این نوع شرکت با موضوع شرکت بازرگانی ثبت می شود . موضوع بازرگانی عبارت است از :

انجام خرید ، فروش ، توزیع ، واردات ، صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی اخذ و اعطای نمایندگی ، شرکت در کلیه نمایشگاهها و سمینارها و همایشهای داخلی و خارجی .

فرآیند ثبت شرکت به این صورت می باشد در ابتدا امر نوع شرکت خود را انتخاب می نمایید که از رایج ترین نوع قالب ثبتی میتوان به شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص اشاره نمود که در ادامه توضیح مختصری در خصوص این دو شرکت برای شما ارائه میدهیم.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود از حداقل دو نفر شریک بالای 18 سال تشکیل می گردد که هم عضو هیئت مدیره و سهامداران می باشند. در مقابل در شرکت سهامی خاص تعداد اعضا 5 نفر می باشد که 3مفر عضو هیئت مدیره و 2دو نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشند. توجه داشته باشید که حداقل سن مدیرعامل می بایست 23سال باشد.

	ثبت شرکت بازرگانی

چنانچه موضوع فعالیت شرکت نیازمند مجوز باشد اخذ مجوزهای لازم از ارگانهای مربوطه

پس از تهیه ،کلیه این مدارک را به کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا و وکیل ثبت شرکت ایلیا ارائه دهید تا اقدامات لازم جهت ثبت شرکت بازرگانی شمارا انجام دهند با ثبت نام در سامانه ثبت شرکت ها تقریبا با گذشت 5روز کاری ابلاغیه تایید نام آن صادر می گردد. چنانچه نام در خواستی شما رد شود میتوانید 5 نام جدید دیگر را علام نمایید و منتظر کارشناسی پرونده بمانید.

با تایید نام شرکت کلیه مدارک و اوراق امضاء شده به همراه فیش بانگی و گواهی بانک و مدارک شناسایی کلیه اعضاء هیئت مدیره و سهامداران و گواهی عدم شوء پیشینه آنها را به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری حوزه ثبتی ورد نظر ارسال می نمایند و با گذشت 25 الی 30 روزکاری آگهی تاسیس شرکت شما صادر می گردد.

	ثبت شرکت بازرگانی

  • دریافت اطلاعیه تایید و یا اخطار از جانب کارشناس اداره ثبت
  • چنانچه پرونده شما دچار نقص یا ایرادات باشد می بایست با رفع نواقص پرونده را مجددا به اداره ثبت ارسال نمایید.
  • کلیه اوراق شرکت که شامل : اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه و متن صورتجلسه می باشد به اداره ثبت شرکت ارسال کنید.
  • واریز حق الدرج تاسیس شرکت

ثبت شرکت بازرگانی

جهت ثبت شرکت در کرج ، ثبت شرکت در شیراز ، ثبت شرکت در اصفهان ، ثبت شرکت در یزد و دیگر مراکز و شهرهای ایران می توانید با کارشناسان مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در ارتباط باشید.

کلیه استعلامهای نام و ثبت شرکت و دیگر مراحل ثبتی شرکتها در این مرکز با هزینه و تعرفه کم ثبت شرکت انجام می گردد.

جهت مشاوره رایگان با بهترین ثبت شرکت در تماس باشید.