جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در شهریار

در این مقاله سعی داریم برایتان در رابطه با نحوه ی ثبت شرکت در شهریار توضیحات مختصری ارائه دهیم لطفا تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

راهنمای ثبت شرکت در شهریار

امروزه با توجه به پیشرفت سریع در دنیا و نیاز به تکاپو برای پیشرفت اقتصاد در جامعه ما نیز بر آن بوده ایم که با تشکیل شرکتها و ایجاد کسب و کار رسمی و توانایی معامله با کشورهای همسایه و همچنین داخل ایران اقتصاد کشور را روبه رشد ببریم این کار میسر نمی شد مگر با تشکیل شرکت ها برای این امر بایستی اشخاص حقیقی کسب و کار خود را به صورت رسمی دربیاورند و شرکت ثبت کنند طبق قانون ثبت شرکت میسر است اما با شروط مشخص شده که توسط اداره ثبت شرکت ها مشخص می گردد .

این قوانین عبارتند از :

توجه به انواع شرکت در هنگام ثبت که انواع این  شرکتها شامل شرکت مسئولیت محدود ، شرکت سهامی خاص ، شرکت تعاونی ، شرکت سهامی عام ، شرکت تضامنی ، شرکت نسبی و…

و قانون بعدی براساس موضوع فعالیت شرکت نوع شرکت را انتخاب کنید زیرا اگر موضوع شرکت شمابازرگانی باشد بهتر است شرکت خود را به صورت سهامی خاص به ثبت برسانید .

جهت ثبت شرکت در شهریار از کجا شروع کنیم؟

شما اگر می خواهید شرکت خود را در شهریار به ثبت برسانید ابتدا و پیش از هرکاری باید با کارشناسان ثبت ایلیا در تماس باشید سپس مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت خود را به به کارشناسان ایلیا تحویل دهید . و منتظر ثبت شرکت خود بمانید.

ادامه مطلب
صفر تا صد ثبت شرکت تضامنی در کرج

شرایط ثبت شرکت در شهریار

اشخاص برای انجام کلیه فعالیتهای تجاری و یا غیر تجاری خود میتوانند شرکت یا موسساتی را به ثبت برسانند و از امتیازات ثبت یک شرکت به طور قانونی برخورداذر شوند و از همه مهمتر بتوانند فعالیتهای خود را به صورت نظم و سازماندهی شده انجام دهند قالبهای ثبتی متفاوتی در متن قانون تجارت ذکر گردیده است که هر کدام از آنها به صورت مختلف به ثبت میرسد برای مثال در صورتی که قصد دارید شرکت خود را درشهریار با قالب مسئولیت محدود به ثبت برسانید نیازمند 2نفر شریک بالای 18سال می باشید اما اگر بخواهید شرکت خود را به صورت سهامی خاص به ثبت برسانید نیازمند 3نفر شریک بالای 18 سال و 2نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشید در این از شرکتها می بایست 35% از سرمایه اولیه خود را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نماییدو 65% از آن در تعهد سهامداران می ماند.

مراحل ثبت شرکت در شهریار

گام اول در ثبت شرکت در شهریار انتخاب سرمایه درست و موضوع فعالیت مناسب می باشد باید توجه داشته باشید در صورتی که موضوع فعالیت شما مستلزم مجوز باشد می بایست مجورهای لازم را از ارگان های ذی ربط تهیه فرمایید.

گام بعدی انتخاب 5 نام مناسب و سه سیلاب با ریشه کاملا فارسی می باشد چنانچه نام انتخابی شما به ثبت نرسیده باشد مورد تایید کارشناس اداره ثبت شرکتها قرار میگیرد.

متقاضیان ثبت شرکت در شهریار باید بدانند انجام ثبت نام سامانه ای نیازمند تجربه و از همه مهمتر تخصص می باشید در این زمینه میتوانید از مشاوران باتجربه مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

ادامه مطلب
تشکیل پرونده مالیاتی در کرج【اداره دارایی و مالیات ✔️】

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در شهریار

  • دو رونوشت اظهارنامه ارائه گردد.
  • دو رونوشت اساسنامه ارائه گردد.
  • دو رونوشت صورتجلسه مجمع عمومی موسسین ارائه گردد.
  • دو رونوشت صورتجلسه هیات مدیره ارائه گردد.
  • آگهی دعوت مجمع عمومی موسسین در روزنامه ارائه گردد.
  • رونوشت مدرک های هویتی و شناسایی مدیران ارائه گردد.
  • گواهی بانکی مبنی بر واریز حداقل 35% سرمایه شرکت ارائه گردد.
  • مجوز یا موافقت نامه اساسی و اصولی ارائه گردد.

زمان و هزینه ثبت شرکت در شهریار

مدت زمان ثبت یک شرکت تجاری در فیزکوه تقریبا 25 الی 30 روز کاری می باشد شما میتوانید برای اطلاع از میزان هزینه های ثبت شرکت خود در شهریار با کارشناسان کاردان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

ثبت شرکتهای تجاری در شهریار

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهریار
ثبت شرکت سهامی خاص در شهریار
ثیت شرکت تعاونی در شهریار
ثبت موسسات غیرتجاری در شهریار
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در شهریار

به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها