ثبت شرکت موضوعی مهم است که باید با دیدکافی آن را انجام داد. برای بهتر انجام شدن امور ثبت شرکتتان نکات حقوقی در زمینه ثبت شرکت در بیرجند را می توانید با مشاوره رایگان و ارائه خدمات و پشتیبانی مجتمع ثبتی ایلیا پیش ببرید . در ادامه با ما همراه باشید.

ثبت شرکت در بیرجند

اشخاص حقیقی جهت قانونی کردن فعالیت های خود و همچنین تبادل تجربیات و تخصص با دیگر واحدهای کسب و کار اقدام به ثبت شرکت می نمایند، در واقع ثبت شرکت در بیرجند به آنها اجازه می دهد کسب و کار اقتصادی خود را به صورت اصولی و طبق قانون پیش ببرند و همچنین فعالیت های گسترده تری انجام دهند.

شرکت هایی که قابلیت به ثبت رسیدن دارند شامل 7 نوع می باشند که افراد با توجه به نوع فعالیت هاشان و تصمیم گیری که در آینده فعالیت شان دارند قالب مناسب را انتخاب می نمایند.

لازم به ذکر است که در انتخاب نوع شرکت باید دقت بسیار زیادی نمود. زیرا طبق قانون بعد از به ثبت رساندن یک نوع از شرکت ها به هیچ عنوان نمی توان نوع شرکت را تغییر داد.

جهت دریافت اطلاعات جامع و کامل در این زمینه و استفاده از مشاوره کاملا رایگان در تمام زمینه های ثبتی می توانید با کارشناسان ثبتی ایلیا تماس حاصل نمایید.

شرایط ثبت شرکت در بیرجند

زمان و هزینه ای که جهت ثبت شرکت در بیرجند نیاز دارد به چند مورد بستگی دارد از جمله مواردی چون موضوع فعالیت میزان سرمایه تعیین شده مکان و شهر مورد نظر که شرکت در آن واقع می شود، همچنین تعداد اعضای شرکت که چند نفر می باشند.

در تجمیع این موارد می توان زمان و هزینه ها را تا حدود بسیاری تخمین زد. ولی به طور کلی می توان گفت حدود 3 الی 7 روز کاری زمان نیاز است جهت تحویل اگهی تاسیس شرکت، جهت کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه ثبت تغییرات شرکت در بیرجند لازم است، می توانید با مشاوران متخصص مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل نمایید و کار ثبتی وحقوقی کسب و کار خود را به وکیل ثبت شرکت در بیرجند بسپارید.

ثبت شرکت در بیرجند

مدارک ثبت شرکت در بیرجند

در مرحله بعد از مشاوره لازم است اشخاص مدارک مورد نیاز را به کارشناس تحویل دهند. جهت اجرای کار، مدارک مورد نیاز شامل کپی مدارک شناسایی همه اعضا می باشد.

در ابتدای کار نیاز به گواهی عدم سوء پیشینه نیز می باشد که جهت دریافت آن معرفی نامه صادر و تحویل داده می شود.

لازم به ذکر است در برخی موارد برخی موضوعات فعالیت نیاز به مجوز دارند و باید برای ثبت شرکت در ابتدای کار مجوز اخذ شود و مجوز مذکور جزء مدارکی است که باید در ابتدای کار همراه مدارک شناسایی تحویل داده شود.

مراحل ثبت شرکت در بیرجند

نکات حقوقی برای ثبت شرکت در بیرجند را باید قبل از هر اقدامی بدانید از این رو با دو روش می توانید شرکت خود را در بیرجند به ثبت رسانید . تنها کافی است در ادامه متن زیر همراه ما باشید.

  • ثبت شرکت توسط متقاضی :

چنانچه شرایط ثبت شرکت خود را بررسی نموده و به تصمیم قطعی رسیده اید می بایست به سامانه اداره ثبت شرکتها مراجعه کرده و با انتخاب گزینه ثبت شرکت شروع به ثبت نام نمایید.

توجه داشته باشید که اطلاعات خود را به صورت دقیق و کامل وارد نمایید در صورتی که اطلاعات خود را به اشتباه یا ناقص وارد نمایید پرونده شما از جانب اداره مربوطه رد می گردد. پیشنهاد ما به شما مشورت با کارشناسان و مشاورین متخصص و مجرب در این زمینه می باشد. ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات تخصصی مشاوره ای رایگان به شما عزیزان می باشد.

  • ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی ایلیا :

با توجه به تخصصی بودن مراحل ثبت شرکت در بیرجند کارشناسان متخصص ما در این زمینه بهترین راهنما برای شما می باشند. ثبت یک شرکت دارای چند مرحله می باشد مرحله اول ارائه اصل و کپی مدارک شناسایی متقاضی می باشد.

