درخواست مشاوره رایگان

ثبت برند در شهریار

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     یکشنبه، 29 دی 1399


شرایط ثبت برند در شهریار

برند یا علامت تجاری و یا نام تجاری عبارتند از هرگونه حرف،شکل،نوشته ،اعداد و......که معرف کالا و یا خدمات مورد نظر باشد .که باعث ایجاد رقابتی بین تولید کنندگان محصولات و خدمات می شود. برند در ابتدا به صورت کشوری ثبت می شود و بعد بنا به درخواست کنندگان می توان آن را به صورت برند مادرید یا هماان بین المللی به ثبت رساند.

مراحل ثبت برند در شهریار

در ابتدای کار برای ثبت برند می بایست کلیه مدارک مورد نظر جمع آوری گردد و بعد از آن یکی پس از دیگری مراحل ثبت برند انجام شود که مرحله ی اولیه ی ثبت برند فرستادن اسم مورد نظر به همراه یک اظهارنامه به اداره ی مالکیت صنعتی می باشد. اداره ی مالکیت صنعتی متولی صادر کننده ی ثبت برند میباشد.

مدارک لازم جهت ثبت برند در شهریار

مدارک مورد نیاز ثبت برند بسته به اینکه قرار است برند به صورت حقیقی و یا حقوقی به ثبت برسد متغییر است. در صورت ثبت برند به صورت حقیقی ه غیر از جواز و کپی شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل اوراق ثبتی شرکت هم نیاز می باشد. و در صورت ثبت برند به صورت حقیقی داشتن جواز و شناسنامه و کارت ملی فرد به همراه یک قطعه عکس هم کفایت میکند.

زمان و هزینه ثبت برند در شهریار

مدت زمان اولیه ثبت برند حدودا 45 روز کاری می باشد ولی تا زمان گرفتن تصدیق حدودا 2 ماه زمان نیاز است .وهزینه ی که برای مرحله ی اولیه برند در نظر گرفته می شود حدود 450 هزار تومان می باشد..

مجتمع ثبت شرکت و برند ایلیا با دارا بودن کادری مجرب و متخصص در زمینه ی ثبت شرکت و برند آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد .همین حالا با ما در ارتباط باشید.

واژگان مرتبط با ثبت برند در شهریار

ثبت علامت تجاری در شهریار
ثبت برند در شهریار
ثبت لوگو و نام تجاری در شهریار
ثبت اسم تجاری در شهریار

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
ثبت برند در شهریار

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید