• ثبت شرکت در مرکزی

شرکت از اجتماع 2 یا چند شریک و سهامدار تشکیل میشود این شرکا و سهامداران می توانند اشخاص حقیقی یا حقوقی باشند ، این افراد که اهداف مشترکی دارند جهت قانونی کردن فعالیت هاشان باید شرکت را ثبت کنند ثبت شرکت و ثبت برند در مرکزی را هم شخص متقاضی می تواند انجام دهد و هم به عهده موسسات ثبتی بگذارد .

زمانی که 2 نفر یا بیشتر شریک قصد تشکیل کسب و کار داشته باشند در واقع می توانند شرکت ثبت کنند اما از جهت مقررات قانونی باید مراحلی را طی کنند و باید طبق مشخصات شامل مدارک برایشان تنظیم شود و در دفاتر اداره ثبت شرکت ثبت شود .در این راستا می توانند از مشاوره ثبت شرکت در مرکزی به صورت رایگان توسط کارشناسان موسسه ثبتی ایلیا بهره مند شوند .

شرایط ثبت شرکت در مرکزی

با تصمیم گیری در خصوص قالب ثبتی مناسب نوبت به آن می رسد که مشاوره ای کامل و کارآمد را د ر خصوص ثبت شرکت داشته باشبد به همین خاطر میتوانید . طریق برقراری تماس با مشاوران اطلاعات لازم در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند در مرکزی را به دست آورد لازم به ذکر است که مراحل ثبت شرکت بعد از تحویل مدارک اشخاص آغاز می شود و بقیه مراحل به عهده کارشناس ثبت می باشد . زمان مورد نیاز جهت به ثبت رسیدن و حقوقی کردن شرکت مشخص و از پیش تعیین شده نیست و نمیتوان زمان دقیقی را از پیش اعلام نمود زیرا این امور اموری اداری می باشد و از طریق کارشناسان اداره ثبت انجام می شود و زمان انجامش بستگی به افراد دارد اما انچه تاثیر بسزایی در زمان انجام دارد حوزه ثبتی انجام امور ثبت است.

مدارک ثبت شرکت در مرکزی

کپی کارت ملی و شناسنامه تمامی اشخاص عضو

یک قطعه عکس 3*4 از تمامی اعضا

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت یا توسط مجتمع ثبتی ایلیا

 • ثبت شرکت توسط متقاضی :

با مشخص نمودن کلیه مراحل فوق می بایست به سامانه اداره ثبت شرکت مراجعه کرده و با انتخاب گزینه ثبت تاسیس وارد سامانه شده و اطلاعات درخواستی را مرحله به مرحله وارد میکنید و در انتها با تنظیم اوراق ثبتی شرکت و بارگذاری آن در این سامانه گزینه تایید نهایی را وارد نمایید. کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

 • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

ثبت شرکت دارای چند مرحله می باشد مرحله اول ارائه اصل و کپی مدارک شناسایی متقاضی می باشد و در مرحله بعد بر طبق این مشخصات و پیش نویس مشخصات کار مدارک شرکت تنظیم می شود و از طریق موسسه ثبت شرکت ایلیا در سامانه ثبت اسناد ثبت می شود . در مرحله بعد نیز متقاضی منتظر تایید یکی از نام های پیشنهادی می ماند .

برای ثبت شرکت در مرکزی نمیتوان مدت تعیین کرد زیرا زمان ثبت شرکت در موضوعات و شهرهای متفاوت باهم فرق دارند و نمیتوان زمان دقیق جهت انجام کار را اطلاع داد ولی مدت زمان پایه در صورتیکه در مسیر ثبت مشکلی پیش نیاید به طور کلی حدود 30 روز کاری می باشد .

هزینه ثبت شرکت در مرکزی با توجه به نوع شرکت و خدماتی که در مسیر ثبت نیاز شخص باشد تعیین می شود ولی در صورت مشاوره حضوری با کارشناسان تنظیم پیش نویس جزییات کار مورد نظر متقاضی شاید بتوان حدود هزینه را مشخص کرد .جهت کسب اطلاعات بیشتر با وکیل ثبت شرکت در مرکزی در مجتمع ایلیا تماس بگیرید

ثبت شرکت مسئولیت محدود در مرکزی

شرکت با مسئولیت محدود به عنوان آسان ترین قالب ثبتی شناخته شده است این موضوع به این خاطر است که تعداد اعضاء در این شرکتها 2نفر می باشد و میزان سرمایه آنها از 1.000.000 ریال کمتر نمی باشد اما سهامداران به میزان آورده نقری خود در شرکت مسئولیت تامین ضرر و زیان می باشند.

ثبت شرکت سهامی خاص در مرکزی

شرکتهای سهامی از رایج ترین قالب ثبتی در در میان متقاضیان ثبت شرکت در مرکزی می باشد که از 5 نفر اعضا تشکیل می گردد که 3نفر از آنها سهامدار و عضو هیئت مدیره می باشند که می بایست بالای 18 سال باشند و 2نفر از آنها بازرسین اصلی و علی البدل می باشند. میزان سرمایه این شرکتها از 1.000.000ریال کمتر نمی باشد و باید 35% از سرمایه اولیه شرکت را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در مرکزی

کلیه اشخاصی که قصد انجام فعالیتهای اقتصادی و یا سرمایه گذاری در بازار رقابت می باشند نیازمند فعالیت های گسترده تری با موضوعات فعالیت خود می باشند این موضاعات میتواند شامل مواردی همچون امور پیمانکاری ، تولیدی و خدماتی می باشند این فعالیت ها بیشتر از سوی مهندسین و پیمانکاران مورد در خواست می باشد.

کارشناسان و مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند

ثبت موسسات غیرتجاری در مرکزی

موسسات غیرتجاری همانطور که از نام آن مشخص است به فعالیت هایی غیر تجاری می پردازد فعالیت های غیرتجاری آنها هم میتواند به صورت انتفاعی و هم به صورت غیرانتفاعی باشد که د ر ادامه توضیح مختصری در خصوص آنها داده می شود:

1 . موسسات انتفاعی (غیرتجاری) : موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان تشکیل نمیگردند همانند : انجمن های ادبی ، انمن های علمی و انجمن های سلامی

2 . موسسات غیر انتفاعی : این موسسات از کلیه منافع و سود و زیان موسسه استفاده می نمایند همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

ثبت شرکت در مرکزی و شهرستان های آن
 • ثبت شرکت در اراک
 • ثبت شرکت در ساوه
 • ثبت شرکت در خمین
 • ثبت شرکت در محلات
 • ثبت شرکت در دلیجان
 • ثبت شرکت در شاه زند
 • ثبت شرکت در تفرش
 • ثبت شرکت در آشتیان
 • ثبت شرکت در کمیجان
 • ثبت شرکت در فراهان
 • ثبت شرکت در آستانه

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری فرآیند ثبت شرکت به آدرس دفتر ثبت شرکت در مرکزی و یا شماره تلفن های ذیل مراجعه نمایید :
اراک – خیابان تهران – جنب دادگستری – اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مرکزی جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در مرکزی با ما در تماس باشید.
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026