لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی انتخاب نام شرکت و برند خدمات ما
ثبت شرکت ثبت برند ثبت تغییرات شرکت اقدامات پس از ثبت شرکت ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ جواز تاسیس صنایع رتبه بندی(گرید) شرکت ها
درباره ما
حقوق مالکیت برند ایلیا اساسنامه ثبت ایلیا اعضای هیئت مدیره ایلیا منشور اخلاقی ثبت ایلیا تاریخچه ایلیا همکاران ایلیا محیط کار ایلیا کاتالوگ ایلیا
ارتباط با ما تور مجازی ایلیا

ارزش ثبت شرکت شما چقدر است ؟


ارزش ثبت شرکت شما چقدر است ؟

ارزش ثبت شرکت چگونه محاسبه می شود ؟

ارزش ثبت شرکت را با نگاهی به کارکرد و مزایای آن می توان دریافت . ثبت شرکت زمانی ارزش پیدا می کند پیدا می کند که می خواهید فعالیتی را که آغاز کرده اید گسترش دهید و یا کار تازه ای را شروع کنید به شکلی که وجهه قانونی داشته باشد در این صورت باید ثبت شرکت کنید. شرکت از واژه شراکت مشتق شده و به معنای شراکت و همکاری چند نفر برای پیشبرد اهداف مشترک می باشد . پس همانطور که از نام شرکت مشخص است دومین مزیت ثبت شرکت استفاده از تخصص و توانایی شرکا می باشد . به علاوه هنگامی که شخصی کار می کنید ، نمی توانید نیرویی را استخدام کنید لیکن پس از ثبت شرکت با استخدام افراد ماهر ، می توانید از تخصص آنها نیز به عنوان کارمندتان بهره مند شوید ، این در حالی است که هنگامی که فعالیت حقیقی می کنید ، از توانمندیهای دیگران نمی توانید به اسانی برخوردار شوید .

در کنار این موضوع فعالیت قانونی و رسمی که با ثبت شرکت به وجود می آید به کار شما اعتبار خاصی می بخشد و سبب جلب اطمینان مشتریان ، همکاران و طرف قرارداد ها میشودو بر ارزش شرکت شما می افزاید . یکی دیگر از ارزشهای ثبت شرکت این است که ثبت شرکت سبب شفاف سازی اطلاعات می گردد که این موضوع نیز به نوبه خود سبب جلب اطمینان بیشتر می گردد. منظور از شفاف سازی اطلاعات این است که هنگامی که ثبت شرکت انجام می دهید کلیه آگهی های شرکت در روزنامه رسمی قابل رویت و وضعیت شرکت وسایر مشخصات آن نیز در سایتهای رسمی و دولتی مربوط به اداره ثبت شرکتها قابل استعلام است و همین موضوع سبب می شود که مردم و طرفین قرارداد راحتتر به شرکت ثبت شده اعتماد کنند تا به شخصی که به صورت حقیقی فعالیت می کند و این ارزش ثبت شرکت شماست . امروزه بر طبق قانون سازمانها و ارگانهای دولتی تنها با شرکتها می توانند قرارداد ببندند ، به علاوه جهت شرکت در مناقصات و مزایدات نیاز به شرکت ثبت شده دارید زیرا طبق قانون تجارت حتی پیمانکاران نیز نمی توانند در مناقصات ومزایدات شخصا" ثبت نام کنند و لازم است که شرکت ثبت شده داشته باشند . در نهایت باید گفت که یکی دیگر از کارکردها و ارزشهای ثبت شرکت این است که برای تبلیغات ، و حتی ثبت شماره شغلی ثبت شرکت مسیر را برای شما هموار می سازد. همچنین جهت اعطای شعبه یا نمایندگی به منظور گسترش کارخود نیاز به ثبت شرکت دارید . در آخرین مورد نیز باید به وام و تسهیلات بانکی اشاره کرد برای شرکتهای تجاری ، بانکها تسهیلات بسیارخوبی را در نظر می گیرند مثلا" بر طبق قانون شرکت سهامی خاص تا ده برابر سرمایه اولیه اش می تواند درخواست اخذ وام از سیستم بانکی نماید . در قبال کلیه این مزیتها میتوان به تنها ضرر ثبت شرکت از دید فعالین اقتصادی اشاره کرد که آن هم پرداخت مالیات است ، و در این خصوص نیز باید گفت که امروزه با پیشرفت سیستم مالیاتی و دارایی فعالیتهای حقیقی و مشاغل خانگی نیز رصد شده و مشمول مالیات و یا حتی جریمه مالیاتی می شوند ، لذا عدم ثبت شرکت راه خوبی برای فرار از مالیات نمی باشد و تنها شما را از مزیتهای داشتن شرکت یا شخصیت حقوقی محروم می سازد .

مزیتهای ارزش آور ثبت شرکت

به طور خلاصه مزیتهای ارزش آور ثبت شرکت عبارتست از :

  1. فعالیت رسمی و قانونی
  2. فعالیت گروهی و مشترک و استفاده از تخصص دیگران
  3. شفاف سازی اطلاعات و جلب اطمینان بیشتر
  4. عقد قرارداد با ادارت دولتی
  5. شرکت در مناقصات ومزایدات
  6. تبلیغات قانونی و گسترده
  7. اعطای شعبه و نمایندگی
  8. اخذ وام و تسهیلات
  9. ارزش گذاری برند و نام تجاری

چنانچه می خواهید با ثبت شرکت در کنار کارآفرینی ، ارزش آفرینی کنید ، ثبت شرکت ایلیا بهترین گزینه است .

مشاوره آنی
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

همراه مشاور تلفنی ثبت شرکت ها و برند

همراه مشاور ایلیا ارائه دهنده مشاوره های تخصصی در حوزه های ثبتی ( شرکتها و برند )، مالی ( امور دارایی )، اداری (اخذ مجوزها و...)و امور حقوقی را داشته باشد.

اقدامات ضروری بعد از ثبت شرکت

اقدامات ضروری بعد از ثبت شرکت - براساس قانون پس ازثبت شرکت اقدامات مهمی می بایست صورت بگیرد.جهت آشنایی با این اقدامات با مطالعه متن ذیل به تمامی سئوالات خود دست پیدا خواهید کرد(ثبت ایلیا)

شرایط حق دادن رأی اعضا در مجامع عمومی شرکت

شرایط حق دادن رأی اعضا در مجامع عمومی عادی و فوق العاده شرکت ها - اعضاء دارای حقوق متعدد و گوناگونی در فرآیند تشکیل مجمع هستند. اعضاء از مرحله­ی شکل گیری اندیشه­ی نخستین برای مراحل ثبت و تأسیس شرکت تا آخرین لحظه­ی حیات دارای حقوق اساسی برای مداخله­ی قانونمند در فعالیتت ها و مدیریت امور شرکت هستند.

وکیل ثبت شرکت

وکیل ثبت شرکت - به شما پیشنهاد می گردد وکیل ثبت شرکت متخصص و مجرب را برای انجام امور ثبتی خود انتخاب نمایید تا از عواقب بعدی و اجبار به تنظیم صورتجلسه های

ارزانترین ثبت شرکت

ثبت شرکت مانند هر موضوع خدماتی دیگری هزینه های خود را دارد و فرایندی است که مدت زمانی حدود دوهفته حداقل زمان بر است و شامل مراحلی است که به شکل اینترنتی

استعلام رایگان شرکت

استعلام رایگان شرکت - جهت راهنمایی استعلام شرکتها با کارشناسان مجتمع ایلیا در خصوص استعلام شرکتها همراه باشید.

شرکتهای دانش بنیان - ثبت شرکت دانش بنیان

ثبت شرکت دانش بنیان - شرکتهاي دانش بنیان بصورت عادي در اداره کل ثبت شرکتها بايد ثبت شوند و در هنگام ثبت،هیچ تفاوتی بین شرکتها عادی و دانش بنیان وجود ندارد.

ثبت شرکت پیمانکاری

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت های پیمانکاری با کارشناسان متخصص و مجرب مجتمع ثبتی ایلیا در تماس بوده و از مشاوره های رایگان آنها بهره مند شوید .

شرایط بازرسان در شرکت های تجاری

شرایط بازرسان در شرکت های تجاری - شرایط بازرس در ماده147 قانون مذکور تعیین شده است. علیهذا در زمان تنظیم صورتجلسات متضمن انتخاب بازرس می بایستی عدم اعلام..

اسم شرکت و اسامی خاص برای برند

اسم شرکت و اسامی خاص برای برند نمونه نام و اسم زیبا برای ثبت شرکت، ثبت برند و نام تجاری،انتخاب اسم مفهومی برای شرکت ها -اگر قصد ثبت شرکت و یا برند و علائم تجاری را دارید در انتخاب نام شرکت دقت کنید.

لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج لوگو شرکت گاج
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

امتیار خود را ثبت کنید
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
توضیحات چقدر جستجو و سوال پرسش و پاسخ مقالات مرتبط
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید