درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکت در قم

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     سه شنبه، 7 بهمن 1399


ما در این مقاله تلاش برآن داریم تا درباره ی ثبت شرکت در قم مطالبی را به متقاضیان محترم ارائه نماییم مقاله را بخوانید و در صورت مواجه شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شرایط ثبت شرکت در قم

از راه هایی که افراد می توانند از طریق آن فعالیت و کسب و کار خود را قانونی کرده و در ارتباط با دیگر کسب و کار های اقتصادی قرار بگیرند به ثبت رساندن شرکت می باشد ، اشخاص حقیقی با به ثبت رساندن شرکت و حقوقی کردن کارشان می توانند کسب و کار تجاری خود را گسترده تر نمایند ، در همین راستا است که اشخاص می توانند با توجه به موضوع و نوع فعالیت هاشان و همچنین آینده فعالیت و کسب و کار بنگاه اقتصادی خود نوع شرکت مورد نظر خود را انتخاب نمایند . در زمینه انتخاب نوع شرکت و ثبت تغییرات شرکت در قم بهتر است از مشاوره ثبت شرکت در قم توسط کارشناسان متخصص ثبت شرکت ایلیا در این زمینه بهره مند شد .

مراحل ثبت شرکت در قم

در ابتدا می بایست موضوع فعالیت شرکت خود را مشخص نمایید در گام بعدی 5 نام پیشنهادی را که می بایست از 3 سیلاب خاص باشد را انتخاب نمایید. چنانچه نام پیشنهادی شما به هر دلیلی مورد قبول اداره ثبت شرکتها قرار نگیرد مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا میتوانند شما را در این خصوص راهنمایی نمایند.

زمان مورد نیاز برای ثبت شرکت در قم به طور کاملا دقیق قابل پیش بینی نیست ولی می توان به طور حدودی مشخص کرد که مثلا حدود 15 الی 20 روز کاری زمان لازم است تا روند عادی کار انجام شود . در ارتباط با هزینه نیز بستگی به عواملی چون تعداد نفرات اعضا ، موضوع فعالیت و مواردی که در موضوع گنجانده می شود و همچنین میزان سرمایه ای که در ابتدای کار به عنوان سرمایه اولیه معین می شود ، دارد .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در قم

در مرحله بعد از انتخاب نوع شرکت نوبت به تکمیل مدارک می رسد و از زمان تکمیل مدارک مورد نیاز از طریق متقاضی کار ثبت شرکت آغاز می شود ، مدارک مورد نیاز بستگی به تعداد نفرات ، موضوع فعالیت و نوع شرکت انتخابی دارد . ولی به طور کلی انچه که نیاز است عبارتست از :کپی کارت ملی و شناسنامه همه اعضا ، بسته به نوع و موضوع فعالیت شرکت مدرک تحصیلی و یا مجوز مربوطه و بسته به نوع شرکت انتخابی فیش واریزی .

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

ثبت شرکت توسط متقاضی

متقاضیان ثبت شرکت با توجه به نوع نیاز خود مناسب ترین قالب را برای به ثبت رسیدن انتخاب می نمایند و با وارد شدن بهاداره ثبت شرکتها و انتخاب گزینه ثبت شرکت شروع به ثبت نام می نمایند. برای این کار مراحل را به ترتیب مندرج در سامانه ادامه دهید .باید توجه داشت که ارائه و ثبت اطلاعات باید به درستی انجام گیرد و ورود داده های اشتباه به دلیل هماهنگی سامانه با مراجع مختلف دولتی نظیر ثبت احوال منجر به اخطار رفع نقص از سوی سامانه خواهد شد. از این رو پیشنهاد می گردد قبل ازاقدام ، از مشاوره های تخصصی با کارشناسان ثبتی ایلیا به طور رایگان بهره مند شوید.

ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا

مراحل ثبتی یک شرکت فرآیندی تخصصی است کارشناسان ثبتی ایلیا در طی آن مرحله به مرحله راهنمای شما خواهند بود. در ابتدا متقاضی مدارک هویتی خود از قبیل اصل و کپی شناسنامه را به کارشناسان مجتمع ایلیا تقدیم می کند و در مرحله دوم با اخذ اطلاعاتی از سوی متقاضی نظیر نام و موضوع شرکت ، صورت کلی شرکت نقش می بندد و این اطلاعات توسط کارشناسان مجتمع ایلیا در سامانه ی مربوط به ثبت می رسد. مرحله بعدی تایید یکی از نام های پیشنهادی متقاضی توسط اداره ثبت شرکت ها است هزینه ثبت شرکت در قم بنا به نوع و قالب ثبتی شرکت و میزان خدماتی که متقاضی دریافت می کند متفاوت خواهد بود در این مورد می توان با مراجعه حضوری متقاضی به مجتمع ایلیا و شرح علاقه مندی هزینه های ثبت یک شرکت را دقیق تر تعیین نمود.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در قم

شرکت با مسئولیت محدود معمول ترین نوع شرکت در میان انواع شرکتهای قانون تجارت است که مورد استقبال متقاضیان قرار گرفته است در این قالب ثبتی شرط است که حداقل 2نفر به عنوان اعضاءهیئت مدیره و حداقل یک میلیون ریال سرمایه اولیه موجود باشد. گفتنی است که مسئولیت هریک از شرکا در این نوع شرکت محدود به آورده آنها خواهد بود.

ثبت شرکت سهامی خاص در قم

ثبت شرکت سهامی خاص درقم مانند ثبت شرکت های دیگر از ویژگی خاص خود برخوردار است .برای ثبت چنین شرکتی باید بدانید شرایط لازم را دارید یاخیر .از مهمترین شرایط ثبت شرکت سهامی خاص داشتن حداقل 3 سهامدار و معرفی 2بازرس است .سه سهامدار معرفی شده باید به سن قانونی که همان 18 سال باشد رسیده باشند.اکثر شرکتهایی که قصد شرکت در مناقصات و یا مزایدات ارگان های دولتی را دارند و یا حوزه فعالیت آنها تولید است، نسبت به ثبت شرکت سهامی خاص اقدام میکنند.اخذ وام و تسهیلات نیز از مزایای ثبت چنین قالب ثبتی است.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در قم

موضوعات فعالیتی که شما برای شرکت خود انتخاب می نمایید متفاوت می باشد، در صورتی که قصد انجام فعالیتهایی همانند پیمانکاری خدماتی ویا تولیدی را دارید می بایست شرکتهایی با عنوان تولیدی ، خدماتی و پیمانکاری به ثبت برسانید.

کارشناسان و مشاورانثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت موسسات غیرتجاری در قم

موسسات غیرتجاری به منظور انجام فعالیتهایی از جمله هنری ، فرهنگی ، امور خیریه تاسیس می گردد. موسسات غیرتجاری شامل دو زیرمجموعه انتفاعی و غیرانتفاعی می باشد که به اختصار در ذیل توضیح میدهیم :

1 . موسسات غیر انتفاعی: موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان تشکیل نمیگردند همانند : انجمن های ادبی ، انمن های علمی و انجمن های سلامی

2 . موسسات انتفاعی : این موسسات از کلیه منافع و سود و زیان موسسه استفاده می نمایند همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

ثبت شرکتهای تجاری در قم
 1. ثبت شرکت تعاونی در قم
 2. ثبت شرکت تضامنی در قم
 3. ثبت شرکت نسبی در قم
 4. ثبت شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی در قم
 5. ثبت شرکت سهامی عام در قم
 6. ثبت صورتجلسه تغییرات در قم
 7. ثبت شرکت تخصصی توسط مجتمع ایلیا
 8. ثبت شرکت بازرگانی توسط مجتمع ایلیا
 9. ثبت شرکت پیمانکاری توسط مجتمع ایلیا
 10. ثبت شرکت تولیدی توسط مجتمع ایلیا
 11. ثبت شرکت صنعتی توسط مجتمع ایلیا
 12. ثبت شرکت خدماتی توسط مجتمع ایلیا
 13. ثبت شرکت دانش بنیان توسط مجتمع ایلیا
 14. ثبت شرکت در مناطق آزاد در قم

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری فرآیند ثبت شرکت در قم به دفتر ثبت شرکت در قم به آدرس و یا به شماره تلفن های ذیل مراجعه نمایید :
قم - خیابان ساحلی- نبش کوچه 7 جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در قم با ما در تماس باشید.
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
ثبت شرکت در قم

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
با سلام،آیا در استان قم هم فعالیت دارید برای مشاوره حضوری؟و اگر هست لطفا آدرس بفرمایید....با تشکر از شما
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
با سلام خیر در قم دفتر نداریم ولی کارهای قم رو به صورت غیر حضوری انجام میدیم
پاسخ
برای تغییر مدیرعامل چه مدارکی لازم میباشد؟ آیا مدارک عدم سو پیشینه یا فیش واریز بانکی برای واریز سهم الشرکه لازم است؟ ممنون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای ثبت شرکت باید اقدام کنین و این مدارک ها رو هم به همراه سایر مدارک های ثبتی به اداره ثبت ارسال کنین
پاسخ
برای اگهی و تغییرات اعضای هیئت مدیره میخواستم همکاری داشته باشیم
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید