جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در گرگان بی درنگ

ثبت شرکت در گرگان

در این مقاله سعی داریم برایتان در رابطه با نحوه ثبت شرکت در گرگان اطلاعاتی ارائه دهیم تا راهنمای تخصصی شما در این راه باشد . پیشنهاد می شود برای اطلاع از قوانین ثبت شرکت تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در گرگان

زندگی امروزی بر پایه اقتصاد استوار است و اقتصاد این روزها دست خوش تغییرات اساسی است این تغییرات به این گونه است که افرادی که در حوزه اقتصاد فعالیت می کنند از شخصیت حقیقی به شخصیت حقوقی تغییر پیدا می کنند.

این کار باعث می شود قانون تجارت از شما به عنوان یک شخصیت حقوقی حمایت کنند و به شما مزایای مربوط به ثبت شرکتها و موسسات تعلق گیرد.

فرقی نمی کند کجای ایران هستید گرگان یا شهر دیگری برای داشتن مزایا باید شرکت ثبت کنید.

اما سوال اساسی که به وجود می آید این است که آیا به تنهایی می توان شرکتی را به ثبت رساند؟ باید در جواب به سوال شما گفت : واژه شرکت از جمع شرکا می آید در نتیجه امکان ثبت به تنهایی وجود ندارد و شما می توانید با 2 نفر شرکت مورد نظر را ثبت کنید ولی به این نکته توجه فرمایید که با در نظر داشتن نوع شرکت می توانید تعداد نفرات را مشخص کنید در صورتی که شرکت سهامی خاص را برای شرکت خود انتخاب کنید باید بیشتر از 3 نفر اعضا و 2 نفر بازرس باشید.

جهت ثبت شرکت در گرگان از کجا شروع کنیم؟

  شما اگر متقاضی ثبت شرکت در گرگان هستید کافی است با کارشناسان ثبتی ایلیا در تماس یا می توانید از طریق مراجعه به سایت اداره ثبت شرکتها کار ثبت شرکت خود را انجام دهید.   

  همانطور که در بخش بالا گفته شد ابتدا نوع شرکت را انتخاب می نمایید بعد از آن براساس نوع شرکت و همچنین تعداد نفراتی که می خواهید انتخاب کنید مدارک شناسایی اعضا و یا بازرسان را تکمیل می کنید و یک ( اساسنامه ، شرکتنامه ) با توجه به نوع شرکت، قانون تجارت و قوانین که خود برای شرکت شما در نظر دارید تهیه می نمایید.   

  سپس نوبت به انتخاب نام برای شرکت می رسد اسامی انتخابی برای همه ی شرکتها بجز شرکت تضامنی به این صورت است که اسامی باید 4 الی 5 سیلابی ( واژه ) باشد از لغت نامه دهخدا برای انتخاب استفاده می شود زیرا در قانون تجارت تاکید شده است که باید اسامی ریشه ی فارسی داشته باشند .  

  بعد از انتخاب نام آدرس مشخص با یک کدپستی معتبر برای شرکت خود در نظر می گیرید در شهر گرگان با توجه به قانون ثبت می توانید یک آدرس مسکونی در نظر بگیرید اما در جایی مانند تهران باید مکان تجاری اداری باشد.   

  حال نوبت به تایید تمام مراحل در سامانه است و منتظر پاسخ دهی کارشناسان ثبت می مانیم بر اساس قانون بین 15 الی 20 روز کاری زمان می برد اما ثبت    ایلیا   با تلاشی که همواره داشته شرکت شما را در بازده ی زمانی 10 الی 15 روزکاری این کار را برای شما انجام خواهد داد.   

 زمانی که کارشناس شرایط و مدارک شما را تایید می کند و شماره ثبت به شما می دهد در واقع کار شما آگهی شده است و باید این آگهی تاسیس در روزنامه ی رسمی به چاپ برسد، چاپ روزنامه با ثبت نام در سامانه روزنامه رسمی انجام می پذیرد.

شرایط ثبت شرکت در گرگان

شرکت از اجتماع 2 یا چند شریک و یا سهامدار تشکیل میشود. این شرکا و سهامداران می توانند اشخاص حقیقی یا حقوقی باشند، که به منظور فعالیت برنامه ریزی شده برای تشکیل شرکت و ثبت آن اقدام می کنند.

ثبت شرکت از این جهت اهمیت دارد که به کسب و کار افراد وجهه قانونی می دهد. ثبت شرکت را هم شخص متقاضی می تواند انجام دهد و هم به عهده موسسات ثبتی بگذارد.

ثبت شرکت در گرگان

مراحل ثبت شرکت در گرگان

ابتدا به همراه شریک و یا شرکایتان اهداف خود را از ثبت شرکت شناسایی کنید و بر همان اساس نوع شرکت خود را انتخاب نمایید، سپس مجوز های لازم در صورت نیاز تکمیل مدارک درخواستی بعد از ثبت سامانه مدارک خود و تایید به اداره ثبت مراجعه و ثبت شرکت خود را تایید نهایی کنید.

تمامی مراحل گفته شده تنها با یک تماس با ثبت ایلیا توسط کارشناسان ما انجام می شود.

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی

 • ثبت شرکت توسط متقاضی :

جهت ثبت شرکت در گرگان ابتدا پس از انتخاب اعضای قابل اعتماد و سهم و سمت هر یک در شرکت و نیز مشخص کردن سرمایه و موضوع فعالیت باید اقدام به ثبت سامانه ای کنید.

در این مرحله باید اطلاعات را به درستی وارد کنید زیرا در صورت خطا یا عدم تطبیق اطلاعات با مدارک ارسالی امکان اخطار نقص یا رد ثبت نام شما وجود دارد. پس از آن مرحله تعیین نام خواهد بود. که در این مرحله 5 نام وارد سامانه شده و منتظر تایید یکی از آنها می مانید.

در مرحله بعد کلیه مدارک لازم جهت ثبت شرکت ارسال می گردد. در انتظار بررسی کارشناسی اداره ثبت می مانید. در صورت پذیرش مدارک شما باید با پرداخت وجوه مربوطه نسبت به آگهی روزنامه رسمی اقدام نمایید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در گرگان

مدارک که در این بخش گفته می شود مدارک مشترک بین انواع شرکت ها است :

 • مدارک هویتی اعضا .
 • مدارک هویتی شرکت .
 • 5 نام برای شرکت .
 • آدرس و کد پستی معتبر .
 • طراحی موضوع .
 • با توجه به موضوع فعالیت مجوز اگر لازم بود ارائه آن .

مراحل ثبت شرکت در گرگان

ثبت شرکت مسئولیت محدود در گرگان

از رایج ترین قالبهای ثبتی که مورد استفاده قرار میگیرد شرکت با مسئولیت محدود می باشد. شرکای حاضر در این شرکتها تنها به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول تامین ضرر و زیان می باشند و سرمایه در این شرکتها به صورت لفظی می باشد و تنها در تعهد شرکا خواهد بود.

شرکت با مسئولیت محدود تنها با دونفر شریک بالای 18سال تشکیل می گردد.

ثبت شرکت سهامی خاص درگرگان

کسانی که در گرگان می خواهند ثبت شرکت سهامی خاص را انجام دهند باید 5 نفر اعضا باشد و 2 نفر را به عنوان بازرس یکی اصلی و دیگری علی البدل انتخاب کنید سرمایه اولیه را 100.000 هزار تومان در نظر بگیرید و 35 درصد از آن را در یکی از بانک های گرگان با نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایید و بعد از ثبت شرکت آن را از بلوکه بانک خارج کنید.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در گرگان

بسیاری از فعالیتها بر اساس نوع نیاز متقاضی و اهداف آتی او در قالب شرکتهای تولیدی و خدماتی و پیمانکاری قرار می گیرد. ثبت شرکت ایلیا می تواند در ثبت انواع شرکتهای تولیدی و خدماتی و پیمانکاری کمک کار شما باشد.

ثبت موسسات غیرتجاری در گرگان

 یکی از متداول ترین قالب های ثبتی، ثبت موسسات غیرتجاری می باشد که برای ثبت آن نیازمند دریافت مجوز از مراجع خاص هستید. این مراجع میتواند وزارت  فرهنگ و ارشاد، کانون وکلا باشد. موسسات غیرتجاری حداقل با دو نفر عضو میتواند به ثبت برسد. این موسسات به دو نوع انتفاعی و غیر انتفاعی تقسیم می  شوند.

 • موسسات غیر انتفاعی موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان تشکیل نمیگردند همانند : انجمن های علمی
 • موسسات انتفاعی : این موسسات به دنبال منافع و سود حاصل از فعالیت به ثبت می رسند. همانند: موسسات حقوقی

کارشناسان و مشاوران ثبتی ایلیا و وکیل ثبت شرکت در اردبیل در دپارتمانهای تخصصی این مجتمع درخصوص ثبت شرکت میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

حوزه های ثبت شرکت در گلستان

 • ثبت شرکت در گرگان
 • ثبت شرکت در بندرگز
 • ثبت شرکت در بندر ترکمان
 • ثبت شرکت در گنبدکاووس
 • ثبت شرکت در علی آباد کتول
 • ثبت شرکت در آزادشهر
 • ثبت شرکت در کلاله
 • ثبت شرکت در مینودشت
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
8 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محسن پردل
محسن پردل
2 سال قبل

سلاملطفا روی واتس آپ با من تماس بگیرید، در مورد ثبت شرکت تعاونی در گرگان میخواستم صحبت کنم

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  محسن پردل
2 سال قبل

سلام ، وقتتون بخیر باشه . بله حتما

محمد ایری
محمد ایری
3 سال قبل

سلام جهت ثبت شرکت صادرات و واردات مشاوره میخواستم

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  محمد ایری
3 سال قبل

سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر باشه . برای ثبت شرکت ما نیاز داریم تا بدونیم موضوع کاریتون چیه و در کدام استان میخواید اقدام به ثبت نمایید . همچنین مدارک شناسایی خودتون و شریکتون برای اقدام به ثبت الزامی و نکته ایی که وجود داره اینه که اشخاصی که مایل به ثبت شرکت هستند نباید کارمند رسمی دولت باشند و تصدی بیش از دو شغل داشته باشند دقت کنید صرفا کارمندان رسمی دولت.

اميد
اميد
4 سال قبل

سلامدنبال انجام كارهاي انتقال سهام شركت سهامي خاص هستم ممنون ميشم تماس بگيريد

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  اميد
4 سال قبل

سلام عرض کردم وقتتون بخیر . بله حتما ، در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت .

نرگس
نرگس
4 سال قبل

سلام دنبال تغییرات شرکت با موضوع اسم جدید شرکت هستم می خوام کمکم کنید

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  نرگس
4 سال قبل

در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت