درخواست مشاوره رایگان

ثبت برند در فیروزکوه

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     یکشنبه، 6 بهمن 1399


شرایط ثبت برند در فیروزکوه

یک برند متشکل از تصاویر، رنگها و اشکالی می باشد که میتواند معرف یک تولید کننده اقتصادی باشد و در حقیقیت وجه تمایز کالا و خدمات تولیدی را نسبت به مابقی خدمات ایجاد میکند. به استناد نص صریح قانون نام و علامت تجاری این گونه تعریف شده اند : نام تجاری استفاده از اسم و عنوانی میباشد که مشخص کننده شخص حقیقی و حقوقی باشد. و علامت تجاری هرگونه نشان و علامتی است که تفاوت را بین کالا و خدمات ایجاد می کند.

همان قانون اعلام داشته است حق استفاده از علامت را به کسی اختصاص می دهد که آن را طبق مقررات به ثبت رسانده باشند.

از مهمترین این ویژگیها ایجاد جلب توجه مصرف کننده به طوری که در خاطر آنها نقش ببند باشد یک برند خوب باید به آسانی تلفظ شود و قابل تشخیص باشد.معرف مناسبی برای محصول و خدمات و در انتها مشخصه شرکت تولیدی باشد و بتوان به صورت قانونی از آن حمایت کرد.ودر آخر بتواند ایجاد رقابت و تمایز با محصولات مرتبط را ایجاد نماید

مراحل ثبت برند در فیروزکوه

از هر کجای ایران که قصد دارید یک برند به ثبت برسانید می بایست در خواست آن را به اداره مالکیت صنعتی در استان تهران ارسال نمایید. این درخواست از طریق اظهارنامه ثبت علامت تجاری به اداره نام برده شده ارسال می گردد توجه داشته باشید که ارائه مجوزهای مورد تایید اداره مالکیت صنعتی را که شامل : جواز تاسیس و جواز کسب و یا پروانه بهره برداری می باشد الزامی می باشد. .پس از ارسال اظهارنامه برند درخواستی شما به کارتابل کارشناس اداره اراسل می شود و در نوبت کارشناسی قرار می گیرد و تا زمان اعلام نظر کارشناس منتظر کسب نتیجه بمانید

مدارک لازم جهت ثبت برند در فیروزکوه

مدارک شخصی که قرار است ثبت به نام آن انجام شود میتواند به نام شخص حقیقی و یا حقوقی باشد که در صورتی به نام شخص حقیقی باشد مدارک شناسایی اعم از کارت ملی و شناسنامه آن شخص باید ارسال شود و در صورتی که به نام شخص حقوقی باشد یعنی اینکه قرار باشد ثبت علامت تجاری را به نام شرکت خود ثبت کنید مدارک ثبتی شرکت( آگهی تاسیس و شرکتنامه ) احتیاج است و در صورتی که به صورت لاتین باشد و یا از حروف بیگانه استفاده شود باید کارت بازرگانی هم داشته باشید.

زمان و هزینه ثبت برند در فیروزکوه

از زمان ارسال اظهارنامه تا اعلام تایید کارشناس تقریبا 45 روز کاری زمان می برد آگهی تقاضا برند شما صادر گردد . اما در خصوص با هزینه ها نمیتوان هزینه تهایی را اعلام کرد زیرا با توجه به توع برند و طبقات درخواستی متغیر می باشد.

واژگان مرتبط با ثبت برند در فیروزکوه

ثبت علامت تجاری در فیروزکوه

ثبت برند در فیروزکوه

ثبت لوگو و نام تجاری در فیروزکوه

ثبت اسم تجاری در فیروزکوه

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
ثبت برند در فیروزکوه

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید