جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در دهلران

ثبت شرکت در دهلران

ثبت شرکت تجاری باید براساس اصول و قوانین ادراه ثبت شرکت ها انجام شود، اگر میخواهید در رابطه با ثبت شرکت در دهلران اطلاعاتی به دست آورید لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

راهنمای ثبت شرکت در دهلران

دهلران دومین شهر استان ایلام است و وسیع ترین مرز را با عراق دارد و به همین دلیل نیز تجارت در آن به شکل گسترده و با رونق فراوان انجام می شود مثلا انواع صادرات و واردات و به همین دلیل نیز ثبت شرکت در دهلران مانند ثبت شرکت در ایلام تقاضای زیادی دارد.

انواع ثبت شرکت در دهلران

ثبت شرکت دهلران را نزد اداره ثبت شرکت ها استان ایلام انجام می دهید . ثبت شرکت در دهلرا را می توانید حسب نوع و ابعاد فعالیتتان به شکل مسئولیت محدود یا سهامی خاص به انجام برسانید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دهلران با دو نفر شریک و با سرمایه حداقل صدهزار تومان بدون واریزی انجام می شود .

ثبت شرکت سهامی خاص در دهلران با 3 نفر شریک و دو بازرس یعنی در مجموع 5 نفر موسس با همان مقدار سرمایه انجام می شود لیکن به منظور ثبت شرکت سهامی خاص باید هر مقدار سرمایه که دارید 35 درصد آن را واریز نمایید و این مبلغ پس از پایان مراحل ثبت شرکت قابل برداشت می باشد.

با ثبت شرکت می توانید از مشاوره های کارشناسان ثبت ایلیا بهره مند گردید .

مراحل ثبت شرکت در دهلران

  1. ثبت نام سامانه ای
  2. دریافت تاییدیه اسم
  3. تهیه مدارک لازم و ارسال آنها
  4. دریافت تاییدیه مدارک
  5. دریافت مدارک ثبتی شرکت از اداره ثبت شرکتها و امضا دفاتر

کلیه مراحل ثبت شرکت در دهلران کاملا به صورت تخصصی توسط کارشناسان متخصص ثبت ایلیا انجام می شود .

ثبت شرکت در دهلران

زمان و هزینه ثبت شرکت در دهلران

با توجه به وضیعت سامانه اداره ثبت شرکتها دهلران و همچنین آیتم های لازم در حوزه ی ثبت شرکتها در دهلران زمان و هزینه ی امور ثبتی در دهلران متغیر می باشد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه ثبت شرکت پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه نمایید : تعرفه قیمت و هزینه شرکت های تجاری

ثبت شرکت مسئولیت محدود در دهلران

نکات تخصصی در زمینه ثبت شرکت مسئولیت محدود در دهلران  را تنها با یک تماس از مشاوران حقوقی و ثبتی ایلیا دریافت کنید. این مجموعه تنها در یک جلسه راهنمایی های لازم را به شما ارائه می کند. بهترین و مهمترین مزیت ثبت شرکت را بدون شک باید بهره مندی از تسهیلات بلندمدت و وام های بانکی برای شرکا بیان کرد.

ثبت شرکت سهامی خاص در دهلران

شرکت های تجاری از نوع سهامی خاص با تقاضای زیادی که در سال های اخیر از سوی متقاضیان تجارت درخواست می شود باید با ارائه مدارک و تعیین سهام تمامی اعضای شرکت انجام می شود. در صورتی که تصمیم به ثبت شرکت سهامی خاص در دهلران دارید ما در مجتمع ثبتی ایلیا راهنمای شما هستیم تا با صرف کم ترین زمان به اهدافتان دستیابید.

ثبت موسسه در دهلران

هرکدام از اشخاصی که خدماتی را به جامعه ارائه می کنند باید خدمات را به صورت موسسه به ثبت رسانند از این رو اگر مایل به ثبت موسسه در دهلران هستید و اطلاعات کافی در خصوص ثبت آن ها ندارید ما تنها در یک جلسه تمامی اطلاعات را ارائه می کنیم تا راهنمای تخصصی شما باشیم.

موسسات با ارائه خدمات و یا آموزش حتی به صورت خیریه ای قادر به ثبت در اداره ثبت شرکت ها دارند که هر کدام بر اساس شرایط مندرج در اداره ثبت شرکت ها به ثبت می رسند.

ثبت شرکت پیمانکاری در دهلران

شرکت پیمانکاری با اخذ پروژه های ساختمانی و معماری که می تواند طرف قرارداد دولتی یا خصوصی داشته باشد فعالیت کنند. البته باید این را بدانید پیمانکاری موضوع شرکت را مشمول می شود، قبل از تعیین موضوع شرکت باید نوع شرکت تجاری را بر اساس 7 نوع شرکت تجاری قابل ثبت در سامانه اداره ثبت شرکت ها مشخص کنید.

ثبت شرکت خدماتی در دهلران

شرکت خدماتی با موضوع فعالیت تجاری به مانند نظافت منازل می توانند در سامانه اداره ثبت شرکت ها ثبت شوند، از این رو ثبت شرکت خدماتی دهلران باید بصورت تخصصی انجام شود. با وکلای ثبتی و حقوقی ایلیا در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها