لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

نمونه قرارداد مشارکت احداث کارخانه


نمونه قرارداد تخصصی و حقوقی در ضمینه مشارکت احداث کارخانه

نمونه قرارداد مشارکت احداث کارخانه

قرارداد مشارکت احداث کارخانه

ماده1. طرفین قرارداد مشارکت

1/1آقای.....................فرزند...........دارای شناسنامه شماره..........................صادره از.......کدملی.....................به آدرس..................

به عنوان«شریک» در این قرارداد نامیده می شود.

2/1شرکت مالی و اعتباری ...........به مدیریت عاملی............به شماره ثبت....................در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت های صنعتی به اقامتگاه قانونی...................به عنوان «شرکت» در این قرارداد نامیده می شود.

ماده2. موضوع قرارداد مشارکت

قرارداد مشارکت احداث کارخانه

سرمایه گذاری به منظور احداث و تکمیل وراه اندازی کارخانه تولید محصولات و کالاهای ................طرفین ملتزم و متعهد شدند کلیه سرمایه مشارکت مدنی را با رعایت مندرجات مفاد قرارداد مورد استفاده قرار دهند.

1/2احداث، تاسیس و تکمیل بنا وساختمان و تاسیسات مورد لزوم در ملک ...............با کاربری صنعتی در پلاک اصلی..............فرعی از ................واقع در بخش .............شهرستان .........به مساحت..........با حدود اربعه و نقشه ها و دستورالعمل های اجرایی شمالا به.............

جنوباً به .....................

غرباً به......................

شرقاً به................2/2خرید اسباب و وسایل کار به شرح ذیل

نوع

مقدار

مشخصات اموال

2/3اقدام به خرید و ورود اموال به شرح ذیل

مقدار......................اموال..................ورود از کشور..............به ایران با استفاده از سرمایه مشارکت مدنی

2/4 اموال و وسایل مورد نیاز وارداتی طبق شرایط و ضوابط واردات اموال و کالاهای موضوع اعتبار اسنادی مربوط و مشخصات مندرج در پیشنهاد شماره................مورخ...........واصله از شرکت خارجی .............و انجام معامله موضوع اعتبار اسنادی ،اسناد و مدارک خرید جزو اسناد و مدارک مشارکت منضم قرارداد است.

3. تابعیت و مرکز اصلی قرارداد مشارکت

1/3 تابعیت این قرارداد مشارکت مدنی ایرانی می باشد.

2/3 مرکز اصلی این مشارکت مدنی به آدرس ایران ..........استان.............شهرستان..........محله..........خیابان...........پلاک................واحد...........می باشد.

ماده4. سرمایه قرارداد مشارکت

سرمایه این مشارکت مدنی مبلغ...............ریال که تماماً و نقداً از طرف شرکت برای امور مشارکت های چک بانکی شماره............مورخ ......آورده شده است.

ماده5. مدیریت داخلی قرارداد مشارکت

مدیریت داخلی این مشارکت مدنی را شخص شریک بالمباشره اعمال مدیریت اجرای فعالیت را به صورت منسجم و ضابطه مند به صورت رایگان و مجانی صورت می دهد.

ماده6. شرایط وضوابط حاکم برقرارداد مشارکت

1/6. سهم الشرکه شرکت در مشارکت مدنی موضوع این قرارداد مبلغ .................ریال و شریک موافقت نمود به نسبت.................درصد ملک و اموال مورد مشارکت اعم از منقول و غیرمنقول را شریک گردد.

2/6 شریک تعهد نمود کلیه عملیات مربوط به موارد مشارکت را از تاریخ امضاء قرارداد در مدت.............ماه انجام دهد اخذ هر گونه مفاصاحساب و گواهی پایان کار ساختمانی وسایر مجوزهای ضروری به عهده شریک می باشد.

3/6طرفین قرارداد مشارکت بدون اجازه و موافقت یکدیگر حق واگذاری سهم الشرکه خود از عرصه و کارخانه احداثی و تاسیسات وسایر اموال موضوع مشارکت به اشخاص ثالث را ندارند.

4/6طرفین حق هر گونه نقل و انتقال نسبت به منافع سهم الشرکه خود را به هر صورت اعم از وکالت، وصایت، اجاره و حق تقسیم اموال مشارکت تا تسویه حساب مشارکت را ضمن عقد صلح از خود سلب و ساقط نمودند.

5/6 شریک متعهد شد در مقابل خطرات و ضرر و زیان احتمالی تمامی اموال و اسباب و وسایل و کل فعالیت پروژه در طول دروه مشارکت را در نزد شرکت های بیمه گر معتبر بیمه نماید.

6/6هر گونه عرصه و اعیانی، تاسیسات ،ابنیه و مستحدثات اعم از متصل و منفصل و نیز امتیازات و پروانه های اخذ شده برای کارخانه، خطوط تلفن، آب، برق، گاز و.......من حیث المجموع جزء آورده وسرمایه مشارکت محسوب می گردد.

7/6. چنانچه به استناد مقررات و قوانین مربوط به احداث یا توسعه خیابان، کوچه، معبر، جاده یا اجرای طرح بزرگراه و مترو قسمت یا تمام مورد ملک در طرح قرار گیرد آن قسمت بهای که مجری طرح شهرداری یا سازمان دیگر پرداخت می کند جزو مشارکت محسوب وفی مابین طرفین به نسبت سهام تقسیم می گردد.

7. مرجع حل اختلاف

در صورت بروز اختلاف بین طرفین در ابتدا با مذاکرات اصلاحی موضوع حل و فصل می گردد در صورت عدم حل وفصل اختلاف از این طریق مراجع ذیصلاح دادگستری صالح به رسیدگی به موضوع و رفع اختلاف فی مابین طرفین می باشند.

8. تعداد مواد و نسخ قرارداد

این قرارداد در مورخ............فی مابین طرفین تحریر، تنظیم، امضاء در .................ماده..........بند..........تبصره مبادله و لازم الاجرا گردید.

شریک آقای ............... شرکت به مدیریت عامل.......................

نمونه قرارداد مشارکت احداث کارخانه

پل ارتباطی ما:

( به لبخندتان برترینیم )

شماره تماس مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا

  • شعبه کرج: 137 32 – 026
  • شعبه تهران :119 55 266 – 021
  • سامانه ی پیامکی: 32 52 52 32
  • سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی : WWW.ELIYA.IR
  • پست الکترونیکی به نشانی INFO@ ELIYA.IR:

خدمات قابل ارائه مجموعه مجتمع ثبتی ایلیا در کلیه واحد های ثبتی ( اداره ثبت شرکتها وثبت تغییرات شرکت ها و ثبت برند و ثبت علامت تجاری استانها ) و خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، همچنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه های ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی سراسر ایران.

جهت مشاهده دیگر نمونه قراردادهای حقوقی روی لینک نمونه قراردادها کیلیک نمایید.

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

نمونه قرارداد کارگزاری امور ضمانت نامه های بانکی وسرمایه گذاری

دانلود نمونه قرارداد تخصصی و حقوقی در ضمینه کارگزاری امور ضمانت نامه های بانکی وسرمایه گذاری و اخذ تسهیلات - و خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، همچنین

نمونه قرارداد پیمانکاری مدیریت فنی، مالی،اداری، اجرای پروژه ها

پیمانکاری مدیریت فنی، مالی،اداری، اجرای پروژه های تجاری، اداری، مسکونی،ورزشی ،گردشگری و تفریحی و... - موضوع پیمان عبارت است از مدیریت فنی، مالی،اداری و...

نمونه قرارداد بارگیری و حمل به محل انبار کارفرما

دانلود نمونه قرارداد تخصصی و حقوقی در ضمینه بارگیری و حمل به محل انبار کارفرما(حمل و نقل کالای دریایی) - و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران ( جهت مشاهده دیگر نمونه قراردادهای حقوقی روی لینک نمونه قراردادها کیلیک نمایید )

نمونه قرارداد صلح حقوق رستوران در حال فعالیت

دانلود نمونه قرارداد تخصصی و حقوقی در ضمینه صلح حقوق رستوران در حال فعالیت - و خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، همچنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه های ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی سراسر ایران.

نمونه قرارداد انتقال دانش فنی مطرح طرح

دانلود نمونه قرارداد تخصصی و حقوقی در ضمینه انتقال دانش فنی مطرح طرح - و خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، همچنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه های ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی سراسر ایران.

نمونه قرارداد پیمانکاری تجهیزات واجرای تغذیه پست برق

قرارداد تخصصی و حقوقی در ضمینه پیمانکاری خرید تجهیزات واجرای طرح تغذیه پست برق اختصاصی - ..که در این قرارداد«پیمانکار»نامیده می شود ازطرف دیگر به شرح زیر..

نمونه قرارداد همکاری در بازاریابی و حمل و نقل

دانلود نمونه قرارداد تخصصی و حقوقی در ضمینه همکاری در بازاریابی و حمل و نقل - و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران ( جهت مشاهده دیگر نمونه قراردادهای حقوقی روی لینک نمونه قراردادها کیلیک نمایید )

نمونه قرارداد مشارکت مدنی کالاها و محصولات صادراتی

دانلود نمونه قرارداد تخصصی و حقوقی در ضمینه مشارکت مدنی کالاها و محصولات صادراتی - و خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، همچنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه های ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی سراسر ایران.

نمونه قرارداد تولید توزیع محصولات تولیدی غذایی

دانلود نمونه قرارداد تخصصی و حقوقی در ضمینه پیمانکاری تولید توزیع محصولات تولیدی غذایی - و خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، همچنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه های ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی سراسر ایران.

نمونه قرارداد نگهداری تاسیسات برقی و مکانیکی پروژه های بزرگ

دانلود نمونه قرارداد پیمانکاری تخصصی و حقوقی در ضمینه سرویس و نگهداری تاسیسات برقی و مکانیکی پروژه های بسیار بزرگ و عظیم تهیه و تدوین و تنظیم انواع قراردا

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید