شرایط ثبت برند در بیرجند

ثبت یک علامت تجاری میتواند ضمانت نامه ماندگاری حرفه،فعالیت ،کالا و یا شخصیت حقوقی شما باشد .آنچه لزوم ثبت برند را دو چندان میکند،ضرورت ماندگاری آن کالا در سبد خانواده است ، بطوری که مشاهده میشود برندی سالیان سال در لیست خرید یک خانوار قرار دارد و حتی زمانی که دستخوش تغییرات کیفی میشود از حجم خریداران آن کاسته نمیشود.ثبت برند در بیرجند تنها یک مرحله از کار است در واقع تبلیغات یک برند نیز به نوبه خود نقش بسزایی دارد.مراحل قبل از ثبت نیز خود پروسه ای از خلاقیت و مدیریت و ارزیابی نیاز روانی و احساسی مردم است. بطوری که گاها" برای جلب توجه بصری بینندگان،از رنگها و یا علائمی استفاده میشود که میتواند نقش کلیدی در فروش محصول یا ارائه خدمات داشته باشد .آنچه از تبلیغات برمیآید نتیجه مدیریت و طراحی ابتدایی آن برند است. پس پیشنهاد ما به شما در ابتدا طراحی مناسب یا خلق برند همراه با نوآوری و سپس ثبت آن برند و د رمرحله بعد تبلیغات مناسب برای آن علامت تجاری ست .پیش از اقدام جهت ثبت برند در بیرجند با مجتمع حقوقی ثبتی ایلیا تماس بگیرید تا از مشاوره ثبت برند و علامت تجاری و استعلام برند در وهله اول برخوردار شوید.

مدارک لازم جهت ثبت برند در بیرجند

مدارکی که برای ثبت یک علامت تجاری مورد نیاز است شامل کلیه مدارک شناسایی مالک برند است که در صورت حقوقی بودنیا ثبت برند شرکت ،شامل مدارک ثبت شرکت ،مدارک شناسایی صاحب حق امضا شرکت،لوگو طراحی شده(در صورت نیاز )،مجوزات لازم از ارگان های مربوطه(صنعت معدن تجارت یا اتحادیه های مربوطه )است.

مراحل ثبت برند توسط متقاضیان و توسط مجتمع ثبتی ایلیا

  • ثبت برند توسط متقاضی

از مهم ترین اقدامات برای ثبت برند تکمیل اظهارنامه ثبت علامت تجاری به صورت کامل دقیق و خوانا می باشد. پس از آن اقدام به ثبت سامانه ای برند خود می نمایید. پس از ان منتظر بماند تا از سوی کارشناسی که رییس اداره ان را انتخاب می کندو در نوبه کار قرار می گیرد بررسی شود و اگر کارشناس تایید نمود که جهت ادامه کار به موسس تحویل شود و در غیر اینصورت جهت رفع نقص تحویل موسس شود تا از سوی او دوباره کامل و به اداره ارجاع شود.پس از تاییدیه اولیه لازم است هزینه ثبت برند و علامت تجاری پرداخت شود .

  • ثبت برند توسط مجتمع ثبتی ایلیا

در ابتدا کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان میگذارند. در مرحله بعد باید مدارک اعلامی که کارشناسان ایلیا به شما اعلام میدارند را تهیه کنید و در اختیار آنها بگذارید. با توجه به نیاز متقاضیان و مجوز آن ها طبقات کالا مشخص شده و در سامانه ثبت علامت تجاری ثبت میگردد . کارشناس اداره مربوطه پس از 45 روز کاری انها را بررسی و برند تایید شده شما متقاضی گرامی را تحویل می نماید تا شما بتوانید پس از ان جهت تصدیق نامه برند نیز اقدام کنید .مدت زمان تخمین زده شده تا صدور آگهی نوبت اول یا آگهی تقاضا 45 روز کاری است که البته کلیه مراحل ثبت از صدور آگهی تقاضا تا دریافت تصدیق برند در بهترین حالت 4.5 الی5 ماه زمان نیاز دارد.اما زمان تبلیغات بهتر است پس از پایان سی روزه روزنامه اول و اطمینان از عدم اعتراض صورت گیرد.هزینه ها نیز با توجه به نوبت آگهی ها و روزنامه ها در زمان مشاوره اعلام میگردد . کارشناسان ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت در بیرجند به شما متقاضیان محترم در این زمینه می باشند. لازم به ذکر است که کلیه مراحل فوق توسط وکیل ثبت برند و علامت تجاری در مجتمع ایلیا بر اساس آخرین قوانین ثبت برند و علامت تجاری انجام می شود.

ثبت برند در بیرجند

ثبت اضافه کالا و طبقه برند در بیرجند

با اتمام ثبت برند در بیرجند امکان دارد این نیاز را داشته باشید که کالا و یا طبقه خاصی را به برند خود اضافه نمایید.در این صورت با ثبت اظهارنامه افزایش کالا و خدمات در سامانه اداره مالکیت صنعتی و بررسی کارشناسان این اداره و پرداخت میزان مبلغ اعلامی آگهی آن انتشار می یابد.

طبقه بندی های علامت تجاری چگونه است؟

مصنوعات نساجی

فلزات و مصنوعات فلزی

اسباب بازی و لوازم ورزش

صنایع و محصولات شیمیایی

مواد غذایی و محصولات کشاورزیhttps://eliya.ir/Contents/Uploads/final.png

دستگاه و لوازم و آلات فنی و علمی و صنعتی

مصنوعات و اشیاء ساخته شده از مواد مختلف

سایر موارد

ثبت علامت تجاری در بیرجند

یک برند متشکل از تصاویر، رنگها و اشکالی می باشد که میتواند معرف یک تولید کننده اقتصادی باشد و در حقیقیت وجه تمایز کالا و خدمات تولیدی را نسبت به مابقی خدمات ایجاد میکند. به استناد نص صریح قانون نام و علامت تجاری این گونه تعریف شده اند : نام تجاری استفاده از اسم و عنوانی میباشد که مشخص کننده شخص حقیقی و حقوقی باشد. و علامت تجاری هرگونه نشان و علامتی است که تفاوت را بین کالا و خدمات ایجاد می کند.

ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در بیرجند

اشکال هندسی ، حروف و یادست نوشته هایی که به صورت خاص کنار هم قرار گرفته اند و تفاوت را در بین محصولات اعمال می نمایند را لوگو یا آرم می نامند.

به طرح گرافیکی که متشکل از اشکال هندسی ، حروف و یا دست نوشته هامی باشد لوگو می گویند. این اشکال به صورت خاصی کنار هم قرار گرفته شده اند و می بایست با دیگر علائم تجاری متفاوت باشند. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت آرم و لوگو و ثبت شرکت در بیرجند با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشید .دفتر ثبت برند اداره مالکیت صنعتی واقع در تهران می باشد که ثبت برند و علامت تجاری را برای کلیه نقاط کشور به انجام می رساند

ثبت برند مادرید و ثبت برند بین المللی

اگر بخواهیم که علامت تجاری ما در یک یا چند کشور غیر از کشور خودمان نیز مورد حمایت باشد و از سوء استفاده از آن جلوگیری کنیم می‌بایست علامت خود را به صورت بین المللی ثبت نماییم. برای اقدام نسبت به ثبت بین المللی و دریافت حمایت سایر کشورها از علامت تجاری، لازم نیست که به طور جداگانه در هر یک از کشورهای مورد نظر اقدام به ثبت نماییم و ثبت در یکی از کشورهای تحت موافقتنامه و پروتکل مادرید برای دریافت حمایت بقیه کشورهای مورد نظر یا همه کشورهای تحت پروتکل کفایت می کند. هر شخص می تواند در هر کدام از کشورهای تحت این پروتکل که به نحوی با آن کشور مرتبط باشد ( از نظر ملیت، اقامت در آن کشور، اقامت شرکت یا بنگاه صنعتی یا تجاری در آن کشور) متقاضی ثبت علامت تجاری خود به صورت بین المللی در آن کشور گردد بدین معنی که ابتدا برند خود را به صورت داخلی به ثبت رسانده و سپس برای ثبت برند به صورت بین المللی تحت سیستم مادرید در کشورهای مورد نظر خود میتواند اقدام نماید.

خرید و فروش برند یا علامت تجاری

همانطور که تا اینجا گفته شد ، ثبت برند و علامت تجاری مستلزم فراهم آوردن شرایط ورعایت مقررات و طی کردن مراحلی است که برخی از متقاضیان ثبت برند با توجه به آنها ترجیح می دهند به جای فرآیند ثبت نسبت به خرید برند آماده مبادرت کنند چرا که برخی از افراد یا مجموعه‌ها برای تبلیغ و استفاده از برند تعجیل دارند و این در حالی است که پروسه اداری ثبت برند زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد در صورتی که خرید و انتقال برند آماده به سرعت و تنها با حضور طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است. مجتمع ثبت ایلیا در زمینه خرید و فروش برند و علامت تجاری نیز می تواند راهنمای شما باشد. مجتمع ثبت ایلیا نمونه اسم برند و علامت تجاری و یا پیشنهاد . نام و علامت تجاری و طراحی برند و علامت تجاری ( لوگو ) و نیز استعلام برند از سامانه استعلام برند علامت تجاری را نیز در لیست خدمات خود قرارداده تا به بهترین نحو ممکن در خدمت شما متقاضیان محترم باشد

حوزه های ثبت برند در خراسان جنوبی و شهرستان های آن

  • ثبت برند در بیرجند
  • ثبت برند در طبس
  • ثبت برند در فردوس
  • ثبت برند در قائنات
  • ثبت برند در سربیشه
  • ثبت برند در نهبندان
  • ثبت برند در بشرویه