جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت تغییرات شرکت در شهرکرد

ثبت تغییرات شرکت در شهرکرد

وقتی شرکتی به ثبت می رسد این امکان وجود دارد که اتفاقاتی به وجود بیاید تا اتفاقاتی در شرکت به وجود بیاید. ثبت تغییرات شرکت در شهرکرد می تواند با تخصص انجام گیرد که با در نظر داشتن این موضوع که شرکت یکبار به ثبت می رسد و در مسیر اهداف خود شامل تغییرات زیادی می شود که در اساسنامه شرکت به وجود می آید.

ثبت تغییرات شرکت در شهرکرد

با اتمام فرآیند ثبت شرکت خود در شهرکرد قادر خواهید بود در صورت صلاحدید و نیاز شرکت تغییراتی را در آن اعمال نمایید. ثبت تغییرات شرکت در شهرکرد باید از طریق مجامع عمومی فوق العاده و عادی به طور فوق العاده به اطلاع اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری در شهرکرد برسد.

مسئولیت این دو مجمع به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفته که به اطلاع شما متقاضیان محترم می رسانیم. با اتمام فرآیند ثبت شرکت در شهرکرد قادر خواهید بود در صورت صلاحدید و نیاز شرکت تغییراتی را در آن اعمال نمایید این تغییرات می بایست از طریق مجامع عمومی فوق العاده و عادی به طور فوق العاده به اطلاع اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری در شهرکرد برسد. کلیه این اختیارات در اساسنامه شرکت مشخص می گردد با استناد به آن می بایست تغییرات شرکت خود را اعمال نمایید.

انواع ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در شهرکرد

همه تغییرات و تصمیم های شرکت ها در مجمع عمومی عادی و یا مجمع عمومی فوق العاده و یا در جلسه های هیات مدیره می تواند انجام شود. تغییراتی که باید در شرکت به وجود بیاید عبارتست از: کاهش یا افزایش سرمایه، انحلال شرکت، ورود و خروج شرکا، تغییر اعضای هیات مدیره، نقل و انتقال سهام و غیره باید ثبت شود. برای انجام تغییرات شرکتها باید صورتجلسه مربوط به آن را در جلسات هیئت مدیره با حضور موسسین به امضای حق اماداران شرکت برساند. در ادامه به انواع صورتجلسات تغییرات می پردازیم.

صورتجلسه ثبت تغییرات شرکت در شهرکرد

سهامداران و اعضاء هیئت مدیره این حق را دارا هستند که بتوانند تغییراتی را در شرکت خود اعمال نمایند باید بدانید هر تغییری که اعمال شود باعث نمی شود شناسه ملی شرکت شما تغییر نماید. با گذشت مدت زمان مقرر شده آگهی آن صادر می گردد این تغییرات عبارتند از :

 • انتخاب مدیران و یا بازرسین
 • تصویب ترازنامه مالی با احتساب سود و زیان شرکت
 • اصلاح ماده اساسنامه
 • انحلال شخصیت حقوقی

ثبت صورتجلسه تغییر آدرس شرکت در شهرکرد

چنانچه مالکان اقدام به جا به جایی محل شرکت خود کنند باید این تغییر را به وسیله صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده به اداره ثبت شرکت حوزه فعالیت خود ابلاغ کنند.

ثبت صورتجلسه تغییر موضوع شرکت در شهرکرد

چنانچه پس از به پایان رسیدن فرآیند ثبت موسسان به این نتیجه برسند که موضوع فعالیت آن ها قابل فعالیت نیست می توانند موضوع فعالیت خودشان را تغییر بدهند.

ثبت صورتجلسه الحاق به موضوع شرکت در شهرکرد

در صورتی که در ابتدای شرکت به هر دلیلی نتوانستید موضوعی را ثبت کنید ممکن است که بعد از ثبت شرکت و با مهیا شدن شرایط موضوع مورد نظر را الحاق کنید.

ثبت صورتجلسه تغییر نام شرکت در شهرکرد

این امکان وجود دارد که شرکتها به اشخاص جدیدی انتقال یابند در این صورت مالکین جدید قادر خواهندبود نام انتخاب شده را تغییر دهند. این امر از طریق صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده امکان پذیر می باشد.

ممکن است که شرکت ها به اشخاص جدیدی منتقل شود که در این صورت مالکان جدید می توانند نامی که انتخاب کرده اند را تغییر بدهند. این امر به وسیله صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده ممکن می شود.

ثبت تغییرات شرکت در شهرکرد

ثبت صورتجلسه افزایش سرمایه شرکت در شهرکرد

در صورتی که شرکت صلاح بداند و نیاز به افزایش سرمایه داشته باشند سهامداران می توانند سرمایه شرکت خود را افزایش بدهند.

ثبت صورتجلسه کاهش سرمایه شرکت در شهرکرد

چنانچه شرکتها در حین فعالیت خود متوجه این موضوع شوند که میزان سرمایه ثبت شده آنها بیش از نیاز است و یا شرکت دچار ضرر و زیان شود میتوانند با توجه به مواد مندرج در قانون تجارت اقدام به کاهش سرمایه نمایند.

ثبت صورتجلسه ورود و خروج شریک یا سهامدار در شهرکرد

در شرایطی که برخی از سهامداران قصد داشته باشند از شرکت خارج شوند میتوانند با تنظیم صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده این امر را به اداره ثبت شرکتها اعلام نمایند در عین حال میتوانند سهامداری را نیز به شرکت وارد نمایند.

ثبت صورتجلسه نقل و انتقال سهام یا سهم‌الشرکه در شهرکرد

در برخی از مواقع شرکایی که قصد خارج شدن از شرکت را دارند سهام یا سهم الشرکه خود را به سهامداران و یا اعضائ هیئت مدیره حاضر در شرکت واگذار مینمایند این امر با توجه به نوع قالب ثبتی متغیر می باشد.

ثبت صورتجلسه انتخاب اعضای هیئت‌مدیره در شهرکرد

این امکان وجود دارد که اعضاء هیئت مدیره سمت های انتصابی خود را تغییر دهند. این موضوع با تصویب مجمع عمومی فوق العاده امکان پذیر می باشد.

ثبت صورتجلسه انتخاب بازرسین (سهامی خاص) در شهرکرد

همانطور که مطلع هستید بازرسین در شرکتهای سهامی خاص برای مدت یک سال انتخاب میشوند بعد از اتمام این دوره نیازمند تمدید و یا انتخاب افراد جدید می باشند.

اصلاح ماده اساسنامه شرکت در شهرکرد

در صورتی که مواد اساسنامه تنظیم شده شما تغییر نمایند می بایست این امر در صورتجلسه اعلام گردد. کارشناسان و مشاوران مجتمع ثبتی ایلیا آماده ارائه خدمات تخصصی در این زمینه به شما عزیزان می باشند.

ثبت صورتجلسه انحلال شرکت در شهرکرد

با به وجود آمدن شرایط خاص برای شخصیت های حقوقی و یا تصویب مجمع عمومی فوق العاده این امر امکان دارد. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص تغییرات شرکتها وثبت برند در شهرکرد با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت تغییرات در شهرکرد

 • آگهی تاسیس و یا روزنامه رسمی تاسیس شرکت.
 • آخرین آگهی تغییرات ویا روزنامه رسمی.
 • کپی از اوراق ثبتی شرکت ( شرکتنامه ، تقاضانامه تمامی صفحات و…)
 • ارائه مدارک شناسایی اعضا هیئت مدیره و سهامداران.

مدارک مورد نیاز جهت تنظیم صورتجلسات مجامع و هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص در شهرکرد

 • ارائه روزنامه رسمی تاسیس شرکت.
 • یک نسخه از آگهی یا روزنامه رسمی آخرین تغییرات.
 • اظهارنامه شرکت تمامی صفحات.
 • در صورتی که شرکت دارای نقل و انتقال باشد ارائه لیستی از آخرین سهامداران.
 • برابر اصل مدارک شناسایی (کپی کارت ملی و شناسنامه ) کلیه سهامداران و اعضاء هیئت مدیره.

ثبت تغییرات شرکت مسئولیت محدود در شهرکرد

شرکتهای مسئولیت محدود در شهرکرد با دو شخص قابلیت ثبت را داشته و باید پس از ثبت شرکت بنابه هر دلیلی تغییرات شرکت را در قالب تشکیل مجامع عمومی به صورت قانونی مکتوب کنند.

ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص شهرکرد

تغییرات در شرکتهای سهامی خاص با در نظر گرفتن میزان سهم هر شخص و تعدد سهامداران انجام می شود . از این رو برای ثبت تغییرات باید صورتجلسه تغییرات را انجام دهید سپس صورتجلسه تغییرات را به اداره ثبت شرکتها ارائه کنید.

ثبت تغییرات موسسات غیرتجاری

موسسات غیرتجاری با ارائه خدمات مانند آموزش یا خیریه اقدام به فعالیت می کنند. یک موسسه در شهرکرد بنابه هر دلیلی با تصمیم شرکا تغییر می کند. از این رو اگر تمایل به ثبت تغییرات موسسه شهرکرد دارید مجتمع حقوقی ایلیا راهنمای شما خواهد بود.

هزینه ثبت تغییرات شرکت در بوشهر

تعرفه ثبت تغییرات به عواملی مانند درج در روزنامه رسمی، حق الوکاله وکلای ثبتی و… وابسته است . از این رو لیست تمام تعرفه ا را می توانید در کم ترین زمان از طریق مشاوره کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا دریافت کنید.

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در چهار محال و بختیاری و شهرستان های آن

 • شهرکرد
 • بروجن
 • فرخ شهر
 • فارسان
 • لردگان
 • اردل
 • کوهرنگ
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مینایی
مینایی
2 سال قبل

با سلام و خسته نباشید
ما در شرکت یک عضو را می خوایم اضافه کنیم و نیاز به مشاوره در مورد سرمایه داریم . لطفا راهنمایی کنید

شماره تماس:
9362561349