جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در سنندج با مشاوره رایگان

ثبت شرکت سنندج

ثبت شرکت باید قبل از هر اقدام تجاری به صورت تخصصی در اداره ثبت شرکتها انجام شود. در این مقاله می خواهیم به سوالات شما که در رابطه با ثبت شرکت در سنندج توضیحاتی ارائه داده ایم لطفا تا انتهایی این مقاله با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در سنندج

تاسیس شرکت به این صورت است که ابتدا نوع شرکت را انتخاب می نمایید سپس مدارک مربوطه را تهیه و از طریق شبکه های اجتماعی برایمان ارسال می نمایید اوراق و صورتجلسه های ابتدایی ثبت شرکت برای شما تنظیم و شما آن ها را امضا می نمایید موضوع برایتان با توجه به نیاز شما طراحی می شود سمت ها را انتخاب می نمایید اوراق و مدارکتان توسط اداره ثبت تایید و سپس شماره ثبت و شناسه ملی به شما داده می شود شرکت تنها یک قدم تا ثبت فاصله دارد. با چاپ روزنامه کار ثبت شرکت شما به پایان می رسد.

شرایط ثبت شرکت در سنندج

افرادی که تصمیم به شروع قانونی یک کسب و کار دارند و خواهان استفاده از تجربیات و تخصص دیگران و همچنین ارتباطات گسترده در زمینه کسب و کار خود می باشند اقدام به ثبت شرکت می نمایند در این صورت است که فعالیت خود را قانونی کرده و می توانند فعالیت های گسترده تری انجام دهند.

اشخاص حقیقی فعالیت بنگاه خود را به دو صورت شرکت یا موسسه می توانند ثبت کنند و این انتخاب بستگی به نوع فعالیتشان دارد و با توجه به نوع فعالیت و همچنین آینده کاری آن ها نوع شرکت را انتخاب می نمایند. با تماس با مجتمع ثبتی ایلیا می توانید از مشاوره شرکت های تجاری استفاده کنید.

ثبت شرکت در سنندج

نحوه ثبت شرکت سنندج

 ثبت شرکت از طریق اداره ثبت اسناد و شرکت ها در هر استان انجام می شود، در ابتدای کار لازم است از مشاوره یک کارشناس متخصص در این زمینه استفاده شود تا تمامی مراحل کار یه طور کامل شرح داده شود، علاوه بر مراحل کار می تواند تمام مزایا و شرایط تشکیل و تاسیس شرکت را نیز شرح داده و اطلاعات جامع را اختیار متقاضیان قرار می دهند. 

 در ابتدای کار ثبت شرکت در سنندج شخص متقاضی مدارک مورد نظر را به کارشناس تحویل داده و از زمان تحویل کلیه مدارک است که کار ثبت آغاز می شود .

مدارک ثبت شرکت در سنندج

مدارک مورد نیاز شامل اصل و یا کپی مدارک هویتی تمامی اعضا می باشد همچنین گواهی مبنی بر عدم سوء پیشینه همه اعضا نیز نیاز می باشد که  در صورت لزوم با صدور معرفی نامه و مراجعه به دفاتر پلیس + 10 قابل دریافت می باشد. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص تاسیس شرکت و ثبت تغییرات شرکت با کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در تماس باشید.

ثبت موسسه در سنندج

موسسات با موضوع فعالیتی غیرتجاری اقدام به خدمات رسانی می کنند. از این رو اگر می خواهید به طیف وسیعی از مشتریان خدمات ارائه کنید ابتدا با تعیین نوع و موضوع فعالیت خود از بین موسسات انتفاعی و غیرانتفاعی بر اساس فعالیت و سودآوری خود یکی را بر اساس قانون انتخاب کنید. موسسه حقوقی و ثبتی ایلیا در این مسیر راهنمای شما خواهد بود.

نحوه ثبت شرکت سنندج

ثبت شرکت مسئولیت محدود در سنندج

شرکتهای تجاری به 7 نوع طبقه بندی می شوند و برای ثبت آن ها باید اقدامات خاص آن را انجام دهید. از این رو اگر پس از تحقیقات بسیار نوع شرکت خود را مسئولیت محدود انتخاب کرده اید و می خواهید در آن قالب اقدام به فعالیت کنید. این نوع از شرکتها تنها با 2شخص قابلیت ثبت در اداره ثبت شرکتها را دارا می باشد.

اگر می خواهید خود و شریکتان در حیطه قانون به همراه یکدیگر از تسهیلات دولتی و بانکی بهره مند شوید ما در این زمینه مشاوره رایگان ثبتی ایلیا را به شما پیشنهاد می کنیم که بهترین روش را جهت ثبت شرکتتان در اختیار شما قرار می دهد.

ثبت شرکت سهامی خاص در سنندج

شرکت ها از نوع سهامی خاص شاخه ای از شرکت های تجاری است که با هدف درآمدزایی اشخاص و سهامداران شرکت تاسیس می شود . از این رو باید تمامی نکات را در زمان ثبت شرکت سهامی بدانید تا بتوانید فعالیت های تجاری را با کم ترین خطا انجام دهید. برای دریافت مشاوره رایگان برای ثبت شرکت سهامی خاص در سنندج می توانید با کارشناسان ایلیا تماس بگیرید.

ثبت شرکت بازرگانی در سنندج

شرکت های بازرگانی ماهیت شرکت های تجاری را دارا می باشند که باید برای ثبت قانونی ان در اداره ثبت شرکتها اقدامات لازم را انجام دهید. نکته مهم در ثبت شرکتهای بازرگانی انتخاب نوع مناسب شرکت بازرگانی است. در این مسیر باید از تجارب کارشناسان حقوقی موسسات تجاری استفاده کنید.

ثبت شرکت پیمانکاری در سنندج

شرکت پیمانکاری نوع خاصی از شرکتهای تجاری است که با عقد قراردادهای پیمانکاری و انجام امور عمرانی و پیمانکاری به تجارت می پردازد. بهترین روش برای ثبت این نوع شرکتها بهره مندی از تجارب کارشناسان ثبتی می باشد که بهترین نوع شرکت را برای ثبت ارائه کنید.

ثبت شرکت خدماتی در سنندج

شرکتهای ارائه دهنده خدمات نوعی شرکت تجاری می باشند که با ارائه مواردی مانند نظافت و خدمات رسانی به افراد و ارگان ها اقدام به سودآوری و گردش مالی می کنند. اگر شما می خواهید شرکت خدماتی در حوزه فعالیت خود را ثبت کرده و تسهیلات دریافت کنید مجتمع ثبتی ایلیا راهنمای مجرب شما در این زمینه می باشد.

 

مدت زمان ثبت شرکت سنندج

مدتی که یک شرکت ثبت می شود به دو روش است یکی اگر خود شما شرکت تان را ثبت کنید 15 الی 20 روزکاری زمان می برد اما در روش بعدی اگر کار ثبت شرکت توسط گروه ثبت شرکت ایلیا صورت گیرد 10 الی 15 روزکاری خواهد بود پس بستگی به انتخاب شما دارد.

هزینه ثبت شرکت در سنندج

در ارتباط با هزینه ثبت تاسیس شرکت تجاری می توان گفت هزینه ثبت متاثر از چند عامل می باشد که به طور مستقیم در هزینه تاثیر دارد عواملی مانند تعداد اعضای شرکت و یا میزان سرمایه اولیه که در ابتدای کار مشخص می کنند.

همچنین موضوع و گستردگی فعالیت هاشان، اینکه چه فعالیت هایی با چه میزانی انجام دهند و شامل چه مواردی شود. از همین رو هزینه ثبت قابل تعیین و اندازه گیری در ابتدای کار نیست. وکیل ثبت شرکت در سنندج می تواند بهترین راهنما برای متقاضیان محترم ثبت برند در سنندج و ثبت شرکت باشند.

آدرس اداره ثبت شرکت های سنندج

سنندج-بلوار جانبازان -سایت اداری جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در کردستان با ما در تماس باشید. برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص آدرس اداره ثبت شرکت سنندج آن ها به مقاله مرتبط شده مراجعه کنید.

حوزه های ثبت شرکت در کردستان و شهرستان های آن

  • ثبت شرکت در سنندج
  • ثبت شرکت در مریوان
  • ثبت شرکت در بانه
  • ثبت شرکت در سقز
  • ثبت شرکت در قروه
  • ثبت شرکت در بیجار
  • ثبت شرکت در کامیاران
  • ثبت شرکت در دیواندره
  • ثبت شرکت در سروآباد
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جمال زمانی
جمال زمانی
7 سال قبل

باسلام به استحظار میرساند که شرکت تعاونی اعتبار جهاد نصر کردستان چن سالی است معلق شده بعلت فعالیت بخش مسکن در دل تعاونی وبانک مرکزی صورتهای مالی تایید نکرده میگه حوزه فعالیت تعاونی اعتبار مسکن نیسن خلاصه اعضای جدید هم ثبت نشده در این خصوص اگه میتونید کمک کنید وشرکت ثبت کنید تماس بگیرید ممنون