درخواست مشاوره رایگان

ثبت شرکتثبت تغییرات شرکتثبت برندخدمات اداری مشاوره

آدرس اداره ثبت شرکت های کرمانشاه

نگارش توسط : تیم تحریریه ایلیا     |     پنج شنبه، 14 مرداد 1400


آدرس اداره ثبت شرکت در استان کرمانشاه

ثبت شرکت در استان کرمانشاه به دلیل اینکه مسئله حقوقی می باشد پیچیدگی های خاص خود را به همراه دارد فلذا کسانی که با این قبیل امور آشنایی ندارند با وجود این پیچیدگی ها سردرگم می شوند و نیاز به کسب اطلاعات و مشاوره خواهند داشت اطلاعاتی در مورد اینکه اصولا" چه قالب ثبتی را باید انتخاب کرد ؟ شرایط ثبت هریک و سرمایه لازم برای ثبت آنها چقدر است و ...

ثبت شرکت ایلیا کلیه سوالات شما عزیزان که در حال ثبت شرکت در حوزه ی ثبتی استان کرمانشاه هستید را با بهره گیری از کارشناسان و مشاوران متخصص در این امر پاسخ خواهد داد به همین دلیل نیز در اینجا اطلاعاتی مفید و موجز را ارائه می دهیم.

انواع شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکتهای استان کرمانشاه

  • تعریف شرکت سهامی عام‌ :یکی از انواع شرکتهای تجاری است که سرمایه در آن به سهام تبدیل شده و مردم نیز می توانند در آن سهامدار باشند.
  • تعریف شرکت سهامی خاص : یکی از انواع شرکتهای تجاری است که سرمایه در آن به سهام تبدیل شده و مردم نمی توانند در آن سهامدار باشند و تنها خود اعضا باید سهام یا سرمایه مد نظر را تامین کنند.
  • تعریف شرکت با مسئولیت محدود: شرکت با مسئولیت محدود، با حضور حداقل دو نفر تشکیل شده و هر یک از شرکا فقط به میزان اورده خود مسئول قروض و تعهدات شرکت است.
  • تعریف شرکت تضامنی: شرکت تضامنی،شرکتی است که تحت نام مخصوص و با حضور شرکای تضامنی که پرداخت دیون ثبت شرکت را تضمین می کنند به ثبت میرسد
  • تعریف شرکت مختلط غیرسهامی : شرکت مختلط غیرسهامی، شرکتی است که به منظور انجام امور تجاری تحت نام مخصوصی بین یک یا چند نفر شریک ضامن و یک یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود، بدون انتشار سهام، تشکیل می‌شود.
  • تعریف شرکت مختلط سهامی : شرکت مختلط سهامی، شرکتی است که تحت نام مخصوص بین یک عده شرکای سهامی و یک یا چند نفر شریک تضامنی تشکیل می‌شود.
  • تعریف شرکت نسبی : شرکت نسبی شرکتی است که برای امور تجاری، تحت نام مخصوص بین دو یا چند نفر تشکیل می‌شود با مسئولیت نسبی شرکا تشکیل میشود.
  • تعریف شرکت تعاونی : سرمایه شرکت تعاونی بخشی توسط خود موسسین و بخشی توسط نهادهای دولتی و عمومی تامین میشود بدون آنکه خود ذینفع باشند زیرا این شرکتها در راستای رفع نیازهای جامعه می کوشند.
جهت دریافت آدرس اداره ثبت شرکتها در کرمانشاه به لینک ثبت شرکت در کرمانشاه مراجعه نمایید.
ما با شما تماس میگیریم لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید

پاسخ دادن به :

فرم ارسال نظر و سوال
ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
مشاوره سریع و عالی
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام عرض کردم ، در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت .
پاسخ
سلام . زمینی خارج از شهر قبلا خریدیم بصورت قولنامه ای و خواستیم برایش سند بگیریم ایا این کار در حوزه کاری ثبت شرکتها میباشد ؟ تشکر
پاسخ
سلام هیچ ربطی به اداره ثبت شرکتها ندارد
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
همچنین میتوانید در قسمت جستجو همین مطلب کمی بالاتر ثبت شرکت در کرمانشاه را جستجو بفرمایید و وارد مطلب ثبت شرکت در کرمانشاه شوید . باتشکر
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
با سلام . لطفا به این مقاله رجوع کنید https://eliya.ir/ثبت-شرکت-در-کرمانشاه انتهای مقاله
پاسخ
ثبت شرکت ایلیا ®
سلام نه این امر در حوزه اداره اسناد و املاک هستش
پاسخ
پایان مشاوره

به سیستم مشاوره آنی خوش آمدید .
لطفا جهت شروع پشتیبانی یکی از روش های زیر را انتخاب فرمایید