در مرحله بعد بر طبق این مشخصات و پیش نویس مشخصات کار، مدارک شرکت تنظیم می شود و از طریق مجتمع ثبتی ایلیا در سامانه ثبت اسناد ثبت می شود. در مرحله بعد نیز متقاضی منتظر تایید یکی از نام های پیشنهادی می ماند.

هزینه ثبت شرکت در بیرجند با توجه به نوع شرکت و خدماتی که در مسیر ثبت نیاز شخص باشد تعیین می شود. ولی در صورت مشاوره حضوری با کارشناسان و تنظیم پیش نویس جزییات کار مورد نظر متقاضی شاید بتوان حدود هزینه را مشخص کرد.

 

ثبت شرکت مسئولیت محدود در بیرجند

شرکت با مسئولیت محدود رایج ترین قالب ثبتی در بین اشخاصی که قصد دارند فعالیت های بازرگانی را انجام دهند می باشد. تعداد اعضا در این شرکت ها دو نفر می باشد . میزان سرمایه اولیه آنها از یک میلیون ریال نمی تواند کمتر باشد. سهامداران به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول جبران ضرر و زیان می باشند.

ثبت شرکت سهامی خاص در بیرجند

اشخاصی که قصد دارند با شرکت خود فعالیت های گسترده ای از جمله شرکت در مناقصات و مزایدات را انجام دهند و یا قصد اخذ رتبه را دارند عموماًَ شرکت های سهامی خاص به ثبت می رسانند.

این امر به این خاطر است که سهامداران موظف هستند 35% از سرمایه اولیه شرکت خود را در بانکی به نام شرکت واریز نمایند و 65% باقی مانده آن را در تعهد خود نگه دارند به همین خاطر از اعتبار بیشتری برخوردار می شوند.

شرکت های سهامی خاص از 5 نفر اعضا تشکیل می گردد. که 3 نفر از آنها سهامدار و عضو هیئت مدیره می باشند که باید بالای 18 سال باشند و 2 نفر از آنها بازرسین اصلی و علی البدل هستند.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در بیرجند

همه افراد که تمایل به انجام فعالیت اقتصادی دارند و یا می خواهند سرمایه گذاری در بازار رقابت داشته باشند. نیازمند فعالیت هایوسیعی در زمینه موضوعات فعالیت مربوط به خود می باشند تمامی موضوعات خواهد توانست مشمول مواردی مانند امور پیمانکاری، تولیدی و خدماتی باشد. این فعالیت ها بیشتر از سوی مهندسین و پیمانکاران مورد در خواست می باشد. شرکتهای مربوطه را می توانید از نوع سهامی خاص یا مسئولیت محدود به ثبت رسانید.

کارشناسان و مشاوران ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه می توانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. پس تلفن را برداشته و از مشاوره ثبت شرکت در بیرجند برخوردار شوید.

مدارک ثبت شرکت در بیرجند

ثبت موسسات غیرتجاری در بیرجند

عمده فعالیت موسسات غیرتجاری انجام اموری از جمله فعالیت های علمی، ادبی، خیریه و غیره می باشد. موسسات به صورت انتفاعی و هم به صورت غیرانتفاعی می باشند، که در ادامه توضیح مختصری در خصوص آنها داده می شود:

1 . موسسات غیر انتفاعی: موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان تشکیل نمیگردند همانند : انجمن های ادبی ، انمن های علمی و انجمن های سلامی

2 . موسسات انتفاعی: این موسسات از کلیه منافع و سود و زیان موسسه استفاده می نمایند همانند: آموزشگاه‌ های علمی، فنی، کلاس‌ های زبان، مدارس غیرانتفاعی

آدرس اداره ثبت شرکت ‌ها بیرجند

آدرس: شهر بیرجند، خیابان شهدا، نبش شهدا 9 ، اداره ثبت اسناد و املاک بیرجند

شماره تلفن: 322333447 ، 33331068–056

واحدهای ثبت شرکت در بیرجند

  • ثبت شرکت در بیرجند
  • ثبت شرکت در طبس
  • ثبت شرکت در فردوس
  • ثبت شرکت در قائنات
  • ثبت شرکت در سربیشه
  • ثبت شرکت در نهبندان
  • ثبت شرکت در بشرویه

کارشناسان و مشاوران ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه می توانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند. تنها کافی است با شماره های تماس این گروه ثبتی تماس گرفته و به رایگان سوالات خود را بپرسید.