جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

صفرتا صد ثبت تغییرات شرکت در زاهدان

ثبت تغییرات شرکت در زاهدان

بعد از آنکه پروسه ثبت شرکت در زاهدان به پایان رسید ثبت تغییرات شرکت در زاهدان ممکن می شود. این تغییرات می تواند مطابق میل صاحبان شرکت وموسسه ها باشد و یا ناشی از شرایطی باشد که پیش آمده است. این تغییرات بر اساس آنچه در اساسنامه ذکر شده است قابل انجام می باشد و تصمیم گیری درباره آن ها با مجمع های عادی و فوق العاده است.

ثبت تغییرات شرکت در زاهدان

برای انجام تغییرات در شرکت ها و موسسه ها باید برای ثبت آن ها اقدام نمود و برای ثبت تغییرات هم تهیه وتدوین صورتجلسه مجمع های مختلف الزامی است. در صورتی که تغییرات مورد درخواست به اصلاح مفاد اساسنامه منتهی شود تصمیم گیری درباره آن جزء صلاحیت های مجمع عمومی فوق العاده است.

انواع ثبت تغییرات و ارائه صورتجلسه تغییرات شرکتها

شرکتها و موسسات بنا به مصوبات قانونی اداره ثبت شرکت ها تغییرات را انجام می دهد. صورتجلسه ثبت تغییرات زاهدان در زمینه موارد مختلفی انجام می شود که در اساسنامه شرکتها باعث تغییر ماهیت شرکت خواهد شد.

از این رو اگر مایل به تنظیم صورتجلسه تغییرات هستید بهتر است هم اکنون از طریق مشاوه رایگان مجتمع ثبتی ایلیا این امر را پیگیری کرده و در مسیر ثبت تغییرات گام بردارید. در ادامه چند مورد صورتجلسه ثبت تغییرات را به شما ارائه می کنیم.

ثبت صورتجلسه تغییرآدرس شرکت در زاهدان

چنانچه شرکت ها تمایل داشته باشند جهت جابه جایی دفتر مرکزی خودشان اقدامات لازم را انجام بدهند باید توسط مجمع عمومی فوق العاده به اطلاع اداره ثبت شرکت ها و موسسه های غیر تجاری در زاهدان برسانند.

ثبت صورتجلسه تغییر موضوع شرکت در زاهدان

تغییر در موضوع فعالیت عموما به این دلیل می باشد که موضوع به ثبت رسیده دیگر قابل انجام نیست، در این صورت این اجازه در قانون تجارت به موسسین داده شده است که اقدام به تغییرموضوع فعالیت خود نمایند.

ثبت صورتجلسه الحاق به موضوع شرکت در زاهدان

شما میتوانید در هر زمانی بعد از ثبت شرکت خود با اخذ مجوز مربوط به موضوع تازه در صورتی که کسب مجوز لازم باشد، اقدام به الحاق به موضوع نمایید.

ثبت صورتجلسه تغییر نام شرکت در زاهدان

در صورتی که شرکت به افراد جدیدی منتقل شود این امکان وجود دارد که مالکین جدید نام جدیدی را برای شرکت در نظر بگیرند، در این صورت باید از طریق صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده برای تغییر نام اقدام کنند.

ثبت صورتجلسه افزایش سرمایه در زاهدان

در صورت بروز شرایطی که افزایش سرمایه را ایجاب می کند و یا در صورت تمایل صاحبان شرکت یا موسسه آنها میتوانند جهت افزایش سرمایه اولیه خود اقدام کنند. این امر باتوجه به نوع شخصیت حقوقی متفاوت می باشد.

ثبت صورتجلسه کاهش سرمایه در زاهدان

در صورتی که شرکت ها در زمان فعالیت خودشان متوجه بشوند که میران سرمایه ثبتی آن ها بیشتر از حد نیاز می باشد و یا در شرایطی که شرکت ضرر کند و یا اگر به خاطر خروج یکی از شرکا سرمایه او نیز خارج شود شرکتها میتوانند با توجه به قانون تجارت با تنظیم صورتجلسه اقدام به کاهش سرمایه نمایند.

ثبت صورتجلسه ورود و خروج شریک یا سهامدار در زاهدان

در صورت ورود و خروج شرکا اعضا میتوانند با تحریر صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده این امر را به اداره ثبت شرکتها اعلام نمایند در عین حال میتوانند سهامداری را نیز به جای وی برگزینند.

ثبت تغییرات شرکت در زاهدان

ثبت صورتجلسه نقل و انتقال سهم یا سهم‌الشرکه در زاهدان

در زمان خروج شرکا از شرکت ، به منظور جلوگیری از بیرون رفتن سرمایه شرکت و کاهش سرمایه شرکا می توانند سهام یا سهم الشرکه خود را به سهامداران و یا اعضائ هیئت مدیره حاضر در شرکت منتقل کنند . این امر با توجه به نوع قالب ثبتی متغیر می باشد.

ثبت صورتجلسه انتخاب اعضای هیئت ‌مدیره در زاهدان

انتخاب اولین اعضای هیات مدیره، تغییر درباره سمت آن ها و یا انتخاب اشخاص جدید به جای آن ها با تصویب نمودن مجمع عمومی فوق العاده ممکن است.

ثبت صورتجلسه انتخاب بازرسین (سهامی خاص) در زاهدان

در شرکتهای سهامی خاص ، مدت زمان تصدی بازرسین برابر با یک سال است و بعد از پایان این مدت می توانند سمت خود را تمدید نمایند.

اصلاح مواد اساسنامه در زاهدان

در صورت تغییر هریک از مفاد اساسنامه می بایست این امر در صورتجلسه اعلام گردد.مشاورین و کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی به شما متقاضیان محترم می باشند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت تغییرات در زاهدان

مدارک مورد نیاز جهت تحریر صورتجلسات مجامع و هیئت مدیره در شرکت با مسئولیت محدود در زاهدان

 • تحویل اوراق ثبتی شرکت و آگهی تاسیس و روزنامه رسمی شرکت
 • ارائه تصویر آخرین آگهی تغییرات و یا روزنامه رسمی
 • ارائه برابر اصل شناسنامه و کارت ملی اعضا هیات مدیره و سهامداران

مدارک مورد نیاز جهت تنظیم صورتجلسات مجامع و هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص در زاهدان

 • ارائه روزنامه تاسیس شرکت.
 • آخرین آگهی تغییرات به همراه روزنامه رسمی.
 • اظهارنامه ثبت شرکت کلیه صفحات.
 • تسلیم لیستی از آخرین نقل و انتقالات سهام شرکت.
 • ارائه مدارک شناسایی برابر اصل شده تمامی سهامداران و اعضاء هیئت مدیره.

ثبت تغییرات شرکت مسئولیت محدود در زاهدان

تغییراتی که باعث تغییر در اساسنامه شرکتها می شود امری است که باید به صورت تخصصی و در کم ترین زمان انجام شود. از این رو با در نظر داشتن این موضوع که شرکت های مسئولیت محدود دارای شروط و مدارک خاص به خود می باشند که باید در زمان ثبت تغییرات ان ها را بدانید پیشنهاد می شود با وکلای حقوقی ایلیا در ارتباط باشید.

ثبت تغییرات شرکتهای سهامی خاص

شرکت های سهامی خاص نوعی پرکاربرد و قانونی بین متقاضیان ثبت شرکتهای تجاری است که در سال های اخیر اکثریت شرکت ها از نوع سهامی خاص به ثبت می رسند. از این رو اگر پس از ثبت شرکت به هر دلیل احساس کردید که نیاز به تغییرات شرکت دارید مجتمع ثبتی ایلیا راهنمای تخصصی شما خواهد بود.

ثبت تغییرات موسسات غیرتجاری

موسسات با ماهیتی به دور از شرکتها در اداره ثبت شرکتها به ثبت می رسند. اگر شما بفکر ثبت تغییرات در موسسه خود هستید تنها با ارائه مدارک مربوط به شرکت و موسسین و ارائه صورتجلسه تغییرات شرکت خود در اداره ثبت شرکتها می توانید به مانند تغییرات شرکتها اقدام به تغییر کنید.

هزینه های ثبت تغییرات شرکتها در زاهدان

تعرفه های ثبت تغییرات شرکت در زاهدان باید براساس نوع تغییر و شرکتی که قبلا آن را در اداره ثبت رساندید محاسبه شود . از این رو مشخص کردن هزینه های ثبتی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. اگر لیست هزینه ها را بخواهید مجتمع  حقوقی ایلیا در یک جلسه حضوری یا تلفنی آن را به شما ارائخ می دهد.

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در سیستان و بلوچستان و شهرستان آن

 • زاهدان
 • ایرانشهر
 • چابهار
 • زابل
 • خاش
 • سراوان
 • کنارک
 • سرباز
 • نیک شهر
 • زابل
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها