درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکت در نطنز

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     سه شنبه، 4 آذر 1399


شرایط ثبت شرکت در نطنز

امروزه ثبت شرکت به طرق مختلف صورت می پذیرد این طرق عبارتند از ثبت به وسیله ی خود شخص و مورد دیگر دادن وکالت به موسسه ی های حقوقی که این کار را به طور کامل برایشان انجام دهند. ثبت شرکت در غالب های مختلفی انجام می شود که این غالب ها عبارتند از1- مسولیت محدود2- سهامی خاص3- نسبی4-تضامنی5- مختلط سهامی6- مختلط غیر سهامی 7- تعاونی که اشخاص می توانند با در نظر گرفتن شرایط کاری و تعداد اعضا یک از این غالب ها را انتخاب نمایند و شرکت خود را در آن به ثبت برسانند.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در نطنز

قطعه عکس 3*4 برای الصاق بر روی معرفی نامه ی سوء پیشینه و مدرک تحصیلی بنا به نیاز متقاضی ثبت و با توجه به موضوع فعالیت و مجوز در صورت نیاز. که این مجوز شامل جواز کسب. مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در نطنز عبارتند از 1- مدارک شناسایی کلیه ی اعضا(کپی برابر اصل شده) 2 یک جواز از وزرات صنایع و معادن . یا پروانه ی بهره برداری و در صورت نداشتن یک نامه از اتحادیه و صنف مربوطه که شخص با داشتن این شرایط می توانند اقدام به ثبت شرکت نماید.

زمان و هزینه ثبت شرکت در نطنز

مدت زمان برای ثبت شرکت 25 الی30 روز کاری در نظر گرفته می شود که این زمان بعد از تکمیل شدن کامل مدارک در نظر گرفته می شود. هزینه ی ثبت شرکت ها بسته به میزان سرمایه ی شرکت متفاوت می باشد هر چقدر سرمایه بالا تر در نظر گرفته شود هزینه ای که بابت ابطال تمبر باید پرداخت شود هم به مراتب بیشتر خواهد شد.البته پایه ی هزینه ی ثبت شرکت با حداقل سرمایه 275 در نظر گرفته می شود.
مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا با دارا بودن کادر مجرب و متخصص در کلیه ی امور ثبتی از جمله ثبت شرکت و ثبت برند تنظیم صورتجلسات تخصصی آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد.

ثبت شرکتهای تجاری در نطنز

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در نطنز
ثبت شرکت سهامی خاص در نطنز
ثیت شرکت تعاونی در نطنز
ثبت موسسات غیرتجاری در نطنز
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در نطنز

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
ثبت شرکت در نطنز

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید