درخواست مشاوره رایگان

ثبت برند در بیرجند

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 2 بهمن 1399


ثبت برند در بیرجند

ثبت برند در بیرجند برای خیلی از کسب و کار ها تبدیل به یک ضرورت شده و اگر این ضرورت را جدی نگیرید در آینده نزدیک حسرت ثبت برند در بیرجند را خواهید داشت، درست است ثبت برند در بیرجند اجبار نیست اما اگر از برندی برای معرفی محصول یا خدمات خود استفاده می کنید تا دیر نشده اقدام به ثبت آن نمایید ، زیرا اگر شخص دیگری زودتر از شما اقدام به ثبت برند در بیرجند نماید علاوه بر اینکه شما نمی توانید دیگر از این برند استفاده کنید بلکه اگر بعد از ثبت از آن برند استفاده کنید مجبور به پرداخت جریمه زیادی به صاحب برند خواهید بود. پس برای اینکه به چنین روزگاری دچار نشوید،برای ثبت برند در بیرجند اقدام کنید.خاطر نشان می شویم که ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات در جهت ثبت برند در بیرجند می باشد برای برقراری ارتباط با مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا می توانید فرم مشاوره آنی رایگان را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند هم چنین می توانید با شماره تلفن های 32137-026 و26655119-021 تماس بگیرید و از تجربیات مشاوران و کارشناسان ما در این مجموعه ثبتی بهره مند شوید.

 

ثبت برند بیرجند

 

شرایط ثبت برند در بیرجند

 • داشتن حداقل سن قانونی 18سال تمام
 • ارائه یک جواز برای ثبت برند که با طبقه مورد تقاضا مرتبط باشد الزامی است.
 • تکراری نبودن برند یکی از اموری است که می توانید از طریق استعلام برند قبل از ثبت با کمک کارشناسان ثبت برند ایلیا از آن اطمینان خاطر حاصل نمایید.
 • فارسی بودن برند یکی دیگر از شرایط ثبت برند بیرجند است که در غیر این صورت باید کارت بازرگانی ارائه شود.

نکته : استعلام برند از طریق سایت اداره ثبت علام تجاری انجم می شود و امری ضروری جهت ثبت برند در بیرجند می باشد.

علامت تجاری چیست؟

علامت تجاری می تواند یک اسم یا یک تصویر یا ترکیبی از این دو باشد که برای معرفی محصول و یا خدمات خاصی و برای فروش آن ها استفاده می شود و چون به گونه ای در تجارت دخیل است به آن علامت تجاری نیز می گویند در واقع علامت تجاری نوعی برند و هم معنا با لغت برند است و هر دو مارک محصولات می باشند.

مدارک ثبت برند در بیرجند

مدارک مورد نیاز جهت اشخاص حقیقی

 • کپی مدارک اثبات هویت متقاضی ثبت برند.
 • نمونه ای از جواز مربوط به فعالیت به نام متقاضی که موضوع آن باید با موضوع طبقه برند مرتبط باشد.
 • کارت بازرگانی در صورتی که برند غیر فارسی باشد.
 • وکالت نامه در صورت داشتن وکیل باید ارائه شود.
 • نمونه برند و یا لوگو

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند اشخاص حقوقی:

 • مدارک ثبتی شرکت متقاضی ثبت برند شامل آگهی تأسیس و آخرین آگهی تغییرات شرکت.
 • مدارک مثبت هویت مدیر عامل شرکت.
 • نمونه از لوگو یا برند مورد تقاضا برای ثبت.
 • وکالت نامه در صورت اخذ وکیل در پرونده.
 • کارت بازرگانی در زمانی که برند غیر فارسی یا بی معنی باشد باید در پرونده ارائه شود.

مدت زمان ثبت برند در بیرجند

برای ثبت برند در بیرجند مراحل متعددی وجود دارد که اگر شخصی به این امور آگاهی نداشته باشد ، قطعاً مدت زمان ثبت برندشان زمان  بیشتری هم می برد ، ثبت برند بسته به هر پرونده ای ممکن است مدت زمان کوتاه تر یا طولانی تری طی نماید ، علاوه بر این به دلیل وجود تنها یک سازمان در ایران جهت ثبت علامت تجاری ا در سراس کشور حجم پرونده ها ممکن است زیاد باشد و بیشترین زمان صرف شده در این سازمان قرار گرفتن در صف رسیدگی کارشناسان این اداره در مرحله تایید اظهارنامه  و مدارک می باشد ، اما به طور معمول این پروسه حداقل سه ماه زمان می برد.

برند اشتراکی چیست؟

 برند اشتراکی برندی است که بین دو یا چند نفر به ثبت می رسد، و هر کس نسبت به توافق انجام شده درصدی از سهم آن برند را مالک می شود، برای ثبت برند در بیرجند در برند اشتراکی نیست که کدام یک از همه اعضاء باید مدارک شناسایی شان را ارائه دهند و درصد سهم شان را نسبت به ثبت برند در بیرجند در اظهارنامه اعلام می نمایند و سپس بر اساس همان سهم عواید برند بین دو ی چند نفر تقسیم می گردد.

 

برند بیرجند

 

مراحل ثبت برند در بیرجند

 1. ثبت سامانه: ابتدا باید وارد سامانه ثبت علامت تجاری شوید و اظهارنامه ثبت برند در بیرجند را تکمیل و ارسال نمایید.
 2. پاسخ اظهارنامه: بعد از حدود زمانی 35 الی 45 روز اداره ثبت علامت تجاری سه پاسخ ممکن است به پرونده شما بدهد یا پرونده را  رد می کند یا  پرونده به نقص می خورد و یا پذیرش می شود.
 3. روزنامه نوبت اول: در صورت پذیرش اظهارنامه روزنامه نوبت اول آن چاپ و منتشر می شود و در غیر این صورت از ابتدا باید ثبت سامانه با اصلاحات انجام شود.
 4. شماره ثبت: بعد از گذشت 30 روز از زمان چاپ و اعلام ثبت برند شما در روزنامه رسمی کشور ، برای برندتان شماره ثبت صادر می شود .
 5. روزنامه نوبت دوم: بعد از صدور شماره ثبت نوبت به چاپ روزنامه نوبت دوم که خبر قطعی ثبت علامت تجاری در بیرجند است، می رسد.
 6. تصدیق ده ساله: و در نهایت بر ای برند درخواست شده گواهی یا تصدیق ثبت صادر می شود.

هزینه های ثبت برند در بیرجند

هزینه ثبت برند در بیرجند به امور متعددی بستگی دارد که بهترین راه حل برای اطلاع از هزینه ثبت برند بیرجند تماس با کارشناسان موسسه ثبت برند و شرکت ایلیا  می باشد. خروجی های هزینه ثبت برند  در بیرجند شامل؛ هزینه اظهارنامه ، هزینه حق الوکاله وکیل ، هزینه روزنامه رسمی نوبت اول و دوم ، هزینه ثبت و طراحی و استعلام و تعیین نام برند می باشد که به تعدد طبقات و محصولات تحت ثبت برند شما بستگی دارد.

ثبت برند در بیرجند توسط متقاضی

از مهم ترین اقدامات برای ثبت برند تکمیل اظهارنامه ثبت علامت تجاری به صورت کامل دقیق و خوانا می باشد. پس از آن اقدام به ثبت سامانه ای برند خود می نمایید. پس از ان منتظر بماند تا از سوی کارشناسی که رییس اداره ان را انتخاب می کندو در نوبه کار قرار می گیرد بررسی شود و اگر کارشناس تایید نمود که جهت ادامه کار به موسس تحویل شود و در غیر اینصورت جهت رفع نقص تحویل موسس شود تا از سوی او دوباره کامل و به اداره ارجاع شود.پس از تاییدیه اولیه لازم است هزینه ثبت برند و علامت تجاری پرداخت شود.

ثبت برند در بیرجند توسط مجتمع ثبتی ایلیا

در ابتدا کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ایلیا تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان میگذارند. در مرحله بعد باید مدارک اعلامی که کارشناسان ایلیا به شما اعلام میدارند را تهیه کنید و در اختیار آنها بگذارید. با توجه به نیاز متقاضیان و مجوز آن ها طبقات کالا مشخص شده و در سامانه ثبت علامت تجاری ثبت میگردد . کارشناس اداره مربوطه پس از 45 روز کاری انها را بررسی و برند تایید شده شما متقاضی گرامی را تحویل می نماید تا شما بتوانید پس از ان جهت تصدیق نامه برند نیز اقدام کنید .مدت زمان تخمین زده شده تا صدور آگهی نوبت اول یا آگهی تقاضا 45 روز کاری است که البته کلیه مراحل ثبت از صدور آگهی تقاضا تا دریافت تصدیق برند در بهترین حالت 4.5 الی5 ماه زمان نیاز دارد.اما زمان تبلیغات بهتر است پس از پایان سی روزه روزنامه اول و اطمینان از عدم اعتراض صورت گیرد.هزینه ها نیز با توجه به نوبت آگهی ها و روزنامه ها در زمان مشاوره اعلام میگردد . کارشناسان ثبت شرکت ایلیا آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت در بیرجند به شما متقاضیان محترم در این زمینه می باشند. لازم به ذکر است که کلیه مراحل فوق توسط وکیل ثبت برند و علامت تجاری در مجتمع ایلیا بر اساس آخرین قوانین ثبت برند و علامت تجاری انجام می شود.

ثبت اضافه کالا و طبقه برند در بیرجند

با اتمام ثبت برند در بیرجند امکان دارد این نیاز را داشته باشید که کالا و یا طبقه خاصی را به برند خود اضافه نمایید.در این صورت با ثبت اظهارنامه افزایش کالا و خدمات در سامانه اداره مالکیت صنعتی و بررسی کارشناسان این اداره و پرداخت میزان مبلغ اعلامی آگهی آن انتشار می یابد.

شایان ذکر است که خیلی از کسب و کار های قدرتمند دنیا یکی از مهم ترین و ارزشمند ترین دارایی شان برند شان است و اگر برندشان، این سرمایه مخفی را از آن ها بگیرید ورشکسته می شوند.ممکن است سوال باشد برایتان که چگونه نمی توان از یک برند قدرتمند سوء استفاده شود؟ درست همین جاست که مالکیت معنوی آشکار می شود. ثبت برند در بیرجند هم مالکیت معنوی است که به برند شما قدرت قانونی می بخشد و اگر انجام شود انحصار ده ساله یک برند را به شما اختصاص می دهد که کسی نمی تواند از آن سو استفاده کند. پس حتماً اقدام به ثبت برند در بیرجند نمایید ، ما در مجتمع ثبتی ایلیا بیش از نوزده سال است که خدمات ثبت برند را در سراسر ایران را ارائه می دهیم فقط کافی است با ما تماس بگیرید و علاوه بر استفاده رایگان از مشاوره ثبت ایلیا با روند کار این موسسه هم آشنا شوید.

حوزه های ثبت برند در خراسان جنوبی و شهرستان های آن

 • ثبت برند در بیرجند
 • ثبت برند در طبس
 • ثبت برند در فردوس
 • ثبت برند در قائنات
 • ثبت برند در سربیشه
 • ثبت برند در نهبندان
 • ثبت برند در بشرویه

پل ارتباطی مجتمع ایلیا

( به لبخندتان برترینیم )

شماره تماس مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا

شعبه کرج: 137 32 – 026
شعبه تهران :119 55 266 – 021
سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی : WWW.ELIYA.IR
پست الکترونیکی به نشانی INFO@ ELIYA.IR

خدمات قابل ارائه مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا ( ثبت ایلیا ) در کلیه واحد های ثبتی اداره ثبت شرکتها شامل ( ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت ) خدمات نام تجاری در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند و ثبت علامت تجاری ، ثبت طرح صنعتی و ثبت اختراع ) همچنین اموراخذ کارت بازرگانی در اتاق بازرگانی استانها ی کشور ) و کلیه خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، هم چنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی در سراسر ایران.

ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید
ثبت برند در بیرجند

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
علیرضا کیانی
درخواست ثبت برند دارم در صورت امکان تماس بگیرید و راهنمایی نمایید
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
فرآیند ثبت برند زیر نظر اداره مالکیت صنعتی انجام میشه و برای ثبت در ابتدای امر از شما یک مدرک اثبات کننده فعالیت تقاضا میشه. برای ارائه اطلاعات تخصصی تر کارشناسان ثبت برند با شما تماس خواهند گرفت
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید