• شرایط ثبت شرکت درقزوین

از مهم ترین راه هایی که عموم میتوانند از طریق آن در قزوین به کسب تجربه و وتخصص و سرمایه بپردازند و شروع به فعالیت های اقتصادی نمایند میتوان به ثبت شرکت اشاره کرد. شرکت ها با توجه به نوع فعالیت به 7 قالب تقسیم میشوند، که از متداول ترین آن ها میتوان به ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهر قزوین اشاره کرد و بعد از آن شرکت سهامی خاص می باشد.انواع شرکت ها با تکیه بر قانون تجارت به شرح زیر است:

شرکتهای سهامی ( خاص و عام ) ، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت تضامنی ، شرکت تعاونی ، شرکت نسبی ، شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی که خلاصه ای از آنها را در اینجا برایتان شرح می دهیم.

مراحل ثبت شرکت در قزوین

پس از تعیین نام ، سرمایه و انتخاب شرکای قابل اعتماد ، ثبت نام سامانه و سپس ارسال مدارک و پیگیری های لازم تاصدر پیش آگهی و نهایتا" روزنامه رسمی مراحل ثبت شرکت در قزوین است. مبلغ سرمایه ی ابتدائی یک شرکت با توجه به قانون تجارت باید حداقل یک میلیون ریال باشد . حداقل زمان ثبت شرکت در قزوین 15 الی 20 روز کاری می باشد.هزینه ثبت شرکت در قزوین بر اسسا فاکتورهای مختلف متغیر می باشد و نمی توان هزینه ثابتی را اعلام کرد.

مدارک ثبت شرکت در قزوین

ارائه مشخصات کامل و مدارک شناسایی تمامی اعضاء هیئت مدیره با توجه به نوع شرکت و ثبت ان که شامل کپی کارت ملی و شناسنامه می باشد . گرفتن و ارائه دادن گواهی عدم سوء پیشینه و چنانچه فعالیت شرکت نیازمند اخذ مجوز از ارگانهای دولتی باشد ارائه آن نیز الزامی است.

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

 • ثبت شرکت توسط متقاضی :

ابتدا باید موضوع فعالیت خود را مشخص کنید .باید که اوراق شرکت را برحسب اطلاعات ابتدایی شرکت تنظیم کرد.توجه به این مطلب ضروری است که بابت تنظیم این اوراق باید از افراد متخصص و کاردان راهنمایی بگیرید وبعد از آن از طریق سامانه اداره ثبت شرکتها در قزوین اقدام به ثبت سامانه نمایید و تمامی مراحل را با دقت انجام دهید .با انتخاب گزینه تایید نهایی امکان ویرایش وجود ندارد.

 • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

ابتدا کارشناسانثبت شرکت ایلیا مشاوره ای حرفه ای و کارآمد با توجه به درخواست شما متقاضیان گرامی ارائه میدهندسپس وکیل ثبت شرکت در قزوین موضوع فعالیت شما را بصورت تخصصی پیگیری و تدوین و تنظیم کرده بعد از آن از طریق سامانه ی ثبتشرکت ثبت سامانه ای شرکت در قزوین انجام می شود. کارشناسان مجرب و متخصص ما اطلاعات در خواست شده را وارد سامانه ثبت شرکت ها کرده و اوراق شرکت ( اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه ، متن صورتجلسه ) را تنظیم می نمایند. بعد از تایید نام شرکت و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکت قزوین وکلای ما روند ثبتی پرونده شما را در اداره مربوطه پیگیری می نمایند و بعد از گذشت 15 الی 20 روز کاری آگهی تاسیس شرکت انتشار می یابد.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در قزوین

با بیشتر شدن فعالیت های شرکت ها دقیق حرکت کردن و گام موثر برداشتن یک امر بسیار مهم می باشد و ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قزوین از اولین گام های موثر در این زمینه می باشد. این شکل ثبتی با حداقل دو شریک بالای 18 سال تشکیل میشود که الزاما باید عضو هیئت مدیره نیز باشند باید توجه داشت انتخاب مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره در شرکت های با مسئولیت محدود الزامی میباشد. توجه به این مطلب ضروری است که میزان سرمایه نباید از یک میلیون ریال کمتر باشد. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت و ثبت تغییرات شرکت در قزوین با کارشناسان مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید .تنها با یک تماس تلفنی می توانید از مشاوره ثبت شرکت در قزوین برخوردار شوید.

ثبت شرکت سهامی خاص در قزوین

فعالان اقتصادی برای ارائه خدمات بهتر و شایسته تر باید فعالیت هایی را انجام دهند که توانایی های خود را هرچه بیشتر از پیش افزایش دهند ثبت یک چنین شرکتی در قزوین میتواند مهمترین کار ممکن باشد. در این نوع شرکت ثبتی میزان تعهد سهامداران به سهامی که در شرکت دارند بستگی دارد .اعضا تشکیل دهنده این شرکت ها برعکس شرکت با مسئولیت محدود سه نفر شریک بالای 18 سال و 2 نفر بازرس اصلی و علی البدل میباشند که انتخاب این بازرسین الزامی می باشد وباید 35% از سهام شرکت را در بانکی به عنوان شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند .مدت اعتبار فعالیت هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص دو سال و بازرسین یک سال می باشد. شما نیز میتوانید در زمینه ثبت شرکت وثبت برند در قزوین با کارشناسان مجرب ایلیا تماس بگیرید.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در قزوین

یکی از رایج ترین موضوعات فعالیت شرکت ها فعالیت هایی با عنوان پیمانکاری، خدماتی و تولیدی استچنین فعالیتهایی هم در قالب شرکت با مسئولیت محدود و هم در قالب شرکت سهامی خاص به ثبت میرسند، که با توجه به میزان فعالیت شرکت ها انتخاب میشوند .اما به این مطلب توجه داشته باشید کهدر صورتی که قصد دارید در مناقصات شرکت کنید وفعالیت های بیشتری انجام دهید باید شرکتتان را با عنوان شرکت سهامی خاص به ثبت برسانید .کارشناسان و مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا با مشاوره های تخصصی در این نوع زمینه میتوانند بهترین یاری را به شما عزیزان برسانند.

انواع ثبت شرکتهای تجاری در قزوین

 • ثبت شرکت سهامی عام: در این نوع از شرکت ها بخشی از سهام شرکت از طریق خود سهامداران و بخشی دیگر آن از طریق فروش و واگذاری به مردم تامین میشود تعداد سهامداران در این نوع شرکت ها حداقل 3 نفر باید باشد.

 • ثبت شرکت تضامنی : شرکتی تضامنی نوعی از شرکت است که اسم یکی از شرکا باید در نام آن قید شده باشد و سهامداری که اسمش در نام شرکت قید شده باشد متحمل ضرر و زیان های احتمالی و پیش امده شرکت است.
 • ثبت شرکت تعاونی : در این نوع از شرکت ها اعضا تشکیل دهنده حداقل 7 نفر می باشند که شریک هستند و حداقل سرمایه 500 هزار تومان می باشد .این نوع از شرکت ها در دو قالب توزیعی و تولیدی تقسیم میشوند.
 • ثبت شرکت نسبی : در این نوع از شرکت ها هریک از سهامداران به میزان سرمایه ای که در شرکت دارند در آن نیز سهیم می باشند. این نوع شرکت فقط در ایران قابل ثبت است و در باقی کشورها شرکتی با این نوع وجود ندارد
 • ثبتشرکت مختلط سهامی : این نمونه از شرکت ها با چند نفر ضامن و چند شریک سهامی تاسیس میشود وسهامداران ضامن پرداخت قروض احتمالی هستند.
 • ثبت شرکت مختلط غیرسهامی : این نمونه از شرکت ها مانند شرکت نسبی با چند نفر ضامن و سهامدار با مسئولیت محدود تشکیل میشود در این نوع از شرکت ها شریک ضامن مسئولیت تمام قروض احتمالی یا پیش آمده را باید به عهده بگیرد.
 • ثبت شرکتهای تجاری در قزوین

 • ثبت شرکت تعاونی در قزوین
 • ثبت شرکت تضامنی درقزوین
 • ثبت شرکت نسبی در قزوین
 • ثبت شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی در قزوین
 • ثبت شرکت سهامی عام در قزوین
 • ثبت صورتجلسه تغییرات در قزوین
 • ثبت شرکت تخصصی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت پیمانکاری توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت تولیدی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت صنعتی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت خدماتی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت خدماتی توسط مجتمع ایلیا

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. جهت پیگیری فرآیند ثبت شرکتبه آدرس دفتر ثبت شرکت در قزوین و یا شماره تلفن های ذیل مراجعه نمایید :
قزوین، انتهای نوروزیان، پشت صدا و سیما، خ ثبت اسناد جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص آدرس اداره ثبت در قزوین با ما در تماس باشید.
شماره تماس : 26655119-021 و 32137-026