درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

ثبت شرکت در قم

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 7 مرداد 1400


 در این مقاله سعی داریم برایتان در رابطه با ثبت شرکت در قم توضیحاتی ارائه دهیم لطفا تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در قم

 با توجه به رفتن اقتصاد به سمت شراکت و اینکه افراد به جای انکه به تنهایی فعالیت کنند بهتر است با چند نفر شراکت داشته باشند . در نتیجه تعداد افرادی که شرکت به ثبت رساندند بیشتر از قبل شده است شما نیز اگر می خواهید وارد بازار رقابت شوید باید شرکت خود را به همراه یک یا چند شریک به ثبت برسانید.

برای ثبت شرکت باید به سایت اداره ی ثبت شرکت ها بروید و در ابتدا ثبت نام خود را جهت درخواست ثبت شرکت اعلام نمایید سپس نوع شرکت را انتخاب کنید ( سهامی خاص ، مسئولیت محدود ، تعاونی ، تضامنی ، نسبی ، مختلط سهامی ، مختلط غیر سهامی ) بعد از آن مشخصات فردی تمام اعضا را وارد نمایید .

سپس اسم مورد نظر را انتخاب  نمایید اسامی انتخابی شما باید 5 تا باشد و آنها را به ترتیب اولویت وارد نمایید.

بعد از گذشت 2 الی 3 روز نام شرکت شما در صورتی که تایید شود باید برای ارسال اساسنامه ها و اظهارنامه ثبت شرکت همچنین صورتجلسه ی مجمع موسسین اقدام نمایید بعد از تایید شماره ثبت شما تایید و آگهی شما چاپ می شود.

جهت ثبت شرکت در قم از کجا شروع کنیم؟

جهت ثبت شرکت در قم با کارشناسان ثبت ایلیا تماس می گیرید تا به شما مشاوره های لازم را ارائه دهند بعد از آن اقدامات اولیه برای ثبت شرکت انجام می شود.


قم - خیابان ساحلی- نبش کوچه 7 جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در قم با ما در تماس باشید.
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026

شرایط ثبت شرکت در قم

از راه هایی که افراد می توانند از طریق آن فعالیت و کسب و کار خود را قانونی کرده و در ارتباط با دیگر کسب و کار های اقتصادی قرار بگیرند به ثبت رساندن شرکت می باشد ، اشخاص حقیقی با به ثبت رساندن شرکت و حقوقی کردن کارشان می توانند کسب و کار تجاری خود را گسترده تر نمایند ، در همین راستا است که اشخاص می توانند با توجه به موضوع و نوع فعالیت هاشان و همچنین آینده فعالیت و کسب و کار بنگاه اقتصادی خود نوع شرکت مورد نظر خود را انتخاب نمایند . در زمینه انتخاب نوع شرکت و ثبت تغییرات شرکت در قم بهتر است از مشاوره ثبت شرکت در قم توسط کارشناسان متخصص ثبت شرکت ایلیا در این زمینه بهره مند شد .

مراحل ثبت شرکت در قم

ابتدا در اولین مرحله با طراحی موضوع فعالیت شرکت شروع می کنیم شما موضوع اصلی تان را می خواهید و بعد از کار طراحی موضوع نوبت به انتخاب اسامی شرکت می رسد این اسامی باید با دقت انتخاب شود و بدون استفاده از واژه های عام و غیره ایرانی .

زمان مورد نیاز برای ثبت شرکت در قم به طور کاملا دقیق قابل پیش بینی نیست ولی می توان به طور حدودی مشخص کرد که مثلا حدود 15 الی 20 روز کاری زمان لازم است تا روند عادی کار انجام شود . در ارتباط با هزینه نیز بستگی به عواملی چون تعداد نفرات اعضا ، موضوع فعالیت و مواردی که در موضوع گنجانده می شود و همچنین میزان سرمایه ای که در ابتدای کار به عنوان سرمایه اولیه معین می شود ، دارد .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در قم

در مرحله بعد از انتخاب نوع شرکت نوبت به تکمیل مدارک می رسد و از زمان تکمیل مدارک مورد نیاز از طریق متقاضی کار ثبت شرکت آغاز می شود ، مدارک مورد نیاز بستگی به تعداد نفرات ، موضوع فعالیت و نوع شرکت انتخابی دارد . ولی به طور کلی انچه که نیاز است عبارتست از :کپی کارت ملی و شناسنامه همه اعضا ، بسته به نوع و موضوع فعالیت شرکت مدرک تحصیلی و یا مجوز مربوطه و بسته به نوع شرکت انتخابی فیش واریزی .

