جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت تغییرات شرکت در یاسوج با کم ترین هزینه

ثبت تغییرات شرکت در یاسوج

پس از ثبت شرکت های تجاری در یاسوج می توان تغییرات شرکت را ایجاد کرد، ما در این مقاله می خواهیم به مطالبی درباره ثبت تغییرات شرکت در یاسوج بپردازیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

ثبت تغییرات شرکت در یاسوج

با دریافت آگهی تاسیس که بر روی آن شماره ثبت وشناسه ملی شرکت درج گردیده است میتوانید با شرکت خود شروع به فعالیت نمایید در بعضی از مواقع با شروع فعالیتهای خود به این نتیجه می رسید که نیازمند تغییر و تحول در شرکت هستید در این صورت قادر هستید با اختیارات مندرج در اساسنامه ثبت شرکت در یاسوج تغییراتی را در شخصیت حقوقی خود ایجاد نمایید که تشریفات انجام آن در قانون تجارت توضیح داده شده است.

انواع ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در یاسوج

صورتجلسه ثبت تغییرات شرکت ها باید براساس اصول اداره ثبت شرکتها انجام شود. این تغییرات پس از ثبت شرکت امکان ایجاد دارند که از ثبت تغییرات آدرس اصلی شرکت تا تغییر و انحلال شرکت باید در قالب صورتجلسه با امضای حق امضاداران و ارسال آن به اداره ثبت شرکت ها انجام می گیرد.

ثبت تغییرآدرس دفتر مرکزی در یاسوج

چنانچه شرکتها اقدام به جا به جایی دفتر مرکزی خود نمایند می بایست از طریق صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده به اطلاع اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری در یاسوج برسانند.

تغییر موضوع فعالیت شخصیت حقوقی در یاسوج

ثبت تغییر موضوع فعالیت بدین سبب می باشد که موضوع ثبت شده قابلیت به انجام رسیدن را ندارد در این حالت این اجازه در قانون تجارت به موسسان داده می شود که برای تغییر موضوع فعالیت خود کنند.

الحاق به زمینه فعالیت شرکت در یاسوج

در هر زمان بعد از ثبت خود همراه با مجوزهای لازم می توانید برای الحاق به موضوع خود اقدام کنید.

تغییر نام شرکت در یاسوج

چنانچه شرکت به اشخاص جدیدی واگذار شود ممکن است که مالکان جدید تمایل داشته باشند اسم جدیدی را با سلیقه خودشان برای شرکت انتخاب کنند. در این صورت باید به وسیله صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده برای تغیر نام اقدام کنند.

افزایش سرمایه ثبت شده شرکتها و موسسات در یاسوج

در صورتی که شرکا صلاح بدانند و شرکت هم نیاز داشته باشد سهامداران می توانند برای سرمایه اولیه شرکت خود اقدام کنند که این امر بر اساس نوع شخصیت حقوقی متغیر است.

کاهش سرمایه اولیه شخصیت حقوقی در یاسوج

در صورتی که شرکت ها در زمان فعالیت خودشان متوجه بشوند که میزان سرمایه ثبت شده آن ها بیشتر ازحد نیاز می باشد و یا شرکت به ضرر و زیان دچار می شود و یا با خارج شدن یکی از شرکا سرمایه آن هم خارج گردد شرکتها می توانند بر اساس قانون تجارت برای کاهش سرمایه خود اقدام کنند.

ورود و خروج شریک یا سهامدار در یاسوج

چنانچه بعضی از سهامداران و یا شرکا بخواهند از شرکت خارج بشوند می توانند با تنظیم نمودن صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده ان امر را به اداره ثبت شرکت ها اعلام کنند هم چنین می توانند سهامداری را هم جایگزین کنند.

نقل و انتقال سهم یا سهم‌الشرکه در یاسوج

در زمان خروج شرکا از شرکت ، به منظور جلوگیری از کاهش سرمایه این شرکا می توانند سهام یا سهم الشرکه خود را به سهامداران و یا اعضائ هیئت مدیره حاضر در شرکت انتقال دهند. این امر با توجه به نوع قالب ثبتی متفاوت می باشد.

انتخاب اعضای هیئت ‌مدیره در یاسوج

گزینش اولیه اعضای هیات مدیره، تغییر سمت آنها و یا انتخاب افراد جدید به جای آنها با تصویب مجمع عمومی فوق العاده امکان پذیر می باشد.

انتخاب بازرسین (سهامی خاص) در یاسوج

بازرسان در شرکت های سهامی خاص برای مدت زمان یکسال انتخاب می شوند و بعد از به پایان رسیدن این دوره می توانند سمت خودشان را تمدید کنند.

 

ثبت تغییرات شرکت در یاسوج

اصلاح مواد اساسنامه در یاسوج

در صورتی که هر کدام یک از مفاد اساسنامه تغییر پیدا کند باید صورتجلسه ای ابلاغ گردد.

انحلال شرکت در یاسوج

با ایجاد شرایط خاصی از قبیل فوت اعضا و ورشکستگی  برای اشخاص حقوقی و با تصویب نمودن اکثریت مجمع عمومی فوق العاده انحلال شرکت صورت می گیرد و به صورت صورتجلسه ای به اداره ثبت شرکت ها ابلاغ می شود.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت تغییرات در یاسوج

مدارک مورد نیاز جهت تنظیم صورتجلسات مجامع و هیئت مدیره در شرکت با مسئولیت محدود در یاسوج

 • اوراق ثبتی شرکت و آگهی تاسیس و روزنامه رسمی شرکت.
 • ارائه آخرین آگهی تغییرات و روزنامه رسمی.
 • برابر اصل شناسنامه و کارت ملی اعضا هیئت مدیره و شرکا حاضر در شرکت.

مدارک مورد نیاز جهت تنظیم صورتجلسات مجامع و هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص در یاسوج

 • اوراق ثبتی شرکت به همراه آگهی تاسیس.
 • آخرین آگهی تغییرات شرکت به همراه روزنامه رسمی.
 • اظهارنامه ثبت.
 • فهرستی از آخرین سهامداران شرکت.
 • مدارک شناسایی شرکاء و اعضاء هیئت مدیره.

ثبت تغییرات شرکت مسئولیت محدود در یاسوج

شرکت با مسئولیت محدود با بیش از دو شخص قابلیت ثبت دارند. از این رو تغییرات شرکت ها در ادارات ثبت شرکتها می تواند مشمول موارد خاصی شود که با تشکیل جلسات مجامع عمومی قادر به انجام هرنوع تغییری می باشند.

یکی از نکاتی که در ثبت تغییرات شرکتها مسئولیت محدود دخیل است میزان مسئولیت شرکا در سود و زیان و تعهدات شرکت است که هر کدام به میزان آورده در شرکت مسئولیت دارند.

ثبت تغییرات شرکت سهامی در یاسوج

شرکت سهامی خاص پس از ثبت امکان تغییر در اساسنامه را دارد. از این رو برای ثبت تغییرات شرکت می توانید با تشکیل جلسات هیئت مدیره و به شور گذاشتن علت و نوع تغییر در شرکت اقدام به ثبت صورتجلسه و امضای آن برای ارسال به اداره ثبت شرکتها کنید.

ثبت تغییرات موسسه در یاسوج

موسسات غیرتجاری با هویتی خاص به دور از انجام امور تجاری فعالیت می کنند. از این رو اگر بفکر ایجاد تغییرات در موسسه خود به هر دلیلی هستید به مانند شرکتهای تجاری جلسات رسیدگی به امور را تشکیل و آن را به اطلاع عموم شرکا خواهید گذاشت.

مجتمع ثبتی حقوقی ایلیا در طی 20 سال خدمات ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکتها مجری مجرب و قانونی شما خواهد بود.

هزینه و تعرفه ثبت تغییرات شرکت در یاسوج

هر اقدامی که منجربه تغییر در متن اساسنامه شود ملزم به پرداخت هزینه در ارگان های مختلف توسط موسسین شرکتها خواهد بود. تغییرات می تواند منجربه تغییر در کل اساس و نوع شرکت کند که در این صورت هزینه ها نیز افزایش می یابد.

بدین منظور بهتر است قبل از هر اقدامی با کارشناسان مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در ارتباط بوده تا تنها در یک جلسه هزینه و تعرفه ثبت تغییرات را به شما ارائه دهند.

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کهکیلویه و بویراحمد و شهرستان های آن

 • یاسوج
 • دهدشت
 • سی سخت
 • چرام
 • باشت
 • دوگنبدان
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
8 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
یاسین غلامی
یاسین غلامی
3 سال قبل

من برای یکی از شرکتهای مستقر در یاسوج چهار سال قبل برای رتبه بندی اقدام کرده بودم و برای 2 سال بعنوان مدیر عامل و ایشان هم ریاست هیات مدیره بودند.مدت ان برج 5 سال 99 پایان یافته و دیگر با ایشان قراردادی تمدید نکردم.و الان که میخواهم برای شرکت خودم اقدام کنم واقعا نمیدانم ایشان بر اساس چه چیزی و بدون حضور بنده دوباره با توجه به استعلامی که گرفتم از سامانه تا اخر سال 1401 مرا ابقا و تمدید نموده است.الان من شماره ایشون را ندارم ایا میتوانم کاری کنم ؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  یاسین غلامی
3 سال قبل

برای پیگیری این مسئله باید ابتدا از طریق خود اون شرکت اقدام کنین و در صورتی که اون ها همکاری نداشته باشن باید از طریق مراجع ذی صلاح اقدام کنین

محسن
محسن
3 سال قبل

سلام شرکت سرمایه گذاری کشاورزی وخدماتی پارسیان دنا پدر من یک سهم دارد باید چطور پیگیر باشم لطفا راهنمایی کنید

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  محسن
3 سال قبل

سلام مجدد ، با در دست داشتن اطلاعات ثبتی شرکت میتوانید از طریق سایت شناسه ملی اقدام نمایید .

محسن بلیاد
محسن بلیاد
پاسخ به  ثبت شرکت ایلیا ®
3 سال قبل

سلام ببخشید رفتم فرم پر کردم اطلاعاتی درمورد شرکت نبود

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  محسن بلیاد
3 سال قبل

سلام فرم دقیقا مربوط به چه تغییراتی هستش

وحید
وحید
5 سال قبل

وکالت بنده به شخص در مورد رتبه بندی شرکت به اتمام رسیده و هنوز جزو هیئت مدیره اون شرکت هستم میخواستم عضویتم تمومش کنم باید چیکار کنم

ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
پاسخ به  وحید
5 سال قبل

سلام برای این امر باید از طریق اداره ثبت و ارسال اظهارنامه باید ارسال شود