درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکت در ساري

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 6 آذر 1399


توضیحات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در ساری

شرایط ثبت شرکت در ساری
فعالان اقتصادی برای استفاده از نیرو و سرمایه یکدیگر میتوانند می بایست فعالیتهای قانونی را انجام دهند که از مهترین آنها ثبت شرکتهای تجاری می باشد. اهداف این اشخاص در قالب اساسنامه شرکت تنظیم و تدوین میگردد. این اساسنامه در حقیقت راه و روش شخصیت حقوقی را مشخص می کند. لازم به توضیح است اشخاص حقوقی انواع مختلفی را دارا می باشند که با توجه به نوع فعالیتشان مشخص میگردد. به عنوان مثال در صورتی که قصد دارید شرکت خدماتی به ثبت برسانید به شما پیشنهاد میگردد قالب ثبتی با مسئولیت محدود را انتخاب نمایید و یا اگر قصد دارید بعد از اتمام شرکت پیمانکاری خود رتبه آن را اخذ نمایید پیشنهاد میشود شرکت خود را با قالب سهامی خاص به ثبت برسانید زیرا از اعتبار بیشتری برخوردار است.
مراحل ثبت شرکت در ساری

با توجه به نوع فعالیت خود در ساری اقدام به تنظیم موضوع به طور تخصصی میکنید باید بدانید این امر کالا تخصصی و نیازمند تجربه کافی در این زمینه می باشد شما میتوانید از تجربیات مشاوران متخصص مجتمع ثبتی ایلیا بهره مند شوید گام بعدی شما انتخاب سرمایه مناسب با توجه به میزان فعالییتان می باشد در قانون تجارت سرمایه کمتر از 1.000.000ریال مورد قبول نمی باشد.
مدارک لازم جهت ثبت شرکت در ساری

مدارک ثبت یک تجاری در ساری کپی برابر اصل مدارک شناسایی کلیه اعضاء هیئت مدیره و سهامداران و اخذ گواهی عدم سوء پیشینه برای تمامی اعضاء هیئت مدیره می باشد. توجه داشته باشید در صورتی که موضوع فعالیت شما نیازمند مجوز باشد می بایست از مراجع ذی صلاح مجوزهای لازم را دریافت نمایید.
زمان و هزینه ثبت شرکت در ساری

یک شرکت تجاری در مدت زمانی بین 25 الی 30 روز کاری از زمان ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها ساری به ثبت میرسد اما در خصوص با هزینه ثبت شرکت در ساری نمیتوان به طور قطعی قیمتی را اعلام نمود متقاضیان محترم در ساری میتوانند جهت کسب اطلاع از میزان هزینه و مدت زمان ثبت شرکت با مشاورین و کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشند.
ثبت شرکتهای تجاری در ساری

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ساری
ثبت شرکت سهامی خاص در ساری
ثیت شرکت تعاونی در ساری
ثبت موسسات غیرتجاری در ساری
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در ساری

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
ثبت شرکت در ساري

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
کیوان حبیبی
با سلام و احترام اینجانب کیوان حبیبی درخواست ثبت شرکت طراحی دارم ولی تعداد افرادی که میتوانم در شرکت عضو نمایم محدود می باشد ( 1. خودم 2. برادرم 3. همسرم 4. دو نفر از همکارام ) امکان ثبت شرکت در کمترین زمان وجود دارد ؟ ممنونم قبلا شرکتی ثبت نموده ایم و اسم هم مورد تایید قرار گرفت امام به خاطر مشغله کاری امکان پیگیری امور را نداشتیم برای همین از ابتدا مزاحم شما شدیم چون میدونیم کار راحتی نیست و از اول باید خدمت شما میرسدیم . ممنون میشیم ما رو راهنمایی نمایید . با تشکر حبیبی
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
با سلام و احترام ، در اسرع وقت با شما تماس گرفته می شود
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید