لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

نمونه قرارداد بارگیری و حمل به محل انبار کارفرما


نمونه قرارداد تخصصی و حقوقی در ضمینه بارگیری و حمل به محل انبار کارفرما(حمل و نقل کالای دریایی)

نمونه قرارداد بارگیری و حمل به محل انبار کارفرما

قرارداد بارگیری و حمل به محل انبار کارفرما(حمل و نقل کالای دریایی)

قرارداد حاضر فیمابین شرکت سهامی خاص مختلط حمل و نقل ................. به مدیریت عاملی آقای ........... و ریاست هیأت مدیره آقای ............... به شماره ثبت ........... به نشانی تهران خیابان ............. تقاطع ................. شماره ............... شماره تلفن .................به عنوان پیمانکار و شرکت ............. به مدیریت آقای ............. به نشانی تهران خیابان ............ شماره ......... طبقه ......... واحد ............... از طرف دیگر به عنوان کارفرما در ............ نسخه تنظیم و منعقد گردید و کلیه مفاد آن برای طرفین قطعی و لازم الاجرا می باشد.

ماده 1. موضوع قرارداد

بارگیری وحمل .................. تن سنگ آهن از .................. به مقصد ............ در محل انبار کارفرما

ماده 2. شرایط قرارداد

1-پیمانکار متعهد می گردد ظرف مدت حداکثر ................. روز ..... تن سنگ آهن را حمل نموده و روزانه تعداد کامیون های ارسالی جهت بارگیری را تأمین نماید.

2. هزینه حمل و نقل از مبدأ معدن ......... ............. تا مقصد .................... برای .................... تن پارت اول بنا به توافق طرفین تنی ................. تومان معین گردیده است که صاحب کالا می بایست به صورت پارت های .................. تنی با این شرکت تسویه نماید.

3. بنا به توافق طرفین مقرر می گردد در صورتی که ظرف مدت ............ روز پیمانکار نتواند کالای موضوع قرارداد را حمل نماید، کارفرما می تواند مستقلا تصمیم گیری نموده و به هر طریق حجم بار بازمانده تا سقف .............. تن پارت اول را به مقصد بندر عباس بارگیری نماید.

4. کارفرما متعهد می گردد ......... ساعت قبل از بارگیری و حمل کالا جهت ارسال کامیون موضوع را به پیمانکار اعلام نماید در صورت اعزام کامیون و عدم بارگیری در مبدأ و یا تخلیه در مقصد خسارت مربوطه به عهده کارفرما می باشد.

5. کارفرما چک بانکی به مبلغ ............... ریال به شماره ............. بانک ............. حساب جاری ...................... در وجه شرکت حمل و نقل .................و ............ بابت تضمین پرداخت کرایه حمل محموله سنگ آهن صادر و تحویل می نماید تا پس از اتمام قرارداد به کارفرما مسترد گردد.

6. کلیه مسئولیت های ناشی از حمل پس از بارگیری طبق قوانین حاکم بر شرکت های حمل و نقل ................ اعم از حفاظت کالا، تحویل به موقع کالا بر اساس قبض باسکول در محل معدن و غیره به عهده پیمانکار می باشد.

7. در صورت بروز هرگونه حوادث و اتفاقات غیر مترقبه (فورس ماژور) که اجرای تمام یا بخشی از قرارداد را به وسیله پیمانکار ............ معلق نماید، پیمانکار می بایست بلافاصله مراتب را به کارفرما اطلاع دهد و در صورت عدم امکان حمل کالای موضوع ماده یک قرارداد به نسبت میزان عملیات انجام شده مفاصا خواهدکرد.

8. طرفین قرارداد در صورت تمایل می توانند برای حمل پارت های بعدی با توافقات جدید این قرارداد راتمدید نمایند.

9. این قرارداد به صورت یکطرفه غیر قابل فسخ می باشد، در صورت لزوم فسخ با اعلام کتبی و تعیین مدت توسط هر یک از طرفین قابل فسخ می باشد.

10. کسری بار هر کامیون به ازای هر تن ............. کیلوگرم مجاز می باشد و چنانچه کامیون به دلایلی بیشتر از رقم فوق الذکر کسری داشته باشد جبران خسارت به عهده راننده می باشد که می بایست مبلغ کسری بار و هزینه سنگ را پرداخت نماید.

11.چنانچه معدن به دلایل مختلف بارگیری از بارگیری کامیون ها امتناع نماید و باربری از این طریق متحمل خسارت به راننده شود صاحب کالا می بایست برابر قوانین جاری خسارت وارده را جبران نماید و همچنین پس از رسیدن بار در بندر ......... صاحب کالا یا نماینده قانونی وی می بایست در کمتر از ............. ساعت نسبت به تخلیه کامیون ها اقدام نمایند. درغیر این صورت صاحب کالا برابر قوانین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور موظف به پرداخت حق خواب خواهد شد.

12. پرداخت حق بیمه و مالیات به عهده کارفرما می باشد.

