درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

ثبت برند در خراسان رضوی

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 14 مرداد 1400


در این متن به نحوه ثبت علامت تجاری و برند در شهر خراسان رضوی روی اشاره می کنیم. شما با خواندن این متن به صورت کامل می توانید برند را ثبت کرده و هم چنین در صورت پیش آمدن هر نوع سوال در مواقع نیاز با کارشناسان مجرب ایلیا تماس بگیرید تا آن ها شما را با تجارب سال ها خدمات ارزنده خود در راه ثبت برند در خراسان رضوی راهنمایی کنند . با ما در ادامه متن همراه باشید و صفر تا صد ثبت برند را فراگیرید.

مدارک لازم جهت ثبت برند در خراسان رضوی

علامت تجاری به دو صورت حقیقی و حقوقی قابلیت ثبت شدن دارد که با توجه به نوع آن تهیه مدارک متغیر می باشد. چنانچه قصد دارید برند خود را به صورت حقیقی به ثبت برسانید کلیه مدارک متقاضی که عبارتند از : کپی برابر اصل کارت ملی و شناسنامه ،جواز کسب یا موافقت اصولی به صورت حقیقی و ارائه تصویری از برند درخواستی می باشد و در صورتی که برند شما به صورت حقوقی باشد یعنی ثبت برند شرکت داشته باشید کلیه مدارک شرکت که عبارتند از : مدارک ثبتی (آگهی تاسیس، اساسنامه ، شرکت نامه و... چنانچه شرکت دارای تغییرات باشد کلیه ثبت تغییرات شرکت در خراسان رضوی ) ، روزنامه رسمیثبت شرکت ، مدارک شناسایی شخص اول شرکت که همان مدیرعامل می باشد و ارائه تصویری از برند در خواستی مورد نیاز می باشد .

شرایط ثبت برند در خراسان رضوی

علامت تجاری یا اسم تجاری به هر شکل ، اسم ،اعداد و.... می باشد که از طریق آن میتوان کالا و خدمات تولید کنندگان اقتصادی را از یکدیگر تشخیص داد که این امر به راحتی میتواند رقابتی سالم را در بین بنگاه های اقتصادی برای ماندن در سبد کالا ی مصرف کننده ایجاد نماید .

یکی از دغدغه های اشخاص انتخاب برندی ماندگار می باشد در این خصوص میتوانید با اشخاص متخصص در این زمینه مشورت نمایید. پیشنهاد ما به شما کارشناسان مجرب ثبت شرکت ایلیا می باشد که با تجربه کافی و وافی در این زمینه میتوانند بهترین راهنما برای شما متقاضیان باشند .جهت اخذ مشاوره ثبت برند و علامت تجاری در خراسان رضوی با مجتمع ثبت ایلیا تماس حاصل نمایید.

 

ثبت برند در خراسان رضوی

 

مراحل ثبت برند در خراسان رضوی

باید بدانید که علامت تجاری خود را می توانید در شکل های مختلف به ثبت برسانید به عنوان مثال :لوگو، لوگو تایپ، طرح ، آرم یا نام تجاری . مجتمع حقوقی ثبتی ایلیا با دارا بودن دپارتمان تخصصی ثبت شرکت و ثبت برند و حضور مشاوران حقوقی و ثبتی کارآزموده یکی از بهترین راهنمایان شما در زمینه انتخاب و طراحی انواع علائم تجاری متقاضیان محترم می باشند. پیشنهاد ما برای بهبود شرایط انتخاب و تکیه به وکیلی است که می تواند با تجربه ی خود کارها را بهتر و سریع تر به انجام برساند همین حالا با مشاورین مجرب ما درتماس باشید .باید بدانید یک برند را می توانید به اشکال مختلفی به ثبت برسانید . از عناوین مختلف ثبت برند می توان به ثبت لوگو ، ثبت آرم تجاری و نشان تجاری اشاره کرد . در بعضی از کشور های جهان صوت و رنگ ها را نیز می توان ثبت کرد که این قانون در کشور ایران وجود ندارد. برای ثبت سریع و تخصصی برند خود می توانید تنها با شماره گیری تلفن های مجتمع حقوقی ایلیا و استفاده از مزایای مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه امور حقوقی خود را انجام دهید . در ادامه به تشریح نحوه ثبت برند سریع در خراسان رضوی خواهیم پرداخت .

مراحل ثبت برند به دلیل تخصصی بودن باید توسط اشخاص متخصص انجام گیرد . در ابتدای امر با تنظیم اظهارنامه مربوط به ثبت که در دونسخه تنظیم گردیده به سایت اداره ثبت علائم تجاری ، امورات مربوط به ثبت برند در خراسان رضوی را انجام خواهید داد . سپس با درج نام و طرح برند در سامانه ثبت مالکیت صنعتی ارسال می کنید و آن را مشخص می کنید . از نکات مهم در ثبت برند . انجام استعلامات ثبت برند و نام تجاری قبل از اقدام به ثبت برند مورد نظر می باشد . برای انجام استعلامات مربوط به برند خود با مشاوران مجرب ایلیا در تماس باشید . سپس باید تمامی مدارک مربوط به برند ارائه شده در سایت اداره مالکیت صنعتی گام بعدی ثبت برند را انجام می دهید . البته این نکته را در نظر داشته باشید که اگر برند خود را توسط وکیل به ثبت رساندید ، وی باید مدارک شناسایی خود را به همراه وکالت نامه ثبت برند به اداره ارائه دهد. سپس تمامی مدارک ارائه شده از سوی بازرسان مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تایید تمامب مدارک از سوی اداره مالکیت صنعتی برای شما ابلاغیه ای مبنی بر درج آگهی در روزنامه ارسال می گردد. در صورتی که در برند و نام تجاری برندتان از کلمات غیر فارسی استفاده شده باشد باید از سوی مراجع ذی صلاح کارت بازرگانی اخذ کنید . در انتها نیز با مراجعه حضوری به اداره مالکیت صنعتی مرکز در شهر تهران و ارائه مدارک برند و تشکیل پرونده در این اداره امور حقوقی را انجام می دهید .

ثبت اضافه کالا در خراسان رضوی

هر گاه تصمیم بگیرید محصولات جدیدی به برند ثبت شده خود بیفزایید می توانید این کار را طی یک اظهارنامه جداگانه به انجام برسانید که مراحل ثبت آن همانند مراحل ثبت علامت تجاری می باشد. کارشناسان مجتمع ایلیا می توانند در این زمینه به شما کمک نمایند.

خرید برند در خراسان رضوی

همانطور که تا اینجا گفته شد ، ثبت برند و علامت تجاری مستلزم فراهم آوردن شرایط و رعایت مقررات و طی کردن مراحلی است که برخی از متقاضیان ثبت برند با توجه به آنها ترجیح می دهند به جای فرآیند ثبت نسبت به خرید برند آماده مبادرت کنند چرا که برخی از افراد یا مجموعه‌ها برای تبلیغ و استفاده از برند تعجیل دارند . این افراد می توانند اقدام به خرید برند آماده کنند . برای خرید و فروش برند از قبل ثبت شده باید دو طرف فروشنده و خریدار در دفاتر اسناد رسمی حضور پیدا کرده و در ازای مبلغ توافق شده اقدام به واگذاری برند کنند . برای راهنمایی در جهت خرید و فروش علامت تجاری در خراسان رضوی می توانید با کارشناسان مجرب مجتمع ایلیا تماس بگیرید و از تجارب آن ها در راستای ثبت برند یاری بگیرید.

حوزه های ثبت برند در خراسان رضوی و شهرستان های آن
  • ثبت برند در مشهد
  • ثبت برند در نیشابور
  • ثبت برند در قوچان
  • ثبت برند در سبزوار
  • ثبت برند در تربت جام
  • ثبت برند در کاشمر
  • ثبت برند در سرخس
  • ثبت برند در گناباد
  • ثبت برند در چناران
  • ثبت برند در طرقبه
ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید