جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

صفرتا صد ثبت شرکت در کرمانشاه

ثبت شرکت در کرمانشاه

برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه صفرتا صد ثبت شرکت را باید بدانید، در این مقاله می خواهیم اطلاعاتی که در رابطه با ثبت شرکت در کرمانشاه است به شما بدهیم لطفا با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

ثبت شرکت در کرمانشاه

ثبت شرکت در کرمانشاه دارای قوانین و مقررات مشخص شده می باشد این قوانین و مقررات بستگی به نوع شرکت شما دارد یعنی هر نوع شرکتی انتخاب نمایید به طبع آن این قوانین نیز تغییر پیدا خواهند کرد.

به طور مثال ثبت شرکت سهامی خاص از نظر تعداد اعضا به 3 سهام دار و 2 بازرس نیاز دارد و از نظر سرمایه شرکت بدین صورت است که سرمای بایستی به صورت واریزی باشد و یک سری قوانین دیگر که تمام این ها موجب ده است که تفاوت های در هنگام ثبت شرکت بایستی تمامی این شرایط را رعایت نمایید.

انواع شرکتی که می توانید در کرمانشاه به ثبت برسانید : ثبت شرکت مسئولیت محدود، ثبت شرکت سهامی خاص، ثبت شرکت سهامی عام، ثبت شرکت تعاونی، ثبت شرکت تضامنی، ثبت شرکت مختلط سهامی، ثبت شرکت مختلط غیر سهامی.

مدارک لازم ثبت شرکت در کرمانشاه

 • استفاده از مشاوره تخصصی کارشناس امور ثبت
 • تکمیل مدارک (بهتر است تنظیم مدارک را به عهده مجتمع ثبتی قرار دهید زیرا در صورت ایجاد مشکلی در مسیر ثبت مدت زمان بسیاری جهت حل مشکل هدر خواهد رفت.)
 • تایید نام پیشنهادی متقاضی
 • ارائه اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه تمامی افرادی که شریک در ثبت شرکت در کرمانشاه هستند.

ثبت شرکت در کرمانشاه

شروط ثبت شرکت در کرمانشاه

قبل از هراقدامی مهم است که نکات و شروط ثبتی و حقوقی را بدانید سپس با اطلاعات کافی در راه ثبت شرکت در کرمانشاه گام بردارید. شرط اصلی ثبت شرکت در کرمانشاه اخذ مجوزهای مربوطه برای ارائه به اداره می باشد که این موضوع با در نظر گرفتن موضوع و نوع شرکتها متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از تمامی شروط ثبت شرکتها تنها کافی است با کارشناسان مجتمع ایلیا در ارتباط باشید تا آن ها نکات حقوقی را به شما ارائه کنند.

جهت ثبت شرکت در کرمانشاه از کجا شروع کنیم؟

متقاضیان ثبت شرکت های تجاری و موسسات غیرتجاری می توانند فرآیند ثبت خود را به دو صورت توسط خود متقاضی یا از طریق وکلای مجرب در این زمینه به انجام برسانند.

در صورتی که می خواهید کار ثبت شرکت خود را شخصاً انجام نداده و از تجربه کارشناسان بهره جویید. شما می توانید با مراجعه به مجتمع ثبتی ایلیا از مشاوره کارشناسان مجرب و متخصص این مجتمع به صورت کاملا رایگان بهره مند شوید. اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل نمایید.

شرکت تان را می توانید  برحسب فعالیتتان مشخص می کنید و موضوع فعالیت خود را طراحی نمایید. موضوع فعالیت شما به طور کلی هدف شما را از ثبت شرکت نشان می دهد اینکه کار شما چیست و چه می خواهید در آینده پس از ثبت شرکت خود به دیگران ارائه دهید را همان موضوع فعالیت می گویند.

اقدام مهم و یکی از اصلی ترین اقداماتی که بعد از آن باید انجام دهید این است که برای شرکت خود یک نام انتخاب نمایید. باید بدانید نام شرکت شما بایستی از 3 الی 4 سیلاب تشکیل شده باشد، اسم شرکت تنها باید یکی باشد. اما شما می توانید 5 نام را به ترتیبی که می خواهید برای اداره ثبت شرکت ها ارسال نمایید.

مدارکی که برای ثبت شرکت نیاز دارید: کارت ملی و شناسنامه اعضا، تکمیل یک فرم مبنی بر اساسنامه و اظهارنامه شرکت که در آن تمام قوانین شرکت ذکر شده باشد.

مشخص کردن میزان سرمایه شرکت معمولا سرمایه شرکت بر اساس کارهای که می خواهید در شرکت انجام دهید. بستگی دارد اگر شما بخواهید با سازمان ها و ارگان های دولتی فعالیت داشته باشید. بهترین روش این است که سرمایه خود را بیشتر و بیشتر در نظر بگیرید تا نشان دهنده اعتبار شرکت شما باشد.

مراحل ثبت شرکت در کرمانشاه

مراحل ثبت شرکت در کرمانشاه

نحوه ثبت شرکت بدین صورت می باشد که در ابتدا بهتر است متقاضی تمامی اطلاعات و جزییات در زمینه ثبت و مراحل و مشخصات بعد از آن را به طور کامل به دست آورد. جهت این امر می تواند از مشاوره کارشناسان ثبتی و ثبت تغییرات شرکت در کرمانشاه استفاده کند. بعد از آن اقدام به تکمیل و تحویل مدارک کند.

مدت زمان به ثبت رسیدن شرکت را نمی توان به طور دقیق مشخص کرد زیرا به نوع شرکت موضوع فعالیت و شهر مورد نظر بستگی دارد. البته با انجام مشاوره و اطلاع از جزییات دقیق کار متقاضی می توان زمان تقریبی که معمولا 30 روز کاری می باشد را تخمین زد.

برای به ثبت رساندن شرکت نمیتوان هزینه دقیق و مشخصی را اعلام کرد. زیرا هر فعالیت جزییات متفاوت خود را دارد و جزئیات ثبت نیز هزینه متفاوت دارد. ولی در صورت مشاوره با کارشناسان زبده ثبت شرکت ایلیا می توان میزان تقریبی هزینه ثبت شرکت در کرمانشاه را تعیین کرد.

بهترین راه ثبت شرکت در کرمانشاه

ثبت شرکت در کرمانشاه را می توان با دو روش به سرانجام رساند . بهتر است بدانید تاسیس و ثبت یک شرکت ه پارامترهای مختلفی مانند نوع شرکت انتخابی ، انتخاب و تعدد شرکا و تشکیل مجامع قبل از ثبت شرکت بستگی دارد که در ادامه متن زیر به بازگوی دو روش ثبت شرکت در کرمانشاه می پردازیم.

نحوه ثبت شرکت توسط خود متقاضی

اگر شما بخواهید شرکت خود را ثبت کنید اما این کار را توسط خودتان انجام دهید. باید وارد سایت اداره ثبت شرکت ها شوید و با وارد کردن اطلاعات مربوط به شرکت خود در هر مرحله ای که اطلاعات مشخص شده ای را از شما خواست می توانید به مرور و با طی کردن مراحل مختلف شرکت خود را به ثبت برسانید. لازم است بدانید بایستی تمامی مراحل درخواست شده را انجام دهید و اگر نه مرحله بعدی نمی توانید بروید.

ثبت شرکت توسط شرکت های ثبتی

مراحل ثبتی یک شرکت فرآیندی تخصصی است کارشناسان ثبتی ایلیا مرحله به مرحله راهنمای شما خواهند بود در ابتدا متقاضی مدارک هویتی خود از قبیل اصل و کپی شناسنامه را به کارشناسان مجتمع ایلیا تقدیم می کند و در مرحله دوم با اخذ اطلاعاتی از سوی متقاضی نظیر نام و موضوع شرکت، صورت کلی شرکت نقش می بندد و این اطلاعات توسط کارشناسان مجتمع ایلیا در سامانه ی مربوط به ثبت می رسد.

مرحله بعدی تایید یکی از نام های پیشنهادی متقاضی توسط اداره ثبت شرکت ها است. هزینه ثبت شرکت بنا به نوع و قالب ثبتی شرکت و میزان خدماتی که متقاضی دریافت می کند متفاوت خواهد بود. در این مورد می توان با تماس تلفنی متقاضی به مجتمع ایلیا و شرح علاقه مندی هزینه های ثبت شرکت را دقیق تر تعیین نمود و از مشاوره ثبت شرکت در کرمانشاه برخوردار شد.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرمانشاه

شرکتهای با مسئولیت محدود با عنوان آسان ترین قالب ثبتی در بین متقاضیان شناخته می شود. این امر به این خاطر است که میزان سرمایه سهامداران به صورت لفظی می باشد. نیاز به تعهد آن وجود ندارد و کلیه سهامدران به میزان آورده نقدی خود مسئول می باشند.

ثبت شرکت سهامی خاص در کرمانشاه

شرکت های سهامی خاص یکی از رایج ترین قالب های ثبتی در بین اشخاصی است که قصد دارند فعالیت های شرکت خود را به صورت گسترده پیگیری نمایند.

این فعالیت ها می تواند شرکت در مناقصات و مزایدات و یا اخذ گرید باشد. این شرکتها با توجه به این که می بایست 35% از سرمایه اولیه خود را در بانکی به نام شرکت واریز نمایند. 65% باقی سهام خود را در تعهد سهامداران نگه دارند از اعتبار زیادی برخوردار است.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در کرمانشاه

فعالیت های انتخابی شما ممکن است برای به ثبت رسیدن متفاوت باشد. چنانچه قصد دارید فعالیت هایی از جمله پیمانکاری و یا خدماتی را به ثبت برسانید، می بایست شرکت هایی را با عنوان شرکت های خدماتی، پیمانکاری به ثبت برسانید.

شرکت های خدماتی نوعی شرکت می باشند که با موضوع خدمات به جامعه تاسیس می شوند . از این رو اگر در گوشه و کنار شهر دقت کنیم مواردی مانند نظافت منازل و خدمات پرستاری مشاهده می شود که تمامی آن ها باید در حیطه قانون در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسند.

شرکتهایی با موضوع پیمانکاری باید با توجه به شروط ثبتی به ثبت رسند، از این رو دانستن نکات حقوقی آن ها بسیار مهم تلقی می شود. ما راهنمای شماییم.

کارشناسان و مشاوران ثبتی ایلیا و وکیل ثبت شرکت در کرمانشاه با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در این زمینه می توانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت موسسات غیرتجاری در کرمانشاه

موسسات غیرتجاری به منظور انجام فعالیت هایی از جمله هنری، فرهنگی، امور خیریه تاسیس می گردد. موسسات غیرتجاری شامل دو زیر مجموعه انتفاعی و غیرانتفاعی می باشد. که به اختصار در ذیل توضیح می دهیم:

 • موسسات غیر انتفاعی: موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان تشکیل نمی گردند. همانند: انجمن های ادبی، انجمن های علمی و انجمن های سلامی
 • موسسات انتفاعی: این موسسات از کلیه منافع و سود و زیان موسسه استفاده می نمایند. همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

مدت زمان و هزینه ثبت شرکت در کرمانشاه

برای ثبت شرکت چیزی به مدت 10 الی 15 روزکاری زمان لازم تا بتوانید شرکت خود را به ثبت برسانید. میزان هزینه ثبت شرکت شما بستگی به تعداد کارکترهای چاپ شده در روزنامه رسمی بستگی دارد. هرچه تعداد کارکترها بیشتر باشد هزینه ثبت شرکت نیز بیشتر خواهد بود.

شرکتها عموما با هدف انجام امور تجاری تاسیس می شوند و برای انجام کلیه فعالیتهایشان به صورت قانونی می بایست شرکت تجاری ثبت نمایند.

در قانون تجارت شرکت ها به چندین قالب متعدد با توجه میزان سرمایه و نوع فعالیت تقسیم بندی می شوند که از رایج ترین آنها ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص می باشد.

متقاضیان محترم باید بدانند که این امر را باید از طریق اداره ثبت شرکتها مربوط به حوزه فعالیت خود انتخاب نمایند که در هر منطقه ای متفاوت می باشد. متقاضی می تواند امور ثبتی خود را به موسسات دیگر واگذار کند که انجام دهند و یا اینکه خود فرد شخصا اقدام به ثبت در سامانه کند.

آدرس اداره ثبت شرکت های کرمانشاه

کارشناسان ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه می توانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری فرآیند ثبت شرکت به آدرس دفتر ثبت شرکت در کرمانشاه و یا شماره تلفن های زیر مراجعه نمایید:

استان کرمانشاه : کرمانشاه ، بلوار بنت الهدی ، مقابل فرمانداری

کد پستی : 6715669446

شماره تماس : 38238503 – 38238501 – 083

خدمات ثبت شرکت در کرمانشاه

 • ثبت شرکت در کرمانشاه
 • ثبت شرکت در جوان رود
 • ثبت شرکت در کنگاور
 • ثبت شرکت در پاوه
 • ثبت شرکت در قصرشیرین
 • ثبت شرکت در سرپل ذهاب
 • ثبت شرکت در روانسر
 • ثبت شرکت در صحنه
 • ثبت شرکت در هرسین
 • ثبت شرکت در گیلان غرب
 • ثبت شرکت در اسلام آباد غرب
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها