ثبت شرکت در بانه  

اکثرا می دانیم که شهر بانه به عنوان یکی از مهمترین شهرهای مرزی ایران از لحاظ صادرات و واردات به شمار می آید و رونق اقتصادی خاصی دارد که سبب می شود ثبت شرکت در بانه نیز رونق داشته باشد . به منظور ثبت شرکت در بانه ثبت شرکت ایلیا خدمات مشاوره کامل را ارائه می دهد .

ثبت شرکت در بانه باتوجه به رونق کسب و کار در بانه حائز اهمیت می باشد . با ثبت شرکت در بانه میتوانید از مشاوره های تخصصی کار گروه ثبت ایلیا در بانه  بهره مند گردید .

 مراحل ثبت شرکت در بانه  

پس از اینکه مشخص شد که می خواهید شرکت با مسئولیت محدود یا سهامی خاص به ثبت برسانید باید شرکا و آدرس شرکت و مناصب و صاحبین حق امضا و درصد شراکت رانیز مشخص کنید و همچنین بیندیشید که چ​ه اسامی برای ثبت شرکت شما مد نظرتان است و سپس با تماس با ثبت شرکت ایلیا  ، ثبت شرکت در بانه شروع می شود . پس از عقد قرارداد مراحل پیش ثبت نام شما آغاز شده و پس از تعیین اسم شرکت شما ، مدارک ثبت شرکت شما توسط ثبت شرکت ایلیا آماده شده و  پس از اینکه به امضا شما برسد برای اداره ثبت شرکت های بانه یا استان کردستان ارسال می شود و سپس با تایید آن اداره شما می توانید برای تحویل آنها به این اداره مراجعه نمایید . 

کلیه مراحل ثبت شرکت در بانه کاملا به صورت تخصصی توسط کار گروه ثبت شرکت در بانه موسسه ثبت ایلیا انجام می شود .

 مدارک لازم جهت ثبت شرکت در بانه  

کلیه مدارک لازم جهت شرکت در بانه شامل مدارک شناسایی و برخی مدارک که  توسط کار گروه ثبت شرکت در بانه موسسه ثبت ایلیا توضیح داده می شود لازم است .

 زمان و هزینه ثبت شرکت در بانه

با توجه به وضیعت سامانه اداره ی ثبت شرکتها بانه و همچنین آیتم های لازم در حوزه ی ثبت شرکتها در بانه زمان و هزینه ی امور ثبتی در بانه متغیر می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت در بانه با ثبت شرکت ایلیا تماس حاصل فرمایید .

همراه مشاور ایلیا