ثبت شرکت در اراک در سریعترین زمان ممکن

ثبت شرکت در اراک

در این مقاله سعی داریم برایتان در رابطه با ثبت شرکت در رابطه با ثبت شرکت در اراک در سریعترین زمان ممکن توضیحات کاملی ارائه داده ایم لطفا با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

ثبت شرکت در اراک فوری

یکی از کلان شهرهای ایران اراک است.اراک بزرگترین شهرهای مرکز کشور ایران و شهرستان اراک می باشد.اراک از شهرهای صنعتی ایران می باشد که از نظر متنوع بودن محصولات صنعتی اولا از نظر وجود صنایع مادر و دوما به صورت کلی یکی از چهار قطب صنعتی کشور شمرده می شود.

ثبت شرکت ایلیا در این مقاله برآن است تا درباره ثبت شرکت در اراک مطالبی را به اشخاصی که در صدد ثبت شرکت در اراک می باشند ارائه نماید مقاله را بخوانید و چنانچه با هر سوال و موردی روبرو شدید می توانید با مشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید.

اراک به عنوان پایتخت صنعتی ایران شناخته می شود. و بیش از 80 درصد تجهیزات انرژی کشور در این شهر تامین می شود.

پس علت ثبت این همه شرکت در اراک مشخص می شود آن همم به دلیل صنعتی بودن این شهر است پس شما نیز اگر در اراک مشغول به فعالیت به صورت فردی هستید به شما پیشنهاد می شود کسب و کارتان را به صورت حقوقی و به ثبت برسانید

ثبت شرکت در اراک

راهنمای ثبت شرکت در اراک

 با توجه به نکات فوق الذکر درمی یابیم که شهر اراک دارای پتانسیل بالایی به منظور داد و ستد و تجارت میان فعالان اقتصادی است. اهمیت ثبت شرکت در اراک یکی از  مهم ترین موا رد در این امر می باشد.

ثبت شرکت ایلیا در این مقاله تلاش نموده است تا درباره ی ثبت شرکت در اراک مطالبی را به متقاضیان محترم ارائه نماید. مقاله را بخوانید و در صورت مواجه شدن با هر سوال یا مسئله ای با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا در ارتباط باشید.

ادامه مطلب
ثبت موسسه در استان البرز

ثبت شرکت ایلیا بواسطه ی تجربه ی دیرینه اش در زمینه ثبت شرکتها در اراک پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود.

شرایط ثبت شرکت در اراک

شرایطی که برای ثبت شرکت در اراک نیاز است :

رضایت شرکا در تمام مراحل ثبت شرکت

تعداد اعضا را بر اساس نوع شرکت مشخص می کنیم

میزان سرمایه ی اولیه در هر شرکتی بجز تعاونی و سهامی عام 100.000 هزار تومان و در سهامی عام و تعاونی 500.000 هزار تومان است.

مدارک ثبت شرکت در اراک

  مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت مسئولیت محدود در اراک   

 1.   کپی از کارت ملی و شناسنامه اعضا و مدیران   
 2.   کپی از مدارک شرکت    تقاضانامه   و شرکت نامه ( در آ نها قوانین مربوط به قانون تجارت و همچنین قوانینی که در شرکت خود می خواهید وضع کنید در آن نوشته می شود.  
 3.  و اگر موضوع فعالیت  شرکت نیاز به مجوز یا مدر ک تحصیلی داشت باشد اخذ آن الزامی است .

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در اراک به شرح ذیل می باشد:

 1. کپی از مدارک هویتی تمام اعضا و بازرسین .کپی از مدارک هویتی شرکت ( اظهارنامه اساسنامه ) .فیش واریزی 35 درصد ی از سرمایه اولیه به یکی از بانک های شرایط .
 2. ارائه مجوز در صورتی که موضوع فعالیت شرکت نیاز به مجوز داشته باشد.

مدارک ثبت شرکت در اراک

هزینه ثبت شرکت در اراک

هزینه ثبت شرکت در اراک حداقل 3.85.000 هزار تومان است و به شرایط دیگری اعم از سرمایه شرکت و موارد دیگر بستگی دارد و می تواند افزایش داشته باشد.برای کسب اطلاع دقیق از هزینه ثبت شرکت خود باایلیا تماس بگیرید.

زمان ثبت شرکت در اراک

حداقل زمان به منظور ثبت شرکت در اراک 15 الی 20روز است.در بعضی از مواقع این امکان وجود دارد که با توجه به شرایطی ایم مدت زمان بیشتر شود. هم چنین این شرایط می تواند مشمول مدت زمان دریافت گواهی عدم سوءپیشینه و یا در دریافت مجوز به منظور موضوع فعالیت د صورت نیاز باشد.

ادامه مطلب
ثبت اسم تک سیلابی شرکت

مراحل ثبت شرکت در اراک

برای ثبت شرکت در اراک نخست نوع قالب ثبتی به وسیله کارشناسان ثبت شرکت ایلیا تعیین می گردد پس از آن باید موضوع فعالیت شرکت تنظیم شود سپس مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکتها در اراک تهیه و فراهم می شود پس از آن شرکت در سامانه اداره ثبت شرکت های اراک ثبت می شود پس از آن مدارک تهیه شده به اداره ثبت شرکت ها در اراک از راه پست ارسال می شود.و سرانجام شرکت به وسیله اداره ثبت شرکت ها ثبت می شود و به شما تحویل داده می شود.

آدرس اداره ثبت شرکت های اراک

  استان مرکزی-شهر    اراک  -شهرک قدس-بلوار   قدس-کوچه اخوت5

 کد پستی : 3818613894  تلفن :  086-336618 07

اهمیت ثبت شرکت در اراک

به ثبت رسانیدن شرکت در اراک برای موسسین و فعالان اقتصادی دارای اهمیت و جایگاه ویژه ای می باشد.زیرا اشخاص از شخصیت حقیقی به شخصیت های حقوقی تبدیل می شوند و امروزه شرکت هایی که دربردارنده اعتبار حقوقی هستند از ارزش و جایگاه خاص و ویژه ای برخوردار می شوند.

به منظور تاسیس یک شخصیت حقوقی بایستی شرایط ثبتی آن را در نظر داشته باشید و از تمامی مراحل آن درست و کامل اطلاع داشته باشید.

انواع شرکت های ثبتی

شرکت ها با توجه به شرایطشان به قالبهای متعددی که اعم از شرکتهای سهامی، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تعاونی، شرکت تضامنی، شرکت نسبی، شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی می باشد تقسیم می شوند.

ثبت شرکت سهامی خاص در اراک

برای ثبت شرکت سهامی خاص در اراک ابتدا سرمایه تان را که باید بالای 100.000 هزار تومان باشد مشخص کنید علت اینکه می گوییم سرمایه بالای 100.000 هزار تومان این است که کسانی که شرکت سهامی خاص به ثبت

ادامه مطلب
ثبت شرکت در مراغه

می رسانند در مناقصه ها و مزایده های دولتی شرکت می کنند در نتیجه باید سرمایه ای بالا داشته باشند.

اساسنامه در این شرکتها تایین کننده است و کلیه ی تصمیم گیری ها بر اساس مجمع موسس صورت می گیرد .

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اراک

شرکت با مسئولیت محدود، شرکتی می باشد که بین دو یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل شده است و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد، فقط به میزان سرمایه‌ی خود نسبت به قروض و تعهدات شرکت مسئولیت دارند. به زبان ساده‌تر می توان گفت در صورتی که شرکت ورشکسته شود و نتواند پاسخگوی طلب‌کاران باشد تنها سرمایه سهام‌داران از بین می‌رود و طلبکاران نمی‌توانند باقی‌مانده مطالبات خود را از اموال شرکای شرکت مطالبه کنند. در نام شرکت باید عبارت ‹‹‌با مسئولیت محدود›› به طور کامل ذکر شود.

خدمات ثبتی در شهرستان های استان اراک

 1. ثبت شرکت در آشتیان
 2. ثبت شرکت در اراک
 3. ثبت شرکت در تفرش
 4. ثبت شرکت در خمین
 5. ثبت شرکت در خنداب
 6. ثبت شرکت در دلیجان
 7. ثبت شرکت در ساوه
 8. ثبت شرکت در شازند
 9. ثبت شرکت در کمیجان
 10. ثبت شرکت در مامونیه
 11. ثبت شرکت در محلات
 12. ثبت شرکت در فرمهین

از همراهی شما عزیزان صمیمانه سپاسگزاریم.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مسعود
مسعود
2 سال قبل

سلام لطفاً میشه راهنمایی کنید چقد هزینه میخواد شرکت حسابداری حسابرسی ثبت کرد؟

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  مسعود
2 سال قبل

سلام در کدوم استان میخواین این کار رو انجان بدین، چقدر سرمایه اعلام میکنین و چند نفر هستین ؟

2
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x