جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

استعلام ثبت شرکت【 لیست اسامی شرکتهای ثبت شده ✔️】

استعلام ثبت شرکت

ثبت شرکت لازمه انجام فعالیت های قانونی بوده که با تکیه بر آن، انجام امور تخصصی بدون اندکی اضافه کاری، تنها با انجام استعلام ثبت شرکت و با دانستن مراحل انجام آن باعث کم شدن دغدغه فکری افراد خواهید شد.

برای کسب اطلاع در زمینه روش های استعلام ثبت شرکت در ادامه متن زیر مطالب مهمی را ارائه می کنیم که هر شخصی که در صدد ثبت شرکت باشند با مطالعه مقاله زیر می توانند در صورت پیش آمدن هر سوال در زمینه استعلامات ثبت شرکت ها قبل از هر اقدامی با مشاوران و کارشناسان ما در مجتمع ثبتی ایلیا در ارتباط بوده و در مسیر اهدافتان گام بردارید.

استعلام شماره ثبت شرکت

در حال حاضر تنها ترین منبع قابل استناد برای همه اشخاص، ارگان ها، سازمان های دولتی و خصوصی سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور می باشد و تنها شرکت هایی معتبر می باشند که نام آنها در این سامانه موجود باشد.

انواع مختلف شرکت ها ، شماره ثبتی دارند که یکی از موارد اصلی جهت استعلام شرکت می باشد.

شماره ثبت برای یک شرکت شبیه به شماره شناسنامه برای یک فرد است. استعلام کلی شرکت را می توان از طریق اداره ی ثبت شرکت ها و یا اینکه از کارشناسان مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در این خصوص به صورت کاملا رایگان اطلاعات لازم را کسب نمایید.

نام شرکت ، شناسه ملی شرکت و شماره ثبت شرکت سه رکن اصلی جهت استعلام شرکت توسط سامانه اداره ثبت شرکتها به شرح فوق www.irsherkat.ssaa.ir می باشد.

استعلام روزنامه رسمی شرکت

همین طور جهت ثبت تغییرات شرکت یا ثبت اینترنتی نیز می توان از این سامانه که زیر شاخه ی سازمان ثبت اسناد کشور می باشد ، استفاده کرد.

اگر فراتر از استعلام شرکت اطلاعات بیش تری در خصوص نام اعضای هئیت مدیره و میزان سرمایه ی یک شرکت می خواهید ، داخل سامانه روزنامه رسمی کشور به آدرس ذیل شوید https://www.rrk.ir با وارد کردن نام شرکت ، یا شماره ثبت شرکت ، در قسمت آگهی های قانونی ؛ روزنامه رسمی شرکت قابل مشاهده می شود.

در صفحه آگهی های قانونی می توان یکی از فیلدهای خالی مانند نام شخصیت حقوق شماره ثبت شرکت و یا شناسه ملی شرکت را درج نمود تا روزنامه های تاسیس و تغییرات شرکت مورد نظر را مشاهده نمایید.

در روزنامه تاسیس علاوه بر ده مورد اطلاعاتی که در بالا اشاره شده می توان اطلاعات بیشتری نظیر موضوع فعالیت، اشخاص شرکت، سرمایه شرکت و سایر اطلاعات موجود در آگهی تاسیس را مشاهده نمود.

چنان چه در این سایت اطلاعاتی از شرکت مورد نظر یافت نشد ، نشان دهنده این است که آن شرکت به طور قانونی به ثبت نرسیده است.

استعلام شماره ثبت شرکت

روش استعلام نام شرکت

هر شرکت باید نام مخصوص به خود داشته باشد، نام شرکت مشخصه ای است که هویت او را معلوم و موجب شناسایی وی شده و تمیز آن را از دیگر شرکت ها، امکان پذیر می سازد.

پس از ثبت ، قانون شرکت را به این نام به عنوان یک شخص حقوقی شناخته و تحت حمایت قرار می دهد. از آن جا که شخصیت حقیقی شرکا از شخصیت حقوقی و تجاری آن ها منفک می باشد.

بطور معمول اسم شرکت غیر از اسم حقیقی یا تجاری شرکا انتخاب می گردد و قانون تجارت نیز در این خصوص صراحت دارد که شرکت تحت اسم مخصوصی تشکیل خواهد شد.

برای تعیین نام شرکت، موسسین باید بدواً نظر مساعد اداره ثبت شرکت ها را کسب نمایند. در انتخاب نام شرکت می بایست به نکات ذیل توجه داشت:

نام انتخابی، دارای سابقه ثبت نباشد؛ دارای معنا و مطابق با فرهنگ اسلامی باشد؛ حداقل سه سیلاب باشد؛ لاتین نباشد، واژه ی بیگانه نباشد و فارسی باشد.

امروزه انتخاب نام شرکت بسیار سخت تر از گذشته شده است، چرا که حجم اسامی ثبت شده شرکت در دهه های اخیر به طور چشمگیری افزایش یافته است.

چنانچه نامی قبلاَ در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده باشد دیگر قابلیت ثبت در آن اداره محترم را ندارد. بدین منظور، جهت پیشگیری از رد نام در سامانه اداره ثبت شرکت ها، قبل از ثبت نام شرکت در سامانه ثبت شرکت ها، از نام انتخابی خود استعلام بگیرید.

نمونه استعلام ثبت شرکت‌ها

پایگاه اینترنتی فوق الذکر یکی از روش ها جهت استعلام شرکت با شماره ثبت شرکت می باشد. پس از آن که وارد سامانه شدید می توانید یکی از سه قلم اطلاعاتی اعم از شناسه ملی، شماره ثبت و نام شخصیت می توانید را انتخاب و جهت استعلام اقدام کنید. نمونه استعلام ثبت شرکتها را می توانید از طریق مشاوره مجتمع ثبتی ایلیا دریافت کنید.

پیگیری شماره ثبت شرکت

کسانی که می خواهند با یک شرکت معامله تجاری انجام دهد و قرار داد منعقد کنند بهتر است ابتدا در سامانه پیگیری شماره ثبت شرکت با داشتن شماره ثبت آن شرکت و وارد نمودن اطلاعات در سامانه پیگیری های لازم را انجام دهند و از صحت رسمیت داشتن شرکت مورد نظر اطمینان حاصل نمایند.

مزایای استعلام شماره ثبت شرکت

 • اطلاع از نوع کار شرکت.
 • با خبر شدن از محل شرکت.
 • مطلع شدن از قانونی بودن شرکت.

نکات سامانه مخصوص شناسه ملی شرکت

 • در این سامانه کلیه اطلاعات در مورد شرکت ها و موسسه های غیر تجاری موجود است.
 • با ذکر سه مورد اسم شرکت، شماره ثبت و شناسه ملی میتوانید در مورد شرکت مورد نظر اطلاعات کسب نمایید.
 • برای جستجوی یک شرکت انتخاب محل و تاریخ ثبت لازم نمی باشد.
 • برای گرفتن شناسه ملی باید شماره ثبت یا نامشخص حقوقی را بزنید تا علاوه بر شناسه ملی نام شخص حقوقی و سازمان ثبت کننده آن نشان داده می شود.
 • با کلیک روی شناسه ملی شخصیت های حقوقی با تفکیک سازمان ثبت کننده آن قابل جستجو می باشد.

استعلام شماره ثبت شرکت

استعلام شرکت با شماره ثبت

به منظور حصول اطمینان از عدم ثبت نام انتخابی شرکت می توانید به پایگاه های اینترنتی ذیل مراجعه فرمایید.

1.پایگاه اینترنتی استعلام اشخاص حقوقی کشور به نشانی https://ilenc.ssaa.ir/

این سامانه از معتبرترین روش ها جهت استعلام نام شرکت می باشد که زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است و علاوه بر شرکت ها تمامی اشخاص حقوقی کشور نظیر ارگان های دولتی و شهرداری ها را در بر می گیرد.

پس از وارد شدن در سامانه، درج نمودن حداقل یکی از سه قلم اطلاعاتی ذیل الزامی است.

 • شماره ثبت
 • شناسه ملی
 • نام شخصیت حقوقی

سامانه استعلام شرکت

در حال حاضر مهم ترین منبع قابل قبول برای همه اشخاص ، ارگان ها ، سازمان های دولتی و خصوصی سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور ( https://ilenc.ssaa.ir/ ) است.

استعلام نام شرکت بدین صورت برای بررسی امکان ثبت نام مد نظر برای شرکت مورد استفاده قرار می گیرد، طبق قانون تجرات اسامی که قبلاً در سامانه ثبت شرکت ها به ثبت رسمی رسیده باشند، مجوز ثبت نخواهند داشت و نمی توان از آن نام برای شرکت خود استفاده نمود.

 • نام شرکت.
 • شماره ثبت شرکت.
 • شناسه ملی شرکت.

یکی دیگر از راه های گرفتن استعلام اداره ثبت شرکتها می باشد. به این صورت که باید به سامانه اینترنتی این اداره مراجعه نمود، و از مراجعه حضوری پرهیز نمود زیرا از پاسخ به هرگونه مراجعه حضوری به این اداره خودداری می گردد.

بسیاری از شرکت های غیر مجاز به دلیل عدم وجود شماره ثبت غیر مجاز هستند و البته به راحتی به شما اجازه ثبت یک شرکت را نخواهند داد، می توان در این صورت از مشاوره حقوقی ثبت شرکت ایلیا یا وکیل متخصص مجتمع حقوقی و ثبتی ایلیا استفاده کرد.

برای اشخاص حقیقی شناسنامه ، کارت ملی و برای اشخاص حقوقی برگه ای که از سامانه استعلام اشخاص حقوقی صادر می گردد نشان دهنده مشخصات کلی اشخاص می باشد.

برای استعلام شرکت های ثبت شده چگونه می توان اقدام کرد ؟

ماده 20 قانون تجارت شرکت های تجاری را مشتمل بر 7 قسم ذیل تقسیم می کند:

 • شرکت سهامی.
 • شرکت با مسئولیت محدود.
 • شرکت تضامنی.
 • شرکت مختلط غیر سهامی.
 • شرکت مختلط سهامی.
 • شرکت نسبی.
 • شرکت تعاونی تولید و مصرف.

همه انواع شرکت ها پس از تکمیل مراحل ثبت و دریافت شماره ثبت برای متقاضیان قابل پیگیری و استعلام می باشند، چنانچه اطلاعات مجموعه ای در این استعلام یافت نشد حاکی از آن است که این مجموعه به عنوان شرکت به طور قانونی ثبت نشده است.

چگونه می توان قانونی بودن شرکت ها را استعلام نمود؟

در حال حاضر تنها منبع قابل استناد برای همه اشخاص، ارگان ها، سازمان های دولتی و خصوصی سامانه استعلام اشخاص حقوقی کشور می باشد و تنها شرکتهایی معتبر می باشند که نام آنها در این سامانه موجود باشد، در این سامانه داشتن یکی از 3 مورد :

 • نام شرکت
 • شماره ثبت شرکت
 • شناسه ملی شرکت

برای استعلام شرکت مورد نیاز و ضروری است ، با داشتن یکی از این 3 مورد می توان در صورت وجود داشتن آن شرکت اطلاعات کلی که در ابتدا توضیح داده شد را بدست آورد و به بیان بهتر می توان شناسنامه شرکت را مطالعه نمود.

برای گرفتن هرگونه استعلام از اداره ثبت شرکتها فقط و فقط می توان به سامانه اینترنتی این اداره مراجعه نمود، زیرا از پاسخ به هرگونه مراجعه حضوری به این اداره خودداری می گردد، تمامی سوالات متداول در زمینه ثبت شرکتها و موسسات در سایت اداره ثبت اسناد و املاک کل کشور به آدرس https://sherkat.ssaa.ir تشریح گردیده است.

اطلاعات شرکت ها

پس از اتمام کارهای مربوط به ثبت شرکت، اداره ثبت شرکت ها یک شماره ثبت به شرکت تخصیص می دهد. این شماره دارای اهمیت بسیاری است. شرکت از این پس با این شماره شناخته می شود. لیکن، ممکن است نمونه ای شبیه به این شماره در کشور وجود داشته باشد.

به همین دلیل، سازمان املاک و اسناد کشور شماره دیگری به نام شناسه ملی به افراد حقوقی اختصاص می دهد.

این شناسه یازده رقمی است که تنها منحصر به یک شرکت است. از مهم ترین موارد در شناسایی و استعلام وجود یا عدم وجود یک شرکت محسوب می شود.

مشخصات کلی شماره ثبت شرکت

 • هم چون شناسنامه از راههای شناسایی هویت شرکت یا موسسه می باشد.
 • ثابت و بدون تغییر است.
 • شرکتهایی که شماره ثبت ندارند غیر مجاز محسوب می شوند.
 • راهی برای مطالعه شناسنامه شرکتهاست.
 • مادامی که شرکت دایر باشد با این شماره قابل شناسایی است.
 • مهمترین پارامتر یا مهمترین مشخصه در استعلام ثبت شرکتهاست.
 • به وسیله این شناسه، هویت اشخاص حقوقی ثبت شده در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، وزارت کشور، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، اتاق بازرگانی، سازمان اوقاف وامور خیریه و حوزه های علمیه قابل شناسایی خواهد بود.

مزایای استعلام شماره ثبت شرکت

مزایای استعلام شماره ثبت شرکت

 • بررسی نوع شرکت.
 • بررسی محل کار آن.
 • بررسی قانونی بودن شرکت.

استعلام شرکت با نام مدیرعامل

در عصر حاضر، با رشد جمعیت و توسعه شهرنشینی، بسیاری از مفاهیم و ارزش‌ های سنتی دگرگون شده‌اند. به طوری که در گذشته، افراد می‌توانستند بر اساس شهرت و اعتبار تجاری خود در بازار، در فعالیت‌های اقتصادی مشارکت کنند و بسیاری از معاملات و تعاملات بر اساس اعتماد و قول و قرارهای شفاهی بنا نهاده می‌ شد.

اما امروزه با توجه به رشد سر سام آور جمعیت و اصول زندگی شهر نشینی و به ویژه زندگی در ابر شهرهایی مانند تهران افراد را به سمت انواع دیگری از کسب و کار و جلب اعتبار در بازار کار سوق می دهد و نکاتی بیش از شناخت و اعتماد فردی انسان ها نسبت به یکدیگر حائز اهمیت می شود به طوری که قوانینی به همین منظور تدوین گردیده است، که شامل مواردی از حقوق یک مجوعه اقتصادی ،حقوق مشتریان آنها و در مواردی روابط شرکاء در آن مجموعه می باشد.

این نیاز به وضع قوانین و مقررات تجاری و ثبت رسمی شرکت‌ها، احتمالاً ناشی از خواست برای ایجاد چارچوبی قانونی برای همکاری‌ ها و شراکت‌ ها بوده است. این امر نه تنها به تعیین و تفکیک دقیق حقوق و مسئولیت‌ های شرکاء از همان ابتدا کمک می‌کند، بلکه به مشتریان و ذینفعان این امکان را می‌دهد تا با اطمینان بیشتری، شرکت‌هایی را انتخاب کنند که از نظر قانونی شناخته شده و قابل اعتماد هستند.

در صورت انتخاب نادرست، فرد خود مسئول پیامدهای آن است، زیرا به سراغ شرکتی نامعتبر رفته است. این دسته از قوانین، که به قانون تجارت شهرت دارند، دانش و تسلط بر آنها برای مشتریان یا افرادی که صاحب کسب‌وکارهای اقتصادی هستند، کلیدی است و به موفقیت آنها کمک شایانی خواهد کرد.

روش و مراحل استعلام شماره ثبت شرکتها

در صورتی که شماره ثبت شرکت مورد نظر را دارید و می خواهید سایر مشخصات شرکت نظیر موارد زیر را بدست آورید می تواندی با مراجعه به آدرس https://ilenc.ssaa.ir/ و وارد نمودن شماره ثبت شرکت مورد نظر مطابق شکل زیر به سایر مشخصات شرکت دسترسی پیدا کنید.


سوالات متداول در خصوص استعلام ثبت شرکت

چرا باید استعلام ثبت شرکت را انجام داد؟

به منظور اطمینان از ثبت قانونی شرکت ها نیاز به استعلام ثبت شرکت احساس می شود . از سویی استعلام ثبت شرکت راهی مفید برای عقد قراردادهای بزرگ شرکت ها خواهد بود.

روش های ثبت استعلام شرکت ها چیست؟

با درج شماره ثبت در اداره ثبت شرکت ها می توان استعلام شرکت ها را انجام داد.

4.7/5 - (13 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
71 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حمید رضا دنیائی
حمید رضا دنیائی
23 روز قبل

سلام بر شما اساتید فن میخاستم بدونم این شرکت قانونی و ثبت شده که فعالیت میکنه شناسه ملی 10420031620 و کد ثبتی 1059 و برایم درخواست همکاری داده درست است و اشکال قانونی ندارد.ممنون میشم بهم اطلاع بدین

شماره تماس:
9117983246
کارشناس حقوقی(منا ارکان)
کارشناس حقوقی(منا ارکان)
ویرایشگر
پاسخ به  حمید رضا دنیائی
21 روز قبل

درود بر شما بله این شرکت در شورای عالی مناطق آزاد ثبت شده است و به عنوان شرکت فعالیت دارد.

ایرج حسنی
ایرج حسنی
2 سال قبل

سلام از تهداد۶۶۵۰ شرکت دانش بنیان همش ۲۰ عدد ثبت شده.پتروشیمی.سامسونگ .فرش.طلا.مغازه.رستوران.ویلا.برج…

شماره تماس:
9129491068
منصور
منصور
2 سال قبل

استعلام.شرکت

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  منصور
2 سال قبل

اسم شرکت یا مشخصاتی از آن را برای من بفرستین تا استعام کنم

سارا
سارا
2 سال قبل

میخاستم بدونم این شرکت قانونی و ثبت شده ک فعالیت میکنن شناسه ملی ۶ ۵۶۹۵۴۵ ۱۴۰۰و شماره ثبت ۵۷۶۱۰ کد ثبتی ۴۴۹۷۷ ممنون میشم بهم اطلاع بدین

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  سارا
2 سال قبل

سلام ، وقتتون بخیر باشه . برای کسب اطلاعات در این حوزه با شماره تماسهای موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .

مهدی معینی
مهدی معینی
2 سال قبل

برای استعلام برند باید چکار کرد؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  مهدی معینی
2 سال قبل

سلام عرض کردم ، وقتتون بخیر باشه . برای استعلام موارد مورد نظرتون باید یه سایت مالکیت معنوی مراجعه کنید .

ابراهیم نوری
ابراهیم نوری
2 سال قبل

سلام دبستان شهید مرتضی اوینی درسال 98افتتاح شده است اما هنوز شناسه ملی تایید نمی شود که بتوان حساب باز کرد

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  ابراهیم نوری
2 سال قبل

سلام عرض کردم، روزتون بخیر باشه – ممکنه ایراد از سایت باشه برای اطمینان باید لطف کنید و به اداره ثبت شرکتهای استانتون مراجعه ی حضوری داشته باشید .

کتایون صداقت
کتایون صداقت
2 سال قبل

استعلام شرکت با شماره ی ثبت 26556

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  کتایون صداقت
2 سال قبل

میتونین با مراجعه کردن به سامانه شناسه ملی استعلام رو تهیه بفرمایید

الین
الین
3 سال قبل

سلام‌ایا‌کد۴۴۹۷۷برای‌شرکت‌بسته‌بندی‌نارگیل‌صحت‌دارد.

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  الین
3 سال قبل

سلام باید وارد سایت شناسه ملی یا روزنامه رسمی بشین

احمد
احمد
3 سال قبل

سلام میخواستم ببینم شمار ثبت 195179به چه نام شرکتی هست

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  احمد
3 سال قبل

برای استعلام شرکت ها میتونین از طریق سایت شناسه ملی اقدام ککنین

اصغر نیکان
اصغر نیکان
3 سال قبل

سلام سال ۸۶ من رییس هییت مدیره شرکتی به ثبت رسیده هستم این که من میتوانم در خصوص حق و حقوقی از این شرکت ادعا کنم را چگونه وکجا میتوانم بررسی کنم شرکت سهامی خاص میباشد. متشکرم

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  اصغر نیکان
3 سال قبل

روزبخیر جناب نیکان . اگر قصد خروج از شرکت و دریافت پول خود را داشته باشید باید با توافق شرکا صورت بگیرد و اگر با خروج شما مخالفت کردند باید از طریق دادگستری شکایت نمایید .

مجیدتوکلی
مجیدتوکلی
3 سال قبل

سلام استعلام شرکتبا شماره ی ثبتی ۳۴۳۰۷۵ میخواستم

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  مجیدتوکلی
3 سال قبل

سلام ، روز بخیر . برای استعلام اطلاعات مورد نیازتان میتونه به سایت روزنامه رسمی به این آدرس مراجعه کنید .https://www.rrk.ir

ماعده نظری۰
ماعده نظری۰
3 سال قبل

کد۴۴۹۷۷ برای شرکت توسعه گستر بهاری پارس می باشد و صحت دارد

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  ماعده نظری۰
3 سال قبل

سلام منظوراینه که این شماره ثبتش هستش ؟ میتونین از طریق سامانه شناسه ملی یا روزنامه رسمی اقدام کنین

فرشته
فرشته
3 سال قبل

درود خدا قوت ایا موسسه مهاجرتی اصطهباناتی یا توسعه گران مهر در شیراز مورد اعتماد هست و ثبت شده . و موسسه مهاجرتی رهپویان اتی نگر ایا مجوز داره و مورد اعتماده

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  فرشته
3 سال قبل

سلام برای استعلام شرکت های ثبت شده میتوین از طریق سامانه شناسه ملی کشور یا روزنامه رسمی اقدام کنین

مهشاد زمانی مهر
مهشاد زمانی مهر
3 سال قبل

میخواستم بدونم موسسه پرستاری واقع در خیابان ایرانشهر معتبره؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  مهشاد زمانی مهر
3 سال قبل

سلام باید نام دقیق یا شماره ثبت یا شناسه ملی شرکت رو داشته باشید با ادرس نمیشه استعلام گرفت

بابک گودرزی
بابک گودرزی
3 سال قبل

سلام..میخواستم ببینم شماره ثبت ۳۷۳۵ متعلق به چه شرکت یا موسسه ای هست و محل فعالیتش تو اساسنامه کجاست..؟ ممنون

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  بابک گودرزی
3 سال قبل

سلام برای استعلام در این باره میتونین به سامانه شناسه ملی کشور مراجعه فرمایید تا ادرس اخر شرکت رو هم بتونین همزمان مشاهده کنین

مرضیه حاجی محمدی
مرضیه حاجی محمدی
3 سال قبل

سلام خسته نباشید می خواستم ببینم کد استعلام ۴۴۹۷۷ و شماره ثبت ۵۷۶۱۰ موجود هست یا نه ؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  مرضیه حاجی محمدی
3 سال قبل

این کد که برای استعلام کردید برای کجا هستش ؟

سیدنورالدین حسینی
سیدنورالدین حسینی
3 سال قبل

با عرض سلام و خسته نباشیدما در سال 93 دفتری در سعادت آباد داشتیم ولی از 93 به بعد دفتر تخلیه شده و جایی هم ثبت نکردیم ولی الان که در گوگل سرچ میکنیم نام دفتر به نام بنده ثبت شده ، میخواستم سوال کنم چطور میتوان فهمید که چه کسی این دفتر را ثبت کرده؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  سیدنورالدین حسینی
3 سال قبل

سلام متاسفانه برای دریافت اطلاعات در این حوزه باید با دوستانی که در حوزه آی تی و شبکه توانمندی دارن مشورت کنین چون این امری جایی در حوزه ثبت ندارد

آتیلا
آتیلا
3 سال قبل

سلام ،آیا شرکت افشان که اجناس برای بسته بندی در منزل میفرستن معتبر هست ،چون قبلش ازمون پول میگیرن؟

ثبت شرکت ایلیا
ثبت شرکت ایلیا
پاسخ به  آتیلا
3 سال قبل

سلام ، وقتتون بخیر باشه . برای کسب اطلاعات در این حوزه میتوانید به آدرس سایت https://irsherkat.ssaa.ir/Design/FollowUp.aspx مراجعه کنید حاصل فرمایید .

خدایار
خدایار
3 سال قبل

سهام خریدم چندسال پیش برای سودمراجعه میکنم میگن برشکست شدن میخوام ببینم ثبت شرکت شده است یانه

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  خدایار
3 سال قبل

سلام ، وقتتون بخیر باشه . برای کسب اطلاعات در این حوزه میتوانید به آدرس سایت https://irsherkat.ssaa.ir/Design/FollowUp.aspx مراجعه کنید حاصل فرمایید .

ضرغام رضایی روشن 09111113472
ضرغام رضایی روشن 09111113472
4 سال قبل

استعلام شرکت جهان گستر

ثبت شرکت ایلیا ®
ثبت شرکت ایلیا ®
پاسخ به  ضرغام رضایی روشن 09111113472
4 سال قبل

استعلام شرکت ها از طریق سامانه های شناسه ملی و سایت روزنامه رسمی انجام میشود