جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت تغییرات شرکت در قزوین با راهکاری آسان

ثبت تغییرات شرکت در قزوین

بعد از اینکه شرکت و یا موسسه ای در قزوین به ثبت رسید باید اقدامات ثبت تغییرات شرکت در قزوین در زمانی که ممکن است شرایط خاصی به وجود بیاید که سبب گردد شرکا یا سهامداران برای ایجاد تغییراتی در شرکت و یا اساسنامه اقدام نماید.

در بعضی از مواقع هم موسسان شرکت ها تمایل به انجام ثبت تغییرات در شرکت دارند. در این صورت باید تغییرات در مجمع های فوق العاده و یا عادی به صورت فوق العاده مصوب شود و پس از آن به صورت کتبی و در قالب یک و یا چندین صورتجلسه به اداره ثبت شرکت ها ابلاغ گردد.

ثبت تغییرات شرکت در قزوین

شرکتها در چارچوب اختیارات پیش بینی شده در اساسنامه خود میتوانند تصمیماتی را مبنی بر ثبت تغییرات شرکت در قزوین به تصویب برسانند و وفق قوانین موجود می بایست این تغییرات را در مرجع ثبت شرکتها به ثبت برسانند.

برای ثبت این تغییرات تهیه و تدوین صورتجلسه و یا صورتجلسه های مربوط به نوع تغییر و ارجاع آن به اداره ثبت شرکتها ضروری و الزامی می باشد. تنظیم صورتجلسات و پیگیری روند اجرای تغییرات نیازمند دانش حقوقی و تا حدودی تخصص در اجرا و پیگیری امور ثبتی می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت تغییرات در قزوین

مدارک مورد نیاز جهت تنظیم صورتجلسات مجامع و هیئت مدیره در شرکت با مسئولیت محدود در قزوین

 • ارائه آگهی تاسیس و یا روزنامه رسمی تاسیس شرکت.
 • در صورتی که شرکت دارای تغییرات باشد ارائه آخرین آگهی تغیرات و یا روزنامه رسمی.
 • ارائه رونوشتی از از اوراق ثبتی شرکت.
 • ارائه فتوکپی شناسنامه و کارت ملی اعضا هیئت مدیره و سهامداران.
 • در صورت ورود شریک و یا عضوء هیئت مدیره ارائه برابر اصل مدارک شناسایی این اشخاص الزامی است.
 • چنانچه شرکای جدید اشخاص حقوقی می باشند، کپی آخرین روزنامه رسمی شرکت

مدارک مورد نیاز جهت تنظیم صورتجلسات مجامع و هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص در قزوین

 • ارائه یک نسخه از روزنامه رسمی تاسیس شرکت
 • در صورتی که شرکت دارای تغییرات باشد ارائه یک نسخه از آگهی یا روزنامه رسمی آخرین تغییرات
 • ارائه اظهارنامه شرکت همه صفحات
 • در صورتی که شرکت دارای نقل و انتقال باشد ارائه لیستی از آخرین نقل و انتقالات الزامی می باشد.
 • ارائه مدارک شناسایی برابر اصل شده کلیه سهامداران و اعضاء هیئت مدیره داخل شرکت و اشخاصی که قصد ورود به شرکت را دارند .
ثبت تغییرات شرکت در قزوین
ثبت تغییرات شرکت در قزوین

انواع صورتجلسه ثبت تغییرات شرکتهای تجاری قزوین

صورتجلسات را باید اشخاص مجرب دارای تجربه قبلی تنظیم کرده و با تشکیل جلسات مجامع عمومی اقدامات و تشریفات قانونی تنظیم صورتجلسه را اجرا کرده و پس از طی نمودن گام های ثبت در ادارات ثبت شرکتهای محل سکونت شرکت اعمال تغییرات را انجام دهد. برای این امر مجتمع ثبتی ایلیا انواع صورتجلسات قابل تغییر در شرکت را در ادامه متن به شما ارائه می دهد تا راهنمای تخصصی شما باشد.

تغییر آدرس دفتر مرکزی در قزوین

چنانچه اعضای شرکت اقدام جا به جایی دفتر شرکت خود نمایند می بایست این تغییر را از طریق صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده به اداره ثبت شرکت مرتبط با حوزه فعالیت خود اعلام نمایند.

تغییر موضوع فعالیت در قزوین

در شرایطی که بعد از به پایان رساندن مراحل ثبت موسسین به این نتیجه برسند که موضوع فعالیتشان قابل اجرا نمی باشد میتوانند موضوع فعالیت خود را تغییر دهند.

تغییر الحاق به موضوع در قزوین

این امکان وجود دارد که اگر در ابتدای ثبت شرکت به هردلیلی نتوانید موضوعی را به ثبت برسانید بعد از اتمام ثبت شرکت و با فراهم شدن شرایط موضوع مورد نظر را به موضوع فعالیت شرکت خود الحاق یا اضافه نمایید.

تغییر نام شرکت در قزوین

در صورتی که شرکت به افراد جدیدی واگذار گردد این امکان وجود دارد که مالکین جدید مایل باشند نام جدیدی با سلیقه خود برای شرکت انتخاب نمایند در این صورت باید از طریق صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده برای تغییر نام اقدام کنند.

تغییر افزایش سرمایه شرکت در قزوین

در صورت صلاحدید و نیاز شرکت سهامداران میتوانند جهت افزایش سرمایه اولیه اقدام نمایند. این امر با توجه به نوع شخصیت حقوقی متغیر می باشد.

کاهش سرمایه در قزوین

چنانچه شرکتها در حین فعالیت خود متوجه این موضوع شوند که میزان سرمایه ثبت شده آنها بیش از حد نیاز است و یا شرکت دچار ضرر و زیان شود و یا با خروج یکی از شرکا سرمایه او نیز خارج شود شرکتها می توانند با توجه به قانون تجارت اقدام به کاهش سرمایه نمایند.

تغییر نقل و انتقال سهم یا سهم‌الشرکه در قزوین

در زمان خروج شرکا از شرکت ، به منظور جلوگیری از کاهش سرمایه این شرکا می توانند سهام یا سهم الشرکه خود را به سهامداران و یا اعضائ هیئت مدیره حاضر در شرکت انتقال دهند .

ثبت تغییرات شرکتهای مسئولیت محدود در قزوین

یک تغییر کوچک در شرکت ها شاید از دید موسسین با اهمیت باشد اما بهتر است بدانید شرکت هایی که به اجبار یا با اختیار اعضای شرکت اقدام به ایجاد تغییرات در اساسنامه شرکت ها می کنند باید هرچه سریعتر آن را به اطلاع اداره ثبت شرکتها رسانده تا آن ها با بازرسی مدارک و تغییراتی که مایل به اعمال آن در شرکت خود دارید تغییرات را تایید و در صورت عدم تایید آن ها گزارشی مبنی بر عدم ثبت تغییر یا اصلاح مدارک ارسالی کنند.

ثبت تغییر شرکت سهامی در قزوین

تغییر شرکت های سهامی باید براساس اصول اداره ثبت شرکتها انجام شده تا در آینده کاری شما با ایراداتی کلی مواجه نشوید. شرکتهای سهامی در ادارات ثبت شرکتها دارای دونوع متفاوت با موضوع فعالیتی متفات می باشند . شرکتهای سهامی خاص دارای دونوع سهامی خاص و عام می باشند که هر کدام در متن اساسنامه و تعدد شرکا و نحوه ثبت در اداره ثبت شرکتها دارای تفاوت های اساسی می باشند.

در زمان حیات شرکت امکان ایجاد تغییرات قانونی وجود خواهد داشت که باید به اطلاع اداره ثبت شرکتها برسانید.

ثبت تغییرات اساسنامه موسسات غیرتجاری

موسسات به دونوع قابل ثبت در اداره ثبت شرکتها طبقه بندی می شوند که هر دو با ارائه خدمات به مشتریان خود فعالیت می کندد. تغییرات در موسسات پس از ثبت در اداره ثبت شرکتها امکان پذیر بوده که باد به مانند شرکتهای تجاری آنها را با ارائه مدارک مربوطه و تعیین نوع تغییر در موسسه با تشکیل جلسات هیئت مدیره پیش ببرید. مجتمع ثبتی ایلیا در مسیر تغییرا همراه شما عزیزان خواهد بود تنها لازم است با شماره تماس مجتمع حقوقی و ثبتی ایلیا تماس بگیرید.

هزینه و تعرفه ثبت تغییرات موسسات و شرکتهای تجاری

تعرفه ثبلت تغییرات در شرکتها چقدر می شود؟ آیا می توان برای ثبت تغییرات شرکتها اقداماتی کرد که هزینه ها را کاهش داد؟ برای پاسخ به سوال عزیزان متقاضی ثبت تغییرات که می تواند شامل تغییرات در اساسنامه شرکتها مانند تغییر آدرس، تغییر هیئت مدیره، افزایش و کاهش سرمایه باشد باید بگویم بله شما در صورت اتخاذ وکیلی مجرب و مشرف به ثبت تغییرات شرکت خود می توانید امور ثبت تغییرات را با تخصص انجام داده و دیگر نگرانی بابت رد مدارک و درخواست ثبت تغییرات در اداره ثبت شرکتها نداشته باشید.

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در قزوین و شهرستان های آن

 • قزوین
 • تاکستان
 • آبیک
 • بوئین زهرا
 • الوند
 • آوج
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها