به ثبت رساندن یک شرکت از معدود فعالیتهایی است که می توان به منظور انجام کسب و کار جدید به صورت کاملا قانونی پیش گرفت از مهم ترین ویژگی های ثبت یک شرکت برخورداری از امکانات و مزایایی که دولت برای شخصیت حقوقی در نظر گرفته است می باشد به این نکته نیز توجه داشته باشید برای انجام فعالیت های قانونی همانند ثبت شرکت می توانید اعتماد و اطمینان مصرف کنندگان و اشخاص ثالث را جلب نمایید.

با توجه به نیازهای ایجاد شده در جوامع امروزی که به منظور تامین خدمات و کالاها می باشد ثبت شرکت گزینه ای مناسب و مورد اطمینان می باشد .

اقسام شرکت های تجاری به صورت زیر می باشد:

شرکتهای سهامی (اعم از خاص و عام )،شرکت با مسئولیت محدود،شرکتهای تضامنی،شرکتهای مختلط سهامی و غیرسهامی، شرکت های تعاونی.

ثبت شرکت در مشهد

اشخاص با توجه به نوع فعالیت خود و اهدافی که برای تاسیس شرکت در نظر دارند اعم از اهداف کوتاه مدت و بلند مدت باید حتما به کلیه اصول و قوانین مربوطه تسلط داشته باشند. بعد از انتخاب قالب ثبتی مناسب گام بعدی انتخاب سرمایه مشخص می باشد در همین راستا توجه داشته باشید که میزان سرمایه تصویب شده در قانون تجارت از 1.000.000 ریال کمتر نمی باشد و مدت زمانثبت شرکت در مشهد 15 الی 20روز کاری می باشد.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در مشهد

 1. ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی تمامی اشخاص حاضر در شرکت.
 2. اخذ گواهی عدم سوء پیشینه.
 3. امضای اقرارنامه توسط کلیه اعضای هیأت مدیره.
 4. انتخاب اسامی برای شرکت (5 نام تشکیل شده از سه سیلاب)
 5. طراحی موضوع فعالیت شرکت.
 6. مشخص کردن میزان سرمایه شرکت.
 7. مشخص کردن صاحبان امضاء در شرکت.

مراحل ثبت شرکت در مشهد

ثبت شرکت توسط متقاضی

شما متقاضیان محترم میتوانید با مراجعه به سامانهاداره ثبت شرکت با انتخاب گزینه ثبت تاسیس وارد سامانه می شوید و کلیه اطلاعات درخواستی را به صورت دقیق تکمیل می نمایید باید بدانید که تنظیم و تدوین اوراق اساسی شرکت که شامل اساسنامه ، تقاضانامه، شرکتنامه و متن صورتجلسه می شود. به صورت کاملا تخصصی انجام دهید زیرا امکان دارد با کوچکترین اشتباه پرونده شما رد و یا دچار نقص گردد. کارشناسان و مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه می توانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند لازم به ذکر است هزینه ثبت شرکت در مشهدبراساس مواردی مانند سطح فعالیت،میزان سرمایه اولیه،تعداد اعضا و... مشخص می گردد.

ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا

مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند در مشهد آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی در این زمینه می باشد در ابتدا شما میتوانید از مشاوره های تخصصی کارشناسان ما در این زمینه بهره مند گردید. گام بعدی طراحی موضوع فعالیت با توجه به نیاز متقاضیان می باشد. کلیه این فعالیتها به صورت تخصصی بررسی میگردد و انجام می شود در مرحله بعدی ثبت سامانه ای شرکت شما در مشهد صورت میگیرد و اوراق تنظیم شده در این سامانه بارگذاری می شود. بعد از ارسال مدارک بهاداره ثبت شرکتها در مشهد با گذشن 15 الی 20 روز کاری آگهی تاسیس آن صادر می گردد.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در مشهد

امروزه انجام فعالیتهای بازرگانی در مشهد نیازمند برداشتن گامی محکم و موثر در این زمینه می باشد یکی از اساسی ترین این گام ها ثبت شرکت و ثبت برند می باشد.شرکت با مسئولیت محدود قالب ثبتی است که از دو نفر سهامدار و عضوء هیئت مدیره بالای 18 سال تشکیل میگردد و موضوع فعالیت آن بازرگانی می باشد حتی اگر به فعالیتهای بازرگانی نپردازند. میزان سرمایه در این قالب ثبتی 1.000.000 ریال و یابیشتر می باشد در حقیقت میزان سرمایه در این قالب ثبتی به صورت لفظی می باشد و سهامداران به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول پرداخت قروض می باشند.جهت برخورداری از مشاوره ثبت شرکت در شیراز با مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید.

ثبت شرکت سهامی خاص در مشهد

شرکتهای سهامی خاص با هر موضوع فعالیتی که به ثبت برسند به عنوان شرکتهای بازرگانی شناخته میشوند کلیه سرمایه در این شرکتها توسط اعضا هیئت مدیره تامین میگردد و این سرمایه می بایست به سهام تقسیم گردد و 35% آن در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز گردد و تعداد سهامداران 3نفر است و 2نفر بازرس اصلی و علی البدل نیز لازم می باشد. استفاده از قید سهامی خاص الزامی است. برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت با سهامی خاص در مشهد با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در مشهد

با افزایش فعالیتهای تجاری موضوعات مختلفی برای به ثبت رسیدن درخواست می گردد این موضوعات شامل : تولیدی ، پیمانکاری و خدماتی می باشد که از جانب مهندسین و پیمانکاران مورد توجه قرار میگیرند ثبت شرکت با این موضوع فعالیت میتواند پشتوانه محکمی برای انجام اموری از جمله ثبت برند و برند سازی شود و حس اعتماد را در بین مصرف کنندگان ایجاد می نماید. کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی و کیل ثبت شرکت در مشهد در زمینه ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در مشهد میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت موسسات غیرتجاری در مشهد

موسسات غیرتجاری به دو دسته انتفاعی و غیرانتفاعی تقسیم می گردند که به اختصار توضیح می دهیم:

موسسات غیر انتفاعی: موسساتی که هدف تاسیس آنها، سود و منافع اعضایشان نیست ، مثل: انجمن‌های اسلامی، علمی، ادبی و ...

موسسات انتفاعی : موسساتی که هدف از تاسیس آنها، به دست آوردن منافع و سود برای اعضای خود است. مثل: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان و...

ثبت شرکتهای تجاری در مشهد
 1. ثبت شرکت با مسئولیت محدود در مشهد.
 2. ثبت شرکت سهامی خاص در مشهد.
 3. ثیت شرکت تعاونی در مشهد.
 4. ثبت موسسات غیرتجاری در مشهد..
 5. ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در مشهد.
 6. ثبت شرکت تخصصی توسط مجتمع ایلیا.
 7. ثبت شرکت بازرگانی توسط مجتمع ایلیا.
 8. ثبت شرکت پیمانکاری توسط مجتمع ایلیا.
 9. ثبت شرکت تولیدی توسط مجتمع ایلیا.
 10. ثبت شرکت دانش بنیان توسط مجتمع ایلیا.
 11. ثبت شرکت در مناطق آزاد در مشهد.

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری فرآیند ثبت شرکت در مشهد به آدرس دفتر ثبت شرکت در مشهد و یا شماره تلفن های ذیل مراجعه نمایید:
مشهد - خیابان امام خمینی خیابان ثبت جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در مشهد با ما در تماس باشید.
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026