درخواست مشاوره رایگان

مراحل ثبت تغییرات شرکت در کرج 🥇【ثبت تغییرات شرکت ✔️】

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     جمعه، 3 بهمن 1399


پس از ثبت شرکت چنانچه سهامداران و اعضا هیئت مدیره تصمیم به انجام تغییرات در واحد ثبتی کرج داشته باشند باید از طریق مجمع عمومی فوق العاده و یا مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده و در برخی موارد هیئت مدیره صورت جلسه ای را با حضور شرکا تدوین و تنظیم کنند و به اطلاع اداره ثبت شرکت های کرج برسانند. تغییرآدرس، انحلال، ورود و خروج شریک، افزایش و یا کاهش سرمایه، تبدیل سهام بانام به بی نام، تعیین اعضاء هیئت مدیره، انتخاب بازرس، تعیین حق امضاء و ... از تغییرات شرکت ها در حوزه ثبتی کرج می باشند که در ادامه به صورت کامل به آنها می پردازیم.

با توجه به موارد فوق امروزه ، بخش کثیری از آحاد مردم به عناوینی با حقوق ثبتی در ارتباط می باشند. لذا،آشنایی با امور ثبتی و اشراف آن مستلزم کسب تجربه، مهارت و علم مربوط به آن است . ما در این مقاله تلاش کرده ایم به تمامی مراحل ثبت صورتجلسه تغییرات واحد ثبتی کرج از ابتدا تا انتها به طور کامل بپردازیم. از همین رو توصیه می کنیم جهت فراگیری اطلاعات مفید و کاربردی در خصوص صورتجلسات شرکتها،

مراحل ثبت تغییرات شرکت در کرج

استعلام آخرین تغییرات شرکت

برای تمامی شرکت های ثبت شده انجام تغییرات شرکتی در طول سال ضروری می باشد و با ثبت تغییرات می توان به آسانی از بروز مشکلات جدی برای شرکت و اعضای آن جلوگیری کرد. شما می توانید کلیه تغییرات انجام شده شرکتها را در سامانه ثبت تغییرات مشاهده نمایید.

ثبت تغییرات شرکت

یک شرکت پس از ثبت، می تواند تغییراتی را در مواردی از اساسنامه و یا هر آنچه مربوط به شرکت است ایجاد کند. منظور از تغییرات و تصمیمات شرکت ها، تمامی تغییرات و تصمیمات شرکت است که طی مجمع عمومی عادی یا مجمع عمومی فوق العاده یا در جلسات هیأت مدیره بنا به ضرورت هایی صورت می گیرد.

هنگامی که یک شرکت ثبت می شود، ممکن است اتفاقاتی رخ دهد تا یک سری تغییرات در شرکت ایجاد شود. در واقع ، شرکت یک بار ثبت می شود ، اما ده ها و صدها بار تغییرات داوطلبانه و اجباری برای آن ایجاد می شود. تمامی تغییرات و تصمیمات شرکت ها در مجمع عمومی عادی یا مجمع عمومی فوق العاده و یا در جلسات هیات مدیره قابل انجام می باشد.
کلیه تغییرات ایجاد شده در شرکت مانند تغییرات اساسنامه ، تغییر در سرمایه شرکت مانند کاهش یا افزایش سرمایه ، انحلال شرکت ، ورود و خروج شرکا ، تغییر اعضای هیئت مدیره یا تغییر سمت آنها ، تغییر حق امضا ، انتقال سهام و … باید به ثبت برسد.

در صورتی که هریک از تغییرات اشاره شده در لیست زیر در شرکت شما رخ دهند ، باید صورتجلسه مربوط به آن را تکمیل و سپس در سامانه اداره ثبت شرکتها در بخش صورتجلسه تغییرات اطلاعات لازم را تکمیل نموده و فرم صورتجلسه را ارسال نماید. به این ترتیب تغییرات ایجاد شده در شرکت به اطلاع اداره ثبت شرکتها می رسد.

آخرین تغییرات شرکتها

مسلماً هر نوع شرکتی بعد از ثبت شرکت به ایجاد تغییراتی در شرکت نیاز پیدا خواهد کرد که قانون تجارت این امکان را به انواع شرکت ها داده است تا بتوانند در رابطه با هر آنچه که به شرکت ها و ادامه فعالیتشان مربوط میشود با تنظیم صورتجلسات خاصی این تغییرات را اعمال و ثبت نمایند.تغییرات در شرکتها :  افزایش یا کاهش سرمایه ،تغییر سمت و اعضاء هیئت مدیره ،انحلال شرکت ،تاسیس یا انحلال شعبه ،  تغییر نام شرکت ، تغییر آدرس و محل دفتر مرکزی ، تغییر ماده اساسنامه ،  تغییر یا الحاق موضوع شرکت

همچنین می توان تغییر دارندگان حق امضاء ، انتخاب بازرس ، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار ، تصویب ترازنامه و صورت های مالی و پرداخت سرمایه تعهدی را به موارد فوق اضافه نمود. تمامی این تغییرات برای انواع شرکت ها قابل استفاده می باشد و در تهیه مدارک مورد نیاز ، تنظیم نوع صورتجلسه و اقدامات بعد از ثبت تغییرات متفاوت می باشند.

تاسیس و تغییرات شرکت

زمان تاسیس شرکت شرمای ، اسم ، ادرس ، اعضای هیئت مدیره ، همگی مشخص هستند و پس از تاسیس شرکت موارد جز اطلاعات شرکت محسوب میشود و در روزنامه رسمی اورده می شود باید خاطر نشان کرد که هر شرکتی پس از تاسیس میتواند موارد ذکی شده یا همان مشمخصاتش را تغییر دهد و کافیست اینکار را از طریق صورتجلسه تغییرات انجام دهد .

مراحل و شرایط ثبت تغییرات شرکتها در واحد ثبتی کرج و استان البرز

پس از ثبت شرکت درصورتی که سهامداران و اعضا هیئت مدیره تصمیم به ثبت تغییرات شرکت در کرج کنند باید از طریق مجمع عمومی فوق العاده و یا مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صورت جلسه ای را با حضور شرکا تدوین و تنظیم کنند و به اطلاع اداره ثبت شرکت های کرج برسانند. مواردی که قبلا هم به انها اشاره گردید شامل : تغییرآدرس، انحلال، ورود و خروج شریک ،افزایش و یا کاهش سرمایه ، تبدیل سهام با نام به بی نام ،تعیین اعضاء هیئت مدیره ،انتخاب بازرس ،تعیین حق امضاء و ... از تغییرات شرکتها در حوزه ثبتی کرج می باشند که در مجمع های زیر برگزار می شود:

مجمع عمومی فوق العاده

افزایش سرمایه و یا کاهش سرمایه (که می تواند باورود وخروج شریک برگزارشود.)

اصلاح مفاد اساسنامه که می تواند شامل :تغییرآدرس ،تبدیل سهام بی نام به بانام ،نقل و انتقال سهام و یا سهم الشرکه ،تاسیس شعبه ،افزایش یا کاهش سرمایه و یا ورود شرکا و خروج شرکا و سایر مواردی که طبق قانون تجارت در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده است می تواند برگزار شود.

اختیارات مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده

صلاحیت برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده در جلسه انتخاب مدیران و بازرسان ، تعیین سمت مدیران و حق امضاء می باشد.

نکته:تصویب ترازنامه سالیانه که می تواند در مجمع عادی سالیانه در چهار ماهه اول سال برگزار شود نیزدر صلاحیت و اختیارات مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده هم می باشد.

مدارک لازم جهت تنظیم صورتجلسات تغییرات شرکت ها در کرج

 1. ارائه نسخه برابر اصل شناسنامه و کارت ملی اعضای جدید ، بازرسین و سهامداران.
 2. ارائه نسخه شناسنامه و کارت ملی اعضای قدیم و جدید.
 3. ارائه تعداد سهام شرکت و اعضای قدیم و جدید.
 4. ارائه لیست اسامی اشخاصی که در شرکت حق امضا دارند.
 5. ارائه آدرس و کد پستی شرکت.
 6. ارائه سمت اعضای جدید و قدیم.
 7. ارائه نسخه آخرین آگهی تغییرات.
 8. ارائه مبلغ سرمایه و ارزش ریالی.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت تغییرات شرکت های محدود در واحد ثبتی کرج

درصورتجلسات مجامع و هیئت مدیره ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود، تضامنی و موسسه مدارکی نیازاست که شامل موارد ذیل است :

 1. ارائه رونوشت آگهی یا روزنامه رسمی تاسیس و تغییرات شرکت.
 2. ارائه رونوشت شرکتنامه یا تقاضانامه ثبتی شرکت (پشت و رو)
 3. ارائه رونوشت شناسنامه و کارت ملی تمام شرکاء و هیئت مدیره شرکت( یا نماینده شخص حقوقی)
 4. ارائه رونوشت برابر با اصل شناسنامه و کارت ملی شرکاء یا هیئت مدیره جدید شرکت.
 5. ارائه رونوشت آخرین روزنامه رسمی شرکت و احکام نمایندگی اشخاص حقوقی و ... در صورتی که شرکای جدید اشخاص حقوقی باشند.
 6. تکمیل فرم اطلاعات مورد نیاز شرکت.
 1. مدارک مورد نیاز جهت ثبت تغییرات شرکت های سهامی خاص، عام و تعاونی در واحد ثبتی کرج

 2. ارائه رونوشت آگهی یا روزنامه رسمی تاسیس و تغییرات شرکت.
 3. ارائه رونوشت اظهارنامه ثبتی شرکت (پشت و رو)
 4. ارائه رونوشت شناسنامه و کارت ملی کلیه سهامداران و هیئت مدیره و بازرسین شرکت (یا نماینده شخص حقوقی)
 5. ارائه رونوشت برابر اصل شناسنامه و کارت ملی سهامداران یا هیئت مدیره و بازرسین جدید شرکت.
 6. ارائه رونوشت آخرین روزنامه رسمی شرکت و احکام نمایندگی اشخاص حقوقی و ... در صورتی که شرکای جدید اشخاص حقوقی باشند.
 7. کامل کردن فرم اطلاعات شرکت.

مراحل ثبت تغییرات شرکت در کرج

گام به گام مراحل و راهنمای ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت ها در سامانه

برای وارد کردن اطلاعات ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت ها در کرج نخست می بایست اطلاعات ذیل را تکمیل نمایید:

اطلاعات شرکت

در صورتی که شناسه ملی شرکت خود را در اختیار دارید آن را در قسمت مربوطه وارد و کلید گام بعدی را کلیک نمایید.

چنانچه شناسه ملی شرکت را در اختیار ندارید می توانید با استفاده از شماره ثبت و انتخاب نوع شرکت به مرحله بعد بروید.

شماره ثبت شرکت: شماره ای که زمان ثبت به شرکت مختص گردیده است. این شماره در صورتجلسه تاسیس و اساسنامه شرکت درج گردیده و می توانید به آن مراجعه نمایید.

نوع شرکت: در این قسمت می بایست نوع شرکت خود را وارد کنید .مثلا شرکت سهامی خاص، با مسئولیت محدود، نسبی، تضامنی یا غیره می تواند باشد.

اطلاعات جلسه

نخست نوع صورتجلسه که به عنوان مثال ممکن است مجمع عمومی سالیانه، مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی فوق العاده و غیره باشد تعیین می شود. توجه داشته باشید که نوع صورتجلسه برمبنای نوع شرکت متفاوت است بنابراین درصورتی که شرکت سهامی خاص باشد نوع صورتجلسات آن با صورتجلسات شرکت با مسئولیت محدود متفاوت خواهد بود آنچه در نوع صورتجلسه مشاهده می نمایید صورتجلساتی است که با توجه به نوع شرکت می توانید انتخاب نمایید.

نصاب جلسه نیز مشخص می نماید که جلسه با حضور تمامی اعضا تشکیل شده یا اکثریت اعضا حضور داشته اند که در این حالت نیز باید آیتم مورد نظر مشخص شود.

نام و نام خانوادگی، شماره ملی و شماره همراه متقاضی جهت اطلاع رسانی و دسترسی در مواقع خاص نیز باید در این قسمت وارد شود.

هم چنین سمت متقاضی است که بیان می کند شخص درخواست کننده اصیل یا وکیل می باشد.

در این قسمت باید تاریخ جلسه ای که برگزار شده است مشخص شود.

ساعت شروع و خاتمه جلسه نیز در قسمت های مربوطه وارد می شود. ذکر این نکته ضروری است که تقدم و تاخر ساعات جلسات را در صورتی که چند جلسه در یک روز تشکیل شده باشد رعایت فرمایید.

در انتها با کلیک بر روی کلید گام بعدی به صفحه بعد می رویم.در این مرحله نیز می توان با کلیک بر روی کلید «پذیرش موقت شماره دسترسی 19 رقمی دریافت نمایید.

نام و نام خانوادگی و سمت امضاء کننده دفتر باید مشخص شود. هم چنین «وضعیت توکیل امضا کننده» نشان می دهد که حق توکیل اعطا شده است یا خیر.

تصمیمات جلسه

در این صفحه تصمیماتی که در جلسه اتخاذ شده وارد می شود. لازم به ذکر است تصمیماتی که نمایش داده می شود بر اساس نوع صورتجلسه متغیر است. بنابراین اگر تصمیم جلسه در فهرست مورد نظر وجود نداشته باشد ممکن است که شما مجاز به اتخاذ چنین تصمیمی در این نوع جلسه نباشید. ابتدا با کلیک بر روی کلید از فهرست نوع تصمیم، تصمیم مورد نظر را انتخاب نموده سپس کلید «افزودن تصمیم جلسه» را کلیک نمایید. اگر در یک جلسه چند تصمیم اتخاذ شده باشد که باید در یک صورتجلسه گنجانده شود، از فهرست نوع تصمیم انتخاب نموده و کلید «افزودن تصمیم جلسه» را مجدداً کلیک نمایید. برای حذف یک تصمیم بر روی آن کلیک نمایید. در انتها با کلیک بر روی کلید »گام بعدی« به صفحه بعد بروید.

اگر در موضوع جلسه شما تغییر نام وجود داشته باشد پس از کلیک بر روی کلید »گام بعدی« به صفحه نام های درخواستی می رود و در غیر این صورت به صفحه اشخاص جلسه منتقل می شود.

نام های درخواستی

در ابتدا اولویت را مشخص می نماییم. یعنی به ترتیب اسامی که مدنظر است پیشنهاد داده می شود. ذکر این نکته لازم به نظر می رسد که اگر اولویت های بالاتر مورد قبول باشد به اولویت های بعدی ترتیب اثر داده نمی شود. سپس در فیلد«نام درخواستی »اسم مورد نظر تایپ می شود. در قسمت توضیحات متقاضی اگر شرح یا توضیح اضافه لازم بود می توان اضافه نمود. پس از آن با کلیک بر روی کلید «ثبت نام»اسم پیشنهادی خود را اضافه می نمایید. تعداد اسامی پیشنهادی نباید از 5 اسم جهت نام شرکت بیشتر باشد. برای حذف یک اسم بر روی کلید «حذف » کلیک می نماییم. در انتها با کلیک بر روی کلید «گام بعدی »به صفحه بعد می رویم.

اشخاص جلسه

در این مرحله باید اعضایی که در جلسه حضور دارند را به همراه سمت هر یک از آن ها مشخص نمایید. ممکن است شخصی به عنوان وکیل یا نماینده یک نفر دیگر در جلسه حضور داشته باشد. هم چنین اگر شخصی صرفاً عنوان سهامدار شرکت را داشته باشد این عنوان انتخاب می شود. اما توجه نمایید که اگر شخصی سمتی در جلسه دارد، به عنوان مثال رئیس یا منشی جلسه است و جزء سهامداران نیز محسوب می شود باید سمتی که در جلسه دارد انتخاب شود. در این صفحه باید نوع شخص،نام شخص،نام خانوادگی شخص، شماره ملی،نام پدر باید ورود اطلاعات شود. گزینه ای به نام تابعیت شخص وجود دارد. در این گزینه دو انتخاب وجود دارد اولی ایرانی دومی غیر ایرانی است. اگر گزینه ایرانی انتخاب شود باید حتماً شماره ملی شخص وارد شود و در صورتی که غیر ایرانی انتخاب شود باید شماره گذرنامه ورود اطلاعات شود. اگر نوع شخص، شخص حقوقی باشد نیز نام شخص ،شناسه ملی ،شماره ثبت اجباری است.

سمت اشخاص جلسه

در این صفحه سمت اشخاص جلسه معین می شود. ابتدا «اشخاص»جلسه از افرادی که قبلاً وارد کرده ایم انتخاب می شود. سپس سمت در شرکت نیز از فهرست مربوطه انتخاب می شود. بعد از آن سمت در جلسه انتخاب می شود.

ارتباط اشخاص جلسه

اگر سمت شخص در جلسه «نماینده سهام دار» یا «وکیل سهام دار» باشد در این صفحه وارد می شود. در این بخش ابتدا «نماینده یا وکیل» انتخاب می شود. این فیلد بر اساس آنچه قبلاً وارد شده است انتخاب می شود. سپس »نوع نمایندگی« مانند وکیل، وصی، قیم یا غیره را از فهرست انتخاب می کنیم. پس از آن

نماینده شده موکل» یعنی کسی که این شخص وکیل او شده است انتخاب می شود. در انتها کلید »ثبت ارتباط شخص» را کلیک می کنیم. اگر بخواهیم اطلاعات وارد شده را پاک کنیم از کلید »حذف ارتباط شخص» استفاده می نماییم. اگر بخواهیم تغییری در اطلاعات ایجاد کنیم بر روی صفحه کلید »مشاهده« را کلیک می نماییم. در انتها با کلیک بر روی کلید »گام بعدی« به صفحه بعد می رویم.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت تغییرات

در این صفحه بنا به تصمیماتی که انتخاب شده و نوع صورتجلسه مدارکی را که متقاضی باید ارائه نماید به صورت خودکار نشان داده می شود. در سمت راست فرم گزینه ای به نام »تایید مدارک مورد نیاز« وجود دارد که باید تیک بخورد. در واقع با زدن این تیک متقاضی تایید می نماید که مدارک مورد نیاز را مطالعه نموده ونسبت به تهیه و ارائه آن ها اقدام می نماید.در انتها با کلیک بر روی کلید مرحله بعدی به صفحه بعد می رویم.

متن صورتجلسه

در این صفحه باید متن ثبت تغییرات صورتجلسه در کرج تایپ شود. برای جلوگیری از اتلاف وقت می توانید از متون پیش فرضی که در سامانه تعبیه شده است استفاده نمایید. این متون بر اساس آنچه در تصمیمات انتخاب شده است تغییر می کند. برای این کار باید« کلید دریافت متن پیشنهادی رایانه» را کلیک نماییم. هم چنین این متون کاملاً قابل تغییر است و قابلیت کپی و الصاق نیز دارد. در این مرحله و بعد از تکمیل صورتجلسه کلید »پذیرش نهایی» را کلیک می کنیم.

پذیرش نهایی صورتجلسه شرکت

زمانی که اطلاعات صورتجلسه به شکل کامل و با دقت بواسطه درخواست کننده وارد رایانه شد، برای فرستادن صورتجلسه مکانیزه به اداره ثبت شرکت های کرج، متقاضی می بایست کلیلک کند.بعداز کلیک برروی این دکمه رایانه "تاییدیه پذیرش" را در اختیار متقاضی قرارمی دهد که متقاضی میبایست به دقت آن را مطالعه کرده و بر مبنای آن عمل نماید.ضمنا متقاضی هر زمان نیاز داشت قادراست دوباره تاییدیه پذیرش را با کلیک بر روی چاپ مشاهده کند.

نکاتی که باید در تنظیم صورتجلسه مجامع رعایت کرد

عنوان صورتجلسه : صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده.
مشخصات شرکت : نام و نوع حقوقی و شماره ثبت شرکت درج شود.
میزان سرمایه ای اولیه ثبتی شرکت قید گردد.
زمان و تاریخ و محل برگزاری جلسه مجمع قید گردد.
تعداد حضار شرکت کننده و سمت هرکدام از آنها قید گردد.
در صورتی که دعوت اعضا مجمع از طریق روزنامه انجام شده باشد درج اطلاعات و مفاد روزنامه و تاریخ دعوت الزامی می باشد.
برای شرکت های سهامی باید اعضاء هیئت رئیسه به همراه سمت نوشته و تعیین شوند.
درج تصمیمات اتخاذ شده در خصوص تغییرات اساسنامه شرکت و یا مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده بوده و با نوشتن دقیق جزئیات.

بنا به ماده 200 ق.ت ثبت تغییرات ذیل در اداره ثبت شرکت های کرج الزامی است:

 1. تغییر اساسنامه.
 2. تمدید مدت شرکت،زاید بر مدت مقرر.
 3. انحلال شرکت،حتی در مواردی که انحلال به واسطه ی انقضای مدت شرکت صورت گیرد.
 4. تعیین کیفیت تفریغ حساب یا تبدیل شرکاء یا خروج بعضی از آن ها از شرکت.
 5. تغییر اسم شرکت.
 6. در هر تقسیم راجع به مورد معین ماده ی 58 ق.ت در ماده ی نهم نظامنامه قانون تجارت،علاوه بر موارد بالا،تغییر مدیر یا مدیران شرکت هم افزوده شده است.

کلیه عناوین صورتجلسه تغییرات شرکتها در واحد ثبتی کرج

انواع عناوین تغیرات شرکتها شامل موارد زیر می باشد :

 1. تغییر آدرس شرکت.
 2. تغییر موضوع فعالیت شرکت.
 3. پیوستن به موضوع فعالیت شرکت.
 4. تغییر نام شرکت.
 5. افزایش و کاهش سرمایه شرکت.
 6. ورود و خروج شریک یا سهامدار.
 7. نقل و انتقال سهام یا سهم‌الشرکه.
 8. انتخاب اعضای هیئت‌مدیره.
 9. انتخاب بازرس یا بازرسین (سهامی خاص)
 10. تصویب ترازنامه سود و زیان شرکت(سهامی خاص)
 11. اصلاح ماده اساسنامه شرکت.
 12. انحلال شرکت.
 13. تاسیس یا انحلال شعبه.
 14. پرداخت سرمایه تعهدی.
 15. تبدیل نوع سهام.
 16. تغییر یا تمدید مدیر تصفیه.

مراحل ثبت تغییرات شرکت در کرج

مراحل و فرآیند انجام امور ثبتی در مجتمع ثبتی ایلیا

مراحل ثبت صورتجلسات به صورت خلاصه شامل موارد زیر است:

 1. فرستادن مدارک و تکمیل فرم اطلاعات طبق تغییرات درخواستی.
 2. تنظیم صورتجلسه تغییرات.
 3. فرستادن صورتجلسه و وکالت نامه جهت امضا وکیل مجتمع ثبتی و حقوقی ایلیا.
 4. کامل کردن امضا و مهر کردن صورتجلسات و وکالت نامه وکیل ایلیا توسط درخواست کننده.
 5. فرستادن صورتجلسات امضا شده بوسیله درخواست کننده.
 6. قبول کردن کارهای اینترنتی در سامانه شرکتهای استان البرز واحد ثبتی کرج.
 7. فرستادن صورتجلسات به اداره ثبت شرکتهای کرج.
 8. دنبال کردن ثبت تغییرات از اداره ثبت شرکتهای کرج.
 9. پرداخت فیش های واریزی.
 10. دریافت آگهی مهر برجسته قوه قضائیه.
 11. پرداخت بابت هزینه روزنامه رسمی.
 12. فرستادن آگهی و روزنامه به درخواست کننده.

هزینه و تعرفه ثبت تغییرات و صورتجلسات شرکتها در کرج

هزینه ها و تعرفه ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت موارد بسیاری را پوشش می دهد که به نقل از مقاله سایت رسمی مجتمع ثبتی ایلیا این موارد عبارتست از هزینه پایه ثبت، حق الثبت شرکت نزد اداره ثبت شرکت ها، ابطال تمبر سرمایه، حق الوکاله وکیل، هزینه های پستی، هزینه حق الدرج چاپ آگهی روزنامه رسمی و هزینه آگهی روزنامه کثیر الانتشار به علاوه برحسب نوع تغییرات شرکت و تعداد صورتجلسات و نفرات و موضوع صورتجلسه در هزینه های ثبت صورتجلسه شرکت در کرج ، دخیل می باشد . مثلا" حق الثبت صورتجلسه شرکت با مسئولیت محدود با حق الثبت صورتجلسه شرکت سهامی خاص، قطعا" متفاوت است. همانطور که گفتیم موضوع صورتجلسه شرکت نیز بر هزینه ثبت تغییرات شرکت تاثیرگذاراست مثلا" اگر موضوع صورتجلسه طولانی باشد و موارد مختلفی را شامل شود،قطعا"هزینه ثبت صورتجلسه شرکت نیز افزایش می یابد. در لینک ذیل به صورت واضح و با جزئیات کامل، هزینه ثبت تغییرات شرکت اعلام شده است.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
مراحل ثبت تغییرات شرکت در کرج 🥇【ثبت تغییرات شرکت ✔️】

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
احمد روضاتی
سهامی عام کارمیکنید تغییرات داریم البته یه شرکت معمولی هستیم در بورس نیستیم
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
با سلام متاسفانه ما کارهای اجرایی در مورد شرکت های سهامی ام رو انجام نمیدیم
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید