لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ثبت برند در سنندج


ثبت برند در سنندج

ما در این مقاله تلاش بر آن داریم تا درباره ثبت برند در سنندج مطالبی را به متقاضیانی که در صدد ثبت برند در سنندج می باشند ارائه نماییم.ت.جه داشته باشید که شما با ثبت برند در سنندج شما می توانید یک نام انحصاری برای خودتان داشته باشید که هیچ کس در هیچ کجای ایران نمی تواند از آن برای محصول یا خدمات خود استفاده کند ، شما با مطالعه این مقاله با مدارک ثبت برند در سنندج،مراحل ثبت برند در سنندج،هزینه وتعرفه ثبت برند در سنندج و دیگر اطلاعاتی که باید درباره ثبت برند در سنندج بدانید آشنا خواهید شد.خاطر نشان می شویم که چنانچه در هر کدام یک از مراحل ثبتی با هر سوال وموردی روبرو شدید می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس حاصل نمایند هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و 26655119-021 تماس حاصل نمایید.

 

ثبت برند سنندج

 

برند چیست؟

برند یا علامت تجاری یا نام تجاری برای تفکیک تولیدات و خدمات از محصول و تولیدات سایرین به کار می رود ، که اعتبار آن به ثبت است. در خصوص ثبت برند در سنندج بد نیست بدانید که بعد از ثبت عنوان تجاری بودن به آن اضافه می شود چون هم ارزش مادی دارد و هم ارزش معنوی.امروزه به دلیل راحت بودن فضای تبلیغاتی راه های معروفیت یک برند زیاد است ولی هر برندی به لحاظ مالکیت است که ارزش و اعتبار پیدا می کند نه صرفاً معروفیت ، برند معروفی که به ثبت نرسیده به راحتی توسط شخص یا اشخاص دیگر قابل ثبت است.

مدت زمان اعتبار برند و تمدید برند در سنندج

هر برند به مدت ده سال اعتبار دارد و در این مدت زمان هیچ شخص دیگری نمی تواند آن را به ثبت برساند، اما برای خیلی از افراد سوال است که بعد از اتمام اعتبار ثبت برند سنندج چه باید کرد ، در این خصوص 6 ماه قبل از تاریخ اعتبار برند و 6 ماه پس از تاریخ اعتبار برند کارتابل اداره ثبت شرکت ها نسبت به ثبت مجدد آن برند فقط برای شما به عنوان باز خواهد بود و اگر طی این مدت اقدام نکنید برند شما برای ثبت توسط دیگران آزاد خواهد شد.

مدارک ثبت برند در سنندج

مدارک مورد نیاز ثبت برند شخص حقیقی در سنندج

 • کارت ملی و شناسنامه
 • کارت بازرگانی در صورتی که برند لاتین و غیر فارسی باشد .
 • مجوز فعالیت از نهاد مرتبط
 • نمونه ای برند انتخابی در ابعاد 10*10

مدارک مورد نیاز اشخاص حقوقی در سنندج

 • کارت ملی و شناسنامه مؤسس
 • کارت بازرگانی در صورتی که برند لاتین باشد.
 • مجوز فعالیت شرکت ( پروانه بهره برداری ، پروانه تأسیس و..)

مراحل ثبت برند در سنندج

 1.  مراجعه به سایت اداره ثبت علامت تجاری: در این سایت اظهارنامه الکترونیکی ثبت برند را می توان تکمیل نمود.
 2. تکمیل اظهارنامه: در فرم اظهارنامه باید مشخصات متقاضی ثبت برند در صورت داشتن وکیل، مشخصات وکیل و وکالت نامه و مدارک مورد نیاز ثبت برند سنندج واردشود با پذیرش نهایی در خواست شما در انتظار نوبت رسیدگی کارشناس قرار می گیرد.
 3. ابلاغیه پاسخ اظهارنامه: بعد از رسیدگی کارشناس به پرونده سه حالت ممکن است پیش بیاید ، یا پرونده ثبت برند شما رد می شود که در این حالت نیاز به یک سری اصول وجود دارد ، یا مورد نقص قرار می گیرد که در این حالت باید رفع نقص شود یا تأیید می شود.
 4. روزنامه نوبت اول: این روزنامه به منظور اعلام درخواست برای ثبت برند پس از تایید اظهارنامه صادر می شود. وبرای ادامه ثبت برند سسندج سی روز باید از نشر آن بگذرد .
 5. شماره ثبت: بعد از  30 روز با پرداخت هزینه ثبت ، نسبت به ثبت برند سنندج شماره ثبت صادر می شود.
 6. روزنامه نوبت دوم: در آخر این روزنامه برای اعلام ثبت برند صادر می شود. 
 7. تصدیق : این تصدیق بعد از یک هفته از صدور و چاپ آگهی روزنامه دوم صادر می شود و با مراجعه به اداره ثبت علامت تصدیق ده ساله نسبت به آن صادر می شود.

نکته : ثبت برند سنندج تنها از طریق اداره مالکیت صنعتی در تهران ممکن است این اداره نه در سنندج و نه در هیچ شهر دیگری شعبه ندارد، فلذا جهت ثبت برند در سنندج بدون رفت و آمد به تهران این امر را به دپارتمان تخصصی ثبت برند ایلیا بسپارید.

برند اشتراکی چیست؟

هر گاه دو یا چند نفر قصد ثبت برند را داشته باشند این برند بین آنها به نسبت درصدی که تقاضا دارند به ثبت می رسد در واقع دو نوع برند اشتراکی داریم.

برند حقوقی : این برند در واقع به نام خود شرکت به ثبت می رسد اما از این جهت اشتراکی محسوب می شود که هر گونه تصمیم گیری در خصوص آن باید به توافق اعضاء شرکت باشد ، و همه آنها از سود مالی و معنوی برند سهم می برند.
برند حقیقی: دو یا چند شخص تصمیم به ثبت برند می گیرند و همه آنها برایثبت یک برند در یک اظهارنامه تقاضا می دهند  و همه آنها در سود فروش این برند شریک هستند.

 

ثبت برند سنندج

 

هزینه ثبت برند در سنندج

محاسبه هزینه ثبت برند در سنندج بر اساس تعداد محصولات و طبقات ثبت برند و نوع برند و حجم آگهی انجام می شود .علاوه بر این ممکن است که در تکمیل مدارک نقصی وجود داشته باشد که ما در مجتمع ثبتی ایلیا نقص پرونده شما را رفع می نماییم تنها کافی است با کارشناسان موسسه ثبتی حقوقی ایلیا تماس بگیرید تا هزینه دقیق ثبت برند به شما عزیزان عنوان شود.

اسامی ممنوع در ثبت برند سنندج

 • اسامی عام و صفت ها باید از ترکیب اسم خاص برای ثبت علامت تجاری درست شوند.
 • نام محصولات در همان طبقه ای که محصول وجود دارد قابل ثبت نیست.
 • از اسامی مشهور برای ثبت برند در سنندج نمی توان استفاده کرد.
 • اسم شهر و کشور به تنهایی نمی تواند مورد ثبت برند سنندج قرار گیرد.
 • اسم سازمان های دولتی و بین الملیی و نماد های نظامی و مچنین پرچم کشور ها قابل ثبت نیستند.

ثبت برند مادرید و ثبت برند بین المللی  در سنندج

اگر بخواهیم که علامت تجاری ما در یک یا چند کشور غیر از کشور خودمان نیز مورد حمایت باشد و از سوء استفاده از آن جلوگیری کنیم می‌بایست علامت خود را به صورت بین المللی ثبت نماییم. برای اقدام نسبت به ثبت بین المللی و دریافت حمایت سایر کشورها از علامت تجاری، لازم نیست که به طور جداگانه در هر یک از کشورهای مورد نظر اقدام به ثبت نماییم و ثبت در یکی از کشورهای تحت موافقتنامه و پروتکل مادرید برای دریافت حمایت بقیه کشورهای مورد نظر یا همه کشورهای تحت پروتکل کفایت می کند. هر شخص می تواند در هر کدام از کشورهای تحت این پروتکل که به نحوی با آن کشور مرتبط باشد ( از نظر ملیت، اقامت در آن کشور، اقامت شرکت یا بنگاه صنعتی یا تجاری در آن کشور) متقاضی ثبت علامت تجاری خود به صورت بین المللی در آن کشور گردد بدین معنی که ابتدا برند خود را به صورت داخلی به ثبت رسانده و سپس برای ثبت برند به صورت بین المللی تحت سیستم مادرید در کشورهای مورد نظر خود میتواند اقدام نماید.

خرید و فروش برند در سنندج

همانطور که تا اینجا گفته شد ، ثبت برند و علامت تجاری مستلزم فراهم آوردن شرایط و رعایت مقررات و طی کردن مراحلی است که برخی از متقاضیان ثبت برند با توجه به آنها ترجیح می دهند به جای فرآیند ثبت نسبت به خرید برند آماده مبادرت کنند چرا که برخی از افراد یا مجموعه‌ها برای تبلیغ و استفاده از برند تعجیل دارند و این در حالی است که پروسه اداری ثبت برند زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد در صورتی که خرید و انتقال برند آماده به سرعت و تنها با حضور طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است. مجتمع ثبت ایلیا در زمینه خرید و فروش برند و علامت تجاری نیز می تواند راهنمای شما باشد. مجتمع ثبت ایلیا همچنین خدماتی مانند نمونه اسم برند و علامت تجاری ، پیشنهاد نام برند و علامت تجاری و طراحی برند و علامت تجاری ( لوگو) را نیز براساس آخرین قوانین ثبت برند و علامت تجاری در سنندج ارائه می دهد.

