جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

استعلام رایگان شرکت【مشاوره رایگان و تخصصی✔️】

استعلام رایگان شرکت

استعلام رایگان شرکت یکی از اولین مقدماتی است که پیش از ثبت شرکت باید انجام شود زیرا سبب آگاهی شما از مواردی می شود که برای ثبت شرکت و حتی اداره آن مفید می باشد.

استعلام شرکت را می توان در مورد اسم شرکت ابتدای امر انجام داد و در مراحل بعد استعلام از روزنامه رسمی شرکت و یا سایت مرجع شناسه ملی اشخاص حقوقی نیز ممکن است.

برای استعلام تخصصی شرکت ها در کم ترین زمان ممکن می توانید با مجتمع ثبتی ایلیا تماس حاصل فرموده و بر طبق موارد و مدارک مربوط به استعلام نام و شرکت مورد نظر خود با بهره مندی از مشاوره رایگان و نیز تخصصی مجتمع ایلیا به اهداف خود دست یابید .

روش استعلام رایگان نام شرکت

انتخاب نام برای شرکت باید بر طبق قوانین اداره ثبت شرکت ها اعمال کردد. انتخاب بهترین نام باعث ایجاد بازاریابی تاثیرگزار در فعالیت شرکت خواهد داشت . بدین منظور برای انتخاب نام برای شرکت باید دقت بسیار به خرج داد و قبل از انتخاب نام برای حرفه و شرکت خود با انجام کارهای مربوط به استعلام شرکت ها از انتخاب بهترین نام برای شرکت اطلاع پیدا کرد .

در زمان انتخاب نام مناسب برای شرکت باید با نظر به اتفاق تمامی شرکا در شرکت انجام پذیرد. اسم شرکت در طی فعالیت و حیات شرکت دارای تاثیر به سزا و هم چنین در موفقیت شرکت تاثیرگزار می باشد.

نام شرکت باید تاثیر مثبت در تقاضاکنندگان و مشتریان بلقوه خود ایجاد کند. برای انتخاب بهترین نام برای شرکت خود می توانید با مشاوران مجرب مجتمع ایلیا در ارتباط باشید .

استعلام رایگان شرکت

استعلام رایگان نام شرکت

بر اساس قانون تجارت بایستی هر شرکت در زمان ثبت نام مشخص به خود را داشته باشد و این نام نباید در حوزه ی ثبتی که شرکت به ثبت رسیده تکراری باشد. در نتیجه قبل از آنکه نام های پیشنهادی خود را برای اداره ثبت شرکت ها ارسال نمایید بهتر است ابتدا نام انتخابی خود را استعلام بگیرید سپس برای ثبت آن اقدام نماید .

با توجه به قوانین تجارت شرکت یک شخصیت حقوقی است درنتیجه شما نمی توانید بر اساس نام حقیقی افراد اسم شرکت را انتخاب نماید پس اسمی باید انتخاب شود که کاملا از نام شرکا و شخصیت حقیقی مجزا باشد.

مزایای استعلام رایگان شرکت ها

زمانی که میخواهید شروع به معامله کنید با هر شرکتی بهتر است برای آنکه دچار مشکل نشوید و با یک شرکت سوری شروع به معامله نکنید از صحت وجود شرکت یک استعلام بگیرید و از سود جویی های احتمالی جلوگیری نمایید.

استعلام اسم شرکتها

به منظور استعلام اسم شرکت لازم است که از سایتهای مرجع معتبر استفاده نماییم تا مطمئن شویم که اسمی که برای ثبت شرکت خود انتخاب نموده ایم پیش از این به ثبت نرسیده باشد، این موضوع سبب می شود که بدون نگرانی از رد شدن پرونده تعیین نام شرکت، اسامی مورد نظر برای ثبت شرکت را به اداره ثبت شرکت ها ارجاع دهید و از اتلاف هزینه و زمان شما برای تعیین نام مجدد جلوگیری می شود بدین منظور می توانید به سایت شناسه ملی به آدرسilenc.ir مراجعه کنید و با ورود اسم مورد نظر و وارد کردن دکمه جستجو و کد امنیتی از عدم ثبت نام منتخب خود برای شرکت اطمینان حاصل نمایید.

انتخاب نام شرکت قبل از استعلام شرکت

اسامی مورد نظر برای ثبت شرکت به این گونه است که : اسم نباید تکراری باشد در شهری که شرکت به ثبت می رسد به عنوان اسم شرکت قبلا ثبت نشده باشد. اسم انتخابی کاملا فارسی باشد و از لغت نامه دهخدا استخراج شده باشد. اسم باید با در کنار هم قرار گرفتن 3 الی 4 واژه در کنار هم تشکیل شود.

باید این را بدانید به دلیل آنکه امروزه تعداد افرادی که شرکت به ثبت می رسانند بایستی دقت بیشتری در انتخاب اسمم نمود و از همه مهم تر انتخاب نام بسیار دشوار است . در نتیجه باید با افرادی بایستی از افرادی که متخصص در انتخاب نام هستند مشاوره های لازم را بگیرید.

درصورتی که قبلا نام شرکت انتخابی شما به ثبت رسیده باشد اسم شما رد خواهد شد پس برای جلوگیری از این اتفاق نام خود را از قبل استعلام بگیرید.

به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دروازه خورشید
دروازه خورشید
5 سال قبل

لطفا استعلام تایین نام میخواستم

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  دروازه خورشید
5 سال قبل

لطفا با این شماره تماس بگیرید 02632525232