• ثبت شرکت درکرمانشاه

شرکتها عموما با هدف انجام امور تجاری تاسیس می شوند و برای انجام کلیه فعالیتهایشان به صورت قانونی می بایست شرکت تجاری ثبت نمایند در قانون تجارت شرکت ها به چندین قالب متعدد با توجه میزان سرمایه و نوع فعالیت تقسیم بندی می شوند که از رایج ترین آنها ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص می باشد .

متقاضیان محترم باید بدانند که این امر را باید از طریق اداره ثبت شرکتها مربوط به حوزه فعالیت خود انتخاب نمایند که در هر منطقه ای متفاوت می باشد. متقاضی می تواند امور ثبتی خود را به موسسات دیگر واگذار کند که انجام دهند و یا اینکه خود فرد شخصا اقدام به ثبت در سامانه کند .

مراحل ثبت شرکت در کرمانشاه

نحوه ثبت شرکت بدین صورت می باشد که در ابتدا بهتر است متقاضی تمامی اطلاعات و جزییات در زمینه ثبت و مراحل و مشخصات بعد از آن را به طور کامل به دست آورد ، جهت این امر میتواند از مشاوره کارشناسان ثبتی و ثبت تغییرات شرکت در کرمانشاه استفاده کند ، و بعد از آن اقدام به تکمیل و تحویل مدارک کند .

مدت زمان به ثبت رسیدن شرکت را نمیتوان به طور دقیق مشخص کرد زیرا به نوع شرکت موضوع فعالیت و شهر مورد نظر بستگی دارد ، البته با انجام مشاوره و اطلاع از جزییات دقیق کار متقاضی می توان زمان تقریبی که معمولا 30 روز کاری می باشد را تخمین زد .

برای به ثبت رساندن شرکت نمیتوان هزینه دقیق و مشخصی را اعلام کرد زیرا هر فعالیت جزییات متفاوت خود را دارد و جزییات ثبت نیز هزینه متفاوت دارد ، ولی در صورت مشاوره با کارشناسان زبده ثبت شرکت ایلیا می توان میزان تقریبی هزینه ثبت شرکت در کرمانشاه را تعیین کرد .

مدارک لازم ثبت شرکت در کرمانشاه

 • استفاده از مشاوره تخصصی کارشناس امور ثبت
 • تکمیل مدارک (بهتر است تنظیم مدارک را به عهده موسسه ثبتی قرار دهید زیرا در صورت ایجاد مشکلی در مسیر ثبت مدت زمان بسیاری جهت حل مشکل هدر خواهد رفت (
 • تایید نام پیشنهادی متقاضی
 • ارائه اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه تمامی افرادی که شریک در ثبت شرکت در کرمانشاه هستند
 • و یک قطعه عکس از تمامی اعضای شریک جهت دریافت گواهی عدم سوء پیشینه

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

 • ثبت شرکت توسط متقاضی :

متقاضیان ثبت شرکت با توجه به نوع نیاز خود مناسب ترین قالب را برای به ثبت رسیدن انتخاب می نمایند و با وارد شدن به سایت اداره ثبت شرکت ها و انتخاب گزینه ثبت شرکت شروع به ثبت نام می نمایند. مراحل را به ترتیب مندرج در سامانه ادامه می دهند .باید توجه داشت که ارائه و ثبت اطلاعات باید به درستی انجام گیرد و ورود داده های اشتباه به دلیل هماهنگی سامانه با مراجع مختلف دولتی نظیر ثبت احوال منجر به اخطار رفع نقص از سوی سامانه خواهد شد. از این رو پیشنهاد می گردد قبل ازاقدام ، از مشاوره های تخصصی با کارشناسان ثبتی ایلیا به طور رایگان بهره مند شوید.

 • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

مراحل ثبتی یک شرکت فرآیندی تخصصی است کارشناسان ثبتی ایلیا مرحله به مرحله راهنمای شما خواهند بود در ابتدا متقاضی مدارک هویتی خود از قبیل اصل و کپی شناسنامه را به کارشناسان مجتمع ایلیا تقدیم می کند و در مرحله دوم با اخذ اطلاعاتی از سوی متقاضی نظیر نام و موضوع شرکت ، صورت کلی شرکت نقش می بندد و این اطلاعات توسط کارشناسان مجتمع ایلیا در سامانه ی مربوط به ثبت می رسد. مرحله بعدی تایید یکی از نام های پیشنهادی متقاضی توسط اداره ثبت شرکتهاست هزینه ثبت شرکت بنا به نوع و قالب ثبتی شرکت و میزان خدماتی که متقاضی دریافت می کند متفاوت خواهد بود در این مورد می توان با تماس تلفنی متقاضی به مجتمع ایلیا و شرح علاقه مندی هزینه های ثبت شرکت را دقیق تر تعیین نمودو از مشاوره ثبت شرکت در کرمانشاه برخوردار شد.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرمانشاه

شرکتهای با مسئولیت محدود با عنوان آسان ترین قالب ثبتی در بین متقاضیان شناخته می شود این امر به این خاطر است که میزان سرمایه سهامداران به صورت لفظی می باشد و نیاز به تعهد آن وجود ندارد و کلیه سهامدران به میزان آورده نقدی خود مسئول می باشند.

ثبت شرکت سهامی خاص در کرمانشاه

شرکت های سهامی خاص یکی از رایج ترین قالبهای ثبتی در بین اشخاصی است که قصد دارند فعالیت های شرکت خود را به صورت گسترده پیگیری نمایند این فعالیت ها می تواند شرکت در مناقصات و مزایدات و یا اخذ گرید باشد. این شرکتها با توجه به این که می بایست 35% از سرمایه اولیه خود را در بانکی به نام شرکت واریز نمایند و 65% باقی سهام خود را در تعهد سهامداران نگه دارند از اعتبار زیادی برخوردار است.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در کرمانشاه

فعالیت های انتخابی شما ممکن است برای به ثبت رسیدن متفاوت باشد چنانچه قصد دارید فعالیتهایی از جمله پیمانکاری و یا خدماتی را به ثبت برسانید می بایست شرکتهایی را با عنوان شرکتهای خدماتی ، پیمانکاری به ثبت برسانید.

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا و وکیل ثبت شرکت در کرمانشاه با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت موسسات غیرتجاری در کرمانشاه

موسسات غیرتجاری به منظور انجام فعالیتهایی از جمله هنری ، فرهنگی ، امور خیریه تاسیس می گردد. موسسات غیرتجاری شامل دو زیرمجموعه انتفاعی و غیرانتفاعی می باشد که به اختصار در ذیل توضیح میدهیم :

1 . موسسات غیر انتفاعی : موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان تشکیل نمیگردند همانند : انجمن های ادبی ، انمن های علمی و انجمن های سلامی

2 . موسسات انتفاعی : این موسسات از کلیه منافع و سود و زیان موسسه استفاده می نمایند همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

حوزه های ثبت شرکت در کرمانشاه و شهرستان های آن

 • ثبت شرکت در کرمانشاه
 • ثبت شرکت در جوان رود
 • ثبت تغییرات شرکت در کنگاور
 • ثبت تغییرات شرکت در پاوه
 • ثبت تغییرات شرکت در قصرشیرین
 • ثبت تغییرات شرکت در سرپل ذهاب
 • ثبت تغییرات شرکت در روانسر
 • ثبت تغییرات شرکت در صحنه
 • ثبت تغییرات شرکت در هرسین
 • ثبت تغییرات شرکت در گیلان غرب
 • ثبت تغییرات شرکت در اسلام آباد غرب

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری فرآیند ثبت شرکت به آدرس دفتر ثبت شرکت در کرمانشاه و یا شماره تلفن های ذیل مراجعه نمایید :
چهارراه گلستان- خ گلسرخ-روبروی اداره كل بازرسی استان-جنب هسته گزینش آموزش و پرورش-اداره كل ثبت اسناد و املاك استان كرمانشاه با ما در تماس باشید.
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026