حوزه های ثبت برند در کردستان و شهرستان های آن

 • ثبت برند در سنندج
 • ثبت برند در مریوان
 • ثبت برند در بانه
 • ثبت برند در سقز
 • ثبت برند در قروه
 • ثبت برند در بیجار
 • ثبت برند در کامیاران
 • ثبت برند در دیواندره
 • ثبت برند در سروآباد

 

ثبت شرکت وبرند ایلیا

 

در انتها خاطر نشان می شویم که وقتی نگاه کوتاهی به سرنوشت بزرگ ترین برند های دنیا که بیندازید متوجه می شوید ارزش برخی از آنها میلیارها دلار است و باید پذیرفت که برند ها هستند که محصول را می فروشند. آنچه که موجب می شود تولید کنندگان محصولات مشابه نتوانند از نام تجاری یا علامت تجاری دیگران استفاده کنند قطعاً وجود مالکیت معنوی است که به موجب ثبت برند در سنندج ایجاد می شود و مالکیت معنوی است که از برندتان حمایت می کند و اجازه استفاده و ثبت آن را به شخص یا اشخاص دیگر نمی دهد. این را به یاد داشته باشید ثبت برند یک تخصص است و اگر در مدت زمان ثبت تعجیل دارید یا هزینه ای که می خواهید صرف این قضیه کنید را مدیریت نمایید. تنها راه آن داشتن وکیلی است که تجربه و دانش کافی را  داشته باشد تا برند مورد نظر شما را به ثبت برساند تنها کافی است هم اکنون با مجموعه ثبت ایلیا تماس بگیرید و از دانش و تجربه کارشناسان رسمی و وکلای پایه یک در مسیر ثبت برند در سنندج استفاده کنید، تا بهترین تجربه ثبتی را داشته باشید.متقاضیان محترم توجه داشته باشید که مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن و با حداقل هزینه ها می باشند.برای برقراری ارتباط با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و26655119-021 تماس بگیرید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند بین المللی

توضیحات کامل و جامع درباره ثبت برند بین المللی

وکیل علائم تجاری - وکیل ثبت برند

وکیل علائم تجاری - وکیل ثبت برند - در این مقاله توضیحاتی در خصوص وکیل ثبت برند و دیگر امور حقوقی و ثبتی در حوزه وکالت توضیح داده می شود.

نشان تجاری

نشان تجاری با هدف متمایز نمودن کالاها و محصولات صنعتی و یا خدماتی مورد استفاده قرار می گیرند و موسسه ثبتی حقوقی ایلیا خدمات ثبت نشان تجاری را ارائه می دهد

برترین نمونه اسم برند 🥇 اسم شرکت های ایرانی【 و هنری ✔️】

2 هزار اسم و نمونه نام شرکت ایرانی اصیل 🥇 و خارجی ✔️ نمونه اسم برند اسم برند ایرانی اسم برند انتخاب اسم برند و اسم برند زیبا اسم شرکت نمونه اسم شرکتپرداخته شده است مقاله را بخوانید.

قدرت نام های تجاری تخصصی

نام های تجاری در اصل، علامت های غیر احساسی هستند؛ تبلیغ کنندگان با استفاده از تبلیغ سعی دارند که این علائم تجاری را به نمادهایی که برخی تداعی های ذهنی را گرد هم جمع می کند، تبدیل کنند

نام تجاری - انتخاب نام تجاری

نام تجاری - انتخاب نام تجاری زیبا برای ثبت برند از اساسی ترین اقدامات اولیه برای ورود در بازار است. تفکر اساسی ای که در پشت نام تجاری ( برند ) قرار دارد یک استراتژی

انواع نام بازرگانی تجاری ( برند )

انواع نام بازرگانی تجاری ( برند ) - برای انتخاب نام تجارتی ممکن است از نام کوچک (نام شخصی) نام خانوادگی خود تاجر یا نام خانوادگی غیر(ثالث) ویا نام فانتزی یا عناوین دیگر استفاده شود.

ثبت برند آنلاین

ثبت برند آنلاین - در مجموعه ثبت ایلیا فرایند ثبت برند به صورت انلاین محیا است در صورتی که زمان و مسیر جهت مراجعه به مجموعه ثبت ایلیا برای شما دوستان عزیز

شرایط ثبت برند لاتین

شرایط ثبت برند لاتین -در مجموعه ثبت برند ایلیا فرایندشرایط ثبت برند لاتین به صورت تخصصی انجام میگردد.

استعلام برند قبل از ثبت

استعلام برند قبل از ثبت - استعلام نام برند - شما از این پس میتوانید با مراجعه به سامانه استعلام برند و علائم تجاری فرایند استعلامات نام تجاری خود را انجام دهید.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید