جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

استعلام ثبت شرکت【 لیست اسامی شرکتهای ثبت شده ✔️】

استعلام ثبت شرکت

ثبت شرکت ها لازمه انجام فعالیت های قانونی بوده که با تکیه بر آن، انجام امور تخصصی بدون اندکی اضافه کاری، تنها با انجام استعلام ثبت شرکت و با دانستن مراحل انجام آن باعث کم شدن دغدغه فکری افراد خواهید شد.

برای کسب اطلاع در زمینه روش های استعلام ثبت شرکت در ادامه متن زیر مطالب مهمی را ارائه می کنیم که هر شخصی که در صدد ثبت شرکت باشند با مطالعه مقاله زیر می توانند در صورت پیش آمدن هر سوال در زمینه استعلامات ثبت شرکت ها قبل از هر اقدامی با مشاوران و کارشناسان ما در موسسه ایلیا در ارتباط بوده و در مسیر اهدافتان گام بردارید.

استعلام ثبت شرکت – لیست اسامی شرکتهای ثبت شده

در حال حاضر تنها ترین منبع قابل استناد برای همه اشخاص، ارگان ها، سازمان های دولتی و خصوصی سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور می باشد و تنها شرکت هایی معتبر می باشند که نام آنها در این سامانه موجود باشد.

انواع مختلف شرکت ها ، شماره ثبتی دارند که یکی از موارد اصلی جهت استعلام شرکت می باشد.

شماره ثبت برای یک شرکت شبیه به شماره شناسنامه برای یک فرد است. استعلام کلی شرکت را می توان از طریق اداره ی ثبت شرکت ها و یا اینکه از کارشناسان مجرب مجتمع ثبت شرکت ایلیا در این خصوص به صورت کاملا رایگان اطلاعات لازم را کسب نمایید.

نام شرکت ، شناسه ملی شرکت و شماره ثبت شرکت سه رکن اصلی جهت استعلام شرکت توسط سامانه اداره ثبت شرکتها به شرح فوق www.irsherkat.ssaa.ir می باشد.

استعلام روزنامه رسمی شرکت

همین طور جهت ثبت تغییرات شرکت یا ثبت اینترنتی نیز می توان از این سامانه که زیر شاخه ی سازمان ثبت اسناد کشور می باشد ، استفاده کرد.

اگر فراتر از استعلام شرکت اطلاعات بیش تری در خصوص نام اعضای هئیت مدیره و میزان سرمایه ی یک شرکت می خواهید ، داخل سامانه روزنامه رسمی کشور به آدرس ذیل شوید https://www.rrk.ir با وارد کردن نام شرکت ، یا شماره ثبت شرکت ، در قسمت آگهی های قانونی ؛ روزنامه رسمی شرکت قابل مشاهده می شود.

در صفحه آگهی های قانونی می توان یکی از فیلدهای خالی مانند نام شخصیت حقوق شماره ثبت شرکت و یا شناسه ملی شرکت را درج نمود تا روزنامه های تاسیس و تغییرات شرکت مورد نظر را مشاهده نمایید.

در روزنامه تاسیس علاوه بر ده مورد اطلاعاتی که در بالا اشاره شده می توان اطلاعات بیشتری نظیر موضوع فعالیت، اشخاص شرکت، سرمایه شرکت و سایر اطلاعات موجود در آگهی تاسیس را مشاهده نمود.

چنان چه در این سایت اطلاعاتی از شرکت مورد نظر یافت نشد ، نشان دهنده این است که آن شرکت به طور قانونی به ثبت نرسیده است.

استعلام ثبت شرکت

روش استعلام نام شرکت

هر شرکت باید نام مخصوص به خود داشته باشد، نام شرکت مشخصه ای است که هویت او را معلوم و موجب شناسایی وی شده و تمیز آن را از دیگر شرکت ها، امکان پذیر می سازد.

پس از ثبت ، قانون شرکت را به این نام به عنوان یک شخص حقوقی شناخته و تحت حمایت قرار می دهد. از آن جا که شخصیت حقیقی شرکا از شخصیت حقوقی و تجاری آن ها منفک می باشد.

بطور معمول اسم شرکت غیر از اسم حقیقی یا تجاری شرکا انتخاب می گردد و قانون تجارت نیز در این خصوص صراحت دارد که شرکت تحت اسم مخصوصی تشکیل خواهد شد.

برای تعیین نام شرکت، موسسین باید بدواً نظر مساعد اداره ثبت شرکت ها را کسب نمایند. در انتخاب نام شرکت می بایست به نکات ذیل توجه داشت:

نام انتخابی، دارای سابقه ثبت نباشد؛ دارای معنا و مطابق با فرهنگ اسلامی باشد؛ حداقل سه سیلاب باشد؛ لاتین نباشد، واژه ی بیگانه نباشد و فارسی باشد.

امروزه انتخاب نام شرکت بسیار سخت تر از گذشته شده است، چرا که حجم اسامی ثبت شده شرکت در دهه های اخیر به طور چشمگیری افزایش یافته است.

چنانچه نامی قبلاَ در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده باشد دیگر قابلیت ثبت در آن اداره محترم را ندارد. بدین منظور، جهت پیشگیری از رد نام در سامانه اداره ثبت شرکت ها، قبل از ثبت نام شرکت در سامانه ثبت شرکت ها، از نام انتخابی خود استعلام بگیرید.

روش استعلام نام شرکت

به منظور حصول اطمینان از عدم ثبت نام انتخابی شرکت می توانید به پایگاه های اینترنتی ذیل مراجعه فرمایید.

1.پایگاه اینترنتی استعلام اشخاص حقوقی کشور به نشانی https://ilenc.ssaa.ir/

این سامانه از معتبرترین روش ها جهت استعلام نام شرکت می باشد که زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است و علاوه بر شرکت ها تمامی اشخاص حقوقی کشور نظیر ارگان های دولتی و شهرداری ها را در بر می گیرد.

پس از وارد شدن در سامانه، درج نمودن حداقل یکی از سه قلم اطلاعاتی ذیل الزامی است.

 • شماره ثبت
 • شناسه ملی
 • نام شخصیت حقوقی

در حال حاضر مهم ترین منبع قابل قبول برای همه اشخاص ، ارگان ها ، سازمان های دولتی و خصوصی سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور ( https://ilenc.ssaa.ir/ ) است.

استعلام نام شرکت بدین صورت برای بررسی امکان ثبت نام مد نظر برای شرکت مورد استفاده قرار می گیرد، طبق قانون تجرات اسامی که قبلاً در سامانه ثبت شرکت ها به ثبت رسمی رسیده باشند، مجوز ثبت نخواهند داشت و نمی توان از آن نام برای شرکت خود استفاده نمود.

 • نام شرکت.
 • شماره ثبت شرکت.
 • شناسه ملی شرکت.

یکی دیگر از راه های گرفتن استعلام اداره ثبت شرکتها می باشد. به این صورت که باید به سامانه اینترنتی این اداره مراجعه نمود، و از مراجعه حضوری پرهیز نمود زیرا از پاسخ به هرگونه مراجعه حضوری به این اداره خودداری می گردد.

بسیاری از شرکت های غیر مجاز به دلیل عدم وجود شماره ثبت غیر مجاز هستند و البته به راحتی به شما اجازه ثبت یک شرکت را نخواهند داد، می توان در این صورت از مشاوره حقوقی ثبت شرکت ایلیا یا وکیل متخصص مجتمع حقوقی و ثبتی ایلیا استفاده کرد.

برای اشخاص حقیقی شناسنامه ، کارت ملی و برای اشخاص حقوقی برگه ای که از سامانه استعلام اشخاص حقوقی صادر می گردد نشان دهنده مشخصات کلی اشخاص می باشد.

برای استعلام شرکت های ثبت شده چگونه می توان اقدام کرد ؟

ماده 20 قانون تجارت شرکت های تجاری را مشتمل بر 7 قسم ذیل تقسیم می کند:

 • شرکت سهامی.
 • شرکت با مسئولیت محدود.
 • شرکت تضامنی.
 • شرکت مختلط غیر سهامی.
 • شرکت مختلط سهامی.
 • شرکت نسبی.
 • شرکت تعاونی تولید و مصرف.

همه انواع شرکت ها پس از تکمیل مراحل ثبت و دریافت شماره ثبت برای متقاضیان قابل پیگیری و استعلام می باشند، چنانچه اطلاعات مجموعه ای در این استعلام یافت نشد حاکی از آن است که این مجموعه به عنوان شرکت به طور قانونی ثبت نشده است.

چگونه می توان قانونی بودن شرکت ها را استعلام نمود؟

در حال حاضر تنها منبع قابل استناد برای همه اشخاص، ارگان ها، سازمان های دولتی و خصوصی سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور می باشد و تنها شرکتهایی معتبر می باشند که نام آنها در این سامانه موجود باشد، در این سامانه داشتن یکی از 3 مورد :

 • نام شرکت
 • شماره ثبت شرکت
 • شناسه ملی شرکت

برای استعلام شرکت مورد نیاز و ضروری است ، با داشتن یکی از این 3 مورد می توان در صورت وجود داشتن آن شرکت اطلاعات کلی که در ابتدا توضیح داده شد را بدست آورد و به بیان بهتر می توان شناسنامه شرکت را مطالعه نمود.

برای گرفتن هرگونه استعلام از اداره ثبت شرکتها فقط و فقط می توان به سامانه اینترنتی این اداره مراجعه نمود، زیرا از پاسخ به هرگونه مراجعه حضوری به این اداره خودداری می گردد، تمامی سوالات متداول در زمینه ثبت شرکتها و موسسات در سایت اداره ثبت اسناد و املاک کل کشور به آدرس https://sherkat.ssaa.ir تشریح گردیده است.

استعلام شماره ثبت شرکت

پس از اتمام کارهای مربوط به ثبت شرکت، اداره ثبت شرکت ها یک شماره ثبت به شرکت تخصیص می دهد. این شماره دارای اهمیت بسیاری است. شرکت از این پس با این شماره شناخته می شود. لیکن، ممکن است نمونه ای شبیه به این شماره در کشور وجود داشته باشد.

به همین دلیل، سازمان املاک و اسناد کشور شماره دیگری به نام شناسه ملی به افراد حقوقی اختصاص می دهد.

این شناسه یازده رقمی است که تنها منحصر به یک شرکت است. از مهم ترین موارد در شناسایی و استعلام وجود یا عدم وجود یک شرکت محسوب می شود.

مشخصات کلی شماره ثبت شرکت

 • هم چون شناسنامه از راههای شناسایی هویت شرکت یا موسسه می باشد.
 • ثابت و بدون تغییر است.
 • شرکتهایی که شماره ثبت ندارند غیر مجاز محسوب می شوند.
 • راهی برای مطالعه شناسنامه شرکتهاست.
 • مادامی که شرکت دایر باشد با این شماره قابل شناسایی است.
 • مهمترین پارامتر یا مهمترین مشخصه در استعلام ثبت شرکتهاست.
 • به وسیله این شناسه، هویت اشخاص حقوقی ثبت شده در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، وزارت کشور، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، اتاق بازرگانی، سازمان اوقاف وامور خیریه و حوزه های علمیه قابل شناسایی خواهد بود.

مزایای استعلام شماره ثبت شرکت

مزایای استعلام شماره ثبت شرکت

 • بررسی نوع شرکت.
 • بررسی محل کار آن.
 • بررسی قانونی بودن شرکت.

سیستم استعلام ثبت شرکت ها چیست؟

امروزه با ازدیاد جمعیت و بزرگتر شدن شهر ها بسیاری از مفاهیم و ارزش ها از قبل متفاوت گردیده است چناچه شاید در گذشته فردی با اتکاء به نامی که در بازار تجارت داشت و با توجه به اعتبار این نام قادر به حضور در عرصه های اقتصادی بوده و بسیاری از همین گونه فعالیت ها و داد و ستد ها بر پایه اطمینان و کلامی که بر لب رانده می شد شکل می گرفت.

اما امروزه با توجه به رشد سر سام آور جمعیت و اصول زندگی شهر نشینی و به ویژه زندگی در ابر شهرهایی مانند تهران افراد را به سمت انواع دیگری از کسب و کار و جلب اعتبار در بازار کار سوق می دهد و نکاتی بیش از شناخت و اعتماد فردی انسان ها نسبت به یکدیگر حائز اهمیت می شود به طوری که قوانینی به همین منظور تدوین گردیده است، که شامل مواردی از حقوق یک مجوعه اقتصادی ،حقوق مشتریان آنها و در مواردی روابط شرکاء در آن مجموعه می باشد.

شاید احساس نیاز به همین قوانین بوده است که امروزه منجر به تدوین قوانین تجاری و ثبت شرکت ها شده است تا به هم به شراکت افراد وجه قانونی بدهد و تمامی حقوق و وظایف شرکا از ابتدا مشخص شده باشد و هم به مشتری و مراجع این مجموعه ها کمک نماید تا مجموعه ایی را انتخاب نمایند که از لحاظ قانونی شناخته شده و قابل پیگیری باشند .

در غیر این صورت عواقب این انتخاب نادرست به عهده خود فرد می باشد چرا که به سراغ مجموعه ایی نامعتبر رفته است این سری قوانین که به قانون تجارت معروف است و علم و تسلط شما به این قوانین به عنوان مشتری یا صاحب یک مجموعه اقتصادی باعث موفقیت هر چه بیشتر شما خواهد شد.

روش و مراحل استعلام شماره ثبت شرکتها

در صورتی که شماره ثبت شرکت مورد نظر را دارید و می خواهید سایر مشخصات شرکت نظیر موارد زیر را بدست آورید می تواندی با مراجعه به آدرس https://ilenc.ssaa.ir/ و وارد نمودن شماره ثبت شرکت مورد نظر مطابق شکل زیر به سایر مشخصات شرکت دسترسی پیدا کنید.

 


سوالات متداول در خصوص استعلام ثبت شرکت

چرا باید استعلام ثبت شرکت را انجام داد؟

به منظور اطمینان از ثبت قانونی شرکت ها نیاز به استعلام ثبت شرکت احساس می شود . از سویی استعلام ثبت شرکت راهی مفید برای عقد قراردادهای بزرگ شرکت ها خواهد بود.

روش های ثبت استعلام شرکت ها چیست؟

با درج شماره ثبت در اداره ثبت شرکت ها می توان استعلام شرکت ها را انجام داد.

4.6/5 - (10 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
69 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ایرج حسنی
ایرج حسنی
11 ماه قبل

سلام از تهداد۶۶۵۰ شرکت دانش بنیان همش ۲۰ عدد ثبت شده.پتروشیمی.سامسونگ .فرش.طلا.مغازه.رستوران.ویلا.برج…

شماره تماس:
9129491068
منصور
منصور
1 سال قبل

استعلام.شرکت

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  منصور
1 سال قبل

اسم شرکت یا مشخصاتی از آن را برای من بفرستین تا استعام کنم

سارا
سارا
1 سال قبل

میخاستم بدونم این شرکت قانونی و ثبت شده ک فعالیت میکنن شناسه ملی ۶ ۵۶۹۵۴۵ ۱۴۰۰و شماره ثبت ۵۷۶۱۰ کد ثبتی ۴۴۹۷۷ ممنون میشم بهم اطلاع بدین

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  سارا
1 سال قبل

سلام ، وقتتون بخیر باشه . برای کسب اطلاعات در این حوزه با شماره تماسهای موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .

مهدی معینی
مهدی معینی
1 سال قبل

برای استعلام برند باید چکار کرد؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  مهدی معینی
1 سال قبل

سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر باشه . برای استعلام موارد مورد نظرتون باید یه سایت مالکیت معنوی مراجعه کنید .

ابراهیم نوری
ابراهیم نوری
1 سال قبل

سلام دبستان شهید مرتضی اوینی درسال 98افتتاح شده است اما هنوز شناسه ملی تایید نمی شود که بتوان حساب باز کرد

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  ابراهیم نوری
1 سال قبل

سلام عرض کردم، روزتون بخیر باشه – ممکنه ایراد از سایت باشه برای اطمینان باید لطف کنید و به اداره ثبت شرکتهای استانتون مراجعه ی حضوری داشته باشید .

کتایون صداقت
کتایون صداقت
1 سال قبل

استعلام شرکت با شماره ی ثبت 26556

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  کتایون صداقت
1 سال قبل

میتونین با مراجعه کردن به سامانه شناسه ملی استعلام رو تهیه بفرمایید

الین
الین
1 سال قبل

سلام‌ایا‌کد۴۴۹۷۷برای‌شرکت‌بسته‌بندی‌نارگیل‌صحت‌دارد.

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  الین
1 سال قبل

سلام باید وارد سایت شناسه ملی یا روزنامه رسمی بشین

احمد
احمد
1 سال قبل

سلام میخواستم ببینم شمار ثبت 195179به چه نام شرکتی هست

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  احمد
1 سال قبل

برای استعلام شرکت ها میتونین از طریق سایت شناسه ملی اقدام ککنین

اصغر نیکان
اصغر نیکان
1 سال قبل

سلام سال ۸۶ من رییس هییت مدیره شرکتی به ثبت رسیده هستم این که من میتوانم در خصوص حق و حقوقی از این شرکت ادعا کنم را چگونه وکجا میتوانم بررسی کنم شرکت سهامی خاص میباشد. متشکرم

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  اصغر نیکان
1 سال قبل

روزبخیر جناب نیکان . اگر قصد خروج از شرکت و دریافت پول خود را داشته باشید باید با توافق شرکا صورت بگیرد و اگر با خروج شما مخالفت کردند باید از طریق دادگستری شکایت نمایید .

مجیدتوکلی
مجیدتوکلی
2 سال قبل

سلام استعلام شرکتبا شماره ی ثبتی ۳۴۳۰۷۵ میخواستم

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  مجیدتوکلی
2 سال قبل

سلام ، روز بخیر . برای استعلام اطلاعات مورد نیازتان میتونه به سایت روزنامه رسمی به این آدرس مراجعه کنید .https://www.rrk.ir

ماعده نظری۰
ماعده نظری۰
2 سال قبل

کد۴۴۹۷۷ برای شرکت توسعه گستر بهاری پارس می باشد و صحت دارد

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  ماعده نظری۰
2 سال قبل

سلام منظوراینه که این شماره ثبتش هستش ؟ میتونین از طریق سامانه شناسه ملی یا روزنامه رسمی اقدام کنین

فرشته
فرشته
2 سال قبل

درود خدا قوت ایا موسسه مهاجرتی اصطهباناتی یا توسعه گران مهر در شیراز مورد اعتماد هست و ثبت شده . و موسسه مهاجرتی رهپویان اتی نگر ایا مجوز داره و مورد اعتماده

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  فرشته
2 سال قبل

سلام برای استعلام شرکت های ثبت شده میتوین از طریق سامانه شناسه ملی کشور یا روزنامه رسمی اقدام کنین

مهشاد زمانی مهر
مهشاد زمانی مهر
2 سال قبل

میخواستم بدونم موسسه پرستاری واقع در خیابان ایرانشهر معتبره؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  مهشاد زمانی مهر
2 سال قبل

سلام باید نام دقیق یا شماره ثبت یا شناسه ملی شرکت رو داشته باشید با ادرس نمیشه استعلام گرفت

بابک گودرزی
بابک گودرزی
2 سال قبل

سلام..میخواستم ببینم شماره ثبت ۳۷۳۵ متعلق به چه شرکت یا موسسه ای هست و محل فعالیتش تو اساسنامه کجاست..؟ ممنون

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  بابک گودرزی
2 سال قبل

سلام برای استعلام در این باره میتونین به سامانه شناسه ملی کشور مراجعه فرمایید تا ادرس اخر شرکت رو هم بتونین همزمان مشاهده کنین

مرضیه حاجی محمدی
مرضیه حاجی محمدی
2 سال قبل

سلام خسته نباشید می خواستم ببینم کد استعلام ۴۴۹۷۷ و شماره ثبت ۵۷۶۱۰ موجود هست یا نه ؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  مرضیه حاجی محمدی
2 سال قبل

این کد که برای استعلام کردید برای کجا هستش ؟

سیدنورالدین حسینی
سیدنورالدین حسینی
2 سال قبل

با عرض سلام و خسته نباشیدما در سال 93 دفتری در سعادت آباد داشتیم ولی از 93 به بعد دفتر تخلیه شده و جایی هم ثبت نکردیم ولی الان که در گوگل سرچ میکنیم نام دفتر به نام بنده ثبت شده ، میخواستم سوال کنم چطور میتوان فهمید که چه کسی این دفتر را ثبت کرده؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  سیدنورالدین حسینی
2 سال قبل

سلام متاسفانه برای دریافت اطلاعات در این حوزه باید با دوستانی که در حوزه آی تی و شبکه توانمندی دارن مشورت کنین چون این امری جایی در حوزه ثبت ندارد

آتیلا
آتیلا
2 سال قبل

سلام ،آیا شرکت افشان که اجناس برای بسته بندی در منزل میفرستن معتبر هست ،چون قبلش ازمون پول میگیرن؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  آتیلا
2 سال قبل

سلام ، وقتتون بخیر باشه . برای کسب اطلاعات در این حوزه میتوانید به آدرس سایت https://irsherkat.ssaa.ir/Design/FollowUp.aspx مراجعه کنید حاصل فرمایید .

خدایار
خدایار
2 سال قبل

سهام خریدم چندسال پیش برای سودمراجعه میکنم میگن برشکست شدن میخوام ببینم ثبت شرکت شده است یانه

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  خدایار
2 سال قبل

سلام ، وقتتون بخیر باشه . برای کسب اطلاعات در این حوزه میتوانید به آدرس سایت https://irsherkat.ssaa.ir/Design/FollowUp.aspx مراجعه کنید حاصل فرمایید .

ضرغام رضایی روشن 09111113472
ضرغام رضایی روشن 09111113472
2 سال قبل

استعلام شرکت جهان گستر

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  ضرغام رضایی روشن 09111113472
2 سال قبل

استعلام شرکت ها از طریق سامانه های شناسه ملی و سایت روزنامه رسمی انجام میشود

مینا نجارپور
مینا نجارپور
3 سال قبل

سلام ببخشید چطور میشه معتبر بودن یه شرکت اینترنتی رو چک کنم

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  مینا نجارپور
3 سال قبل

سلام برای استعلام ثبت شدن یا نشدن یک شرکت باید از طریق سامانه های اداره ثبت شرکت ها ، روزنامه رسمی ، شناسه ملی اقدام فرمایید

مهرداد هاشمی
مهرداد هاشمی
3 سال قبل

شرکت انبوه سازان افق بهارستان فعال می باشد اگر فعال میباشد آدرس میخوام یا شماره تماس

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  مهرداد هاشمی
3 سال قبل

سلام فعال یا عدم فعال بودن شرکت در سامانه شناسه ملی مشخص میشود منتهی این فعال بودن یا نبودن نمیتواند دقیق و قطعی باشد ، برای دریافت آدرس شرکت میتوانین از همان سامانه شناسه ملی اقدام فرمایید ولی شماره تماس شرکت ها در سامانه خاصی نمایش داده نمیشود

شیرمحمدشیخی نژاد
شیرمحمدشیخی نژاد
3 سال قبل

سلام آیا شرکت پیشگامان یدک قطعه پارسیان باآدرس نبش چهارراه سرسبزپلاک۶۶۲ واحد۴معتبراست

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  شیرمحمدشیخی نژاد
3 سال قبل

سلام عرض کردم ، روزتون بخیر باشه . از طریق این سایت میتونید به موجود بودن شرکت پی ببرید ، ilenc.ir مراجعه کنید . اما نکته ایی که حائز اهمیت هست اینه که موجود بودن یک شرکت دال بر قانونی کار کردن اون شرکت نیست .

هومن
هومن
3 سال قبل

با سلاممی خواستم بدونم آیا این امکان وجود داره که بفهمیم کسی بدون هماهنگی با ما شرکتی ثبت کنه در صورتی که کپی شناسنامه و کارت ملی ما رو داشته باشه ؟و آیا امکان استعلام وجود داره؟سپاس گزارم

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  هومن
3 سال قبل

سلام ، وقتتون بخیر . برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .

10320345169009
10320345169009
3 سال قبل

استعلام سناسه ملی

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  10320345169009
3 سال قبل

برای استعلام با این شماره از تلفن ثابت بدون کد شهرتماس بگیرید : 9099072870

مصطفی باوفا
مصطفی باوفا
3 سال قبل

با سلام من پژو اقساطی میخواهم رفتم دیوار اقساطی شرایط گفتن شما ۲۶ میلیون واریز کنید بعد ۲۰ روز کاری ما پژو را تحویل میدهیم شماره ثبت را هم فرستادن من میتوانم اعتماد کنم مبلغ را واریز کنم یا نه چگونه باید بدانم

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  مصطفی باوفا
3 سال قبل

سلام عرض کردم ، .قتتون بخیر . جهت کسب اطلاعات با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .

الهه
الهه
3 سال قبل

سلام میخواستم بدونم شرکت تلفیق و هنر تا چه اندازه صحت داره وقانونی میباشد

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  الهه
3 سال قبل

سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .

شهرام رحیمی
شهرام رحیمی
3 سال قبل

سلام . ما شرکت حمل و نقل داریم الان مدیر عامل ک باشه پدرم زتدات میخواد برام ی وکالت تنطیم انتقال سهام بده تا برم از شاکیش رضایت بگیرم اما دفترخونه ازم اساسنامه یاوهپ استعلام سهام میخواد چیکا کنم

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  شهرام رحیمی
3 سال قبل

سلام این مدارک ها در زمان ثبت شرکت از طرف اداره به شما تحویل داده شده، در صورتی که الان این مدارک ها رو نداشته باشید باید نسبت به دریافت کپی برابر اصل مدارک ها براتون اقدام بشه

علی
علی
3 سال قبل

سلام خسته نباشید من معتبر بودن شرکت رو چک کردم چطور میتونم لیست اسامی هیئت مدیره شرکت رو ببینم؟

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  علی
3 سال قبل

سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه با شماره تماس های موجود در داخل سایت تماس حاصل فرمایید .

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  علی
3 سال قبل

سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر . برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه با شماره تماس های موجود در داخل سایت تماس حاصل فرمایید .

رزگل شفیعی
رزگل شفیعی
3 سال قبل

سلام میخواستم ببینم شرکت پویان درمان ایرانیان با برند هزار خدمات ثبت اصناف شده یا نه معتبر هست یا نه?

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  رزگل شفیعی
3 سال قبل

لطفا با شماره 9099072870 تماس حاصل فرمایید

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  رزگل شفیعی
3 سال قبل

لطفا با شماره 9099072870 تماس حاصل فرمایید

امیر پیرایش
امیر پیرایش
3 سال قبل

با سلامایا کلمه vip را میشود ثبت کرد

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  امیر پیرایش
3 سال قبل

سلام به عنوان برند در کنار کلمه ای دیگر بله امکان ثبت دارد

اکبرمحمدی
اکبرمحمدی
3 سال قبل

استعلام شرکت مرکزتعین هویت وصدورشناسنامه ملی وبین المللی کالا وخدمات

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  اکبرمحمدی
3 سال قبل

برای استعلام میتونین با این شماره ساعت 3 به بعد ازتلفن ثابت تماس بگیرید 9099072870

محمد دینداری
محمد دینداری
5 سال قبل

با سلام میخواستم شرکت بازرگانی سهامی خاص ثبت نام کردم که بعد از 15اسم انتخاب انها را رد کردندلطفا راهنمایی فرمایید

ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
پاسخ به  محمد دینداری
5 سال قبل

با سلام برای انتخاب نام شرکت میتوانین با شماره تلفن 9099072870 تماس بگیرید

امیر
امیر
5 سال قبل

با سلام شرکتی دارم با مسولیت محدود . درخواست تغییر به سهامی عام دارم امکانش هست 09131089800

ثبت شرکت ایلیا®
ثبت شرکت ایلیا®
پاسخ به  امیر
5 سال قبل

با سلام الان متاسفانه نمی تونین برای تغییر شرکت ها به هم اقدام کنین.

زمانی
زمانی
5 سال قبل

سپاس از مجموعه وزبن ثبت شرکت ایلیا
مطالب سایت شما بسیار کاربردی و مفید هستس.
من از مطالب سایت شما جهت استعلام نام شرکت خودم بسیار بهره بردم.
امیدوار هستم که همیشه موفق و پیروز باشید در کارهایتان.

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  زمانی
5 سال قبل

با سلام موسسه ایلیا از شما برای قدردانی بی نظیرتان سپاس گذار است. امید است تا بتوانیم با قرار دادن مطلب ارزنده بر روی سایت جهت سهولت و تسریع امور شما عزیزان گام های موثری را برداریم.