جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

نکات تخصصی ثبت تغییرات شرکت در سنندج

ثبت تغییرات شرکت در سنندج

ثبت تغییرات شرکت ها باید براساس قوانین مندرج در اداره ثبت شرکتها انجام شود و متقاضیان ثبت تغییرات در سنندج با ارائه مدارک لازم آن را به صورت تخصصی ثبت کنند. در ادامه نکات تخصصی را ارائه می کنیم. با ما در ادامه همراه باشید.

تغییرات شرکت در سنندج

پس از اتمام مراحل ثبت شرکت صاحبان آنها چنانچه صلاح بدانند می توانند تغییراتی را در شرکت خود ایجاد نمایند تمامی تغییرات می بایست به اطلاع اداره ثبت شرکت مربوطه برسد که در این جا منظور اداره ثبت شرکت و موسسات غیرتجاری در سنندج می باشد.

تمامی تغییرات در خواستی شما از طریق صورتجلسه ای تنظیم شده به آن اداره ارسال می گردد که در صورتی که مورد تایید کارشناس قرار بگیرد آگهی تغییرات آن صادر می شود.

انواع صورتجلسه ثبت تغییرات شرکت های تجاری در سنندج

صورتجلسه ثبت تغییرات شرکتها پس از به امضا رسیدن توسط کارشناسان اداره ثبت شرکتها بازرسی شده و مدارکی که از سوی شرکت ارائه شده را آنالیز می کند. تمامی تغییرات در جلسات مجامع در قالب صورتجلسه ارائه می شود. در این زمینه در ادامه نکات را ارائه می کنیم.

تغییر آدرس دفتر مرکزی در سنندج

در صورتی که اعضای شرکت اقدام جا به جایی دفتر شرکت خود نمایند باید این تغییر را از طریق صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده به اداره ثبت شرکت مرتبط با حوزه فعالیت خود اعلام نمایند.

تغییر موضوع فعالیت شخصیت حقوقی در سنندج

این امکان برای موسسان فراهم شده است که پس از به اتمام رسیدن مراحل ثبت موضوع فعالیتشان را تغییر بدهند برای انجام این امر باید صورتجلسه موضوع فعالیت تنظیم کنند.

الحاق به موضوعات فعالیت شرکت در سنندج

این امکان وجود دارد که اگر در ابتدای ثبت شرکت به هردلیلی نتوانید موضوعی را به ثبت برسانید بعد از اتمام ثبت شرکت و با فراهم شدن شرایط موضوع مورد نظر را به موضوع فعالیت شرکت خود الحاق یا اضافه نمایید.

تغییر نام ثبت شده شرکت در سنندج

در صورتی که شرکت به افراد جدیدی واگذار گردد این امکان وجود دارد که مالکین جدید مایل باشند نام جدیدی با سلیقه خود برای شرکت انتخاب نمایند در این صورت باید از طریق صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده برای تغییر نام اقدام کنند.

ثبت تغییرات شرکت در سنندج

افزایش سرمایه ثبت شده شخصیت حقوقی در سنندج

در صورت صلاحدید و نیاز شرکت سهامداران میتوانند جهت افزایش سرمایه اولیه مبادرت ورزند. این امر باتوجه به نوع شخصیت حقوقی متغیر می باشد.

کاهش سرمایه ثبت شده شخصیت حقوقی در سنندج

چنانچه شرکتها در حین فعالیت خود متوجه این موضوع شوند که میزان سرمایه ثبت شده آنها بیش از حد نیاز است و یا شرکت دچار ضرر و زیان شود و یا با خروج یکی از شرکا سرمایه او نیز خارج شود شرکتها میتوانند با توجه به قانون تجارت اقدام به کاهش سرمایه نمایند.

ورود و خروج شریک یا سهامدار در سنندج

در صورتی که برخی از سهامداران یا شرکا قصد داشته باشند از شرکت خارج شوند میتوانند با تنظیم صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده این امر را به اداره ثبت شرکتها اعلام نمایند در عین حال میتوانند سهامداری را نیز جایگزین نمایند.

نقل و انتقال سهام یا سهم‌الشرکه در سنندج

هنگام خروج شرکا از شرکت ، به منظور جلوگیری از کاهش سرمایه این شرکا می توانند سهام یا سهم الشرکه خود را به سهامداران و یا اعضائ هیئت مدیره حاضر در شرکت انتقال دهند . این امر با توجه به نوع قالب ثبتی متفاوت می باشد.

انتخاب اعضای هیئت ‌مدیره در سنندج

گزینش اولیه اعضای هیات مدیره ، تغییر سمت آنها و یا گزینش افراد جدید به جای آنها با تصویب مجمع عمومی فوق العاده امکان پذیر می باشد.

انتخاب بازرسین (سهامی خاص) در سنندج

در شرکتهای سهامی خاص بازرسین برای مدت یک سال اتخاب میشوند بعد از اتمام این دوره کی توانند در سمت خود تمدید شوند.

اصلاح ماده اساسنامه شرکت در سنندج

در صورت غیر هریک از مفاد اساسنامه می بایست این امر در صورتجلسه اعلام گردد.

انحلال شرکتها در سنندج

با به وجود آمدن شرایط خاص مانند ورشکستگی یا فوت اعضا یا موارد دیگر برای شخصیت های حقوقی و یا با تصویب اکثریت مجمع عمومی فوق العاده انحلال شرکت صورت می پذیرد و طی صورتجلسه ای به مرجع ثبت شرکتها اعلام می گردد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت تغییرات شرکت در سنندج

مدرک مورد نیاز جهت تنظیم صورتجلسات مجامع و هیئت مدیره در شرکت با مسئولیت محدود در سنندج

 • مدارک ثبتی شرکت به همراه آگهی تاسیس و روزنامه رسمی
 • ارائه آخرین تغییرات شرکت الزامی می باشد.
 • کپی برابر اصل مدارک شناسایی کلیه اعضاء هیئت مدیره و سهامداران

مدرک مورد نیاز جهت تنظیم صورتجلسات مجامع و هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص در سنندج

 • آگهی تاسیس و روزنامه رسمی
 • ارائه آخرین تغییرات رسمی شرکت
 • اظهارنامه شرکت
 • در صورتی که شرکت دارای نقل و انتقال باشد ارائه لیستی ار آخرین شرکاء شرکت الزامی می باشد.

ثبت تغییرات شرکت مسئولیت محدود در سنندج

شرکت های مسئولیت محدود با تنها دو شخص قابلیت ثبت در اداره ثبت شرکتها دارند . از این رو اگر شرکا در زمان پس از ثبت شرکت به هر دلیل تصمیم به ثبت تغییرات در این نوع شرکتها کنند باید آن ها را در قالب صورتجلسه به ادارات ثبت شرکتها ارسال کرده منتظر تایید از سوی آن ها باشند.

تمامی تغییرات مشمول آن هایی است که در متن اساسنامه تغییرات شرکت مسئولیت محدود ایجاد کرده و باعث تداخل کارایی شرکت به مانند تغییر آدرس شرکت مورد نظر شود.

ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در سنندج

شرکت در سنندج در زمان حیات خود می تواند دستخوش تغییرات شود. از این رو اگر تمایل به انجام تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت شده خود دارید باید شرایط آن را دانسته و تمامی نکات حقوقی در این زمینه را با تخصص کامل در اداره ثبت شرکتها به سرانجام رسانید. ما تنها در یک جلسه نکات حقوقی را به شما ارائه می کنیم.

ثبت تغییرات در موسسات غیرتجاری در سنندج

موسسه غیرتجاری با اهدافی در قبال ارائه خدماتی مانند آموزش و خیریه اقدام به فعالیت می کنند. در صورتی که موسسات غیرتجاری با هدف کسب سود و درآمد فعال شوند اصطلاحاً در قانون تجارت به آن ها موسسات انتفاعی می گویند و در غر این صورت اگر تنها برای کمک به افراد تاسیس می شود آن ها را غیرانتفاعی می نامند لذا باری ثبت تغییرات در موسسات غیرتجاری به مانند شرکتهای تجاری باید تشکیل جلسات با حضور هیئت مدیره و شرکا انجام شود.

تعرفه ثبت تغییرات شرکتها در سنندج

هزینه ها برای ثبت تغییرات شرکتها و موسسات باید با تخصص کافی در این زمینه برآورد شود. از این رو هر اقدامی که برای تنظیم صورتجلسه و تشکیل مجامع عمومی در راه ثبت تغییرات انجام می شود هزینه ای مجزا خواهد داشت. برای برآورد تعرفه های ثبت تغییرات سنندج با ما در مجتمع ثبتی ایلیا همراه باشید.

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کردستان و شهرستان های آن

 • ثبت تغییرات شرکت در سنندج
 • ثبت تغییرات شرکت در مریوان
 • ثبت تغییرات شرکت در بانه
 • ثبت تغییرات شرکت در سقز
 • ثبت تغییرات شرکت در قروه
 • ثبت تغییرات شرکت در بیجار
 • ثبت تغییرات شرکت در کامیاران
 • ثبت تغییرات شرکت در دیواندره
 • ثبت تغییرات شرکت در سروآباد
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها