ثبت شرکت در صورت عدم ثبت در اداره ثبت اسناد و املاک به رسمیت شناخته نمی شود و برای ثبت شرکت در خراسان جنوبی بهتر است با کارشناسان مجرب مشاوره کرده و تمامی اطلاعات را با در نظر داشتن مهارت اشخاص و وکلای حقوقی پیش ببرید. در ادامه نکات حقوقی در این زمینه به شما ارائه می شود که راهنمای شما خواهد بود.

راهنمای ثبت شرکت در خراسان جنوبی

تمامی تولیدکنندگان و اشخاصی که برای شروع هرگونه فعالیتی قصد دارند از سرمایه، انرژی و وقت یکدیگر استفاده نمایند. می بایست فعالیت های قانونی را شروع نمایند، که مورد حمایت قانون قرار بگیرد.

یکی از راه های کسب و کار قانونی ثبت شرکت در خراسان جنوبی می باشد که در صورتی که با استناد به قانون تجارت به ثبت برسد از اعتبار و حمایت های قانون گذار برخوردار می باشد. اشخاص میتوانند با آسودگی خیال فعالیت های خود را آغاز نمایند.

همان قانون اعلام داشته است که کلیه اشخاص با توجه به موضوع فعالیت، تعداد اعضا و یا حتی میزان سرمایه خود می توانند قالب ثبتی نام برده شده در متن قانون تجارت را انتخاب نمایند.

این قالب های ثبتی عبارتند از: شرکت های سهامی (عام و خاص)، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت تعاونی ، شرکت نسبی، شرکت تضامنی ، شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی. شما متقاضیان محترم می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه کلیه مراحل ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در خراسان جنوبی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شرایط ثبت شرکت در خراسان جنوبی

قبل از هر تصمیم گیری در خصوص ثبت شرکت خود شما نیاز به یک مشاوره کارآمد در این زمینه دارید در همین راستا میتوانید با برقراری تماس با مشاورین مجتمع ثبتی ایلیا اطلاعات لازم را در زمینه ثبت شرکت در خراسان جنوبی و کلیه امور ثبتی کسب نمایید.

زمان مورد نیاز جهت به ثبت رسیدن و حقوقی کردن شرکت مشخص و از پیش تعیین شده نیست و نمیتوان زمان دقیقی را از پیش اعلام نمود زیرا این امور اموری اداری می باشد و از طریق کارشناسان اداره ثبت انجام می شود و زمان انجامش بستگی به افراد دارد اما انچه تاثیر بسزایی در زمان انجام دارد حوزه ثبتی انجام امور ثبت است. هزینه ثبت شرکت در خراسان جنوبی نیز بر اساس مواردی مانند سرمایه اولیه و تعداد خطوط روزنامه رسمی می متفاوت باشد.

راهنمای ثبت شرکت در خراسان جنوبی

مدارک لازم جهت ثبت در خراسان جنوبی

مدارک اولیه ثبت یک شرکت شامل : مدارک شناسایی کلیه اعضاء هیئت مدیره و سهامداران ، ارائه گواهی سوء پیشینه برای تمامی اعضاء هیئت مدیره و در انتها در صورتی که فعالیت شما نیاز به مجوز داشته باشد ارائه مجوز از ارگانهای ذی صلاح می باشد.

 • ثبت شرکت توسط متقاضی :

با مشخص نمودن کلیه مراحل فوق می بایست به سامانه اداره ثبت شرکتها مراجعه کرده و با انتخاب گزینه ثبت تاسیس وارد سامانه شده و اطلاعات درخواستی را مرحله به مرحله وارد کنید و در انتها با تنظیم اوراق ثبتی شرکت و بارگذاری آن در این سامانه گزینه تایید نهایی را وارد نمایید.

کارشناسان و مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

 • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

یکی از مهم ترین و اصلی ترین رکن ثبت شرکت در خراسان جنوبی که قبل از هرگونه فعالیتی اشخاص می بایست در خصوص آن بحث و بررسی نمایند ، موضوع فعالیت شرکت می باشد باید توجه داشته باشید که موضوعی را انتخاب نمایید که قابلیت انجام داشته باشد تا در آینده مجبور به تغییر موضوع فعالیت شرکت خود نباشید.

در گام بعدی نام مناسب را باید برای شرکت خود انتخاب نمایید این نام باید از سه سیلاب تشکیل شده باشد و قبلا به ثبت نرسیده باشد. متقاضیان محترم میتوانند برای کسب اطلاع از کلیه مراحل ثبت شرکت و ثبت برند در خراسان جنوبی با کارشناسان و مشاورین متخصص ثبتی ایلیا در تماس بوده و از تجربیات آنها به صورت کاملا تخصصی بهره مند گردند.

بعد از تایید نام شرکت و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری حوزه فعالیت خود تقریبا 25 روز کاری زمان می برد که مورد بررسی کارشناس اداره قرار بگیرد و تاییدیه آن صادر گردد اما در خصوص هزینه ها نمی شود به طور دقیق اعلام کرد زیرا نسبت به ثبت شرکت و ثبت برند متفاوت می باشد.

جهت برخورداری از مشاوره ثبت شرکت در خراسان جنوبی با مجتمع ثبت ایلیا تماس بگیرید.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در خراسان جنوبی

شرکتهای با مسئولیت محدود از حداقل دونفر شریک بالای 18سال تشکیل می شود که هم سهامدار و هم عضو هیئت مدیره می باشند میزان سرمایه در این شرکتها از 1.000.000 ریال کمتر نمی باشد و کلیه سهامداران به میزان آورده نقدی خود مسئول جبران ضرر و زیان می باشند.

ثبت شرکت سهامی خاص در خراسان جنوبی

یکی از رایج ترین قالبهای ثبتی که اشخاص برای انجام امور تجاری خود به ثبت میرسانند. ثبت شرکت سهامی خاص می باشد. این شرکتها از 5 نفر اعضا تشکیل می گردد که 3نفر عضو هیئت مدیره و سهامدار می باشند و 2 نفر آنها بازرس اصلی و علی البدل می باشند.

میزان سرمایه این شرکتها از 1.000.000ریال کمتر نمی باشد و باید 35% از سرمایه اولیه شرکت را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در خراسان جنوبی

کلیه اشخاصی که قصد انجام فعالیتهای اقتصادی و یا سرمایه گذاری در بازار رقابت را دارند . نیازمند فعالیت های گسترده تری با موضوعات فعالیت خود می باشند این موضوعات میتواند شامل مواردی همچون امور پیمانکاری ، تولیدی و خدماتی باشد. این فعالیت ها بیشتر از سوی مهندسین و پیمانکاران مورد در خواست می باشد.

کارشناسان و مشاوران مجتمع ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند

ثبت موسسات غیرتجاری در خراسان جنوبی

موسسات غیرتجاری همانطور که از نام آن مشخص است به فعالیت هایی غیر تجاری می پردازد فعالیت های غیرتجاری آنها هم میتواند به صورت انتفاعی و هم به صورت غیرانتفاعی باشد که د ر ادامه توضیح مختصری در خصوص آنها داده می شود:

1 . موسسات غیر انتفاعی: موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان تشکیل نمیگردند همانند : انجمن های ادبی ، انجمن های علمی و انجمن های سلامی

2 . موسسات انتفاعی : این موسسات از کلیه منافع و سود و زیان موسسه استفاده می نمایند همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با وکیل ثبت شرکت در آذربایجان شرقی در مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل نمایید.

ثبت شرکتهای تجاری در خراسان جنوبی

 • ثبت شرکت تعاونی در خراسان جنوبی
 • روند ثبت شرکت تضامنی
 • انجام ثبت شرکت نسبی
 • شرایط ثبت شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی
 • قوانین ثبت شرکت سهامی عام
 • روند ثبت صورتجلسه تغییرات در خراسان جنوبی
 • چگونگی ثبت شرکت تخصصی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت بازرگانی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت پیمانکاری توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت تولیدی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت صنعتی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت خدماتی توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت دانش بنیان توسط مجتمع ایلیا
 • ثبت شرکت در مناطق آزاد در خراسان جنوبی

آدرس دفتر ثبت شرکت در خراسان جنوبی

بیرجند- بلوار صنعت و معدن – سایت اداری – اداره کل ثبت اسناد و املاک خراسان جنوبی جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت در خراسان جنوبی با ما در تماس باشید.

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.