درخواست مشاوره رایگان

ثبت برند در شمیرانات

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     چهارشنبه، 1 بهمن 1399


شرایط ثبت برند در شمیرانات

چنانچه قصد دارید کالا و خدمات شما در میان کالا و خدمات رقیبانتان متمایز گردد می بایست نام و نشان خاصی را برای آن انتخاب نمایید انتخاب شما میتواند هم به صورت لاتین و غیرلاتین باشد ثبت علامت تجاری در حقیقت حق استفاده و انحصار 10 ساله آن می باشد و هیچ کس نمی تواند از آن بدون اجازه مالک استفاده و یا سوء استفاده نماید و در مقابل سوءاستفاده اشخاص سودجو میتواند طرح دعوی نماید.

در صورتی که قصد دارید آرم، نشان، اسم تجاری و یا لوگو خود را نیز به ثبت برسانید باید بدانید که کلیه مراحل آن همانند ثبت برند تجاری می باشد

مراحل ثبت برند در شمیرانات

در ابتدا می بایست اظهارنامه ثبت علامت تجاری خود را به صورت کامل و تخصصی تدوین و تنظیم نمایید و پس از اتمام به اداره ثبت مالکیت صنعتی ارسال نمایید و منتظر بمانید تا مورد برسی کارشناسان اداره مالکیت صنعتی قرار بگیرد به این نکته توجه نمایید قبل از هرگونه اقدامی از تجربیات کارشناسان متخصص مجتع ثبتی ایلیا در این زمینه بهره مند شوید تا بتوانید نام و نشانی ماندگار را برای خود انتخاب نمایید.

مدارک لازم جهت ثبت برند در شمیرانات

عمده مدارک آنها یکسان می باشد که شامل اخذ مجوزهای لازم از جمله : پروانه بهره برداری ، جواز تاسیس، جواز کسب و... می باشد. ارائه کارت بازرگانی به نام اشخاص حقیقی و حقوقی. ارائه مدارک شناسایی متقاضی ثبت علامت تجاری ( اشخاص حقیقی کارت ملی و شناسنامه ، اشخاص حقوقی مدارک ثبتی شرکت و آگهی تغییرات به همراه مدارک آخرین مدیرعامل شرکت)

زمان و هزینه ثبت برند در شمیرانات

هزینه ها شامل روزنامه های رسمی و آگهی هاو حق الوکاله و اظهارنامه میباشد که زمان مشاوره خدمتتان توضیح داده خواهد شد. مجتمع ثبتی ایلیا با دارا بودن کادری مجرب و متخصص در زمینه ی ثبت برند و برندینگ آماده ی ارائه ی خدمات مشاوره ای رایگان از طریق کارشناسان خود به شما عزیزان می باشد

واژگان مرتبط با ثبت برند در شمیرانات

ثبت علامت تجاری در شمیرانات

ثبت برند در شمیرانات

ثبت لوگو و نام تجاری در شمیرانات

ثبت اسم تجاری در شمیرانات

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
ثبت برند در شمیرانات

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید