جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت برند در بیرجند با آسان ترین روش

ثبت برند در بیرجند

برای ارائه محصول یا خدمات خود ابتدا باید به فکر ثبت برند باشید، از این رو تمامی نکات حقوقی در زمینه ثبت برند در بیرجند را در ادامه متن زیر به شما عزیزان ارائه می کنیم تا راهنمای مناسب شما در این زمینه باشیم. وکلای حقوقی مجتمع ثبتی ایلیا بدون دردسر شما را به اهدافتان خواهند رساند.

ثبت برند در بیرجند

ثبت برند در بیرجند برای خیلی از کسب و کار ها تبدیل به یک ضرورت شده و اگر این ضرورت را جدی نگیرید در آینده نزدیک حسرت ثبت برند در بیرجند را خواهید داشت، درست است ثبت برند در بیرجند اجبار نیست اما اگر از برندی برای معرفی محصول یا خدمات خود استفاده می کنید تا دیر نشده اقدام به ثبت آن نمایید، زیرا اگر شخص دیگری زودتر از شما اقدام به ثبت برند در بیرجند نماید علاوه بر اینکه شما نمی توانید دیگر از این برند استفاده کنید بلکه اگر بعد از ثبت از آن برند استفاده کنید مجبور به پرداخت جریمه زیادی به صاحب برند خواهید بود.

پس برای اینکه به چنین روزگاری دچار نشوید،برای ثبت برند در بیرجند اقدام کنید. خاطر نشان می شویم که مجتمع ثبتی ایلیا آماده ارائه خدمات در جهت ثبت برند در بیرجند می باشد برای برقراری ارتباط با مشاوران و کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان مجتمع حقوقی ایلیا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های مجتمع حقوقی تماس بگیرید و از تجربیات مشاوران و کارشناسان ما در این مجموعه ثبتی بهره مند شوید.

شرایط ثبت برند در بیرجند

 • داشتن حداقل سن قانونی 18سال تمام
 • ارائه جواز برای ثبت برند که با طبقه مورد تقاضا مرتبط باشد الزامی است.
 • تکراری نبودن برند یکی از اموری است که می توانید از طریق استعلام برند قبل از ثبت با کمک کارشناسان ثبت برند مجتمع ثبتی ایلیا از آن اطمینان خاطر حاصل نمایید.
 • فارسی بودن برند یکی دیگر از شرایط ثبت برند بیرجند است که در غیر این صورت باید کارت بازرگانی ارائه شود.

نکته : استعلام برند از طریق سایت اداره ثبت علام تجاری انجم می شود و امری ضروری جهت ثبت برند در بیرجند می باشد.

 

ثبت برند در بیرجند

مدارک ثبت برند در بیرجند

مدارک مورد نیاز جهت اشخاص حقیقی

 • کپی مدارک اثبات هویت متقاضی ثبت برند.
 • نمونه ای از جواز مربوط به فعالیت به نام متقاضی که موضوع آن باید با موضوع طبقه برند مرتبط باشد.
 • کارت بازرگانی در صورتی که برند غیر فارسی باشد.
 • وکالت نامه در صورت داشتن وکیل باید ارائه شود.
 • نمونه برند و یا لوگو

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند اشخاص حقوقی:

 • مدارک ثبتی شرکت متقاضی ثبت برند شامل آگهی تأسیس و آخرین آگهی تغییرات شرکت.
 • مدارک مثبت هویت مدیر عامل شرکت.
 • نمونه از لوگو یا برند مورد تقاضا برای ثبت.
 • وکالت نامه در صورت اخذ وکیل در پرونده.
 • کارت بازرگانی در زمانی که برند غیر فارسی یا بی معنی باشد باید در پرونده ارائه شود.

 

مدارک ثبت برند در بیرجند

مراحل ثبت برند در بیرجند

 1. ثبت سامانه: ابتدا باید وارد سامانه ثبت علامت تجاری شوید و اظهارنامه ثبت برند در بیرجند را تکمیل و ارسال نمایید.
 2. پاسخ اظهارنامه: بعد از حدود زمانی 35 الی 45 روز اداره ثبت علامت تجاری سه پاسخ ممکن است به پرونده شما بدهد یا پرونده را  رد می کند یا  پرونده به نقص می خورد و یا پذیرش می شود.
 3. روزنامه نوبت اول: در صورت پذیرش اظهارنامه روزنامه نوبت اول آن چاپ و منتشر می شود و در غیر این صورت از ابتدا باید ثبت سامانه با اصلاحات انجام شود.
 4. شماره ثبت: بعد از گذشت 30 روز از زمان چاپ و اعلام ثبت برند شما در روزنامه رسمی کشور ، برای برندتان شماره ثبت صادر می شود .
 5. روزنامه نوبت دوم: بعد از صدور شماره ثبت نوبت به چاپ روزنامه نوبت دوم که خبر قطعی ثبت علامت تجاری در بیرجند است، می رسد.
 6. تصدیق ده ساله: و در نهایت بر ای برند درخواست شده گواهی یا تصدیق ثبت صادر می شود.

ثبت برند در بیرجند توسط متقاضی

از موارد مهم در امر ثبت برند و علامت تجاری تکمیل و ارائه اظهارنامه مربوط به شرکت و برند ارائه شده است که می تواند به دوصورت هم از طریق شخص متقاضی و نیز از طریق وکیل مجرب ثبت شرکت ها انجام پذیرد.

این اظهارنامه باید در سامانه اینترنتی اداره ثبت علائم تجاری به ثبت رسد تا با بررسی های لازم که از سوی بازرسان اداره انجام می گیرد آن را رد یا تایید کنند .

در صورت تاییدیه مدارک ارسالی از سوی متقاضی ثبت برند باید هزینه های درج در روزنامه و ثبت علائم تجاری را پرداخت کرده و بدین صورت با طی مراحل ثبت برند و درج مدارک خواسته شده در سایت اداره ثبت علامت تجاری انجام پذیرد. به جهت انجام امور ثبتی و پیچیدگی آن امور بهتر است برای ثبت برند از متخصصین و کارشناسان در این امر بهره بگیرید.

ثبت برند در بیرجند توسط مجتمع ثبتی ایلیا

شما برای ثبت سریع و کم هزینه برند بهتر است همین الان با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا تماس بگیرید وتنها با یکبار مراجعه و ارائه مدارک لازم ثبت علامت تجاری و برند خیال خود را از سپری شدن امور ثبتی آسوده سازید. زیرا این مجموعه با بهره گیری از متخصص ترین کارشناسان حقوقی در امر ثبت برند و علائم تجاری تا نهایی شدن ثبت برندتون و نیز اقدامات بعدی ثبت برند همراه شما خواهند بود.

این مورد را باید مدنظر قرار دهید که یک برند با در نظر داشتن طبقه و نوع فعالیت قابل ثبت می باشد. کارشناس اداره مربوطه پس از 45 روز کاری انها را بررسی و برند تایید شده شما متقاضی گرامی را تحویل می نماید تا شما بتوانید پس از ان جهت تصدیق نامه برند نیز اقدام کنید .

مدت زمان تخمین زده شده تا صدور آگهی نوبت اول یا آگهی تقاضا 45 روز کاری است که البته کلیه مراحل ثبت از صدور آگهی تقاضا تا دریافت تصدیق برند در بهترین حالت 4.5 الی5 ماه زمان نیاز دارد. اما زمان تبلیغات بهتر است پس از پایان سی روزه روزنامه اول و اطمینان از عدم اعتراض صورت گیرد.

هزینه ها نیز با توجه به نوبت آگهی ها و روزنامه ها در زمان مشاوره اعلام می گردد. کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی در زمینه ثبت برند و ثبت برند در بیرجند به شما متقاضیان محترم در این زمینه می باشند.

لازم به ذکر است که کلیه مراحل فوق توسط وکیل ثبت برند و علامت تجاری در مجتمع ثبتی ایلیا بر اساس آخرین قوانین ثبت برند و علامت تجاری انجام می شود. برای اطلاع از قوانین ثبت برند در خراسان جنوبی می توانید به مقاه ثبت برند مرتبط با آن مراجعه کنید.

هزینه ثبت برند در بیرجند

هزینه ثبت برند در بیرجند به امور متعددی بستگی دارد که بهترین راه حل برای اطلاع از هزینه ثبت برند بیرجند تماس با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا  می باشد.

خروجی های هزینه ثبت برند در بیرجند شامل؛ هزینه اظهارنامه ، هزینه حق الوکاله وکیل ، هزینه روزنامه رسمی نوبت اول و دوم ، هزینه ثبت و طراحی و استعلام و تعیین نام برند می باشد که به تعدد طبقات و محصولات تحت ثبت برند شما بستگی دارد.

مدت زمان ثبت برند در بیرجند

برای ثبت برند در بیرجند مراحل متعددی وجود دارد که اگر شخصی به این امور آگاهی نداشته باشد ، قطعاً مدت زمان ثبت برندشان زمان  بیشتری هم می برد ، ثبت برند بسته به هر پرونده ای ممکن است مدت زمان کوتاه تر یا طولانی تری طی نماید ، علاوه بر این به دلیل وجود تنها یک سازمان در ایران جهت ثبت علامت تجاری در سراسر کشور حجم پرونده ها ممکن است زیاد باشد و بیشترین زمان صرف شده در این سازمان قرار گرفتن در صف رسیدگی کارشناسان این اداره در مرحله تایید اظهارنامه  و مدارک می باشد ، اما به طور معمول این پروسه حداقل سه ماه زمان می برد.

علامت تجاری در بیرجند 

علامت تجاری می تواند یک اسم یا یک تصویر یا ترکیبی از این دو باشد که برای معرفی محصول و یا خدمات خاصی و برای فروش آن ها استفاده می شود و چون به گونه ای در تجارت دخیل است به آن علامت تجاری نیز می گویند در واقع علامت تجاری نوعی برند و هم معنا با لغت برند است و هر دو مارک محصولات می باشند.

ثبت اضافه کالا و طبقه برند در بیرجند

با اتمام ثبت برند در بیرجند امکان دارد این نیاز را داشته باشید که کالا و یا طبقه خاصی را به برند خود اضافه نمایید.در این صورت با ثبت اظهارنامه افزایش کالا و خدمات در سامانه اداره مالکیت صنعتی و بررسی کارشناسان این اداره و پرداخت میزان مبلغ اعلامی آگهی آن انتشار می یابد.

شایان ذکر است که خیلی از کسب و کار های قدرتمند دنیا یکی از مهم ترین و ارزشمند ترین دارایی شان برندشان است و اگر برندشان، این سرمایه مخفی را از آن ها بگیرید ورشکسته می شوند.

ممکن است سوال باشد برای شما که چگونه نمی توان از یک برند قدرتمند سوء استفاده شود؟ درست همین جاست که مالکیت معنوی آشکار می شود.

خدمات مالکیت صنعتی در بیرجند

اداره مالکیت صنعتی در کل اموری مانند موضوعات مختلف صنعتی، مانند ثبت اختراعات و هرنوع پدیده ارائه شده که خصوصیات صنعتی یا تجارتی داشته باشد، نامیده می شود از این رو ثبت در اداره مالکیت اختراعات یا برند یا طرح صنعتی به مالک آن این حق را می دهد تا منحصراً اما موقتی از آن بهره برداری کند.

ثبت اختراع در بیرجند

امور ثبت اختراع باید به صورت اصولی انجام شود تا بتوان بصورت قانونی امور را انجام دهید. اختراع حاصل تراوشات ذهنی با ارائه مدارک و مجوزهای مربوطه در اداره مالکیت می باشد.

ثبت طرح صنعتی در بیرجند

طرح های صنعتی شکل و نوعی از محصول و ابزارهای صنعتی است که مدت اعتبار آن تا 5سال از زمان ارائه اظهارنامه می باشد. این طرح پس از انقضا باید هزینه تمدید را به اداره مالکیت صنعتی ارائه کند . در صورت عدم تمدید جریمه مشمول دارنده طرح می شود.

واحدهای ثبت برند در خراسان جنوبی

 • ثبت برند در بیرجند
 • ثبت برند در طبس
 • ثبت برند در فردوس
 • ثبت برند در قائنات
 • ثبت برند در سربیشه
 • ثبت برند در نهبندان
 • ثبت برند در بشرویه

ثبت برند در بیرجند هم مالکیت معنوی است که به برند شما قدرت قانونی می بخشد و اگر انجام شود انحصار ده ساله یک برند را به شما اختصاص می دهد که کسی نمی تواند از آن سو استفاده کند.

پس حتماً اقدام به ثبت برند در بیرجند نمایید ، ما در مجتمع ثبتی ایلیا بیش از نوزده سال است که خدمات ثبت برند را در سراسر ایران را ارائه می دهیم فقط کافی است با ما تماس بگیرید و علاوه بر استفاده رایگان از مشاوره مجتمع ثبتی ایلیا با روند کار این مجموعه هم آشنا شوید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علیرضا کیانی
علیرضا کیانی
6 سال قبل

درخواست ثبت برند دارم در صورت امکان تماس بگیرید و راهنمایی نمایید

ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
پاسخ به  علیرضا کیانی
6 سال قبل

فرآیند ثبت برند زیر نظر اداره مالکیت صنعتی انجام میشه و برای ثبت در ابتدای امر از شما یک مدرک اثبات کننده فعالیت تقاضا میشه. برای ارائه اطلاعات تخصصی تر کارشناسان ثبت برند با شما تماس خواهند گرفت