• شرایط ثبت شرکت در استان هرمزگان

به منظور فعالیت منسجم و سازماندهی شده و دوری از مشکلات قانونی و مالیاتی اولین اقدام ثبت شرکت است. با ثبت شرکت فعالیت شما نه تنها وجاهت قانونی می یابد، بلکه از اعتبار بیشتری برخوردار شده و طرفین همکاری نیز نسبت به شما و کسب و کار شما اعتماد بیشتری خواهند داشت.

به همین دلیل روند قانونی و ثبت حقوقی شرکت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. جهت مشاوره ثبت شرکت در هرمزگان هم اکنون با مجتمع ثبتی ایلیا تماس بگیرید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در هرمزگان

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت به شرح زیر می باشد :

  • مدارک احراز هویت همه موسسین ( شامل اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه )
  • گواهی عدم سوء پیشینه برای همه موسسین
  • مدارک ثبتی شرکت (شرکتنامه/ اظهارنامه، تقاضانامه، اساسنامه)

شایان ذکر است در صورتی که امور ثبت و ثبت تغییرات شرکت در هرمزگان بر عهده مجتمع حقوقی باشد تنظیم مدارک ثبتی شرکت بر عهده کارشناس ثبتی و حقوقی می باشد.

مراحل ثبت شرکت در هرمزگان

کلیه مراحل ثبت شرکت در استان هرمزگان از طریق مشاوره با کارشناسان متخصص در زمینه ثبت شرکت قابل اجرا می باشد بنابراین می توان از طریق برقراری تماس با مشاوران در این زمینه اطلاعات خود را تکمیل نمود.

زمان مورد نیاز جهت به ثبت رسیدن و قانونمند کردن شرکت مشخص و از پیش تعیین شده نیست و نمی توان زمان دقیقی را اعلام نمود، به علاوه این زمان در نقاط مختلف کشور نیز متفاوت خواهد بود .

چرا که این امر اموری اداری می باشد و از طریق کارشناسان اداره ثبت شرکتها انجام می شود و زمان انجامش بستگی به مدت زمان کارشناسی اداره ثبت دارد. اما انچه تاثیر به سزایی در تعیین مدت زمان لازم برای ثبت شرکت دارد، حوزه ثبتی انجام امور ثبتی است ولی به طور کلی می توان زمان تقریبی 30 روز کاری را جهت ثبت شرکت پیش بینی نمود.

در رابطه با هزینه ثبت شرکت باید گفت این هزینه ناشی از حق الثبت شرکت ، بسته روزنامه، ابطال تمبر و هزینه های اداری مانند هزینه پوشه ، تمبر و پاکت پست مدارک می شود و در موارد مختلف بسته به شرایط شرکت مورد نظر متفاوت می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت و ثبت برند در هرمزگان با مجتمع ایلیا در تماس باشید.

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

  • ثبت شرکت توسط متقاضی :

با توجه به تغییراتی که در سالهای اخیر به وجود آمده است ، درخواست ثبت تأسیس شرکت ها ابتدا باید از طریق سامانه ثبت شرکتها در پایگاه اطلاعات مرجع ثبت شرکتها درج شود.

بعد از تکمیل مدارک از قبیل کپی شناسنامه و کارت ملی و گواهی عدم سو پیشینه و اخذ مجوز لازم یا ارائه مدرک تحصیلی و مشخص نمودن تصدی موسسین ، میزان سرمایه، سهام هر فرد، حق امضا داران در شرکت، آدرس شرکت و محل سکونت اعضا می توانیم اقدام به ثبت در سیستم سامانه ای کنیم .

در این مرحله همچنین باید 5 نام برای شرکت در نظر گرفته به ترتیب اولویت وارد سامانه کنیم.

بعد از انجام مراحل ابتدایی، در مراحل پایانی ثبت نام، باید اوراق شرکت بارگذاری شود اما تنظیم نمودن این اوراق نیاز به آگاهی و تجربه دارد همچنین قبل از اقدام ، از مشاوره های تخصصی با کارشناسان ثبتی ایلیا به طور رایگان برخوردار شوید.

  • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

مراحل ثبتی یک شرکت فرآیندی حقوقی و تخصصی است کارشناسان مجتمع ثبت ایلیا در تمام این مراحل در کنار شما خواهند بود. در ابتدا متقاضی مدارک شناسایی خود را به کارشناسان مجتمع ایلیا تقدیم می کند و در مرحله دوم با اخذ اطلاعاتی از سوی متقاضی نظیر نام اعضا و موضوع شرکت و سرمایه آن چارچوب کلی شرکت شکل می گیرد.

پس از در اختیار گذاشتن این اطلاعات کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در سامانه مربوط اقدام به ثبت اطلاعات شما می کنند. مرحله بعدی پذیرش یکی از نام های پیشنهادی متقاضی توسط اداره ثبت شرکت هااست .

هزینه ثبت شرکت در هرمزگان بسته به نوع و قالب ثبتی شرکت و بسته خدمات دریافتی متغیر است. در این مورد می توان با مشاوره تلفنی و در صورت امکان مشاوره حضوری متقاضی در مجتمع ایلیا و شرح علاقه مندی به وکیل ثبت شرکت در هرمزگان هزینه های ثبت یک شرکت را می توان به طور دقیق تر مشخص نمود.

ثبت شرکت در هرمزگان

ثبت شرکت مسئولیت محدود در هرمزگان

ثبت شرکت با مسئولیت محدود با حضور دونفر که حداقل 18 سال سن داشته باشند ممکن می گردد یکی از اعضا به عنوان مدیر عامل و دیگری عضو هیئت مدیره در نظر گرفته می شود.

سرمایه در این نوع شرکت سهم الشرکه است و به صورت اسمی تنها در اساسنامه شرکت قید می گردد و نیازی به واریز سرمایه به حساب شرکت نمی باشد.

ثبت شرکت سهامی خاص در هرمزگان

شرکت سهامی خاص شركتی است با حداقل 5 عضو که تعهد و تامین سرمایه تماماً بر عهده آنها و سرمایه شرکت در این قالب ثبتی به قطعات سهام تقسیم می شود و تعهدات صاحبان سهام محدود به مبلغ مشخص شده سهام آنها است. برای ثبت شرکت سهامی خاص نیازمند به حضور دونفر بازرس نیز می باشید.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در هرمزگان

گستره فعالیت های مورد تقاضا سبب تقسیم بندی موضوعات فعالیت به انواع شرکتها من جمله شرکت پیمانکاری، خدماتی، تولیدی، و نیز شرکت های دیگر همچون شرکت تاسیساتی یا مشاوره ( مهندسین مشاور) شده است.

کارشناسان مجتمع ثبت ایلیا در خصوص انواع شرکتها و نحوه ثبت آنها اطلاعات کاملی در اختیار شما خواهند گذاشت لذا از طریق شماره های تماس با ما در ارتباط باشید.

ثبت موسسات غیرتجاری در هرمزگان

یکی از کاربردی ترین قالب های ثبتی، ثبت موسسات غیرتجاری ( موسسه حقوقی- آموزشی – خیریه و…) می باشد که برای ثبت آن نیازمند دریافت مجوز از سازمانهای ذی صلاح می باشید ( بهزیستی، اداره ارشاد ، آموزش و پرورش ).

موسسات غیرتجاری حداقل با دو نفر عضو و با حداقل سرمایه یک میلیون ریال میتواند به ثبت برسد. این موسسات به دو گروه تقسیم می شوند:

1 . موسسات غیر انتفاعی (غیرتجاری) : موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان تشکیل نمیگردند همانند : انجمن های ادبی ، علمی و انجمن های اسلامی و یا موسسات خیریه

2 . موسسات انتفاعی: این موسسات به قصد انتفاع و کسب سود تاسیس می شوند همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، موسسات حقوقی

کارشناسان و مشاوران ثبتی ایلیا با دانش و تجربه خود در این زمینه می توانند بهترین یاری رسان شما در این راه باشند.

کارشناسان و مشاوران ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در این زمینه می توانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

آدرس اداره ثبت شرکت در هرمزگان

آدرس اداره: میدان فرودگاه ابتدای بلوار امام خمینی(ره) روبروی دانشگاه فرهنگیان (جنب اداره برق ناحیه2)

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در هرمزگان با ما در تماس باشید. مجتمع ثبتی ایلیا در تمامی ساعات راهنمای حقوقی شما خواهند بود.