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

    ثبت شرکت        توسط       متقاضی :    

   اگر می خواهید تان شرکت را به ثبت برسانید باید وارد سامانه ی ثبت شرکت ها شوید براساس نوع شرکت مدارک را تهیه و در بخش ارسال مدارک ارسال کنید اسامی را بفرستید و منتظر تایید آن ها بمانید اوراق را امضا و ارسال نمایید زمانی که تمام مراحل تایید شد مدارک تهیه شده را با مراجعه به سایت اداره ی ثبت شرکت ها اوراق را تحویل بگیرید .    

   سپس برای      چاپ     آگهی ثبت  شرکت اقدام نمایید بعد از چاپ آگهی روزنامه رسمی نیز چاپ می شود و بعد از آن به طور کامل شرکت شمما به ثبت رسیده است   

  ثبت شرکت توسط    مجتمع   ثبتی ایلیا :  

 اگر میخواهید کار ثبت شرکت تان توسط تیمم ایلیا انجام شود باید ابتدا از مشاوره های ما بهره ببرید سپس مدارک را تحویل ما داده و بعد از 10 الی 14  روزکاری شرکت شما به ثبت خواهد رسید.  

ثبت شرکت مسئولیت محدود در قم

ثبت شرکت مسئولیت محدود در قم با این روش است که تقاضای ثبت شرکت را اعلام مدارک خود و شریکتان را تحویل کارشناسان ثبتی داده اسامی انتخاب و عنوان مسئولیت محدود را در ابتدا نام قرار می دهید .

سرمایه را از 100 هزار تومان کمتر در نظر نمی گیرید شرکتنامه را مشخص شما و شریک یا شرکایتان امضا و ارسال می نمایید.

ثبت شرکت سهامی خاص در قم

ثبت شرکت سهامی خاص درقم مانند ثبت شرکت های دیگر از ویژگی خاص خود برخوردار است .برای ثبت چنین شرکتی باید بدانید شرایط لازم را دارید یاخیر .از مهمترین شرایط ثبت شرکت سهامی خاص داشتن حداقل 3 سهامدار و معرفی 2بازرس است .سه سهامدار معرفی شده باید به سن قانونی که همان 18 سال باشد رسیده باشند.اکثر شرکتهایی که قصد شرکت در مناقصات و یا مزایدات ارگان های دولتی را دارند و یا حوزه فعالیت آنها تولید است، نسبت به ثبت شرکت سهامی خاص اقدام میکنند.اخذ وام و تسهیلات نیز از مزایای ثبت چنین قالب ثبتی است.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در قم

حوزه های ثبت شرکت در قم و شهرستان های آن

  1. ثبت شرکت در قم
  2. ثبت شرکت در جمکران
  3. ثبت شرکت در پردیسان

 

 

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
با سلام،آیا در استان قم هم فعالیت دارید برای مشاوره حضوری؟و اگر هست لطفا آدرس بفرمایید....با تشکر از شما
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
با سلام خیر در قم دفتر نداریم ولی کارهای قم رو به صورت غیر حضوری انجام میدیم
پاسخ
برای تغییر مدیرعامل چه مدارکی لازم میباشد؟ آیا مدارک عدم سو پیشینه یا فیش واریز بانکی برای واریز سهم الشرکه لازم است؟ ممنون
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام برای ثبت شرکت باید اقدام کنین و این مدارک ها رو هم به همراه سایر مدارک های ثبتی به اداره ثبت ارسال کنین
پاسخ
برای اگهی و تغییرات اعضای هیئت مدیره میخواستم همکاری داشته باشیم
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید