارک خود را تکمیل و سپس آن را ارائه دهید.

هزینه برای به ثبت رسیدن شرکت بستگی به این دارد که آیا برای ثبت شرکت خود وکیل می خواهید یا نه در صورتی که بخواهید هزینه حق الوکاله جز هزینه های ثبت شرکت و همچنین بستگی به تعداد کارکترهای است که در روزنامه رسمی به چاپ می رسد این پارامترها بستگی به سرمایه شرکت و یا تعداد نفراتی است که شرکت را به ثبت می رسانند.

آدرس اداره ثبت شرکت ها در یزد

کسب و کار تجاری که با توافق شرکا در اداره ثبت شرکتهای استان یزد باید به ثبت رسد را می توانید تنها با یک تماس انجام دهید باید بدانید هر کدام از اقداماتی به مانند ثبت برند، ثبت تغییرات یا تکمیل مدارم حقوقی و ثبتی شرکت تجاری در یزد نیازمند دانستن آدرس اداره ثبت شرکت در یزد است که در ادامه آدرس و تلفن این موسسه را ارائه می کنیم.

آدرس : یزد، مهریز، خیابان فرخی یزدی، کوچه دادگستری

تلفن : 8 – 03536260081

حوزه های ثبت شرکت در یزد

  • ثبت شرکت در یزد
  • ثبت شرکت در اردکان
  • ثبت شرکت در میبد
  • ثبت شرکت در بافق
  • ثبت شرکت در تفت
  • ثبت شرکت در مهریز
  • ثبت شرکت در طبس
  • ثبت شرکت در ابرکوه
  • ثبت شرکت در اشکذر
5/5 - (3 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد رحیمی
محمد رحیمی
2 سال قبل

هزینه ثبت شرکت بافق چقدر میشه؟

امید سلیمانی
امید سلیمانی
7 سال قبل

سلام مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در اردکان چیست؟