درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

ثبت برند در خوزستان

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     یکشنبه، 4 مرداد 1400


در این متن به شرح کامل شرایط و مدارک مربوط به ثبت برند در خوزستان خواهیم پرداخت . شما متقاضیان ثبت برند و علامت تجاری با خواندن این متن می توانید صفر تا صد ثبت برند را در کم ترین زمان آموخته و در راه انجام مراحل ثبتی و حقوقی خود به کار برید . در ادامه به توضیح ثبت شرکت در خوزستان و مدارک و نحوه ثبت برند در این استان اشاره می کنیم. 

ثبت برند در خوزستان

ثبت علامت تجاری و برند در قوانین تجارت بین الملل از جمله موارد مهم تلقی می شود . در سال های اخیر به دلیل افزایش محصولات مشابه در بازار می باشد. ثبت علامت تجاری می تواند به صورت اختیاری انجام شود. در زمان ثبت برند تنها انجام امورات ثبت برند کافی نیست بلکه پیروی از قوانین و تولید محصولات جزو موارد اساسی به حساب می آید. برای ثبت برند در خوزستان کارشناسان مجرب ایلیا می توانند بهترین یاری رسان و مشاور شما در انجام امورات ثبتی باشند . برای انجام سریع و کم هزینه ثبت علامت تجاری و برند در خوزستان تنها کافی است با شماره تماس های این مجتمع تماس بگیرید . ثبت برند از مواردی است که می توانید توسط آن وجه تمایز خود را با دیگر کالاها نشان دهید . یک برند خوب نمایانگر ویژگی های خاص یک محصول خواهد بود . در ادامه به مدارک و شرایط ثبت برند و علامت تجاری در خوزستان می پردازیم.

شرایط ثبت برند در خوزستان

ثبت برند یا اسم تجاری در حقیقت نام و نشانی است که وجه تمایز بین محصولات تولیدکنندگان را ایجاد می نماید که میتواند هم به صورت لاتین هم غیرلاتین استفاده شود. استفاده از برند در واقع به دست آوردن انحصار یک کالا یا خدمات خاص می باشد چنانچه هیچ کس نتواند از آن سوء استفاده و یا کپی نماید .

علامت تجاری میتواند به صورت نوشته یا لوگو و یا نوشته و لوگو به همراه هم باشد. چنانچه شما برند فارسی انتخاب نمایید باید مستند معنایی آن را در لغت نامه دهخدا ارائه دهید .

برای ثبت برند تجای می بایست مجوزی یا موافقت نامه ای دال بر فعالیت خود به اداره مالکیت صنعتی ارائه دهید. در صورتی که برند انتخابی لاتین باشد دیگر مجوزی که می بایست به اداره مربوطه ارائه دهید کارت بازرگانی می باشد.هزینه ثبت برند و علامت تجاری در خوزستان بر اساس نوع محصولات و طبقات مربوطه می تواند متفاوت باشد.

این نکته را بدانید که ثبت برند در خوزستان نمیتواند شامل اسم های مشهوره که دارای شهرت هستند باشد.

مدارک ثبت برند در خوزستان

برندها به دو صورت حقیقی و حقوقی میتوانند به ثبت برسند. هرکدام از آنها نیازمند مدارک جداگانه ای می باشد که عبارتند از :

 • مدارک ثبت برند به صورت حقیقی :

ارائه مدارک شناسایی متقاضی ثبت علامت تجاری ، جواز فعالیت به نام شخص حقیقی ، ارائه طرحی از اسم یا لوگو

 • مدارک ثبت برند به صورت حقوقی :

جهت ثبت برند حقوقی یا ثبت برند شرکت ارائه کلیه مدارک ثبت شرکت و چنانچه شرکت دارای ثبت تغییرات در خوزستان باشد آگهی کلیه تغییرات شرکت ، مدارک شناسایی شخص اول شرکت یا همان مدیرعامل، و در نهایت ارائه طرحی از اسم یا لوگو

 

ثبت برند خوزستان

 

مراحل ثبت برند در خوزستان

برای ثبت برند در خوزستان می توانید به دو روش اقدام کنید . ما در ادامه به تشریح هردو روش ثبت برند در خوزستان می پردازیم . به شما پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از اشتباه در انجام امور ثبتی برند خود با کارشناسان مجتمع ایلیا تماس بگیرید و کارهای استعلام برند خود قبل از ثبت را انجام دهید.

 • ثبت برند توسط متقاضی

از مهم ترین اقدامات برای ثبت برند تکمیل اظهارنامه ثبت علامت تجاری به صورت کامل دقیق و خوانا می باشد. پس از آن اقدام به ثبت سامانه ای برند خود می نمایید. پس از ان منتظر بمانید تا از سوی کارشناسی که رییس اداره آن را انتخاب می کندو در نوبت کار قرار می گیرد. بررسی شود و اگر کارشناس تایید نمود که جهت ادامه کار به موسس تحویل شود و در غیر اینصورت جهت رفع نقص تحویل موسس شود تا از سوی او دوباره کامل و به اداره ارجاع شود.اما توصیه ما به شما این است قبل از هرگونه اقدامی جهت ثبت برند خود ابتدا استعلام برند از سامانه استعلام برند و علامت تجاری را انجام دهید.

 • ثبت برند توسط مجتمع ثبتی ایلیا

در ابتدا کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان میگذارند .در مرحله بعد باید مدارک اعلامی که کارشناسان ایلیا به شما اعلام میدارند را تهیه کنید و در اختیار آنها بگذارید. با توجه به نیاز متقاضیان و مجوز آن ها طبقات کالا مشخص شده و در سامانه ثبت علامت تجاری ثبت مینمایند . اخرین پلی که شما باید پشت سر بگذارید این است که مدارک تکمیل شده را دوباره به همان کارشناس ارجاع نمایید متولی ثبت علامت تجاری اداره مالکیت صنعتی در تهران می باشد و مدت زمان به ثبت رسیدن برند به طور میانگین 35 الی 45روز کاری می باشد اما هزینه ثبت آن با توجه به نوع طبقات انتخابی و نوع فعالیت متفاوت می باشد .

شما متقاضیان محترم ثبت علامت تجاری در خوزستان می توانید با دپارتمان های تخصصی ثبت برند ثبت شرکت ایلیا در خوزستان تماس حاصل نموده و از مشاوره های رایگان کارشناسان ما بهره مند گردید . در صورتی که ثبت برند خود را از طریق موسسه ایلیا به انجام برسانید وکیل ثبت برند و علامت تجاری کلیه مراحل را برای شما به انجام می رساند

ثبت اضافه کالا و طبقه برند در خوزستان

با اتمام ثبت برند امکان دارد این نیاز را داشته باشید که کالا و یا طبقه خاصی را به برند خود اضافه نمایید.در این صورت با ثبت اظهارنامه افزایش کالا و خدمات در سامانه اینترنتی مالکیت صنعتی و در ادامه با بررسی های انجام گرفته از سوی کارشناسان این اداره و با پرداخت هزینه های درج آگهی می توان به برند ، اضافات کالاها را اضافه کرد و آن بدین صورت انتشار می یابد.

ثبت علامت تجاری در خوزستان

علامت تجاری متشکل از تصاویر، رنگها و اشکالی می باشد که میتواند معرف یک تولید کننده اقتصادی باشد و در حقیقیت وجه تمایز کالا و خدمات تولیدی را نسبت به مابقی خدمات ایجاد میکند. به استناد نص صریح قانون، نام و علامت تجاری این گونه تعریف شده اند : نام تجاری استفاده از اسم و عنوانی می باشد که مشخص کننده شخص حقیقی و حقوقی باشد. و علامت تجاری هرگونه نشان و علامتی است که تفاوت را بین کالا و خدمات ایجاد می کند. جهت ثبت برند و علامت تجاری با تماس با مجتمع ثبت ایلیا از مشاوره ثبت برند و علامت تجاری بر اساس به روزترین و آخرین قوانین ثبت برند و علامت تجاری برخوردار شوید.

حوزه های ثبت برند در خوزستان و شهرستان های آن
 • ثبت برند در اهواز
 • ثبت برند در آبادان
 • ثبت برند در دزفول
 • ثبت برند در شوشتر
 • ثبت برند در رامهرمز
 • ثبت برند در خرمشهر
 • ثبت برند در بهبهان
 • ثبت برند در مسجد سلیمان
 • ثبت برند در اندیمشک
 • ثبت برند در امیدیه
 • ثبت برند در ایذه
 • ثبت برند در شوش
ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید