جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

مراحل و هزینه ثبت شرکت در قم

ثبت شرکت در قم

هر بازرگان قبل از اقدام به تجارت باید امور مربوط به ثبت شرکت را به سرانجام رساند برای تسهیل این موضوع در این مقاله سعی داریم برایتان در رابطه با ثبت شرکت در قم توضیحاتی تخصصی را ارائه دهیم لطفا تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در قم

 با توجه به رفتن اقتصاد به سمت شراکت و اینکه افراد به جای انکه به تنهایی فعالیت کنند بهتر است با چند نفر شراکت داشته باشند. در نتیجه تعداد افرادی که شرکت به ثبت رساندند بیشتر از قبل شده است شما نیز اگر می خواهید وارد بازار رقابت شوید باید شرکت خود را به همراه یک یا چند شریک به ثبت برسانید.

برای ثبت شرکت باید به سایت اداره ثبت شرکت ها بروید و در ابتدا ثبت نام خود را جهت درخواست ثبت شرکت اعلام نمایید سپس نوع شرکت را انتخاب کنید ( سهامی خاص، مسئولیت محدود، تعاونی، تضامنی، نسبی، مختلط سهامی، مختلط غیر سهامی ) بعد از آن مشخصات فردی تمام اعضا را وارد نمایید .

سپس اسم مورد نظر را انتخاب  نمایید اسامی انتخابی شما باید 5 تا باشد و آنها را به ترتیب اولویت وارد نمایید.

بعد از گذشت 2 الی 3 روز نام شرکت شما در صورتی که تایید شود باید برای ارسال اساسنامه ها و اظهارنامه ثبت شرکت همچنین صورتجلسه ی مجمع موسسین اقدام نمایید بعد از تایید شماره ثبت شما تایید و آگهی شما چاپ می شود.

جهت ثبت شرکت در قم از کجا شروع کنیم؟

جهت ثبت شرکت در قم با کارشناسان ثبتی ایلیا تماس می گیرید تا به شما مشاوره های لازم را ارائه دهند بعد از آن اقدامات اولیه برای ثبت شرکت انجام می شود. این را بدانید که با ارائه مدارک مربوط به ادارات به دلیل پیچیدگی امور امکان خطا در سامانه وجود دارد.

ما تمامی مسیر ثبت شرکت در قم را با رزومه موفق خود پیش می بریم. برای پیشبرد اهداف تجاری خود تنها لازم است با کارشناسان و وکلای حقوقی ایلیا در تماس باشید و مشاوره حقوقی رایگان دریافت کنید.

ثبت شرکت در قم

شرایط ثبت شرکت در قم

از راه هایی که افراد می توانند از طریق آن فعالیت و کسب و کار خود را قانونی کرده و در ارتباط با دیگر کسب و کار های اقتصادی قرار بگیرند به ثبت رساندن شرکت می باشد.

اشخاص حقیقی با به ثبت رساندن شرکت و حقوقی کردن کارشان می توانند کسب و کار تجاری خود را گسترده تر نمایند، در همین راستا است که اشخاص می توانند با توجه به موضوع و نوع فعالیت های آنها و همچنین آینده فعالیت و کسب و کار بنگاه اقتصادی خود نوع شرکت مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

در زمینه انتخاب نوع شرکتتان و ایجاد تغییرات شرکت در قم بهتر است از مشاوره ثبت شرکت توسط کارشناسان متخصص ثبت شرکت ایلیا در این زمینه بهره مند شد.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در قم

در مرحله بعد از انتخاب نوع شرکت نوبت به تکمیل مدارک می رسد و از زمان تکمیل مدارک مورد نیاز از طریق متقاضی کار ثبت شرکت آغاز می شود ، مدارک مورد نیاز بستگی به تعداد نفرات ، موضوع فعالیت و نوع شرکت انتخابی دارد .

ولی به طور کلی انچه که نیاز است عبارتست از : کپی کارت ملی و شناسنامه همه اعضا ، بسته به نوع و موضوع فعالیت شرکت مدرک تحصیلی و یا مجوز مربوطه و بسته به نوع شرکت انتخابی فیش واریزی .

مراحل ثبت شرکت در قم

ابتدا در اولین مرحله با طراحی موضوع فعالیت شرکت شروع می کنیم شما موضوع اصلی تان را می خواهید و بعد از کار طراحی موضوع نوبت به انتخاب اسامی شرکت می رسد این اسامی باید با دقت انتخاب شود و بدون استفاده از واژه های عام و غیره ایرانی.

زمان مورد نیاز برای ثبت شرکت در قم به طور کاملا دقیق قابل پیش بینی نیست ولی می توان به طور حدودی مشخص کرد که مثلاً حدود 15 الی 20 روز کاری زمان لازم است تا روند عادی کار انجام شود.

در ارتباط با هزینه نیز بستگی به عواملی چون تعداد نفرات اعضا، موضوع فعالیت و مواردی که در موضوع گنجانده می شود و همچنین میزان سرمایه ای که در ابتدای کار به عنوان سرمایه اولیه معین می شود، دارد.

روش های ثبت شرکت در قم 

    ثبت شرکت        توسط       متقاضی :    

   اگر می خواهید تان شرکت را به ثبت برسانید باید وارد سامانه ی ثبت شرکت ها شوید براساس نوع شرکت مدارک را تهیه و در بخش ارسال مدارک ارسال کنید اسامی را بفرستید و منتظر تایید آن ها بمانید اوراق را امضا و ارسال نمایید زمانی که تمام مراحل تایید شد مدارک تهیه شده را با مراجعه به سایت اداره ی ثبت شرکت ها اوراق را تحویل بگیرید.    

   سپس برای      چاپ     آگهی ثبت  شرکت اقدام نمایید بعد از چاپ آگهی روزنامه رسمی نیز چاپ می شود و بعد از آن به طور کامل شرکت شما به ثبت رسیده است.  

  ثبت شرکت توسط    مجتمع   ثبتی ایلیا :  

 اگر میخواهید کار ثبت شرکت تان توسط تیم ایلیا انجام شود باید ابتدا از مشاوره های ما بهره ببرید سپس مدارک را تحویل ما داده و بعد از 10 الی 14  روزکاری شرکت شما به ثبت خواهد رسید.

ثبت موسسه در قم

اگر در این فکر هستید که کسب و کاری قانونی در ارائه خدمات و یا آموزش به مانند مووسه علمی آموزشی بنا کنید ولی تا کنون اقدامی در این مسیر نکرده اید این مژده را به شما می دهیم که کارشناسان ثبتی مجرب ایلیا با بیش از 18 سال سابقه ثبتی بهترین روش را برای دستیابی سریع شما ارائه می دهد. تنها کافی است مدارک موسسه مورد تقاضای خود را برای آن ها ارسال کنید.

ثبت شرکت خدماتی در قم

شرکتهای خدماتی در قم با هدف کسب سود تاسیس می شوند. شرکت های خدماتی با فعالیت در حیطه نظافتی یا خدمات منزل و شرکت ها به کار خود ادامه می دهند . از این رو شما باید هرچه سریعتر برای ثبت شرکت خدماتی مدنظر خود در اداره ثبت شرکت ها اقدام کنید که در این مسیر از تسهیلات ویژه برخوردار شوید.

ثبت شرکت پیمانکاری در قم

به منظور ثبت شرکت پیمانکاری باید با ارائه مدارک مربوطه در این زمینه به اداره ثبت شرکت ها و تعیین نوع و موضوع شرکت اقدام به فعالیت کنید.

شرکتهای پیمانکاری با انجام و عقد قرارداد های ساخت و ساز تحت عنوان پیمانکاری می توانند فعالیت کرده و با شرکت ها و ارگان های بزرگ قرارداد کاری ببندند که لازمه این امر ثبت از قبل شرکت به صورت قانونی است که مجتمع ثبتی ایلیا در این مسیر راهنمای مجرب شما عزیزان برای ثبت شرکت پیمانکاری در خواهد بود.

ثبت شرکت بازرگانی در قم

انجام امور بازرگانی بین المللی و یا داخلی به منظور کسب سود را بازرگانی یا تجارت می نامند. شما برای ثبت شرکت تخصصی خود در قم باید اقداماتی مانند اخذ جواز از ارگان های ذی ربط و مدارک به اداره ثبت را با توجه به نوع و موضوع اصلی شرکتها تسلیم اداره کنند. ثبت شرکت بازرگانی باید بر اساس اصول مندرج در اداره ثبت شرکتها انجام شود.

 

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در قم

ثبت شرکت مسئولیت محدود در قم

ثبت شرکت مسئولیت محدود بدین صورت انجام می شود که تقاضای ثبت شرکت را با اعلام مدارک خود و شریکتان را تحویل کارشناسان ثبتی داده اسامی انتخاب و عنوان مسئولیت محدود و با انتخاب یک نام تجاری که در ابتدا برمی گزینید قرار می دهید.

در خصوص سرمایه اولیه برای ثبت این نوع شرکتها باید گفت سرمایه را از 100 هزار تومان کمتر در نظر نمی گیرید، شرکتنامه تنظیم شده را مشخص کرده که این مورد توسط شما و شریک یا شرکایتان امضا و ارسال خواهد شد.

ثبت شرکت سهامی خاص در قم

ثبت شرکت سهامی خاص به مانند ثبت شرکت های دیگر از ویژگی ویژه برخوردار است. برای ثبت چنین شرکتی در شهر قم باید بدانید شرایط لازم را دارید یاخیر .از مهمترین شرایط ثبت شرکت سهامی خاص داشتن حداقل 3 سهامدار و معرفی 2بازرس است .

سه سهامدار معرفی شده باید به سن قانونی که همان 18 سال باشد رسیده باشند. اکثر شرکتهایی که قصد شرکت در مناقصات و یا مزایدات ارگان های دولتی را دارند و یا حوزه فعالیت آنها تولید است، نسبت به ثبت شرکت سهامی خاص اقدام میکنند. اخذ وام و تسهیلات نیز از مزایای ثبت چنین قالب ثبتی است.

هزینه و زمان ثبت شرکت در قم

از جمله مواردی که در هزینه ها و زمان ثبت شرکت ها در قم تاثیر دارد ارائه مدارک صحیح و کامل و بارگزاری آن ها در اداره ثبت شرکتها است. برای ثبت شرکت در قم بهتر است قبل از ثبت از تعرفه های آن اطلاع داشته باشید.

از این رو بهتر است بدانید ثبت شرکت در بازه زمانی 40روزه قابلیت ثبت در اداره ثبت شرکت ها را دارد که این زمان بسته به تخصص افراد متغییر می باشد.

آدرس اداره ثبت شرکتها در قم

دانستن آدرس اداره ثبت شرکتهای قم راهنمای شما برای اقدام به تجارت است، ما درباره نشانی این اداره راهنمای شماییم و در ادامه ادرس و تلفن را بازگو می کنیم.

قم – خیابان ساحلی- نبش کوچه 7 جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در قم با ما در تماس باشید.

واحدهای ثبت شرکت در قم 

  • ثبت شرکت در قم
  • ثبت شرکت در جمکران
  • ثبت شرکت در پردیسان
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
5 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سعیده عمویی
سعیده عمویی
3 سال قبل

با سلام،آیا در استان قم هم فعالیت دارید برای مشاوره حضوری؟و اگر هست لطفا آدرس بفرمایید….با تشکر از شما

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  سعیده عمویی
3 سال قبل

با سلام خیر در قم دفتر نداریم ولی کارهای قم رو به صورت غیر حضوری انجام میدیم

محمد
محمد
6 سال قبل

برای تغییر مدیرعامل چه مدارکی لازم میباشد؟
آیا مدارک عدم سو پیشینه یا فیش واریز بانکی برای واریز سهم الشرکه لازم است؟
ممنون

ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
پاسخ به  محمد
6 سال قبل

با سلام برای ثبت شرکت باید اقدام کنین و این مدارک ها رو هم به همراه سایر مدارک های ثبتی به اداره ثبت ارسال کنین

جواد قاسمی
جواد قاسمی
7 سال قبل

برای اگهی و تغییرات اعضای هیئت مدیره میخواستم همکاری داشته باشیم