ثبت شرکت در قزوین

ثبت شرکت در قزوین

در این مقاله سعی داریم برایتان در رابطه با ثبت شرکت در قزوین توضیحات تکمیلی ارائه دهیم لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

راهنمای ثبت شرکت در قزوین

در حال حاضر و با توجه نیاز روز بازار به پیشرفت در اقتصاد نیاز است که مما اگر به صورت شخصی کار میکنیم  شرکت خود را به ثبت برسانیم و قالب حقیقی را بگیریم زیرا برای پیشرفت در اقتصاد نیاز است که قانون تجارت از شما حمایت کند و تنها راه این حمایت تشکیل شرکت است.

لازم است بدانید ثبت شرکت قوانین خاص خود را دارد مهم ترین آنها این است که شما باید قالب شرکت را انتخاب بر مبنای آن مدارک مورد نیاز اداره ی ثبت شرکت ها را ارائه دهید سپس موضوع شرکت را طراحی می نمایید می توانید طراحی موضوع را نیز مانند سایر کارهایتان به ثبت ایلیا بسپارید .

بعد از آن اسامی مورد نظر خود را انتخاب می کنید اسامی 4 واژه ای و ریشه ی فارسی داشته باشد .

بایستی بدانید نیاز است که شما چه در قزوین شرکت ثبت کنید و چه در هر شهر دیگری بایستی یک آدرس با کدپستی معتبر ارائه دهید .

دریافت شناسه ملی و شماره ثبت به منزله ی ثبت شدن شرکت شما است و چاپ روزنامه رسمی شرکت شما نیز آخرین مرحله است.

آدرس اداره ی ثبت شرکت های قزوین

قزوین، انتهای نوروزیان، پشت صدا و سیما، خ ثبت اسناد

جهت ثبت شرکت در قزوین از کجا شروع کنیم؟

شما اگر متقاضی ثبت شرکت در قزوین هستید کافی است از کارشناسان ثبت ایلیا بخواهید تا در سریع ترین زمان ممکن البته با کیفیت و طبق قانون تجارت شرکت خود را ثبت کنید .

اما برای شروع باید به شما گفت قالب شرکت را انتخاب و مدارک خود را انتخاب کنید.

ثبت شرکت در قزوین

شرایط ثبت شرکت درقزوین

 از مهم ترین راه هایی که عموم میتوانند از طریق آن در قزوین به کسب تجربه و وتخصص و سرمایه بپردازند و شروع به فعالیت های اقتصادی نمایند میتوان به ثبت شرکت اشاره کرد. شرکت ها با توجه به نوع فعالیت به 7 قالب تقسیم میشوند، که از متداول ترین آن ها میتوان به ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهر قزوین اشاره کرد و بعد از آن شرکت سهامی خاص می باشد.انواع شرکت ها با تکیه بر قانون تجارت به شرح زیر است: 

 شرکتهای سهامی ( خاص و عام ) ، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت تضامنی ، شرکت تعاونی ، شرکت نسبی ، شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی که خلاصه ای از آنها  را در اینجا برایتان شرح می دهیم. 

مراحل ثبت شرکت در قزوین

پس از تعیین نام ، سرمایه و انتخاب شرکای قابل اعتماد ، ثبت نام سامانه و سپس ارسال مدارک و پیگیری های لازم تاصدر پیش آگهی و نهایتا” روزنامه رسمی مراحل ثبت شرکت در قزوین است. مبلغ سرمایه ی ابتدائی یک شرکت با توجه به قانون تجارت باید حداقل یک میلیون ریال باشد .

ادامه مطلب
آدرس اداره ثبت شرکت های بندر عباس

حداقل زمان ثبت شرکت در قزوین 15 الی 20 روز کاری می باشد.هزینه ثبت شرکت در قزوین بر اسسا فاکتورهای مختلف متغیر می باشد و نمی توان هزینه ثابتی را اعلام کرد.

مدارک ثبت شرکت در قزوین

 1. مدارک شناسایی کارت ملی و شناسنامه اعضا تدوین اوراق شرکت اساسنامه و شرکتنامه و امضای تمام اعضا  زیر برگه ها .
 2. طراحی موضوع ( بر اساس موضوع شرکت ممکن است نیاز به مجوز و یا مدرک تحصیلی باشد ) .

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

ثبت شرکت توسط متقاضی :

ابتدا باید موضوع فعالیت خود را مشخص کنید .باید که اوراق شرکت را برحسب اطلاعات ابتدایی شرکت تنظیم کرد.توجه به این مطلب ضروری است که بابت تنظیم این اوراق باید از افراد متخصص و کاردان راهنمایی بگیرید و بعد از آن از طریق سامانه اداره ثبت شرکتها در قزوین اقدام به ثبت سامانه نمایید و تمامی مراحل را با دقت انجام دهید .با انتخاب گزینه تایید نهایی امکان ویرایش وجود ندارد.

ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

بعد از تماس با کارشناسان ما و گرفتن مشاوره های لازم مدارک خود را تکمیل نمایید و جهت ارائه ما به اداره ثبت آن ها را برایمان ارسال نمایید می توانید این کار را توسط شبکه های اجتماعی انجام دهید ، سپس باید منتظر بمانید تا کارشناسان ما اوراق و صورتجلسه های موسس را برایتان ارسال نماید آنها را امضا و بعد از تایید نهایی شرکت شما در مدت 10 الی 15 روزکاری ثبت خواهد شد .

مدارک ثبت شرکت در قزوین

ثبت شرکت مسئولیت محدود در قزوین

با بیشتر شدن فعالیت های شرکت ها دقیق حرکت کردن و گام موثر برداشتن یک امر بسیار مهم می باشد و ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قزوین از اولین گام های موثر در این زمینه می باشد.

ادامه مطلب
سهام انتفاعی چیست؟

این شکل ثبتی با حداقل دو شریک بالای 18 سال تشکیل میشود که الزاما باید عضو هیئت مدیره نیز باشند باید توجه داشت انتخاب مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره در شرکت های با مسئولیت محدود الزامی میباشد.

توجه به این مطلب ضروری است که میزان سرمایه نباید از یک میلیون ریال کمتر باشد. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت و ثبت تغییرات شرکت در قزوین با کارشناسان مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید .تنها با یک تماس تلفنی می توانید از مشاوره ثبت شرکت در قزوین برخوردار شوید.

ثبت شرکت سهامی خاص در قزوین

فعالان اقتصادی برای ارائه خدمات بهتر و شایسته تر باید فعالیت هایی را انجام دهند که توانایی های خود را هرچه بیشتر از پیش افزایش دهند ثبت یک چنین شرکتی در قزوین میتواند مهمترین کار ممکن باشد

در این نوع شرکت ثبتی میزان تعهد سهامداران به سهامی که در شرکت دارند بستگی دارد .اعضا تشکیل دهنده این شرکت ها برعکس شرکت با مسئولیت محدود سه نفر شریک بالای 18 سال و 2 نفر بازرس اصلی و علی البدل میباشند که انتخاب این بازرسین الزامی می باشد و باید 35% از سهام شرکت را در بانکی به عنوان شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند .مدت اعتبار فعالیت هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص دو سال و بازرسین یک سال می باشد. شما نیز میتوانید در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند در قزوین با کارشناسان مجرب ایلیا تماس بگیرید.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در قزوین

یکی از رایج ترین موضوعات فعالیت شرکت ها فعالیت هایی با عنوان پیمانکاری، خدماتی و تولیدی استچنین فعالیتهایی هم در قالب شرکت با مسئولیت محدود و هم در قالب شرکت سهامی خاص به ثبت میرسند، که با توجه به میزان فعالیت شرکت ها انتخاب میشوند .

اما به این مطلب توجه داشته باشید کهدر صورتی که قصد دارید در مناقصات شرکت کنید وفعالیت های بیشتری انجام دهید باید شرکتتان را با عنوان شرکت سهامی خاص به ثبت برسانید .

ادامه مطلب
شرکتهای دولتی در قوانین

کارشناسان و مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا با مشاوره های تخصصی در این نوع زمینه میتوانند بهترین یاری را به شما عزیزان برسانند.

انواع ثبت شرکتهای تجاری در قزوین

 • ثبت شرکت سهامی عام: در این نوع از شرکت ها بخشی از سهام شرکت از طریق خود سهامداران و بخشی دیگر آن از طریق فروش و واگذاری به مردم تامین میشود تعداد سهامداران در این نوع شرکت ها حداقل 3 نفر باید باشد.
 • ثبت شرکت تضامنی : شرکتی تضامنی نوعی از شرکت است که اسم یکی از شرکا باید در نام آن قید شده باشد و سهامداری که اسمش در نام شرکت قید شده باشد متحمل ضرر و زیان های احتمالی و پیش امده شرکت است.
 • ثبت شرکت تعاونی : در این نوع از شرکت ها اعضا تشکیل دهنده حداقل 7 نفر می باشند که شریک هستند و حداقل سرمایه 500 هزار تومان می باشد .این نوع از شرکت ها در دو قالب توزیعی و تولیدی تقسیم میشوند.
 • ثبت شرکت نسبی : در این نوع از شرکت ها هریک از سهامداران به میزان سرمایه ای که در شرکت دارند در آن نیز سهیم می باشند. این نوع شرکت فقط در ایران قابل ثبت است و در باقی کشورها شرکتی با این نوع وجود ندارد
 • ثبت شرکت مختلط سهامی : این نمونه از شرکت ها با چند نفر ضامن و چند شریک سهامی تاسیس میشود وسهامداران ضامن پرداخت قروض احتمالی هستند.
 • ثبت شرکت مختلط غیرسهامی : این نمونه از شرکت ها مانند شرکت نسبی با چند نفر ضامن و سهامدار با مسئولیت محدود تشکیل میشود در این نوع از شرکت ها شریک ضامن مسئولیت تمام قروض احتمالی یا پیش آمده را باید به عهده بگیرد.

حوزه های ثبت شرکت در قزوین و شهرستان های آن

 • ثبت شرکت در قزوین
 • ثبت شرکت در تاکستان
 • ثبت شرکت در آبیک
 • ثبت شرکت در بوئین زهرا
 • ثبت شرکت در الوند
 • ثبت شرکت در آوج
به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x