جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در مشهد سریع و ارزان

ثبت شرکت در مشهد

سالانه اشخاص زیادی تمایل به ثبت شرکت در مشهد سریع و ارزان را دارند به همین دلیل ما در این مقاله می خواهیم درباره صفر ثبت شرکت به صورت تخصصی مطالبی را به متقاضیان این امر ارائه دهیم.

اگر شما تمایل به ثبت شرکت اقتصادی در این شهر زیبا دارید مطالعه این مقاله را از دست ندهید. در ادامه متن زیر همراه ما باشید.

ثبت شرکت در مشهد

شهر مشهد پایتخت معنوی، فرهنگی، زیارتی و گردشگری ایران محسوب می شود به همین دلیل این شهر به قطب تبدیل شده است.

به ثبت رساندن یک شرکت از فعالیت هایی است که می توان به منظور انجام کسب و کار جدید به صورت کاملاً قانونی پیش گرفت از مهم ترین ویژگی های ثبت یک شرکت برخورداری از امکانات و مزایایی که دولت برای شخصیت حقوقی در نظر گرفته است می باشد.

به این نکته نیز توجه داشته باشید برای انجام فعالیت های قانونی همانند ثبت شرکت می توانید اعتماد و اطمینان مصرف کنندگان و اشخاص ثالث را جلب نمایید.

با توجه به نیازهای ایجاد شده در جوامع امروزی که به منظور تامین خدمات و کالاها می باشد ثبت شرکت گزینه ای مناسب و مورد اطمینان می باشد.

انواع شرکت های قابل ثبت در مشهد

ثبت شرکت در مشهد

شرایط ثبت شرکت در مشهد

یک شرکت تجاری با درنظر گرفتن اصول و قواعد ثبتی اداره ثبت می تواند به کسب و کار بپردازد . از این رو دانستن نکات ثبتی و شروط ثبت شرکت لازمه برای اقدامات قبل ثبت می باشد. یک شرکت تجاری باید با ارائه مدارک مربوطه که در سامانه اداره درج شده براساس نوع و موضوع شرکت به اهداف تجاری خود برسد.

از این رو اگر شرکتی نیاز به مجوز برای ثبت شرکت باشد با اخذ و ارائه آن می توان اقدام کرد. اعضای شرکت براساس نوع شرکت تجاری دارای تعدد متفاوت خواهند بود. برای اطلاع از تمامی شروط ثبت شرکتها در مشهد با کارشناسان ثبتی ایلیا در ارتباط باشید .

مدارک لازم ثبت شرکت در مشهد

 • ارائه رونوشت مربوط به مدارک شناسایی شرکا در شرکت
 • امضای اقرارنامه توسط کلیه اعضای هیئت مدیره
 • انتخاب اسم برای نامگذاری شرکت
 • مشخص کردن موضوع فعالیت شرکت
 • تعیین سرمایه تاسیس شرکت
 • صاحبان امضا در شرکت

مراحل ثبت شرکت در مشهد

نحوه ثبت شرکت ها به مانند تمام امور اداری دارای پروسه ثبتی و قانونی است که با تکیه برآن می توانید با مشاوره تخصصی کارشنناسان حقوقی و ثبتی آن را انجام دهید.

در قدیم برای ثبت شرکت و موسسات باید به اداره ثبت شرکت ها مراجعه می کردید و مدارک و مجوزهای ثبتی را ارائه می کردید تا می توانستید شرکت را ثبت کنید اما اکنون تنها با دسترسی به اینترنت حتی از طریق موبایل می توانید امور را پیگیری کنید.

از این رو به دلیل امکان خطا در زمان ارائه مدارک و انجام پروسه حقوقی و ثبتی شرکت بهتر است از تجارب کارشناسان حقوقی بهره ببرید.

در گام نخست با انتخاب شریکی مناسب و قابل اطمینان اقدام به ثبت شرکت می کنید. سپس با ارائه مدارک اشخاص حقیقی( شرکا و سهامداران شرکت) اقدامات بعدی را برای احراز هویت موسسین انجام می دهید.

