جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در خراسان شمالی در کمترین زمان

ثبت شرکت در خراسان شمالی

ثبت شرکت تجاری امری مهم برای تجارت قانونی است، در مقاله پیش رو می خواهیم برای متقاضیان در رابطه با ثبت شرکت در خراسان شمالی توضیحاتی ارائه دهیم پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در خراسان شمالی

در عصر جدید و با توجه به نیاز ما نسبت به حضور در بازار و عرصه تجارت باید راهکار سریع ورود به این عرصه را دانست و نسبت به آن اقدامات لازم را انجام داد. بهترین راهکار ثبت شرکت و انجام پروسه های مربوط به ثبت شرکت می باشد.

فقط کافی است از ما بخواهید تا تمام این پروسه ها را به خوبی انجام دهیم و بدون بروز هرگونه مشکل شرکت شما را به ثبت برسانیم.

این کار را ابتدا با مشاوره های مناسب به شما سپس انتخاب شرکت مناسب توسط شما، به عبارتی انتخاب نوع شرکت مناسب توسط شما و بر اساس آن ارائه مدارک لازم به ما و تحویل آن به اداره ثبت شرکت ها با گذر چیزی حدود 3 الی 1 هفته کار نام انتخابی شما مورد تایید اداره ثبت شرکت ها قرار می گیرد.

سپس اواق تهیه شده (که شامل اساسنامه و شرکتنامه) می باشد تنظیم و توسط تمامی اعضا به امضا می رسد.

اوراق و کلیه مدارک به اداره ی ثبت شرکت ها ارسال و به طور کلی بعد از 10 الی 15 روز کاری به طور کلی به ثبت می رسد ثبت شرکت یک کار بسیار  مهم و البته نیاز به دقت بالایی جهت ثبت دارد.

شرایط ثبت شرکت در خراسان شمالی

با انتخاب قالب ثبتی خود می بایست سرمایه مناسب برای شروع فعالیت خود انتخاب نمایید. این نکته را در نظر بگیرید که در قانون تجارت میزان سرمایه اولیه 1.000.000 ریال می باشد. شما عزیزان نمی توانید از این میزان کمتر انتخاب نمایید.

هزینه ثبت شرکت در خراسان شمالی بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود که به عنوان مثال سطح و موضوع فعالیت و تعداد اعضاء و نوع قالب ثبتی را می توان نام برد.

ثبت شرکت در خراسان شمالی

برای ثبت شرکت در خراسان شمالی از کجا شروع کنیم؟

شما اگر می خواهید شرکت خود را ثبت نمایید ابتدا باید وارد سایت اداره ثبت شرکت ها شوید سپس مراحلی که برای ثبت مورد نیاز است را طی نمایید. این مراحل با توجه قوانین خود اداره ثبت شرکت ها طی می نمایید.

و اما این را بدانید قبل از اینکه اقدام به ثبت کنید باید طی مراحلی کلیه روش ثبت شرکت را به شما متذکر گردید.

مدارکی که با استفاده از شرکت شما در خراسان شمالی ثبت می شود عبارتند از:

کارت ملی و شناسنامه کلیه اعضا همراه تهیه اوراق مربوط به شرکت این اوراق شامل (اساسنامه و شرکتنامه می باشد) امضا توسط کلیه ی شرکاء

تمامی فعالیت های بازرگانی و غیر بازرگانی در شرایط قانونی خوانده می شوند که به ثبت برسند. ثبت شرکت یکی از بازرترین نوع رسمیت بخشیدن به کلیه فعالیت های اقتصادی می باشد.

شرکتهای تجاری نام برده شده در قانون تجارت عبارتند از: شرکت با مسئولیت محدود، شرکتهای سهامی اعم از خاص و عام، شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی، تعاونی و نسبی با توجه به سطح فعالیت های اشخاص بهترین قالب ثبتی برای آنها انتخاب می شود.

از رایج ترین آنها میتوان به شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود اشاره کرد.

به این موضوع توجه نمایید که اگر قصد انجام فعالیت هایی منظم و هدفمند را دارید تا بتوانید در این راستا از سود و سرمایه یکدیگر استفاده نمایید.

ثبت شرکت بهترین راه می باشد. مهم ترین گام برای شروع فعالیت انتخاب موضوع و قالب ثبتی مناسب است.

به منظور کسب اطلاع بیشتر می توانید با کارشناسان ثبتی ایلیا در تماس بوده و از تجربیات آنها به صورت کاملاً تخصصی بهره مند گردید لذا زمان را از دست نداده و برای داشتن مشاوره ثبت شرکت در خراسان شمالی با ما تماس بگیرید.

ثبت شرکت در خراسان توسط متقاضی

اگر خودشما می خواهید به تنهایی شرکت تان را ثبت کنید بایستی وارد سامانه ثبت شرکت ها شوید سپس تمام مراحل را بدون نقص طی نمایید بعد از انکه تا انتها رفتید منتظر می مانید بعد از تایید نهایی شماره ثبت و شناسه ملی شما تایید و در آن زمان است که بایستی در سامانه روزنامه رسمی ثبت نام نمایید.

ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا

ثبت شرکت ایلیا با در اختیار داشتن کارشناسان متخصص و مجرب در زمینه ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در خراسان شمالی آماده است تا خدمات تخصصی خود را از طریق مشاوره ای رایگان در اختیار شما عزیزان بگذارد.

در مرحله اول طراحی موضوع فعالیت با توجه به نیاز متقاضیان می باشد کلیه این فعالیتها به صورت تخصصی بررسی می گردد و انجام می شود. مرحله بعدی ثبت سامانه ای شرکت در خراسان شمالی صورت میگرد و اوراق تنظیم شده در این سامانه بارگزاری می شود.

بعد از ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها در خراسان شمالی با گذشتن 15 الی 20 روز کاری آگهی تاسیس آن صادر می گردد. توصیه ما به شما این است که کار خود را به وکیل ثبت شرکت در خراسان شمالی بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام برسد.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در خراسان شمالی

متقاضیان ثبت شرکت در خراسان شمالی باید بدانند برای برداشتن گامی محکم و موثر می بایست شرکت خود را با توجه به مقررات و آئین مندرج در قانون تجارت به ثبت برسانند که در این جا به توضیح مختصری در خصوص ثبت شرکت با مسئولیت محدود می پردازیم:

شرکت با مسئولیت محدود قالب ثبتی است که از دو نفر سهامدار و عضو هیئت مدیره بالای 18 سال تشکیل می گردد. موضوع فعالیت آن بازرگانی می باشد حتی اگر به فعالیت های بازرگانی نپردازند.

میزان سرمایه در این قالب ثبتی 1.000.000 ریال و بیشتر است. حقیقتاً میزان سرمایه در این قالب ثبتی به صورت لفظی صورت می گیرد. سهامدارن به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول پرداخت قروض هستند.

ثبت شرکت سهامی خاص در خراسان شمالی

این نوع شرکت ها با هر موضوع فعالیت که به ثبت برسند با عنوان شرکت های بازرگانی خوانده می شوند. کلیه سهام در این شرکت ها توسط اعضاء هیئت مدیره که به عنوان سهامدار نیز شناخته می شوند تامین می گردد.

این سرمایه می بایست به سهام تقسیم گردد و 35% آن در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز گردد. تعداد سهامداران 3 نفر و 2 نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشد استفاده از قید سهامی خاص الزامی می باشد.

برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص در خراسان شمالی با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در خراسان شمالی

باید بدانید برای ثبت شرکت خدماتی و پیمانکاری واقع در خراسان شمالی بایستی ابتدا موضوع فعالیت خود را بر این اساس تنظیم نمایید و سپس وارد عمل شوید نوع شرکت خود را انتخاب و یک سری مدارک جهت ثبت شرکت خدماتی به اداره ثبت تسلیم نماییم.

ثبت موسسات غیرتجاری در خراسان شمالی

ثبت شرکت غیر تجاری و یا همان موسسه در خراسان شمالی در وهله اول بدانید که بدون مجوز های لازم امکان ثبت موسسه وجود ندارد. یک سری بندهای اساسی در هنگام ثبت موسسه متفاوت است که بایستی زمان تنظیم اوراق در آن درج گردد.

موسسه نیز انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

موسسه غیرانتفاعی: به موسسه هایی می گویند که هدف اصلی و نهایی آنها سودآوری و منفعت طلبی اعضاء نیست. بلکه مانند: انجمن های علمی و ادبی

موسسه انتفاعی: هدف نهایی تاسیس آن ها سودآوری و منافع خود اعضا می باشد مانند: آموزشگاه زبان کلاس های فنی

حوزه های ثبت شرکت در خراسان شمالی و شهرستان های آن

تمامی شهرستان هایی که در ادامه آورده ایم تحت حوزه ثبتی خراسان شمالی هستند.

  • ثبت شرکت در بجنورد
  • ثبت شرکت در شیروان
  • ثبت شرکت در اسفراین
  • ثبت شرکت در آشخانه
  • ثبت شرکت در درق
  • ثبت شرکت در جاجرم
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
معصوم چونی
معصوم چونی
5 سال قبل

سلام وقت بخیر
بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد نرم افزار وکارشناسی سخت افزارهستم میخوام شرکتی جهت انجام تعمیرات و نرم افزار راه اندازی نمایم.لطف می کنید بنده راهنمائی بفرمایید که برای ثبت شرکت مورد نظر چه مدارکی لازم هست و چه اقداماتی باید انجام بدهم لطف می کنید هزینه ثبت راهم بفرمایید.تشکر

ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
پاسخ به  معصوم چونی
5 سال قبل

سلام برای ثبت شرکت باید یکی از انواع شرکت های ثبتی رو انتخاب کنین ، با انواع شرکت های ثبتی آشنایی دارید