جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در زاهدان | به دنیای تجارت قدم بگذارید

ثبت شرکت در زاهدان

در صورت تجارت و یا اقدام به شروع کسب و کار تجاری نیاز به ثبت شرکت دارید، در این مقاله می خواهیم به سوالات شما که در رابطه با ثبت شرکت در زاهدان از ما پرسیدید پاسخ بدیم لطفا با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

ثبت شرکت در زاهدان

برای ثبت شرکت در زاهدان باید  این نکته را بدانید که به راحتی نمی توانید بدون داشتن اطلاعات شرکت خود را ثبت کنید. در نتیجه نیاز است بدانید ثبت شرکت یکسری قواعد خاص خود را دارد. این قواعد به این صورت هستند که:

باید بدانید شرکت ها قالبها یا همان انواع متعددی دارند که مهم ترین آنها عبارتند از: شرکت تعاونی، شرکت مسئولیت محدود، شرکت مختلط سهامی، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت سهامی خاص، شرکت سهامی عام.

بعد از آن با توجه به قوانین هر قالب شرکتی قوانین را در اوراق مربوطه (اساسنامه، شرکتنامه) نوشته و به امضای اعضا می رسد. سپس مدارک هویتی اعضا را که باید حتما فتوکپی برابر با اصل باشند را برای ما ارسال می نمایید.

 این را بدانید داشتن 5 اسم که در اوراق مربوط به شرکت برای کارشناسان ثبت ارسال می کنیم الزامی می باشد. در شهر های همچون تهران باید آدرس و کدپستی که ارائه می شود حتما مربوط به یک مرکز تجاری باشد اما در زاهدان تنها کافی است ادرس مربوط به یک کدپستی تایید شده از سوی اداره ثبت باشد.

شرایط ثبت شرکت در زاهدان

چرا باید شرکت را در زاهدان ثبت کرد؟ آیا راهی برای عدم ثبت شرکت وجود دارد؟ اگر این نوع سوالات در ذهنتان رشد کرده بهتره ماهیت شرکت را بدانید و سپس تصمیم بگیرید.

یک شرکت در صورت تنها ثبت شرن می تواند به کسب و کار خود به صورت قاننی رسیدگی کند. از این رو هرچه این راه را زودتر انجام دهید می توانید اینده کاری خود را تضمین کنید.

دانستن شروط ثبت شرکت در زاهدان شامل مواردی مثل نوع شرکت تجاری و مدارک لازم برای ثبت شرکت مورد نظر دارای اهمیت خواهد بود. اگر لازم به مشاوره در زمینه ثبت شرکت ها دارید و از نکات حقوقی آن در زاهدان اطلاعی ندارید هم اکنون با وکلای ثبتی ایلیا تماس بگیرید و مشاوره حقوقی دریافت کنید.

ثبت شرکت در زاهدان

جهت ثبت شرکت در زاهدان از کجا شروع کنیم؟

اگر شما متقاضی ثبت شرکت در زاهدان هستید می توانید با برقراری تماس با کارشناسان ما بخواهید تا کار ثبت را برایتان انجام دهند نیاز نیست شما کاری انجام دهید تنها کافی است مداارک خود را برای ما ارسال نمایید. بعد از طی کردن مراحل ثبت شما به اتمام می رسد.

یکی از رایج ترین اقداماتی که جهت انجام کسب در آمد میتوان در پیش گرفت ثبت شرکت به صورت قانونی می باشد و از این طریق از حمایتهایی که دولت برای شرکتها در نظر گرفته است برخوردار میشوید. از مهم ترین قالبهای ثبت شرکت در زاهدان ثبت شرکت “با مسئولیت محدود” و ثبت شرکت “سهامی خاص” می باشد.

شما می توانید با مراجعه به سامانه ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری از نحوه به ثبت رسیدن شرکت خود مطلع شوید. اما باید بدانید این فرآیند نیازمند تجربه و تخصص می باشد که شما می توانید در این راستا از تجربیات کارشناسان مجرب و مشاوره ثبت شرکت در زاهدان توسط مجتمع ایلیا بهره مند شوید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در زاهدان

چنانچه موضوع فعالیت شرکت شما نیاز به مجوز داشته باشد در ابتدا باید اقدام به دریافت مجوز از سوی ارگان ذی ربط نمایید، در غیر این صورت ارائه مدارک شناسایی کلیه اعضاء هیئت مدیره و سهامداران و گواهی سوء پیشینه آنها کفایت می کند. ارائه اساسنامه و اظهارنامه در زمان ثبت شرکت جزو موارد مهم قابل ارائه در اداره ثبت شرکتها می باشد.

مراحل ثبت شرکت در زاهدان

در ابتدا می بایست موضوع فعالیت شرکت خود را مشخص نمایید. در گام بعدی 5 نام پیشنهادی را که می بایست از 3 سیلاب خاص باشد را انتخاب نمایید. چنانچه نام پیشنهادی شما به هر دلیلی مورد قبول اداره ثبت شرکتها قرار نگیرد مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا میتوانند شما را در این خصوص راهنمایی نمایند.

ثبت شرکت های تجاری دارای دو روش بوده که هر کدام با توجه به زمانبر بودن ثبت شرکت دارای گام ها و نحوه متفاوت ثبتی می باشند . از این رو برای ثبت شرکت در زاهدان بهتر است قبل ثبت تمامی موارد موردنیاز حقوقی را دانسته و بر اساس نوع موضوع اقدام به ثبت قانونی شرکت خود کنید. ما در ادامه متن دو روش حقوقی ثبت شرکت را ارائه می دهیم تا راهنمای شما عزیزان باشد.

 ثبت شرکت توسط متقاضی : 

 درصورتی که می خواهید خودتان شرکت ثبت کنید با مراجعه به سایت اداره ی ثبت شرکت ها و در بخش اولیه هرچه که در رابطه با ثبت شرکت از شما خواسته شد را انجام دهید بعد از 15 الی 20 روزکاری شرکت تان ثبت می شود البته در صورتی که مراحل را به درستی انجام داده باشید در غیر این صورت رد مدارک و باید مجدد کارهای ثبت را پیگیری کنید در هر بار که مراحل را انجام می دهید یک کدپیگیری به شما داده می شود. 

 ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا : 

 اگر می خواهید ثبت شرکت خود را بدون هیچگونه نقصی انجام دهید و در همان مراحل اول کار ثبت شرکت انجام و تنها در 10 روز نهایتا 15 روز کاری شرکت ثبت شود کارهای مربوط به ثبت را به ایلیا بسپارید تنها مدارک خود را اماده کنید و برای ما ارسال کنید. سپس  منتظر ثبت شرکت خود بمانید.

 

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در زاهدان

ثبت شرکت مسئولیت محدود در زاهدان

شرکت با مسئولیت محدود معمول ترین نوع شرکت در میان انواع شرکتهای قانون تجارت است که مورد استقبال متقاضیان قرار گرفته است در این قالب ثبتی شرط است که حداقل 2نفر به عنوان اعضاء هیئت مدیره و حداقل یک میلیون ریال سرمایه اولیه موجود باشد. گفتنی است که مسئولیت هریک از شرکا در این نوع شرکت محدود به آورده آنها خواهد بود.

ثبت شرکت سهامی خاص در زاهدان

در این بخش می خواهیم در رابطه با ثبت شرکت سهامی خاص در زاهدانی توضیحاتی ارائه دهیم باید گفت که ثبت شرکت سهامی خاص معمولاً برای زمان های است که می خواهید کارهای مربوط به صادرات و واردات انجام دهید یا هدفتان از آینده شرکت این است که در کارهای پروژه ای و مناقصات دولتی شرکت داشته باشید در نتیجه بهترین نوع شرکت همان سهامی خاص است. این شرکت ها سرمایه اولیه شان 100.000 هزار تومان و اگر بیشتر باشد باعث اعتماد بیشتر به آنها خواهد بود.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در زاهدان

همانطور که در بخش های قبلی برایتان توضیح دادیم باید قالب نوع شرکت ها مشخص کردن آن ها مهم است اما از همه مهم تر مشخص شدن موضوع است زیرا بر اساس موضوع شرکت تولیدی باشد، خدماتی و یا پیمانکاری مشخص می گردد.

در هر صورت اگر مایل به ثبت شرکت در زاهدان هستید ابتدا باید نوع و موضوع شرکت را مشخص کنید سپس با ارائه مدارک مربوط به ثبت شرکت تجاری اقدام به فعالیت در این زمینه کنید. این را بدانید که یاری کارشناسان حقوقی همیشه کمک رسان شما در زمینه رسیدن به اهدافتان خواهد بود.

ثبت موسسات غیرتجاری در زاهدان

اگر بخواهید موسسه به ثبت برسانید ابتدا باید برحسب موضوع فعالیتی که دارید مجوز های لازم را دریافت نمایید.

این مجوز ها شامل مجوز از: ارشاد، انجمن های ادبی، آموزش و پرورش و غیره

باید بدانید که موسسه ابتدا برای ارائه ی یک نوع خدمات است و در پایان باید به وجهه مالی آن اندیشید.

هزینه و زمان ثبت شرکت در زاهدان

شرکت ها در حوزه های ثبتی مختلف مدت زمان متفاوتی را برای ثبت نیاز دارند. اما به طور کلی مدت زمان ثبت شرکت بین 15 الی 20 روز کاری می باشد.

 همانطور که زمان ثبت یک شرکت متفاوت می باشد هزینه ثبت شرکت در زاهدان را نیز نمیتوان پیش بینی نمود. شما متقاضیان محترم می توانید از طریق مشاوره ر ایگان مجتمع ثبتی ایلیا اطلاعات خود را در زمینه ثبت تغییرات شرکت و ثبت برند نیز تکمیل نمایید.

آدرس اداره ثبت شرکت های زاهدان

زاهدان، خیابان دانشگاه، نرسیده به پل هوایی شهدای وحدت. اداره كل ثبت اسناد و املاك استان سیستان و بلوچستان

حوزه های ثبت شرکت در سیستان و بلوچستان 

  • ثبت شرکت در زاهدان
  • ثبت شرکت در ایرانشهر
  • ثبت شرکت در چابهار
  • ثبت شرکت در زابل
  • ثبت شرکت در خاش
  • ثبت شرکت در سراوان
  • ثبت شرکت در کنارک
  • ثبت شرکت در سرباز
  • ثبت شرکت در نیک شهر
  • ثبت شرکت در زابل
5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
عباس رحیمی
عباس رحیمی
1 سال قبل

شرایط ثبت باکد تخفیفتون چیه چند درصد تخفیف میدین

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
6 سال قبل

با سلام وقت بخیر کارشناسان ثبت شرکت و برند ایلیا در اسرع وقت با شما تماس میگیرند

وحید پیمانه
وحید پیمانه
6 سال قبل

سلام وخسته نباشید خدمت همه. بخشید شما در شهر زاهدان دفتر دارید