جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در کهگیلویه و بویراحمد – ثبت برند

ثبت شرکت در کهگیلویه و بویراحمد

اشخاص برای استفاده از تجربیات و تخصص و سرمایه یکدیگر فعالیتهای مختلفی را در نظر میگیرند یکی از مهترین آنها ثبت شرکت می باشد. متعارفترین قالب ثبتی در کهگیلویه و بویراحمد ثیت شرکت با مسئولیت محدود سهامی خاص می باید باید بدانید این دو نوع تنها قالب ثبتی نمیباشد در قانون تجارت 8 قالب ثبتی نام برده شده است که متقاضیان میتوانند با توجه به فعالیتهای خود هریک از آنها را به ثبت برسانند.

مراحل ثبت شرکت در کهگیلویه و بویراحمد

یکی از اولین مراحل برای ثبت یک شرکت تجاری در کهگیلویه و بویراحمد مشخص کردن میزان سرمایه اولیه شرکت و موضوع فعالیت می باشد بعد از مشخص کردن این موارد موسسین شرکت می بایست 5 اسم منتخب خود را به ترتیب اولویت اعلام نمایند تا در صورتی این اسامی قبلا به ثبت نرسیده باشد مورد تایید کارشناس اداره ثبت شرکتها قرار بگیرد باید بدانید که اسم انتخابی شما می بایست از 3سیلاب با ریشه فارسی انتخاب شود در غیر این صورت منجر به رد اسامی می گردد. حال نوبت به ثبت سامانه ای میرسد میتوانید با مراجعه به سایت ثبت شرکتها مراحل ثبتی خود را انجام دهید توجه داشته باشید ثبت یک شرکت به صورت اینترنتی نیازمند تخصص و تجربه لازم در این زمینه می باشد.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کهگیلویه و بویراحمد

با توجه به قالب ثبتی انتخابی خود مدارک متفاوتی نیز باید نهیه فرمایید اما اصلی ترین مدارک مورد نیاز ارائه مدارک شناسایی که شامل کپی برابر اصل کارت ملی و شناسنامه کلیه اعضاء هیئت مدیره و سهامداران می باشد. اخذ گواهی عدم سوء پیشینه نیز الزامی می باشد چنانچه موضوع فعالیت شما نیازمند به مجوز باشد می بایست مجوزهای لازم را از ارگانهای ذی ربط تهیه فرمایید کارشناسان متخصص مجتمع ثبتی ایلیا می تواند بهتری یاری رسان شما عزیزران در این زمینه باشد.

ادامه مطلب
مهلت تشکیل پرونده مالیاتی

زمان و هزینه ثبت شرکت در کهگیلویه و بویراحمد

مدت زمان تاسیس شرکت در این شهرستان تقریبا 25 الی 30 روز کاری می باشد. شما میتوانید برای اطلاع از میزان هزینه های ثبت شرکت خود در کهگیلویه و بویراحمد با کارشناسان کاردان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

ثبت شرکتهای تجاری در کهگیلویه و بویراحمد

ثبت شرکت با مسئولیت محدود
تاسیس شرکت سهامی خاص
تشکیل شرکت تعاونی
ایجاد موسسات غیرتجاری
و ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت

به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها