شرایط ثبت شرکت در استان چهارمحال و بختیاری

اشخاص حقیقی جهت قانونی کردن فعالیت های خود و همچنین تبادل تجربیات و تخصص با دیگر واحدهای کسب و کار و دیگر فعالان اقتصادی اقدام به ثبت شرکت می نمایند، در واقع ثبت شرکت به اشخاص اجازه می دهد کسب و کار اقتصادی خود را به صورت اصولی و طبق قانون پیش ببرند و همچنین فعالیت های گسترده تری انجام دهند. علاوه بر این ثبت شرکت سبب حصول اطمینان و اعتماد بیشتر در بازار رقابتی امروز می گردد.

ثبت شرکت نیاز به تجربه و آشنایی با مسائل حقوقی دارد، لذا پیشنهاد می کنیم پیش از اقدام جهت ثبت شرکت ابتدا با مشاوران و متخصصان امر ثبت شرکت مشورت نمایید و از اطلاعات آنها بهره مند گردید پس با تماس با مجتمع حقوقی ایلیا از مشاوره ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری استفاده کنید.

ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری

  • اسناد و مدارک لازم جهت ثبت شرکت به شرح زیر می باشد:
  • اوراق مدارک هویتی کلیه موسسین شرکت ( شامل اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه )
  • اصل گواهی عدم سو پیشینه کلیه موسسین شرکت
  • کلیه اوراق ثبتی شرکت (شرکتنامه، تقاضانامه، اساسنامه)
  • لازم به ذکر است در صورتی که موضوع فعالیت شرکت نیاز به مجوز داشته باشد ارائه مجوز هم الزامی خواهد بود.

مراحل ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری

مراحلثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری شامل گردآوری اطلاعات و درج آنها در سامانه ثبت شرکتها می باشد. پس از آن در صورت تاییدیه ارسال مدارک انجام شده و در صورت رفع نقص باید برای برطرف کردن نقص اعلام شده بلافاصله اقدام گردد.

در مرحله سوم صدور پیش آگهی و اقدام جهت روزنامه رسمی می باشد که همگی این مراحل توسط مجتمع ثبت ایلیا انجام می شود.

زمان و هزینه ای که برای ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری نیاز است به چند مورد بستگی دارد از جمله مواردی چون موضوع فعالیت، میزان سرمایه تعیین شده، مکان و شهر مورد نظر که شرکت در آن واقع می شود، همچنین تعداد اعضای شرکت که چند نفر می باشند در تجمیع این موارد می توان زمان و هزینه ها را تا حدودی تخمین زد .

ولی به طور کلی می توان گفت حدود 15الی 20 روز کاری جهت تحویل اگهی تاسیس شرکت زمان نیاز است. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری می توانید با مشاوران متخصص مجتمع ایلیا تماس حاصل نمایید.

نحوه ثبت شرکت توسط متقاضی در چهارمحال و بختیاری

  • ثبت شرکت توسط متقاضی :

چنانچه شرایط ثبت شرکت خود را بررسی کرده و به تصمیم قطعی رسیده اید می بایست به سامانه ثبت شرکتها مراجعه کرده و با انتخاب گزینه ثبت شرکت شروع به ثبت نام نمایید .

توجه داشته باشید که اطلاعات خود را به صورت دقیق و کامل وارد نمایید در صورتی که اطلاعات خود را به اشتباه یا ناقص وارد نمایید پرونده شما از جانب اداره مربوطه رد می گردد .

پیشنهاد ما به شما مشورت با کارشناسان و مشاورین متخصص و مجرب در این زمینه می باشد ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات تخصصی مشاوره ای رایگان به شما عزیزان می باشد. قبل از اقدام ، از مشاوره های تخصصی با کارشناسان ثبتی ایلیا به طور رایگان بهره مند شوید.

  • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

با توجه به تخصصی بودن مراحل ثبت شرکت در استان چهارمحال و بختیاری کارشناسان متخصص ما در این زمینه بهترین راهنما برای شما می باشند. ثبت یک شرکت دارای چند مرحله می باشد مرحله اول ارائه اصل و کپی مدارک شناسایی متقاضی می باشد و در مرحله بعد بر طبق این مشخصات و پیش نویس مشخصات ،مدارک شرکت تنظیم می شود و از طریق تیم حقوقی ایلیا در سامانه ثبت اسناد ثبت می شود.

در مرحله بعد نیز متقاضی منتظر تایید یکی از نام های پیشنهادی می ماند. هزینه ثبت شرکت در چهار محال و بختیاری با توجه به نوع شرکت و خدماتی که در مسیر ثبت مورد نیاز متقاضی باشد تعیین می شود ولی در صورت عقد قرارداد با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا و تنظیم پیش نویس جزییات کار مورد نظر متقاضی، شاید بتوان حدود هزینه را مشخص کرد .

مراحل ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری

ثبت شرکت مسئولیت محدود در چهارمحال و بختیاری

شرکت با مسئولیت محدود رایج ترین قالب ثبتی در بین اشخاصی است که قصد انجام فعالیت های بازرگانی را دارند.

تعداد اعضا در این شرکت ها دونفر یا بیشتر می باشد و میزان سرمایه اولیه آنها از یک میلیون ریال نمی تواند کمتر باشد و شرکا به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول جبران ضرر و زیان می باشند. سرمایه شرکت مسئولیت محدود تنها در اسناد شرکت ذکر می گردد و به صورت لفظی می باشد.

ثبت شرکت سهامی خاص در چهارمحال و بختیاری

دومین قالب ثبتی رایج در کشور شرکت سهامی خاص است که برای فعالیتهای بزرگتر مانند شرکت در مناقصات و مزایدات و پروژه های دولتی و نیز اخذ رتبه مناسب می باشد .

این شرکت به دلیل پرداخت 35% از سرمایه اولیه شرکت در هنگام ثبت از اعتبار بیشتری برخوردار است. سرمایه در شرکت سهامی خاص به قطعات سهم یا سهام تبدیل شده و اعضای هیات مدیره که بالغ بر 3 نفر هستند سهامدار نامیده می شوند.

علاوه بر این 3 نفر سهامدار 2 نفر بازرس اصلی و علی البدل نیز باید وجود داشته باشد.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در چهارمحال و بختیاری

فعالیتهای مهندسی ، امور خدماتی و نیز امور پیمانکاری و قراردادی با سایر شرکتها را می توان تحت عنوان شرکتهای تولیدی و خدماتی و پیمانکاری به ثبت رساند. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در چهارمحال و بختیاری با کارشناسان مجرب و متخصص ثبتی شرکت ایلیا در تماس باشید.

آدرس دفتر ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری

شهرکرد_ خیابان آیت اله کاشانی جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در چهارمحال و بختیاری با ما در تماس باشید.

کارشناسان و مشاوران ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه می توانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.