پس از این گام با ارائه مدارک شرکت مانند اساسنامه ، شرکتنامه در مسیر ثبت شرکت در مشهد گام برمیدارید و با بازرسی کارشناسان اداره ثبت شرکتها در صورت صحیح بودن مدارک ثبتی شناسه ملی برای شرکت شما صادر و با انتشار آگهی آن را به عموم مردم معرفی می کنید.

برای انجام صفر تا صد امور ثبتی و حقوقی خود در مشهد با مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

 

مدارک لازم ثبت شرکت در مشهد

ثبت شرکت در مشهد توسط متقاضی

شما متقاضیان محترم می توانید با مراجعه به سامانه اداره ثبت شرکت با انتخاب گزینه ثبت تاسیس وارد سامانه می شوید و کلیه اطلاعات درخواستی را به صورت دقیق تکمیل می نمایید باید بدانید که تنظیم و تدوین اوراق اساسی شرکت که شامل اساسنامه، تقاضانامه، شرکتنامه و متن صورتجلسه می شود.

به صورت کاملا تخصصی انجام دهید زیرا امکان دارد با کوچکترین اشتباه پرونده شما رد و یا دچار نقص گردد.

ثبت شرکت در مشهد توسط مجتمع ثبتی ایلیا

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند در مشهد آماده ارائه خدمات کاملاً تخصصی در این زمینه می باشد در ابتدا شما می توانید از مشاوره های تخصصی کارشناسان ما در این زمینه بهره مند گردید.

گام بعدی طراحی موضوع فعالیت با توجه به نیاز متقاضیان می باشد.

کلیه این فعالیتها به صورت تخصصی بررسی می گردد و انجام می شود در مرحله بعدی ثبت سامانه ای اشخاص حقوقی شما در خراسان رضوی صورت می گیرد و اوراق تنظیم شده در این سامانه بارگذاری می شود.

بعد از ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها در مشهد با سپری شدن 10 الی 15 روز کاری آگهی تاسیس آن صادر می گردد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در مشهد

شرکتها با ماهیت مسئولیت محدود نوعی شرکت هستند که برای ادامه معروفیت و انجام کسب و کار خود باید در اداره ثبت شرکت ها آن را انجام دهید. از این رو موسسات حقوقی راهنمای شما در این مسیر بوده تا با ارائه مشاوره تخصصی به شما اطلاعات لازم را در خصوص مدارک و هزینه های ثبت شرکتها ارائه کند.

ثبت شرکت سهامی خاص در مشهد

شرکت سهامی خاص در مشهد به صورت تجاری به ثبت می رسند از این رو این نوع شرکتها با حداقل 3 شخص قابلیت ثبت دارند که از طریق فروش سهام به اشخاص اقدام به افزایش سرمایه می کنند که در ابتدای تاسیس شرکت سهامداران که همان موسسین شرکت نیز می باشند با پرداخت 35 درصد از سرمایه در حسابی نزد بانک این امر را انجام می دهید.

ثبت موسسه در مشهد

موسسات غیرتجاری با ارائه خدماتی مانند آموزش و امور خیریه ای و هر موضوعی که تجاری نباشد اقدام به فعالیت می کند که برای ثبت آن بهتر است از تخصص کارشناسان حقوقی بهره ببرید.

ثبت شرکت خدماتی در مشهد

ثبت شرکت های خدماتی، روز به روز در حال افزایش است. ثبت این نوع از شرکتها به سرمایه زیادی احتیاج نخواهند داشت و از این بابت جای نگرانی نیست. از این رو به جهت ثبت شرکت خدماتی خود در مشهد، نیاز به تحصیلات و شرایط خاصی نخواهید داشت.

برای ثبت این نوع شرکتها می توانید از بین شرکتهای تجاری قابل ثبت در کشور ، شرکت خدماتی را انتخاب کرده و با ارائه مدارک مربوط به آن  به دو صورت مسئولیت محدود و سهامی خاص به ثبت رسانید.

ثبت شرکت پیمانکاری در مشهد

قبل از ثبت شرکت پیمانکاری در مشهد، باید حیطه کاری خود و شرکای شرکت را مشخص کنید تا مجوزهای کسب و کار را از ادارات و ارگان های مربوطه بگیرید. شرکت های پیمانکاری را می توان در قالب دو نوع شرکت تجاری به ثبت رساند که آن ها عبارتند از:

 • شرکت پیمانکاری با مسئولیت محدود در مشهد
 • شرکت پیمانکاری سهامی خاص در مشهد

ثبت شرکت بازرگانی در مشهد

منظور از بازرگانی تمامی امور تجارت بوده که در حیطه قانون انجام می شود و باعث سودآوری اشخاص حقیقی و حقوقی میشود. از این رو باید بدانید اگر شما اقدام به تجارت می کنید در اسرع زمان شرکت را در اداره ثبت شرکتها به ثبت برسانید تا از مزیت های ثبت بهره ببرید.

هزینه و مدت زمان ثبت شرکت در مشهد

اشخاص با توجه به نوع فعالیت خود و اهدافی که برای تاسیس شرکت در نظر دارند اعم از اهداف کوتاه مدت و بلند مدت باید حتما به کلیه اصول و قوانین مربوطه تسلط داشته باشند.

بعد از انتخاب موضوع فعالیت شرکت گام بعدی مشخص کردن سرمایه شرکت تعیین خواهد شد از این رو باید توجه داشته باشید که میزان سرمایه برای تاسیس شرکت تجاری در قانون تا چه میزانی تصویب شده تا بر طبق آن اقدام به درج در اساسنامه شرکت کنید. پروژه ثبت شرکت در مشهد به طور معمول 10 تا 15 روز کاری زمان خواهد برد.

آدرس اداره ثبت شرکت های مشهد

استان خراسان رضوی . شهر مشهد .بلوار خیام روبروی شرکت گاز اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری

در صورت تمایل به کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص آدرس اداره ثبت شرکت های مشهد به مقاله مرتبط با آن مراجعه کنید.

کد پستی : 9187511111

شماره تماس : 37654314 – 051

واحد های ثبت شرکت در استان مشهد

ادارات واحد های ثبتی در استان خراسان رضوی شامل شهر های ذیل می باشد

 • واحد ثبتی درگز
 • واحد ثبتی قوچان
 • واحد ثبتی چناران
 • واحد ثبتی کلات
 • واحد ثبتی سرخس
 • واحد ثبتی تربت جام
 • واحد ثبتی فریمان
 • واحد ثبتی بینالود
 • واحد ثبتی باخزر
 • واحد ثبتی زاوه
 • واحد ثبتی نیشابور
 • واحد ثبتی فیروزه
 • واحد ثبتی خوشاب
 • واحد ثبتی جوین
 • واحد ثبتی جغتای
 • واحد ثبتی داورزن
 • واحد ثبتی سبزوار
 • واحد ثبتی بردسکن
 • واحد ثبتی خلیل آباد
 • واحد ثبتی بجستان
 • واحد ثبتی گناباد
 • واحد ثبتی خواف
 • واحد ثبتی رشتخواه
 • واحد ثبتی کاشمر
 • واحد ثبتی مه ولات
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
8 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی
علی
3 سال قبل

می خواهم شرکت سهامی عام در مشهد ثبت نمایم شما انجام میدهید

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  علی
3 سال قبل

سلام ، وقتتون بخیر باشه . برای کسب اطلاعات در این حوزه با شماره تماسهای موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .

فیروز آبادی
فیروز آبادی
5 سال قبل

سپاس ????????

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  فیروز آبادی
5 سال قبل

⚘????????

عباس
عباس
6 سال قبل

سلام ميخواستم شركت ثبت كنم درمشهد
باسپاس
ضمنا شركت ثبت شده فروشي قيمت مناسب هم داريد؟
منتظر خبر شمام

موسی الرضا صادقی
موسی الرضا صادقی
پاسخ به  عباس
4 سال قبل

سلام وقت بخیر: شرکت سهامی خاص را یکسال پیش ثبت کردم و درطی یک هیچگونه فعالیتی نداشته است.اگربخواهم آنرا بفروشم چقدرمیخرند؟

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  موسی الرضا صادقی
4 سال قبل

سلام متاسفانه ما کار خرید و فروش شرکت ها رو انجام نمیدیم

ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
پاسخ به  عباس
6 سال قبل

برای دریافت اطلاعات ثبت شرکت باید به مقاله های مربوط به ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص مراجعه فرمایید کارشناسان ثبت هم با شما در خصوص مشاوره تماس خواهند گرفت