• شرایط ثبت شرکت در ساری

شرکت در مفهوم تجاری آن عبارت است از همکاری چند شخص حقیقی که به ایجاد یک شخصیت حقوقی منتهی می گردد. این همکاری معمولا" با هدف کسب درآمد و بعضا کارآفرینی صورت می گیرد . اما هدف ازثبت شرکت هرچه که باشد، روند قانونی ثبت آن باید طی گردد تا شرکت وجهه قانونی یافته و فعالیت شما قانونمند گردد، به همین دلیل روند قانونی به ثبت رساندن شرکت بسیار اهمیت دارد .

مراحل ثبت شرکت در ساری

ممکن است در بدو امر ثبت شرکت امری ساده تلقی گردد در حالیکه مراحل ثبتی یک شرکت باید به طور دقیق و با توجه به جزییات انجام گیرد. شما می توانید از طریق برقراری تماس با مشاوران مجتمع ثبت ایلیا اطلاعات لازم در این زمینه را به دست آورید . میزان هزینه و مدت زمان مورد نیاز برای ثبت یک شرکت وابسته به متغیرهایی نظیر موضوع شرکت، سرمایه شرکت، تعداد اعضا هیئت مدیره و شهر و ناحیه محل استقرار شرکت است . با تعیین این موارد توسط متقاضی می توان به طور حدودی هزینه ها را پیش بینی نمود. قابل توجه است که زمان حدودی در پروسه ثبت شرکت 15 روز کاری است و هزینه ثبت شرکت در ساری با توجه به فاکتورهای گوناگون جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در ساری با مجتمع ثبت ایلیا و وکیل ثبت شرکت در ساری در تماس باشید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در ساری

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت به شرح زیر می باشد :

مدارک احراز هویت تمام اعضا ( شامل اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه (

اصل گواهی عدم سوء پیشینه برای تمامی اعضا

مدارک ثبتی شرکت (مشتمل بر شرکتنامه، تقاضانامه،اساسنامه(

در صورتی که کار ثبت شرکت خود را به مجتمع ثبتی ایلیا بسپارید، کلیه اسناد ثبتی شرکت شما توسط کارشناسان این موسسه تنظیم می گردد.

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

 • ثبت شرکت توسط متقاضی :

پس از بررسی شرایط ثبت شرکتها و اراده ی جدی نسبت به آن با مراجعه به سامانه اداره ثبت شرکتها گزینه ثبت شرکت را انتخاب کرده و مراحل را به ترتیب مندرج در سامانه ادامه دهید. باید توجه داشت که ارائه و ثبت اطلاعات باید به درستی انجام گیرد و ورود داده های اشتباه به دلیل هماهنگی سامانه با مراجع مختلف دولتی نظیر ثبت احوال منجر به اخطار رفع نقص از سوی سامانه خواهد شد. از این رو پیشنهاد می گردد قبل ازاقدام ، از مشاوره های تخصصی با کارشناسان ثبتی ایلیا به طور رایگان بهره مند شوید.

 • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

با توجه به تخصصی بودن مراحل ثبت شرکت در ساری کارشناسان متخصص ما در این زمینه بهترین راهنما برای شما می باشند.ثبت شرکت دارای چند مرحله می باشد مرحله اول ارائه اصل و کپی مدارک شناسایی متقاضی می باشد و در مرحله بعد بر طبق این مشخصات و پیش نویس مشخصات کار، مدارک شرکت تنظیم می شود و از طریق موسسه ثبت شرکت ایلیا در سامانه ثبت اسناد ثبت می شود. در مرحله بعد نیز متقاضی منتظر تایید یکی از نام های پیشنهادی می ماند ،هزینه ثبت شرکت با توجه به نوع شرکت و خدماتی که در مسیر ثبت نیاز شخص باشد تعیین می شود ولی در صورت مشاوره حضوری با کارشناسان تنظیم پیش نویس جزییات کار مورد نظر متقاضی شاید بتوان حدود هزینه ثبت شرکت در ساری را مشخص کرد.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در ساری

شرکت با مسئولیت محدود در واقع رایج ترین قالب ثبتی در بین متقاضیان ثبت شرکت می باشد تعداد اعضاء تشکیل دهنده این شرکت دو نفر می باشد و میزان سرمایه آنها از یکصد هزار تومان کمتر نمی باشد. کلیه سهامداران به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول جبران ضرر و زیان می باشند.

ثبت شرکت سهامی خاص در ساری

شرکت سهامی خاص شركتی است بازرگانی كه تمام سرمایه آن را فقط مؤسسین تامین میکنند و سرمایه آن باید به سهام تقسیم شود و تعهدات صاحبان سهام محدود به مبلغ مشخص شده سهام آنها است و تعداد سهامداران باید بیش از پنج نفر باشد.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در ساری

بسیاری از فعالان اقتصادی و کارآفرینان به منظور تولید محصولات و ارائه خدمات و یا عقد قرارداد پیمانکاری این نوع موضوع را برای فعالیت خود برمی گزینند که موجب ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری می گردد. مشاوران ثبت شرکت ایلیا جهت مشاوره ثبت شرکت در ساری و ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در ساری می توانند یاری رسان شما باشند.

ثبت موسسات غیرتجاری در ساری

یکی دیگر از انواع قالبهای ثبتی که سهم گسترده ای را به خود اختصاص می دهد موسسه غیر تجاری است . برای ثبت موسسات غیر تجاری نیاز به اخذ مجوز از مقامات ذی صلاح خواهید داشت . مانند سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان ورزش و جوانان و.... موسسات غیر تجاری حداقل با دونفر عضو به ثبت می رسند . در اینجا دو نوع موسسه غیر تجاری موجود را معرفی می کنیم:

1 . موسسات انتفاعی که به قصد انتفاع تاسیس می شوند. مانند موسسات مربوط به برگزاری همایشها و کنفرانسها

2 . موسسات غیرتجاری غیر انتفاعی که هدف از ثبت آنها مواردی به جز کسب منافع اقتصادی است. مانند انواع خیریه ها

کارشناسان و مشاوران مجتمع بین الملل ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین راهنمای شما باشند.

ثبت شرکتهای تجاری در ساری
 • ثبت شرکت تعاونی در ساری
 • ثبت شرکت تضامنی در ساری
 • ثبت شرکت نسبی در ساری
 • ثبت شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی در ساری
 • ثبت شرکت تخصصی توسط مجتمع ثبت ایلیا
 • ثبت شرکت بازرگانی توسط مجتمع ثبت ایلیا
 • ثبت شرکت پیمانکاری توسط مجتمع ثبت ایلیا
 • ثبت شرکت تولیدی توسط مجتمع ثبت ایلیا
 • ثبت شرکت خدماتی توسط مجتمع ثبت ایلیا
 • ثبت شرکت دانش بنیان توسط مجتمع ثبت ایلیا
 • ثبت شرکت در مناطق آزاد در ساری