ماده 3. حل اختلاف

قرارداد بارگیری و حمل به محل انبار کارفرما(حمل و نقل کالای دریایی)

در صورت بروز هر گونه اختلاف طرفین موظف به حل و فصل موضوع به صورت مسالمت آمیز می باشند و در غیر این صورت از طریق داوری ....................... آقای ............ فرزند ..................... موضوع اختلاف حل و فصل خواهد شد. قرارداد فوق در ........................... ماده و ............... بند و .................. نسخه در ........................... به تاریخ .................. تنظیم و در اختیار طرفین قرار گرفته که هر یک حکم واحد دارد.

شرکت پیمانکار به مدیریت شرکت کارفرما به مدیریت

................................. ....................................

قرارداد بارگیری و حمل به محل انبار کارفرما(حمل و نقل کالای دریایی)

نمونه قرارداد بارگیری و حمل به محل انبار کارفرما

پل ارتباطی مجتمع ایلیا

( به لبخندتان برترینیم )

شماره تماس مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا

  • شعبه کرج: 137 32 – 026
  • شعبه تهران :119 55 266 – 021
  • سامانه ی پیامکی: 32 52 52 32
  • سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی : WWW.ELIYA.IR
  • پست الکترونیکی به نشانی INFO@ ELIYA.IR:

خدمات قابل ارائه مجتمع ثبتی ، اداری و حقوقی ایلیا ( ثبت ایلیا ) در کلیه واحد های ثبتی اداره ثبت شرکتها شامل ( ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت ) خدمات نام تجاری در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند و ثبت علامت تجاری ، ثبت طرح صنعتی و ثبت اختراع ) همچنین اموراخذ کارت بازرگانی در اتاق بازرگانی استانها ی کشور ) و کلیه خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، همچنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران ( جهت مشاهده دیگر نمونه قراردادهای حقوقی روی لینک نمونه قراردادها کیلیک نمایید )

قرارداد بارگیری و حمل به محل انبار کارفرما(حمل و نقل کالای دریایی)

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

نمونه قرارداد مشاوره دریافت وام و تسهیلات بانکی

دانلود نمونه قرارداد تخصصی و حقوقی در ضمینه مشاوره ای دریافت وام و تسهیلات بانکی(ارزی وریالی) قراردادهای حقوقی روی لینک نمونه قراردادها کیلیک

نمونه قرارداد پیمانکاری کاشیکاری و سرامیک

دانلود نمونه قرارداد تخصصی و حقوقی در ضمینه پیمانکاری کاشیکاری و سرامیک - و خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، همچنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده ...

نمونه قرارداد خدمات مشاوره ای در امور سرمایه گذاری

دانلود نمونه قرارداد تخصصی و حقوقی در ضمینه خدمات مشاوره ای در امور سرمایه گذاری - و خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، همچنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه های ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی سراسر ایران.

نمونه قرارداد حق الوکاله بین موسسه و وکیل

دانلود نمونه قرارداد تخصصی و حقوقی در ضمینه حق الوکاله بین موسسه و وکیل - و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران ( جهت مشاهده دیگر نمونه قراردادهای حقوقی روی لینک نمونه قراردادها کیلیک نمایید )

نمونه قرارداد انتقال دانش فنی مطرح طرح

دانلود نمونه قرارداد تخصصی و حقوقی در ضمینه انتقال دانش فنی مطرح طرح - و خدمات اداری در کل مراجع ذیصلاح ، همچنین امور حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه های ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی سراسر ایران.

نمونه قرارداد مشارکت در تولید صنعتی

توضیحات کامل به همراه نمونه قرارداد مشارکت در تولید صنعتی.با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید و امور خود را به ما بسپارید.

نمونه قرارداد عملیات اجرای گاز فشار قوی پلی اتیلن المک گاز

دانلود نمونه قرارداد حقوقی و تخصصی در خصوص امور پیمانکاری عملیات اجرای گاز فشار قوی پلی اتیلن و نصب المک گاز - تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصص

نمونه قرارداد تولید محصول و نمونه قرارداد تولید قراردادی

ارائه توضیحات کامل درباره نمونه قرارداد تولید محصول و نمونه قرارداد تولید قراردادی.با ثبت شرکت ایلیا تماس بگیرید و کلیه امور خود را به ما بسپارید.

نمونه قرارداد نصب و راه اندازی دستگاه خود پرداز

دانلود نمونه قرارداد تخصصی و حقوقی درضمینه فروش، نصب و راه اندازی باآموزش و پشتیبانی و خدمات پس از فروش دستگاه خود پرداز با دوره گارانتی معین - و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران ( جهت مشاهده دیگر نمونه قراردادهای حقوقی روی لینک نمونه قراردادها کیلیک نمایید )

نمونه قرارداد اجاره پایانه های فروش(POS)

دانلود نمونه قرارداد تخصصی و حقوقی درضمینه اجاره پایانه های فروش(POS) - و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران ( جهت مشاهده دیگر نمونه قراردادهای حقوقی روی لینک نمونه قراردادها کیلیک نمایید )

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
برگزاری مسابقه اینستاگرمی مسابقه اینستاگرمی
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید